fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Провести майбутній тиждень вдало буде простіше, якщо заздалегідь дізнатися про те, як розвиватимуться події. Точний прогноз, виконаний за допомогою карт Таро, допоможе Знакам Зодіаку спланувати справи на найближчі 7 днів і залучити в життя успіх.

Розклад карт важливо читати без поспіху, щоб точно зрозуміти всі поради і не помилитися з вибором шляху. Експерти рекомендують підключити інтуїцію, а також зіставити поради Арканів із тим, що відбувається в житті. Тоді кожна порада буде корисною і удача не змусить себе чекати.

Овен

Тиждень для Овнів починається з Аркану «Смерть», який закликає відпустити минуле і не тягнути в щасливе майбутнє розчарувань. По цій карті важливо пам’ятати про те, що щастя не прийде туди, де немає місця, а значить, настав час звільнятися від сковуючих рамок і застарілих ідей.

«Імператриця» в розкладі — карта стабільності та успіху. Овнам не варто поспішати — події розвиватимуться поступово, тому в середині тижня важливо знайти внутрішню гармонію і відмовитися від ризиків. Також Аркан обіцяє позитивні зміни на особистому фонті, можливість вирішити розбіжності мирним шляхом.

Завершує липневий тиждень Аркан «Колесниця». Карта віщує зміни в життя і довгоочікуване досягнення поставлених цілей. Від Овнів знадобиться рішучість, щоб не пропустити приємних перспектив, а також впевненість у своїх діях. Настав час вийти з тіні і заявити про себе.

Телець

Аркан «Колесниця» виступає провідником на краще життя. На початку тижня Тельці повинні бути готові до рішучих дій, щоб не втратити свого успіху і вигідних пропозицій. Настав час займатися будівництвом успішного майбутнього, приймати самостійні рішення і повною мірою користуватися своїми талантами.

По карті «Верховна жриця» представникам сузір’я варто звернутися до інтуїції, щоб не втратити нічого важливого і не зайти в тупик. Тому Аркану важливо дотримуватися обережності й запастись терпінням, щоб вчасно вступити в гру і отримати гідну нагороду за прикладені зусилля.

Завершує тиждень Аркан «Помірність», за яким Тельцям немає сенсу поспішати і ризикувати. Порада карти— дотримуватися у всьому золотої середини, розумно підходити до вирішення неоднозначних питань і не витрачати грошей на непотрібні покупки. Удача не змусить себе чекати, якщо проявити пильність.

Близнюки

Цей тиждень буде позитивним, але Близнюкам важливо пам’ятати про відповідальність. Аркан «Сила» віщує чудовий початок для старту проектів, а значить, настав час проявити свої таланти і не боятися приймати самостійні рішення. Не зайти в тупик вийде, якщо нікому не розголошувати своїх планів.

По карті «Імператриця» представникам даного сузір’я буде простіше знаходити точки дотику з оточенням, а також приймати мудрі рішення. Аркан закликає не поспішати і відмовитися від ризиків, які лише посилять ситуацію і ніяк не допоможуть полегшити життя.

По карті «Закохані» настав час відкривати нові горизонти. Аркан закликає Близнюків відповідально поставитися до вибору подальшого шляху, щоб пізніше не зіткнутися з серйозною роботою над помилками. Доля буде прихильна до тих, хто не нарікає і не шукає способів перекласти відповідальність на оточення.

Рак

Аркан “Закохані” відкриває тиждень, закликаючи Раків зробити важливий вибір. Завдяки правильно прийнятим рішенням вдасться обійтися без неприємностей і відкрити нові шляхи для розвитку. Порада карти – діяти рішуче, але не поспішати і прислухатися до своєї інтуїції.

За картою «Сонце» на представників сузір’я чекає чудова середина тижня. Аркан обіцяє нагороду за виконану раніше роботу і нові можливості. Також Раки зможуть почати щось нове і забезпечити собі гарну фінансову підмогу. Також карта говорить про те, що можна сміливо взяти паузу і відпочити, щоб з новими силами взятися за серйозні проекти.

