fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 19 по 25 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Завершення року – хвилюючий час, коли багато чого потрібно встигнути. Не відступитися і набути впевненості в завтрашньому дні Знакам Зодіаку допоможуть точні поради старших Арканів колоди Наслідків.

Цей тиждень грудня для багатьох представників зодіакальних сузір’їв буде вирішальним. Експерти рекомендують заздалегідь дізнатися про те, що може статися в майбутні сім днів, познайомившись з Таро-прогнозом.

Поради старших Арканів допоможуть скласти план дій і без праці завершити задумані справи точно в термін. Аналіз карт буде точним, якщо підключити інтуїцію, а також зіставляти поради з тим, що відбувається в житті.

Овен

Цей тиждень буде не найпростішим для Овнів, і почнеться вона з карти «Вежа». Тому Аркану в житті відбуватимуться зміни, які можуть здатися неприємними. Представникам Знака важливо пам’ятати про те, що через час стане зрозуміло, що вони несуть порятунок і підштовхують до метаморфоз. Пройти їх важливо для здобуття свободи і щастя.

Карта «Диявол» нагадує Овнам про те, що потурання поганим звичкам, поспіх і агресія заведуть у глухий кут, а значить, потрібно стежити за собою і контролювати кожен крок. Вміння відмовлятися від необґрунтованого ризику і не піддаватися на провокації вбереже від множини проблем.

Карта «Сонце» завершує тиждень, вказуючи на завершення негараздів. Тому Аркану Овни зможуть завершити намічені справи, отримати довгоочікувану нагороду, налагодити взаємини в сім’ї та діловому середовищі.

Телець

По карті «Самітник» на початку тижня Тельцям варто звернути увагу на себе і визначитися не тільки з цілями, але і з життєвими пріоритетами. Порада Аркана — провести час наодинці зі своїми думками і далеко від суєти.

Карта «Колесниця» говорить про те, що період спокою завершиться активністю, а значить, Тільці зможуть приступити до справ або почати щось нове і давно заплановане. Тому Аркану важливо грамотно розподіляти сили, щоб не перегоріти раніше часу.

Аркан «Диявол» обіцяє Тельцям випробування. По цій карті важливо пам’ятати про міру і не потурати миттєвим примхам. Вміння мислити раціонально і не піддаватися на умовляння з боку не раз врятує в сумнівних ситуаціях.

Близнюки

Аркан «Мир» відкриває тиждень, налаштовуючи Близнюків на позитивний лад. По цій карті легко вирішуються розбіжності, якщо відпустити образи і набути внутрішню свободу від негативних емоцій.

Карта «Імператор» говорить про те, що настав час приступити до справ і вирішити складні питання, що безпосередньо стосуються майбутнього. За цією картою Близнюки зможуть розпочати кар’єрне зростання, отримати прибавку до заробітної плати та зарекомендувати себе.

Завершує тиждень грудня Аркан «Суд», за яким Близнюки зможуть завершити складні справи, звільнитися від гнітючих думок і отримати довгоочікувану свободу від зобов’язань. Порада карти – чинити чесно і не поспішати подій, щоб не втратити нічого важливого.

Рак

На початку тижня Раків чекає довгоочікуване порятунок від проблем і клопоту. Аркан «Суд» вказує на завершення низки невдач і прекрасну можливість звільнитися від усього, що гнітить і не дає розвиватися.

Карта «Маг» закликає Раків набратися сміливості і відкрити двері в щасливе майбутнє. Тому Аркану не можна боятися невідомості і соромитися активності. Настав час заявити про себе і знайти в собі сили для нових звершень.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», за яким Ракам доведеться попрощатися з минулим та ілюзіями. Аркан не має проблем. Навпаки, по цій карті представникам Знака важливо зібратися з силами і звільнитися від рамок, що сковують.

Лев

Тиждень для Львова починається з Аркану «Закохані», який закликає обрати свій шлях. Це означає, що найближчим часом потрібно бути готовими до змін, а щоб вони були на краще, важливо слухати своє серце і не йти на сторонню думку.

По карті «Колісниця» настає прекрасний час для того, щоб зайнятися активною роботою. Аркан вказує на сприятливі зміни, проте для цього Левам не можна забувати про пильність. Правильне розподілення сил і часу призведе до відмінних результатів.

За картою «Суд» у кінці цього тижня грудня Леви зможуть здобути перемогу у складній справі, завершити серйозний проект або позбавитися від гнітючих зобов’язань. Порада карти – бути чесними і неупередженими.

Діва

Початок тижня, судячи з карти «Колісниця», буде активним. Дівам важливо розставити пріоритети, щоб зі свіжими силами взятися за вирішення першочергових завдань. Успіх і удача будуть на боці тих, хто не боїться змін і дивиться в майбутнє з оптимізмом.

