fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року для кожного знака зодіаку

Щотижня приносить нові сюрпризи, які часом бувають недоречними. З Таро-прогнозом буде простіше планувати справи і обходитися без несподіванок, здатних не тільки втрутитися в плани, а й стати причиною проблем.

Старші Аркани в Таро-прогнозі на майбутній тиждень вересня допоможуть Знакам Зодіаку зазирнути в майбутнє і визначитися з цілями. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади карт, щоб успішно обійти все підводне каміння і залучити удачу в запланованих справах. Поради Арканів— це не заклик до дії, а рекомендації, дотримуватися яких чи ні вирішує кожен із нас.

Овен

Тиждень починається з карти «Світ», яка символізує гармонію, врівноваженість та досягнення бажаних результатів. Аркан вказує на можливість втілити в життя мрії і вирішити розбіжності. Овнам для залучення щастя важливо пам’ятати про баланс у всьому, щоб поспіх і імпульсивність не завели в тупик.

Аркан «Закохані» обіцяє Овнам нові позитивні події, якщо представники сузір’я вибиратимуть серцем і стануть прислухатися до своїх потреб. Порада карти—не поспішати з висновками, щоб не піти хибним шляхом і не стати заручниками власної недалекоглядності.

За картою «Правосуддя» представникам сузір’я важливо справедливо оцінювати ситуацію. У вересні Овни можуть з конфліктами, що вимагають об’єктивного підходу. Світло Аркана— бути готовими до того, щоб оцінювати те, що відбувається, об’єктивно і нікому не дозволяти нав’язувати своєї думки.

Телець

Карта «Диявол» вказує на силу звичок, спокус і негативних впливів. Це означає, що Тільці зіткнуться з внутрішніми бар’єрами та обмеженнями, а також можуть стати заручниками власних поганих прихильностей. Порада карти— бути готовими до боротьби з негативом і шукати способи для позбавлення від шкідливих звичок.

Аркан «Повішений» вказує на необхідність покірності долі. Така тактика допоможе Тельцям відпустити старі переконання і звички, щоб розібратися в ситуації, що склалася і знайти нову перспективу. Також карта говорить про те, що потрібно бути гнучкими і вчитися підлаштовуватися під обставини, а не намагатися змінити їх.

«Зірка» в розкладі — карта виконання бажань, вірно обраного шляху та Вищого провидіння. Тому Аркану Тільцям не варто боятися майбутнього — шлях обраний правильно, а значить, його потрібно пройти до кінця і не змінювати своїм цілям. Віра в найкраще призведе до успіху і здійснення сміливих ідей.

Близнюки

Тиждень відкриває картку «Маг», яка символізує здатність використовувати всі ресурси для досягнення поставлених завдань. Цього тижня представники сузір’я зможуть розкрити сплячі таланти та розвинути нові здібності. Порада Аркана – бути активними, щоб не упустити наданих можливостей.

Карта «Дурень» говорить про можливості, нові засади та пригоди. Близнюки зможуть відчути хвилю свіжої енергії і бажання спробувати щось нове. Порада Аркана— бути відкритими і готовими вийти за межі своєї зони комфорту. Також карта попереджає про те, що необґрунтовані ризики заведуть у глухий кут, і від них краще відмовитися.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Імператриця”. За цією картою Близнюкам важливо пам’ятати про просте правило—не поспішати подій і часу. Життя налагоджується, а значить, можна спокійно займатися запланованими справами, просити підтримки у близьких і довіряти своїй інтуїції, щоб досягти нових висот.

Рак

Аркан «Дурень» відкриває тиждень, обіцяючи Ракам нові можливості. За цією картою немає сенсу протистояти зміна — вони обов’язково призведуть до кращого, якщо бути відповідальними і не забути про поставлені цілі. Представникам сузір’я важливо не забути про те, що марні ризики можуть відштовхнути удачу.

