fbpx
Перейти до вмісту

Таро-прогноз на тиждень з 17 по 23 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Визначитися з планами на тиждень і відмовитися від планів, які можуть зірватися, допоможе прогноз, виконаний за допомогою старших Арканів колоди «Наслідків». Поради карт стануть гарною підмогою для представників Знаків Зодіаку і допоможе обійти невдачі стороною.

Карти Таро дозволяють заздалегідь дізнатися про події найближчого майбутнього і легко залучити в життя успіх. Експерти рекомендують підключити інтуїцію, а також спиратися на те, що відбувається в реальності. Завдяки такому аналізу буде простіше скласти план дій і виконати заплановані справи в термін.

Овен

Цей тиждень жовтня буде дуже непростим, тому Овнам важливо контролювати емоції. Карта «Закохані» говорить про новий етап життя. Вона буде позитивною, якщо зробити вірний вибір і не боятися
відповідальності.

За картою «Самітник» представники Знаку зможуть відпочити і зайнятися своїм здоров’ям. Тому Аркану вдалим рішенням буде взяти паузу, відправитися в подорож або відвідати санаторій. Вдалині від суєти Овни зможуть поміркувати і визначитися з планами.

В кінці тижня Овни повинні бути готові до того, щоб відкласти поточні справи і зайнятися раніше відкладеними завданнями. Аркан «Повішений» говорить про те, що зовнішні обставини складуться так, що основну роботу виконати швидко не вийде.

Телець

Тільцям цього тижня здобути впевненість і залучити удачу буде простіше, якщо покладатися на інтуїцію і не поспішати. По карті «Помірність» обставини складуться вдало, якщо дотримуватися розумної обережності і не кидатися з крайності в крайність.

Аркан «Дурень» символізує щасливий випадок, завдяки якому Тельці зможуть досягти нових успіхів. Порада карти — не боятися змін і сміливо дивитися в майбутнє, але при цьому не забути про відповідальність і не псувати собі репутації імпульсивними витівками.

По карті «Місяць» Тільцям не можна довіряти чуткам і потурати надуманим страхам. Карата символізує сутінковий період, вийти їх, якого вийде, якщо довіряти внутрішньому голосу і покладатися на факти.

Близнюки

Близнюкам важливо бути обережнішими на початку тижня. Аркан «Місяць» говорить про нестабільне становище, коли невпевненість може сплутати всі карти. Порада Аркана – діяти сміливіше і подолати внутрішні бар’єри, що заважають залученню щастя.

За картою «Помірність» Близнюки зможуть активно співпрацювати, приймати мудрі рішення та вийти на новий рівень успіху. Запорукою успіху буде вміння обирати золоту середину і не намагатися протистояти обставинам.

Аркан «Зірка» закликає представників Знака йти обраним шляхом і не згортати з нього. Надія на кращу і впевненість у своїх силах допоможуть подолати останні кроки і отримати гідну нагороду за свою роботу.

Рак

Ракам на початку тижня не варто чинити опір тому, що відбувається. Аркан «Колесо фортуни» обіцяє зміни, які призведуть до кращого, якщо не втручатися в процес. Представникам Знака важливо поспостерігати за тим, що відбувається, і зрозуміти, що робити далі для досягнення успіху.

Аркан «Вежа» говорить про те, що Ракам доведеться відмовитися від застарілих планів і без жалю попрощатися із замками з піску. Карта символізує звільнення і нові перспективи, а значить, попереду чекають позитивні події.

Карта «Суд» попереджає Раків про те, що успіхів досягти буде нескладно, якщо залишатися чесними і неупередженими. Також Аркан говорить про можливість вийти з тіні конкурентів, проте діяти потрібно згідно з буквою закону.

Лев

Цього тижня Левам посміхнеться успіх. Аркан «Імператор» повідомляє про те, що успіх не за горами, і досягти його представникам Знаку не складе труднощів. Для того, щоб утриматися на п’єдесталі, важливо приймати мудрі рішення і без сумнівів прощатися з негативно налаштованими людьми.

Карта «Маг» вказує на те, що успіху досягнуть сміливі та креативні особистості. Тому Аркану Леви можуть повною мірою користуватися своїми талантами і не боятися йти неповторним шляхом.

У кінці тижня за картою «Колісниця» немає сенсу зволікати — настав час втілювати в життя плани. Активність, позитивний настрій і бажання змінити життя на краще допоможуть швидко прийти до бажаної мети.

Діва

Дів чекає відповідальний тиждень, коли від рішень і дій залежатиме подальший успіх. Аркан «Імператор» закликає не замахуватись на грандіозні проекти без ретельного аналізу та планування — послідовність і витримка допоможуть неупустити нових перспектив.

