fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Перший весняний місяць плавно наближається до кінця, а значить, настав час підбити проміжні підсумки і направити сили на завершення поточних справ. Поради карт Таро допоможуть Знакам Зодіаку правильно розставити пріоритети і не прогаяти нічого значущого.

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 березня 2024 року

Ось уже протягом другого століття люди із задоволенням працюють із картами колоди «Наслідків». Старші Аркани здатні розповісти багато про що, відкрити завісу таємниці і стати гарною підмогою для нових починань. Експерти рекомендують познайомитися з черговим прогнозом, щоб провести цей березневий тиждень вдало та залучити до життя важливі події.

Овен

Цього тижня Овнам варто звертати увагу на передчуття, а також спричиняти емоції до рівноваги. Аркан «Мир» обіцяє чудовий початок тижня, благополучне завершення всіх починань і щастя в особистому житті. По цій карті важливо підходити до вирішення будь-яких питань із гарним настроєм та відсутністю негативу.

Карта «Місяць» говорить про те, що навколо Овнів відбуватимуться події, які до певного часу не можна ні оцінити, ні запобігти. Порада картки — довіряти собі, виключити із кола спілкування сумнівних людей та відмовитися від розголошення своїх планів. Для того, щоб не тупцювати на місці, важливо звільнитися від страхів і домислів, що заважають активному життю.

“Зірка” в розкладі – карта надії та вищих прагнень. За цим Арканом представникам сузір’я важливо пам’ятати про відповідальність та дотримання правил. Завершити весну на позитивній ноті буде простіше, якщо не кидати розпочатого та не боятися роботи, виконання якої наблизить до успіху.

Телець

Тельцям важливо залишатися уважними та оцінювати свої сили правильно. Аркан «Повішений» говорить про те, що цього тижня можуть виникати проблеми, вирішення яких, можливо, доведеться відкласти. Представникам цього сузір’я не варто боятися несподіваних ситуацій — вони дадуть час на вирішення другорядних завдань і раніше відкладених справ.

Карта «Дурень» закликає Тельцов не боятися змін, але не забувати про відповідальність. На порозі змін важливо грамотно оцінювати себе та свої можливості, правильно розставляти пріоритети та не ризикувати без вагомих причин. Також по цій карті можливе звільнення від проблем завдяки активній роботі.

Аркан “Колісниця” говорить про рух. Тельцям необхідно розуміти, що часом доля дає можливості, які потрібно втілити тут і зараз. А якщо ні, то можна упустити свою вигоду, а також загрузнути у справах, рішення яких затягнеться на тривалий час.

Близнюки

Цей тиждень буде відповідальним та хвилюючим. Аркан «Суд» говорить про те, що Близнюки зможуть завершити складну справу, поставити крапку у тривалому проекті та отримати заслужену нагороду. Також карта закликає до уваги: зараз не можна втрачати обличчя і погоджуватися на сумнівні авантюри, щоб не позбутися гарної репутації.

Аркан “Смерть” говорить про те, що Близнюки стоять на порозі нового життя. Карта закликає попрощатися з минулим та залишити його за спиною, винісши цінні уроки. Представникам сузір’я не варто тягнути, щоб не проґавити приємних можливостей.

Аркан «Імператриця» обіцяє зростання та процвітання, але не тут і зараз. Близнюки повинні бути готові до кропіткої праці, творення та м’якого натиску. По цій карті важливо зміцнювати відносини з сім’єю, щоб отримувати їхню підтримку та насолоджуватися комфортною обстановкою в будинку.

Рак

Цей тиждень буде досить приємним, проте Ракам не можна бути самовпевненими. Карта «Зірка» закликає не кидати розпочатої справи та з оптимізмом дивитися у майбутнє. За цим Арканом заповітні мрії обов’язково здійсняться, якщо йти їм назустріч і активно працювати для здобуття свого щастя.

Аркан «Вежа» символізує відмову від ілюзій та вміння стійко переносити всі перипетії долі. Ракам не варто сподіватися на волю випадку, адже в гонитві за нездійсненними мріями можна згаяти реальні можливості.

По карті «Мир» починається період, коли проблеми відступають. Раки зможуть досягти довгоочікуваного успіху, здобути визнання та знайти своє покликання. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про рівновагу, завдяки якій вдасться вирішувати дрібні негаразди швидко та мирним шляхом.

Лев

Цього тижня Левам важливо дотримуватись обережності при прийнятті рішень. Аркан «Повішений» говорить про те, що представники цього сузір’я можуть опинитися в безвиході, якщо будуть неуважні до роботи та справ. Порада карти – не намагатися стукати в зачинені двері, а шукати обхідні шляхи.

По карті «Імператриця» Леви відчуватимуть душевний підйом і зможуть спрямувати енергію у русло зміцнення стосунків. Також карта обіцяє успіхи у діловому середовищі, проте вони не будуть моментальними. Представники сузір’я можуть спокійно займатися обраними завданнями та знати, що перешкод на шляху не буде.

Аркан «Дурень» говорить про швидкі зміни. Леви стоять на порозі нових можливостей, але не всі вони приведуть до успіху. Наприкінці тижня важливо визначитися з напрямком та відмовитися від недбалого ставлення до того, що відбувається.