Карта «Зірка» символізує надію, натхнення та світле майбутнє. У представників даного сузір’я настає період відродження і можливості для зростання і розвитку. Порада карти— прагнути до досягнення поставлених завдань і не згортати з шляху, потураючи миттєвим примхам.

Карта «Диявол» попереджає про можливі спокуси та обмеження. Раки повинні бути уважні до своїх вчинків і рішень, щоб не потурати шкідливим звичкам і не дати початок нездоровим відносинам. Будьте усвідомленими й прагнете звільнення від того, що вас утримує від розвитку.

Лев

Карта «Колісниця» символізує рух уперед і досягнення успіху. Леви можуть очікувати зміни і нові можливості для зростання. Порада Аркана— бути активними і впевненими в собі, щоб скористатися наданими можливостями не не втрачати свого щастя через страх або невпевненість.

Аркан «Диявол» попереджає про спокуси та спокуси, які можуть стати причиною негараздів та неприємностей. Представникам даного сузір’я важливо пам’ятати про відповідальність і не потурати миттєвим примхам, які здатні віддалити від успіху і натягнути низку непотрібних проблем.

Карта «Сила» говорить про те, що Левам для досягнення нових вершин успіху важливо тримати себе в руках і дотримуватися правил. Виховання сили волі допоможе обійтися без негараздів, а вміння йти до поставлених завдань і не відволікатися допоможе залучити в життя успіх. Порада Аркана— бути сміливими і впевненими в собі, щоб подолати будь-які перешкоди.

Діва

Тиждень починається з карти «Колесо фортуни», яка символізує зміни та везіння. Діви чекають поворотні моменти в життя, завдяки яким вдасться звільнитися від сковувальних зобов’язань і залучити позитивні зміни. Порада карти – не противитися події і приймати зважені рішення.

Аркан «Дурень» говорить про те, що в середині тижня Діви можуть уникати звичного і відомого, щоб дослідити нові горизонти. Карта обіцяє нові можливості, упустити які не можна. Головне – не ризикувати марно і не йти на приводу миттєвих забаганок, які здатні завести в тупик.

«Колісниця» в розкладі — карта руху та прогресу. Тому Аркану Діви переходитимуть від одного етапу до іншого, долаючи перешкоди і одержуючи можливість для розвитку. Порада карти—не зволікати і бути впевненими в собі, щоб рухатися вперед і не втрачати наданих можливостей.

Терези

Початок тижня буде дуже позитивним. Аркан «Сонце» говорить про те, що перешкод на шляху немає. Це означає, що Терези вільні обирати будь-який напрямок і залучати щастя. По цій карті необхідно пам’ятати про те, що думки матеріальні, тому представникам сузір’я важливо зосередитися на позитиві і йти назустріч своїм мріям.

«Помірність» у розкладі — карта гармонії та балансу. Терезам важливо пам’ятати про те, що поспіх, невпевненість і сумніви посилять ситуацію, а значить, потрібно довіритися внутрішньому голосу і не потрапити подій. Порада карти— навчитися розподіляти сили і час, а також розставляти пріоритети, щоб не зайти в глухий кут.

Карта «Колесо удачі» говорить про те, що доля змінюється циклічно. В кінці цього тижня представники сузір’я зможуть залучити зміни в життя. Вони будуть позитивними, якщо навчитися адаптуватися до нових обставин і використовувати нові можливості, надані долею.

Скорпіон

Аркан «Вежа» символізує руйнування старого і можливість почати з чистого аркуша. Скорпіони зіткнуться з різкими змінами або несподіваними подіями, які вимагатимуть уміння пристосовуватися та відповідати за свої кроки. Порада карти—не поспішати з висновками, щоб не пошкодувати про миттєві забаганки в подальшому.

Карта «Закохані» вказує на сильні емоційні зв’язки та важливі рішення, пов’язані з любов’ю та відносинами. Скорпіонам належить зробити важливий крок, щоб змінити життя на краще. Для цього важливо слухати своє серце, а не покаяти миттєвим емоціям або думці з боку.