За картою «Світ» Дів чекає довгоочікувана розв’язка. За цією картою налагоджуються відносини і фінансове становище, а також відкриваються приємні перспективи, упускати які не має сенсу.

Аркан «Ієрофант» закликає Дів зайнятися здобуттям нових знань, в тому числі завдяки наставникам. По цій карті важливо розставити пріоритети і отримати навички для вирішення поставлених завдань.

Терези

Цей тиждень буде для Терезів перспективним і відповідальним. Аркан «Суд» означає завершення чергового життєвого етапу, а значить, настав час змінити пріоритети і не боятися відповідальності. Привабливі перспективи відкриють шлях до нових перемог.

Аркан «Поміркованість» закликає представників Знака не ризикувати без видимої на те причини, не поспішати подій і всім покладатися на своє чуття. Дотримання простих правил не дасть оступитися в кроці від перемоги.

Аркан «Мир» завершує тиждень жовтня, символізуючи завершення шляху та довгоочікувану нагороду. Тому Аркану Терези зможуть покласти край сваркам і ворожнечу, твердо встати на ноги і завершити розпочаті справи.

Скорпіон

Скорпіонам чекають деякі труднощі, подолавши які, вдасться залучити успіх, Аркан «Поміркованість» попереджає про те, що поспіх не приведе ні до чого доброго, тому цього тижня важливо дотримуватися золотої середини в усьому.

Аркан «Повішений» закликає представників Знака переглянути свої плани та скоригувати їх. Не виключено, що через невірні пріоритети справи не розвиваються, а труднощів на шляху стає дедалі більше.

У кінці тижня карта «Мир» розставляє все за місцями. Тому Аркану Скорпіонів чекають довгоочікувані позитивні зміни і нагорода за виконану роботу. Для того, щоб успіх не змусив себе чекати, важливо йти обраним шляхом і не відволікатися на другорядні завдання.

Стрілець

Цей тиждень буде простим і зрозумілим, якщо Стрільці візьмуть на нотатку поради карт. Аркан «Ієрофант» закликає розставити пріоритети і направити енергію в русло вирішення першочергових завдань. Не завадить представникам Знаку і підтримка зі сторони мудрих наставників.

Аркан “Місяць” символізує таємниці, які стануть явними. Отримана інформація може бути неоднозначною, тому робити поспішні висновки не можна. Стрільцям допоможе інтуїція, довіра якої вбереже від фатальних помилок.

Завершує тиждень карта «Суд», за якою Стрільці чекає активна робота. Праця окупиться і результат буде позитивним, якщо діяти чесними метолами і не піддаватися на хитрощі маніпуляторів.

Козеріг

За картою «Світ» Козерогів чекає вирішення труднощів у тому числі з фінансами. Аркан символізує удачу і процвітання, а значить, переживати за вихід затіяної роботи не має сенсу.

Аркан «Помірність» говорить про необхідність угамувати запал і попрацювати над емоціями. Карта закликає представників сузір’я не поспішати і прораховувати кожен крок. Така тактика врятує від прикрих промахів і подальшої роботи над помилками.

Завершує тиждень Аркан «Колісниця», який закликає Козерогів негайно. За цією картою можна сміливо приступати до запланованих проектів, вести активний спосіб життя і не відмовлятися від привабливих перспектив.

Водолій

Цей тиждень буде дуже позитивним для Водоліїв. Аркан «Зірка» обіцяє виконання заповітних бажань і відсутність проблем на шляху. Це означає, що можна сміливо розпочинати нові проекти, не сумніваючись у своїх силах.

Аркан «Маг» говорить про винахідливість і вміння швидко приймати рішення. За цією картою Водолії зможуть досягти нових успіхів, якщо не злякаються йти по неперетореному шляху і використовуватимуть свої таланти повною мірою.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», за яким представники Знаку мають попрощатися з минулим і залишити спроби виконати справи, які вже перестали бути актуальними. Позитивні події не змусять себе чекати, якщо звільнити для них місце і налаштуватися на хвилю позитиву.

Риби

Рибам цього тижня посміхнеться успіх. Аркан «Імператор» говорить про перспективні можливості, які не можна упускати. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність приймати мудрі рішення, щоб обійти конкурентів і зійти на вершину п’єдесталу.

Карта «Вежа» передбачає період, коли різкі зміни можуть сплутати карти. Рибам важливо заспокоїтись і дати подіям відбутися. З життя піде все зайве, звільнивши місце для нових цілей і можливостей.

Завершує тиждень карта «Маг» за яким настає час використовувати свої таланти і не боятися нововведень. Аркан віщує запаморочливий успіх для тих, хто повірить у себе і перестане сумніватися у своїх силах.