fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Прогноз карт Таро допомагає Знакам Зодіаку заздалегідь прогнозувати перебіг подій і планувати справи, виконання яких призведе до нових перемог. Своєчасні поради старших Арканів стануть гарною підмогою цього тижня грудня.

Розклади карт надають впевненості та відкривають завісу таємниці. Експерти рекомендують зіставити поради старших Арканів з тим, що відбувається в дійсності. Також важливо прислухатися до інтуїції, щоб ухвалити вірні рішення і легко обійти стороною пастки, розставлені долею. Багато представників зодіакальних сузір’їв зможуть досягти успіху цього тижня, якщо повірять у свої сили і не ризикуватимуть даремно.

Овен

Цей тиждень буде відзначений значними змінами, які відкриють нові горизонти для зростання та розвитку. Аркан “Смерть” є символом перетворення. Вона вказує на необхідність відпустити старі зразки мислення, звички або ситуації, які вже не служать розвитку. Те, що може здатися втратою, стане вихідною точкою для чогось нового.

«Зірка» в розкладі — карта натхнення та можливостей. Вона висвітлює шлях Овнам і закликає не відмовлятися від своїх планів. Аркан говорить про те, що мрії і бажання збудуться, якщо не кидати початого і сміливо дивитися в своє майбутнє. Представникам сузір’я важливо зберігати віру в себе і приймати будь-які можливості, які вам надаються. Не бійтеся мріяти велико і прагнути до високих цілей.

Аркан «Світ» вказує на завершення поточної фази та настання періоду благополуччя. Тільці можуть насолодитися щастям і спокоєм, вирішити розбіжності і знайти необхідні компроміси. Цей період також може бути пов’язаний з успіхом і досягненням ваших цілей. Можливо, ви будете добре винагороджені за свою працю і будете насолоджуватися стабільністю та гармонією у своїх стосунках і особистого життя.

Телець

Тельці цього тижня зможуть подолати будь-які перешкоди, якщо виявлять завзятість і терпіння. Карта «Вежа» вказує на зрушення, коли настає час прийняття відповідальних рішень. Звільнитися від чогось, що більше не служить вашим інтересам важливо, а значить, почати тиждень важливо з рішучих змін і виходу з застою.

Аркан «Верховна жриця» закликає Тельців довіритися своєму внутрішньому голосу, щоб не помилитися з вибором шляху. По цій карті необхідно вичікувати потрібного моменту, щоб вчасно зробити крок назустріч своїй мрії. Не варто поспішати з прийняттям рішень, особливо якщо йдеться про серйозні справи.

Карта «Імператриця» обіцяє приємні перспективи тим, хто вміє бути послідовним і не квапити подій. Аркан символізує розвиток особистого життя і нові можливості в діловому середовищі, а значить, Тельці зможуть знайти щастя і підкорити нові вершини в роботі або розвитку особистого бізнесу.

Близнюки

Близнюкам цього тижня важливо пам’ятати про те, що розвиток неможливий без невеликих втрат. Аркан «Маг» символізує нові можливості для тих, хто не побоїться бути самостійними та активними. Настав час повною мірою користуватися своїми творчими здібностями і спрямовувати енергію в мирне русло.

Карта «Повішений» вказує на необхідність смирення та прийняття. Близнюкам важливо прийняти те, що деякі речі не вдасться виконати відразу. Це означає, що якийсь час потрібно бути в стані очікування, коли потрібно переключити увагу на другорядні завдання. Будьте терплячі і готові адаптуватися до обставин, щоб знайти оптимальний варіант вирішення питання.

«Вежа» в розкладі — карта змін, які можуть збентежити. Тим не менш, Близнюкам не варто панікувати. Тому Аркану важливо прийняти рішення і звільнитися від чогось, що втратило актуальність. Необхідно бути готовими до несподіваних змін і адаптуватися до нових обставин.

Рак

Цього тижня Ракам буде важливо отримувати підтримку від близьких для подолання труднощів і прийняття вірних рішень. Аркан «Імператор» відкриває цей тиждень грудня, закликаючи представників сузір’я зосередитися на виконання першочергових завдань. Порада Аркана – бути об’єктивними і відповідальними.