Аркан «Імператриця» символізує успіх і процвітання. Діви випробовуватимуть піднесення життєвих сил, які важливо спрямувати в мирне русло. По цій карті не можна квапити події, щоб не упустити з виду важливих деталей.

Аркан «Дурень» попереджає Дів про те, що в кінці тижня є ризик обдурити самих себе. Порада карти – не поспішати і уважно ставитися до своїх обов’язків. Також не варто забувати про раніше дані обіцянки. Виконати їх — справа честі.

Терези

Карта «Дурень» говорить про щасливу випадковість, завдяки якій Терези зможуть відкрити двері зі щасливе майбутнє. Для цього важливо звертати увагу на дрібниці, а також розпізнавати знаки долі. Вони допоможуть увійти до потрібних дверей.

Аркан «Місяць» говорить про те, що приховане стане явним, і Вагом варто розпорядитися отриманою інформацією з користю. Також карта говорить про те, що не можна жити в незнанні і закривати очі на явні недоліки – час зняти рожеві окуляри і завершити рік прощанням з негативом.

Карта «Світ» символізує шлях, вільний від проблем і нестиковок. Тому Аркану Терези зможуть завершити тиждень на позитивній ноті, виконати заповітні мрії, а також завершити складні справи і отримати нагороду за виконану роботу.

Скорпіон

На початку тижня за картою «Повішений» Скорпіонам чекають тимчасові труднощі, які можуть збити з шляху. Порада Аркана — відмовитися від деяких планів і переключити увагу. Зміна діяльності допоможе відпочити і знайти вихід із ситуації, що склалася.

Карта «Сила» говорить про те, що настав час розправити плечі і кинутися в бій. Сил і знань вистачить, щоб вирішити проблеми, а також завершити складні проекти в короткий термін. Скорпіонам важливо налаштуватися на хвилю позитиву, щоб не звертати уваги на дрібні негаразди.

За картою «Закохані» Скорпіонам потрібно зробити серйозний вибір. Аркан вказує на необхідні зміни в життя, які обов’язково будуть на краще. Для цього потрібно слідувати за своєю мрією і не піддаватися на провокації.

Стрілець

Початок тижня, судячи з карти «Сонце», буде позитивним. Аркан символізує успіх і перемогу в будь-яких починаннях, гідну нагороду і можливість вибирати будь-який шлях. Стрільці зможуть розпочати тиждень із впровадження планів у життя, а також втілення прибуткових проектів.

Карта «Помірність» закликає Стрільців не змінювати планів і відмовитися від невиправданих ризиків. У середині тижня варто сповільнитися, щоб не втратити нічого важливого. Розмірна робота та своєчасний відпочинок убережуть від стресу та перевтоми.

По карті «Місяць» Стрільцям важливо подивитися своїм страхам у очі і пропрацювати їх. Невпевненість гальмуватиме розвиток і заважатиме, тому так важливо підвищувати самовпевненість і боротися з негативом, який найчастіше надуманий і нічим не обґрунтований.

Козеріг

Аркан «Місяць» символізує таємниці або навіть негатив, який відбувається за спиною. Козерогам на початку тижня доведеться зіткнутися з неприємними фактами, які важливо використати собі на благо.

Карта «Помірність» говорить про те, що відсутність поспіху призведе до кращих результатів. Представникам Знака важливо не поспішати при прийнятті рішень і роботі над серйозними справами.

Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», за яким Козероги зможуть залучити успіх і успіх. Порада карти – не поспішати і прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос допоможе оминути неприємності.

Водолій

Аркан «Імператриця» символізує мудрість, і Водоліям по цій карті не варто побоюватися проблем. Головне — не поспішати і не намагатися прискорити перебіг подій. Вміння вчасно зупинитися і прийняти рішення у стані спокою вбереже від багатьох проблем.

Карта «Помірність» також символізує успіх за відсутності поспіху та нерозважливості. Водоліям варто знайти баланс між емоціями та розумом. Внутрішня рівновага та позитивний настрій допоможуть подолати будь-які перешкоди.

Завершує тиждень Аркан «Імператор», який обіцяє Водоліям нові успіхи. По цій карті немає сенсу сумніватися в собі — головне, залишатися чесними і непідкупними, щоб не псувати собі репутації.

Риби

На початку тижня за картою «Сонце» Риби зможуть зірвати куш: доля прихильна і проблем немає, а значить, можна сміливо приступати до справ і не боятися помилок.

Аркан “Закохані” символізує вибір, який важливо прийняти самостійно. Рибам варто прислухатися до серця, щоб не піти хибним шляхом і не переслідувати чужих цілей, нав’язаних зі сторони.

По карті «Колесо фортуни» Риби зможуть вибрати будь-який напрямок і рухатися вперед. Не виключено, що до вихідних представники Знаку отримають привабливі пропозиції щодо роботи, які в майбутньому принесуть не тільки задоволення, а й фінансовий благополуччя.

You cannot copy content of this page