Діва

Аркан «Зірка» закликає Дів не відмовлятися від своїх бажань та цілей. За цим Аркан важливо пройти шлях до кінця і не опускати рук, і тоді гідна нагорода не змусить себе чекати. Представники сузір’я можуть закликати на допомогу свого ангела, щоб той відвів усі неприємності.

Карта «Вежа» віщує серйозні зміни, які можуть завдати безліч незручностей Дівам. За цим Арканом не варто сприймати те, що відбувається, як особиста поразка — пил вляжеться, і представники сузір’я зможуть побачити нові перспективи залучити щастя та достаток у життя.

По карті «Правосуддя» не важко залучити щастя і успіх, поставити на місце кривдників і знайти своє призначення. Дівам важливо пам’ятати про відповідальність і не порушувати закон, щоб не втратити особи і не зганьбити свою репутацію.

Терези

Терезам цього тижня важливо не квапити подій. Про це говорить Аркан Імператриця, закликаючи представників сузір’я не поспішати, виконуючи важливу роботу. Сприятливий результат буде гарантовано, якщо активно працюватиме над створенням благополучного майбутнього.

Карта «Правосуддя» говорить про відповідальність, завдяки якій Терези зможуть вийти із сумнівних ситуацій із високо піднятою головою. Об’єктивність, відповідальність та вміння діяти в рамках закону вбереже представників сузір’я від невдач.

По карті «Дурань» Терези стоятимуть на роздоріжжі, і від вибору шляху залежатиме подальший розвиток подій. Рада Аркана — правильно оцінювати свої можливості, відмовлятися від авантюр, якщо вони викликають сумніви, а також приймати виважені рішення, які не ґрунтуються на імпульсивності.

Скорпіон

«Вежа» у розкладі — ознака необхідних змін. Скорпіони повинні бути готові до несподіваних поворотів долі, завдяки яким вдасться позбавитися ілюзій і знайти шлях до щастя.

Аркан “Повішений” закликає представників сузір’я не поспішати з рішеннями, якщо раптом справи стали на паузу. Потрібно знайти причину та усунути її, винести цінні уроки і надалі завдяки отриманому досвіду оминати подібні ситуації стороною.

Карта «Зірка» говорить про період спокою, коли Скорпіони зможуть насолодитися гармонією із зовнішнім світом і легко втілити в життя задумане. По цій карті важливо довіряти передчуттям, щоб залучити щастя та успіх.

Стрілець

Аркан «Вежа» повідомляє Стрільцям про те, що життя незабаром зміниться. По цій карті важливо розуміти, що несподівані повороти долі здатні вивести на широку дорогу, яка веде до успіху. Це означає, що тимчасові проблеми треба сприймати спокійно.

Карта «Мир» віщує благополучне вирішення неприємних ситуацій. Стрільцям важливо бути відкритими та доброзичливими, вміти контролювати свої емоції та намагатися вирішувати питання мирним шляхом.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що потрібно розставляти пріоритети, щоб вчасно встигати важливі справи та отримувати гарну нагороду за докладені зусилля. Також по цій карті представники сузір’я повинні пам’ятати про те, що переймати досвід корисно для розвитку та виключення промахів.

Козеріг

Карта «Суд» говорить про швидке завершення якоїсь ситуації, яка тримає Козерогів у напрузі. Кінець березня буде ознаменований довгоочікуваним звільненням та отриманням гарної нагороди за докладені зусилля.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що Козероги зможуть заробити відмінну репутацію, якщо дотримуватимуться закону і чинитимуть справедливо. Прийняття рішень також має ґрунтуватися на доводах розуму.

По карті «Помірність» завершити тиждень важливо у спокійному режимі. Козерогам посміхнеться успіх, якщо вони дотримуватимуться у всьому золотої середини. Помірність та відповідальність стануть синонімами успіху.

Водолій

Аркан “Сонце” відкриває тиждень, повідомляючи позитивні новини. Водолії зможуть насолодитися щастям та успіхом, розділити приємні новини з близькими, а також почати щось нове та прибуткове. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність і радіти дрібниці.

«Повішений» у розкладі — мапа тимчасового призупинення. Це означає, що Водолії можуть звернути увагу на раніше відкладені проекти, зайнятися власним саморозвитком, а також виконати роботу над помилками. Головне — не гаяти часу, сподіваючись на те, що проблеми вирішаться самі собою.

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що у Водоліїв є необхідні знання та навички, які допоможуть вирішити питання та завдання, що виникають. Важливо пам’ятати, що не завжди відповіді лежать на поверхні, і для правильного рішення потрібно бути вдумливими, а також дослухатися до своєї інтуїції.

Риби

Аркан «Зірка» у розкладі з’являється в момент, коли необхідно контролювати своє емоційне тло, щоб не піти на приводу руйнівних бажань. Карта закликає Риб звільнитися від негативу, вірити у краще і не згортати з обраного шляху.

По карті «Сонце» Риб чекає чудовий період у житті, коли проблеми йдуть, а на їхньому місці з’являються привабливі перспективи. Такий стан справ — чудова нагода для того, щоб розпочати кар’єрне зростання чи будівництво власної справи.

Карта «Закохані» закликає Риб до відповідальності та відсутності сумнівів. Аркан говорить про те, що життя зміниться на краще, якщо робити вірні висновки та керуватися доказами розуму.

You cannot copy content of this page