Карта «Колесо удачі» вказує на зміни в життя, які можуть здатися нелогічними. Ракам важливо не поспішати з висновками, щоб не зайти в глухий кут, а значить, потрібно почекати час і вникнути у суть того, що відбувається. Так буде простіше прийняти вірні рішення і взяти контроль над своїм життям.

Аркан «Маг» символізує здатність перетворювати та творити. Аркан закликає усвідомити свої сили, щоб спрямовувати їх на творення. Представникам даного сузір’я важливо користуватися вродженими талантами, щоб залучити в життя нові успіхи і втілити в сміливі мрії в реальність.

Лев

Левам на цьому тижні важливо перебувати в стані спокою і рівноваги. Карта «Повішений» символізує тимчасовий застій, вийти з якого одразу не вийде. Представникам сузір’я варто переключитися на другорядні завдання, щоб пізніше повернутися до вирішення нагальних питань зі свіжими думками.

«Світ» у розкладі — карта набуття гармонії із собою і зовнішнім світом. Аркан закликає Левів вирішувати конфлікти мирним шляхом і знаходити компромісні рішення. Також по цій карті можливе здійснення мрії, якщо представники сузір’я будуть цілеспрямованими і почнуть докладати зусиль для здійснення задуманого.

Аркан «Смерть» передбачає перетворення і оновлення. По цій карті настає час для того. Щоб переглянути свої цілі, відмовитися від застарілих цілей і почати шлях на щастя. Зміни увірвуться в життя, якщо для них буде місце, а значить, потрібно залишити в минулому все те, що втратило актуальність.

Діва

Цього тижня Дівам важливо слухати свою інтуїцію і вірити в краще. Аркан «Місяць» застерігає про можливі страхи чи сумніви, з якими Діва може зіткнутися в найближчому майбутньому. Однак це також може бути закликом звернути увагу на свої емоції та підказкам, які можуть прийти з підсвідомості.

Карта «Мир» говорить про гармонію та благополуччя. Це час, коли Діви можуть насолоджуватися спокоєм та стабільністю. Аркан символізує гармонійні відносини, як із собою, так і з оточуючими. Це означає, що представники сузір’я зможуть досягти нових вершин успіху і без труднощів подолати будь-які складнощі на шляху до щастя.

Аркан «Сонце» з’являється в кінці тижня, символізуючи енергію і радість. Карта говорить про можливість нових починань і зростання в різних аспектах життя. Діви зможуть звільнитися від забобонів і застарілих ідей, щоб з новими силами підкорювати вершини і залучати позитивні зміни.

Терези

Цього тижня від Терезів потрібно не тільки впевненість, але й вміння пристосовуватися до обставин. Аркан «Імператор» обіцяє нові можливості тим, хто вірно розподіляє енергію, судить неупереджено і користується досвідом старшого покоління. За цією картою успіх не змусить себе чекати, якщо бути активними та відповідальними.

«Смерть» у розкладі — карта змін та нових відкриттів. Аркан закликає представників даного сузір’я попрощатися зі стереотипами та переконаннями, через які не відбувається розвитку. За цією картою настає час пристосуватися під мінливі обставини і знайти в собі сили залишити минуле за спиною.

Карта «Верховна жриця» вказує на мудрість, інтуїцію та глибоке внутрішнє знання. Терези можуть знайти відповіді та рішення, прислухаючись до свого внутрішнього голосу. Аркан також говорить про те, що представникам сузір’я важливо приділити час для здобуття душевної рівноваги, щоб не приймати важливі рішення в поспіху і не заступитися в кроці від перемоги.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня важливо залишатися стійкими, щоб не потрапити у владу ілюзій і спокус. Карта «Колесо фортуни» говорить про те, що події змінюватимуть одна одну, і в такій ситуації важливо залишатися мудрими і терплячими. Через деякий час представники сузір’я зможуть взяти кермо влади в свої руки і змінити хід подій на свою користь.

«Диявол» у розкладі — карта спокус та обману, які можуть ускладнити шлях до успіху. Скорпіонам доведеться зіткнутися із ситуаціями, коли буде складно впоратися негативу. Однак представники сузір’я зможуть чинити опір тому, що не веде до щастя і нових можливостей, якщо знайдуть баланс між розумом і емоціями.

Карта «Повішений» закликає Скорпіонів до того, щоб відпустити минуле і звільнитися від чогось, що утримує від нових відкриттів. Це можуть бути старі переконання або погані звички, які ускладнюють шлях до успіху. Настає час саморозвитку та переосмислення, коли потрібно подивитися на своє життя з іншої точки зору і бути відкритими для нових можливостей.