В кінці тижня за картою «Верховна жриця» представникам даного сузір’я варто взяти паузу і прислухатися до внутрішнього голосу. Відсутність поспіху і можливість проаналізувати події, що відбулися за тиждень, дозволять прийняти вірні рішення і залучити в життя позитивні події.

Стрілець

Карта «Колесо фортуни» символізує зміну долі та везіння. Аркан вказує на ряд позитивних подій, які призведуть до нових вершин успіху. Це може бути збільшення доходу, кар’єрний успіх чи нові можливості в особистому житті. Головне — бути відкритим до змін і готовими використовувати їх на свою користь.

«Верховна жриця» в розкладі — карта інтуїції та мудрості. Аркан говорить про необхідність прислухатися до внутрішнього голосу при прийнятті рішень. Порада карти — розвивати вміння слухати і розуміти оточуючих людей. Можливо Стрільці зіткнуться із ситуаціями, де доведеться довіритися своїй інтуїції та досвіду для досягнення успіху.

Аркан «Колісниця» вказує на активність, рух і досягнення цілей. Стрільцям для досягнення успіху важливо пам’ятати про відповідальність, але при цьому не затягувати з рішеннями. Вересень буде сприятливим часом для початку нових проектів і просування вперед. Також карта нагадує про важливість балансу та контролю, щоб керувати своєю енергією ефективно.

Козеріг

Карта “Повішений” символізує очікування. Козерогам варто прийняти ситуацію такою, якою вона є, і розвиватися через пасивний і спостережний підхід. Це означає, що немає сенсу стукати в зачинені двері — настав час змінити тактику і переключити увагу для того, щоб не втрачати дорогоцінного часу.

Аркан «Помірність» вказує на важливість набуття балансу і рівноваги. Карта закликає представників сузір’я залишити поспіх і звернути увагу на першорядні завдання. У середині тижня важливо визначитися з пріоритетами, щоб не витрачати час даремно і не стукатися в зачинені двері.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Козероги мають зробити вибір. Відповідальні рішення важливо приймати в стані спокою і самостійно, щоб не піти хибним шляхом і не стати заручниками маніпуляторів. Настав час слухати своє серце і довіряти власної інтуїції.

Водолій

«Колісниця» в розкладі — карта прогресу та досягнення цілей. Вона вказує на те, що Водоліям належить керувати своїм життям і не боятися йти вперед. Цього тижня представникам сузір’я представиться можливість досягти поставлених завдань. Порада карти— бути наполегливими, рішучими і готовими долати перешкоди на шляху до успіху.

«Імператор» у розкладі — карта стабільності та вміння організувати свою роботу. Вона закликає представників сузір’я бути впевненими у своїх рішеннях, виявляти силу і авторитет у різних сферах життя. Вміння встановити порядок і структуру в справах призведе до нових вершин успіху.

Карта «Верховна жриця» символізує мудрість та інтуїцію. Аркан закликає Водолєєв звернутися до внутрішнього голосу і прислухатися до інтуїції. В кінці тижня буде корисно провести час наодинці з собою, щоб визначиться з напрямом шляху і проаналізувати обставини, що склалися.

Риби

Аркан «Колесо удачі» символізує зміни. Він вказує на сприятливі зміни в житті, а значить, Водоліям важливо впустити в життя нові події. Щастя і успіх не змусять себе чекати, якщо не поспішати з висновками і дати подіям відбутися. Глибокий аналіз та відсутність поспіху призведуть до нових успіхів.

Карта «Смерть» вказує на закінчення та трансформацію. Вона символізує низку змін, які важливо впустити в життя, щоб не зупинятися в розвитку. Аркан говорить про те, що настав час відпустити минуле і звільнити місце для нових звершень. Залучити успіх буде простіше.

Якщо мислити позитивно і приймати самостійні рішення.
Аркан «Дурак» асоціюється з новими засадами, необмеженими можливостями та пригодами. Карта вказує на т час досліджень та відкриттів. Порада Аркана — бути готовими вийти за межі зони комфорту і слідувати мріям.

You cannot copy content of this page