Завершує тиждень Аркан «Зірка», за яким можна не переживати за вихід затіяних справ. Порада карти—не згортати з обраного шляху і діяти без побоювань. Позитивний Аркан обіцяє налагодження відносин, завершення труднощів і виконання заповітних бажань, які раніше здавалися нездійсненними.

Лев

Цей тиждень буде не найсприятливішим, проте завдяки своєчасним порадам карт Леви зможуть знайти вихід із неприємностей. Перша карта розкладу – «Повішений». Аркан говорить про те, що труднощі тимчасові, а значить, не варто витрачати час і сили на подолання перешкод, які не піддаються. Зараз важливо переключити увагу і зайнятися іншою роботою.

Карта «Вежа» символізує серйозні зміни, які найчастіше приходять через потрясіння. Леви повинні бути готові до того, що їхнім ілюзіям прийшов кінець— настав час подивитися праві в очі, звільнитися від сумнівів і страхів, щоб позитивно зустріти світанок нового розділу життя і наповнити його позитивними подіями.

Завершує тиждень Аркан «Колісниця», за яким представникам сузір’я важливо не упустити приємних перспектив. Порада карти — діяти сміливо, але при цьому не забути про відповідальність. Вміння розподіляти сили і прислухатися до інтуїції вбереже від проблем і перешкод.

Діва

Початок тижня, судячи з випалої карти «Колесо фортуни», буде досить сумбурним. Діви мають бути готові до того, що доля зробить несподіваний поворот і на якийсь час кермо влади будуть недоступні. Порада карти—уважно стежити за змінами, щоб прийняти вірні рішення і знову керувати своєю долею.

Аркан «Верховна жриця» закликає представників сузір’я не поспішати і уважно дивитися по сторонах. У життя Дів прийдуть відповіді на хвилюючі питання і таємне стане явним. Розпорядитися отриманими знаннями важливо з розумом, щоб отримати свободу від неприємностей і поліпшити своє життя.

Аркан «Суд» несе довгоочікуване звільнення від проблем. Карта говорить про те, що представники даного сузір’я зможуть відновити репутацію, поставити на місце кривдників і повернути собі спокій. Головне — діяти за законом і не намагатися покарати кривдників їх ж методами.

Терези

Аркан «Імператор» відкриває тиждень, кажучи Терезам про необхідність приймати мудрі рішення і роботи в команді. По цій карті з’являються чудові можливості, однак утриматися на вершині успіху не вийде без відповідальності і вміння пристосовуватися до нових обставин.

Карта «Ієрофант» обіцяє Терезам нові можливості. Тому Аркану важливо бути відповідальними і переймати досвід мудрих колег, щоб не помилитися в кроці від перемоги. Також Аркан закликає розставити пріоритети і скласти план дій, щоб не втрачати часу даремно і не відволікатися на другорядні справи.

Аркан «Мир» говорить про тому, що доля прихильна до Вагам. Завершення тижня обіцяє приємні новини, виконання заповітних бажань і набуття гармонії із зовнішнім світом. Вихідні можна провести на свій розсуд, зібратися великою сім’єю і позабути про розбіжності, що заважають щасливому життю.

Скорпіон

Початок тижня буде позитивним, судячи з карти «Зірка». Аркан символізує завершення неприємностей і набуття свободи. Скорпіони зможуть спокійно завершити розпочаті справи і отримати гідну нагороду за свою роботу. Також карта обіцяє виконання бажань і набуття гармонії в сім’ї.

Аркан «Повішений» говорить про те, що деякі справи Скорпіонам краще поставити на паузу. Така тактика позбавить від помилок і втрати дорогоцінного часу. У середині тижня варто звернути увагу на інші клопоти, виконання яких звільнить час у майбутньому і не заважатиме веденню основної роботи.