Стрілець

Прогноз на цей тиждень грудня обіцяє період експериментів і духовного розвитку. Карта «Самітник» є ключовою в цьому прогнозі і вказує на можливість переоцінити своє життя і звернутися до внутрішнього світу. Це час для усамітнення і набуття мудрості. Стрільці відчують бажання відійти від шумного світу і приділити час собі, щоб знайти відповіді на нагальні питання.

Аркан «Дурень» вказує на нові можливості і авантюризм. Стрільцям варто звільнитися від очікувань і обмежень, які накладає на вас світ. Настав час відмовитися від стереотипів, щоб знайти свій шлях до щастя та нових досягнень. Аркан закликає з ентузіазмом братися за нові справи, але при цьому не забувати про розумну відповідальність.

Аркан «Ієрофант» закликає Стрєльцов звернути увагу на духовні та релігійні аспекти життя. Настав час зміцнити свою віру, щоб протистояти спокусам і негативу. Також карта говорить про те, що досягти успіху буде простіше, якщо прислухатися до настанов старших або знайти собі наставника.

Козеріг

Цього тижня Козерогам не варто ігнорувати своїх передчуттів, які неодноразово допоможуть прийняти вірні рішення в непростих ситуаціях. Аркан «Імператриця» вказує на можливість матеріального та духовного достатку. Козерогам варто стати більш усвідомленими, щоб залучити до життя процвітання. Будьте готові прийняти любов, красу і гармонію, і вони супроводжуватимуть вас.

Карта «Сила» вказує на внутрішню силу та решимість, які допоможуть долати перешкоди на шляху до поставлених завдань. Козероги не повинні забувати про те, що володіють усіма якостями для того, щоб прийти до успіху. Порада Аркана— пам’ятати про контроль емоцій і використовувати свою енергію з мудрістю.

«Верховна жриця» в розкладі — карта інтуїції, завдяки якій вдасться уникнути безлічі неточностей. Аркан закликає не поспішати з рішеннями і діями, особливо якщо є сумніви. Козерогам важливо зупинитися і вникнути у суть процесів, що відбуваються, щоб прийняти єдино вірне рішення і досягти успіху в короткий термін.

Водолій

Цього тижня Водоліям не варто бути самовпевненими. Поспіх і поверхневе ставлення до того, що відбувається, не призведуть до нових успіхів. Аркан «Повішений» вказує на необхідність переосмислення. Можливо, Водолії не можуть знайти рішення, тому що звернули в тупик, тому так важливо знову повернутися до джерел.

Карта «Закохані» говорить про те, що настав час приймати відповідальні рішення, які допоможуть розвиватися у обраному напрямку. Аркан не завжди говорить про відносини, але завжди вказує на необхідність самостійності, наполегливості і вдумливості. Водоліям важливо прислухатися до себе, щоб знайти вірний шлях.

Аркан «Імператор» вказує на період стабільності і зростання. Водолії зможуть подолати будь-які труднощі та перешкоди на своєму шляху, якщо будуть активними і об’єктивними. Так, якщо в якійсь сфері бракує знань, то прогалини потрібно закривати, а не намагатися перекласти відповідальність на сторонніх.

Риби

Риб чекає насичений тиждень, коли потрібно бути не тільки гнучкими, але й самостійними в прийнятті рішень. Аркан «Закохані» говорить про те, що цього тижня від прийняття рішень залежатиме як розвиток подій, так і майбутнє в цілому. Риби повинні бути уважними й пильними, щоб не помилитися.

Карта «Самітник» говорить про необхідність тимчасової усамітнення і звернення до свого внутрішнього світу. Риби відчуватимуть необхідність відсторонитися від шуму і суєти повсякденного життя, щоб ще раз скоригувати свої плани, відмовитися від чогось, що вже втратило актуальність.

Аркан «Імператор» вказує на період стабільності. Для Риб це буде час контролю та набуття стабільності. Риби повинні пам’ятати про те, що потрібно приймати об’єктивні рішення і керуватися не миттєвими емоціями, а доказами розуму і логіки. У цьому випадку вдасться уникнути прикрих промахів і помилок.

You cannot copy content of this page