Таро-прогноз на тиждень з 17 по 23 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 17 по 23 січня 2022 року

Новий рік остаточно вступив у свої права і настає час для активних дій. Впоратися з наміченими справами та вчасно встигнути розпочате вчасно допоможуть підказки старших Арканів. Знакам Зодіаку буде простіше вибирати напрямок, знаючи про те, що чекає попереду.

Новорічні свята позаду, і 2022 вступив у свої права. Експерти рекомендують Знакам Зодіаку братися за втілення в життя планів та бажань, а також прислухатися до порад карт Таро. Своєчасні підказки стануть гарною підмогою для вирішення питань у справах та особистому житті.

Овен

Аркан «Сила» вказує Овнам на можливість впоратися з труднощами, що виникають. За цією картою заповзятливі представники Знаку зможуть досягти поставлених завдань, якщо відповідально ставляться до своїх обов’язків, але при цьому не братимуть на себе непосильну ношу.

Аркан «Імператор» вторить першій карті розкладу, закликаючи Овнов чинити мудро і правити своїм життям, приймаючи виважені рішення. Завдяки такій тактиці вдасться знайти хорошу репутацію, виправити помилки минулого і почати шлях кар’єрними сходами.

«Помірність» у розкладі — карта, що вказує на період, коли поспіх призведе до проблем у майбутньому. По цій карті Овнам важливо зосередитись на поточних справах і не поспішаючи виконати все те, що було у планах на початку тижня.

Телець

Тельцям на початку тижня по карті «Повішений» варто бути уважними та не поспішати. Аркан вказує на глухий кут, вибратися з якого можна лише в тому випадку, якщо знайти витоки ситуації, що склалася, і виправити їх.

Аркан «Ієрофант» закликає Тельців до усвідомлених дій та відмови від поспіху. По цій карті важливо дотримуватися правил і розставити пріоритети, щоб досягти мети та отримати нагороду за свою роботу.

Наприкінці тижня Тельці будуть на порозі нових відкриттів. Аркан «Дурень» вказує на можливість отримати подарунок долі, якщо уважно стежити за подіями, що відбуваються, і не відмовлятися від привабливих пропозицій.

Близнюки

Аркан «Маг» у розкладі початку січневого тижня закликає Близнюків як користуватися отриманими раніше знаннями, а й прислухатися до інтуїції. Це допоможе вийти з тіні конкурентів та досягти нових успіхів.

«Місяць» у розкладі — карта, що вказує на страхи та сумніви, здатні віддалити від мети. Аркан вказує на необхідність зібратися з силами та прогнати геть домисли, що заважають активному та щасливому життю.

По карті «Сила» Близнюки зможуть набути впевненості та з легкістю розібратися з тимчасовими труднощами. Порада картки – не поспішати, але й не зволікати, відкладаючи важливі справи на невизначений термін.

Рак

Аркан «Повішений» закликає Раків не сумніватися у собі, навіть якщо якісь із справ буде припинено. По цій карті з’являється можливість поставити основну роботу на паузу та зайнятися вирішенням другорядних завдань.

“Колесо фортуни” в розкладі – карта, що закликає Раків не боятися змін. Аркан говорить про те, що несподівані події увірвуться в життя, і їх треба прийняти, щоби взяти долю в свої руки.

Аркан «Дурень» обіцяє Ракам нові успіхи, але для цього важливо залишатися пильними. По цій карті при затишшя будуть відбуватися зміни, які будуть на краще, якщо не відмовлятися від того, що приходить в життя.

Лев

За картою «Ієрофант» Левам важливо зосередитись і скласти план дій, без якого буде складно розставляти пріоритети. Така тактика вбереже від помилок і допоможе мати успіх.

Аркан «Закохані» говорить про необхідність зробити вірний вибір, який змінити життя та долю на краще. Порада карти – не поспішати і довіряти своєму серцю, щоб пізніше не шкодувати про скоєне.

По карті «Маг» від Левів знадобиться не тільки рішучість, а й винахідливість. Завдяки вмінню швидко приймати рішення та впроваджувати нововведення вдасться отримати хорошу репутацію та вийти з тіні конкурентів.

Діва

Аркан «Сонце» закликає Дів налаштуватися на оптимізм та приймати подарунки долі. Тому Аркану тиждень починається з удачі у справах, а значить, можна сміливо братися за ведення раніше продуманих проектів або виправляти допущені неточності.

«Суд» у розкладі – карта сміливості та вміння відстояти свою думку. Тому Аркану важливо мислити неупереджено і працювати законними методами. Це допоможе завоювати відмінну репутацію та поставити кривдників на місце.