По карті «Вежа» настає час рішучих змін. Скорпіони повинні бути готові до того, щоб почати новий етап життя, в якому немає місця застарілим планам, нездійсненним мріям і замкам з піску. Порада карти – приймати правила гри і відкриватися новому, щоб не упустити приємних можливостей.

Стрілець

По карті «Маг» представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що приймати рішення потрібно самостійно, щоб обирати той шлях, який наповнює життя змістом. Аркан символізує здобуття щастя і свободи в тому випадку, якщо не боятися заявити про себе і користуватися своїми талантами

Аркан «Диявол» закликає Стрільців до обережності. У середині тижня ризик оступитися через схильність до чужого впливу, тому так важливо обмежити коло спілкування і нікому не розповідати про свої плани. Також представникам сузір’я важливо замінювати шкідливі навички корисними, щоб уникнути непотрібних проблем.

Карта «Смерть» завершує тиждень, говорячи про те, що настав час завершувати черговий життєвий цикл. Тому Аркану Стрільцям не варто лякатися змін — вони необхідні для того, щоб очистити місце новим подіям, забути минуле і звільнити від усього зайвого.

Козеріг

Козерогів чекає чудовий тиждень липня. Відкриває її Аркан «Колісниця», за яким більше не потрібно зволікати. Представникам сузір’я важливо зібратися з силами і зробити ривок, щоб забезпечити собі успішне майбутнє і швидко розібратися з усіма невирішеними завданнями.

За картою «Зірка» на представників сузір’я чекає позитивна середина тижня. Аркан говорить про можливості здійснити заповітні бажання, завершити в строк необхідні справи і насолодитися заслуженою нагородою. Порада карти—не згортати з обраного шляху і налаштуватися на хвилю позитиву.

Завершує тиждень не менш позитивний Аркан «Імператриця». За цією картою Козерогів чекають приємні зміни, достаток і щастя. Єдине, що може затьмарити радість — неквапливість. Тим не менше підганяти час не варто — доля прихильна, а значить, все йде як треба.

Водолій

Карта «Смерть» відкриває цей тиждень липня, пророкуючи Водоліям зміни до кращого. Тому Аркану важливо пам’ятати про те, що життєві цикли потрібно завершувати вчасно, щоб звільнити місце для нових позитивних подій. Від представників Знаку буде потрібно відповідальність і вміння вчасно прощатися з минулим.

За картою «Імператор» Водоліїв очікує прекрасна середина тижня. Аркан обіцяє прогрес у справах та особистого життя, проте для цього представники сузір’я повинні пам’ятати про відповідальність. Мудрі рішення, прийняті розумом, а не на емоціях, убережуть від неприємностей.

Аркан «Сила» завершує тиждень, вказуючи на чудові можливості. Водолії зможуть завершити складні справи, якщо повірять у свої сили і перестануть відкладати на завтра те, що можна зробити тут і зараз. Карта обіцяє нові можливості тим, хто не побоїться вийти з тіні конкурентів.

Риби

Тиждень відкриває Аркан «Закохані», який говорить Рибам про необхідність зробити важливий вибір. Не виключено, що він потребує малих жертв, які пізніше окупляться сторицею. Представники сузір’я повинні пам’ятати про те, що діяти потрібно самостійно і йти своїм шляхом, а не гнатися за чужими ідеалами.

«Колісниця» в розкладі — карта дії. Представники даного сузір’я зможуть завершити необхідні справи, зробити прорив, якщо до цього був період застою. Головна порада Аркана, що випав,— вірно розраховувати сили, щоб не перегоріти на середині шляху і не втратити мотивацію.

Завершує тиждень Аркан «Правосуддя», закликаючи Риб до відповідальності та чесності. За цією картою не складе труднощів вирішити розбіжності, повернути собі відмінну репутацію і перемогти кривдників. Головне — залишатися чесними з самими собою і оточенням і не йти на угоди з совістю.

You cannot copy content of this page