Аркан «Маг» говорить про те, що в життя настав час вводити нововведення, які полегшать працю і допоможуть встигати набагато більше. Підприємливим Дівам не важко знайти шлях до щастя і процвітання.

Терези

Аркан «Суд» закликає Терезів розібратися зі справами минулого, щоб поставити в них крапки та закрити двері минулого. По цій карті важливо діяти чесно, щоб остаточно розпрощатися з тим, що заважає розвитку та щастю

«Суспільство» в розкладі — карта, що закликає Терезів взяти паузу, щоб розставити пріоритети і знайти найпростіші рішення поставлених завдань. Порада Аркана – не поспішати, щоб поспіхом не проґавити важливих деталей.

За картою «Сила» Терези зможуть завершити поточні справи та отримати заслужену нагороду. Щоб справи сперечалися, важливо прислухатися до себе і довіряти інтуїції. Вона допоможе оминути неприємності.

Скорпіон

Аркан «Ієрофант» вказує на доброзичливі стосунки у діловому середовищі. Скорпіони зможуть не лише налагодити взаємини, а й запозичити досвід старшого покоління, знайшовши собі наставників.

Аркан «Сила» обіцяє Скорпіонам корисні ділові зв’язки, знайшовши які, буде простіше справлятися зі своїми обов’язками. По цій карті важливо дотримуватися букв закону і не боятися змін, які змінять життя на краще.

Карта «Правосуддя» говорить про те, що Скорпіони пожинатимуть плоди своєї праці. Аркан вказує на нагороду, якщо в минулому Скорпіони діяли чесно, і на роботу над помилками, якщо були спроби перехитрити долю.

Стрілець

Аркан “Ієрофант” говорить Стрільцям про необхідність розпочати тиждень не з активних дій, а з планування. Вірно розставлені пріоритети заощадять час і дозволять швидко впоратися з тим, що намічено цього тижня січня.

По карті «Маг» Стрільцям важливо знайти баланс між аргументами розуму та інтуїцією. Це допоможе знайти вихід із будь-якої ситуації і легко залучити в життя позитивні зміни, минаючи неприємності.

«Повішений» у розкладі – карта вимушеної зупинки. У період, поки Меркурій перебуває в ретроградному русі, варто залишити нові проекти і зайнятися завершенням справ, що тягнуться з минулого.

Козоріг

Карта «Закохані» закликає Козорогів зосередитися на тому, що відбувається у житті. Настав час зробити новий крок, який неможливо скасувати, а значить, зробити вірний вибір буде особливо важливим.

“Смерть” у розкладі – карта, що обіцяє позитивні зміни. Аркан вказує на необхідність оновити енергетику та закрити двері минулого, що віджило, яке заважає новим досягненням та успіхам.

По карті «Сонце» Козороги зможуть насолодитись черговою перемогою та відсвяткувати успіх у колі близьких людей. Тому Аркану з життя йдуть неприємності і з’являється можливість досягти нових вершин.

Водолій

Карта «Імператор» закликає Водоліїв залишатися мудрими і не приймати серйозних рішень поспіхом. За цим Аркан життя зміниться на краще і справи підуть в гору, якщо не відмовлятися від підтримки і обзаводитися корисними зв’язками.

«Вежа» у розкладі — карта, яка закликає Водоліїв зняти рожеві окуляри. Аркан вказує на необхідність змінитись на краще, не ховатися від роботи і не боятися вирішення складних завдань. Пошепки на удачу допоможуть обійти стороною казуси та проблеми.

Аркан «Повішений» обіцяє Водоліям припинення справ. Таке становище не повинно лякати — у Водоліїв з’явиться час для роздумів та розставляння пріоритетів. Склавши план дій, вдасться знайти впевненість і прийти до успіху в потрібний термін.

Риби

За картою «Смерть» Рибам варто розпочати тиждень із оновлення. Аркан закликає залишити за спиною минуле і не жалкувати за скоєне. Отриманий досвід допоможе не повторити подібних помилок, а активність та позитивний настрій залучать позитивні зміни.

По карті «Імператор» з’являється можливість отримати відмінну репутацію. Рибам важливо приймати мудрі рішення і не відмовляти у підтримці тим, хто потребує допомоги. Карта обіцяє і кар’єрне зростання, якщо залишатися рішучими.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Риби зможуть перейняти досвід мудрих наставників, а також мати корисні знайомства. Для залучення успіхів у справах важливо також розставити пріоритети та не згортати з обраного шляху.