fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 19 по 25 вересня 2022 року для кожного знака зодіаку

Вересень підходить до завершення, і провести залишок місяця благополучно допоможуть підказки старших Арканів. Розклади для Знаків Зодіаку на цей тиждень стануть хорошими помічниками в плануванні та залученні успіху.

Карти Таро відповідають на задані питання, проте відповіді не завжди лежать на поверхні. Для кращого розуміння експерти рекомендують задіяти інтуїцію і не ігнорувати своїх передчуттів. Так буде легше зрозуміти застереження і вчасно відмовитися від заздалегідь невдалих перспектив.

Овен

Цей тиждень починається з несподіваних звісток та подій, які ніяк не можна запобігти. Аркан «Колесо фортуни» закликає Овнов не поспішати з висновками і заспокоїться. У стані гармонії буде простіше прийняти вірне рішення і отримати подарунки долі.

Карта «Смерть» обіцяє нові пригоди, проте лише в тому випадку, якщо Овни зможуть відпустити минуле. Тому Аркану важливо розуміти, що життя зміниться на краще, якщо впустити в неї зміни.

«Верховна жриця» в розкладі — карта, яка закликає представників Знака не поспішати. В кінці тижня спіймати удачу за хвіст вийде, якщо зайняти вичікувальну позицію і вступити в гру в потрібен час.

Телець

Аркан «Повішений» закликає Тельцов не переживати, якщо якісь із справ не просуватимуться активно. Настав час переключити увагу, щоб не втрачати дорогоцінного часу.

У середині тижня за картою «Диявол» Тільці повинні бути готові до випробувань на міцність. Тому Аркану не можна потурати слабкостям і вірити в те, що необачні вчинки приведуть до успіху. Зменшити ризики вдасться, якщо не поспішати з висновками і діяти з обережністю.

Аркан «Самітник» закликає зупинитися і подбати про себе. По цій карті Тельцям найкраще зайнятися питаннями оздоровлення, а також відновленням сил. Час, проведений у спокої, дасть можливість з новими силами приступити до справ.

Близнюки

Початок тижня буде активним. За картою «Колісниця» Близнюкам належить зробити рішучий ривок, щоб поставити крапку в складній справі і отримати гідну нагороду за свою працю.

Аркан «Правосуддя» говорить про благополучне завершення проблем та швидку розв’язку. По цій карті важливо пам’ятати про чесну боротьбу, щоб не псувати собі репутації і не ставати заручниками негативних емоцій.

Кінець тижня за картою «Самітник» Близнюкам найкраще провести далеко від суєти і шуму. Аркан закликає подбати про себе, відновити сили і набути гармонії перш, ніж розпочинати нові проекти.

Рак

Карта «Зірка» відкриває тиждень, вказуючи Ракам на сприятливий час. Тому Аркану проблем і перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо продовжувати намічені справи і не сумніватися в своєму успіху.

Аркан «Верховна жриця» говорить про необхідність прислухатися до своєї інтуїції. У середині тижня можуть виникати подвійні ситуації, вийти з яких переможцями вдасться в тому випадку, якщо не поспішати і довіряти собі.

У кінці тижня за картою «Місяць» Раки ризикують «запутати». Порада Аркана — не довіряти домислам і страхам, якщо вони безпідставні, перевіряти інформацію і не піддаватися на підступи недоброзичливців.

Лев

Левам на початку тижня за картою «Закохані» належить зробити вибір найбільшої важливості. Аркан вказує на час випробувань і зайвою, завдяки яким незабаром вдасться зірвати куш. Важливо лише докласти зусиль і не згортати з шляху.

Аркан «Дурень» говорить про нові можливості, які будуть відкриті сміливим і тим, хто вірить у свій успіх. Левам не варто забувати про відповідальність — необачні кроки можуть завести в глухий кут і віддалити від бажаної мети.

«Світ» у розкладі — карта завершення проблем та випробувань. Тому Аркану вдається знаходити спільну мову з оточенням, забувати образи і знаходити вірний шлях, який незабаром приведе до слави і пошани.

Діва

Дівам на початку тижня важливо пам’ятати про відповідальність. Аркан «Диявол» описує ситуацію втрати контролю та подальші проблеми, а значить, не можна упускати з виду значущих деталей і поспішати, забувши про свою безпеку.

За картою «Колісниця» Дів очікує вирішення проблем. Карта закликає негайно і вступати в «бій». Сил і знань буде достатньо для подолання останніх кроків на шляху до поставленої мети.

Завершує тиждень мапа «Правосуддя». По ній Дівам важливо пам’ятати про чесність і власну гідність. Немає сенсу вступати в суперечки з тими, хто налаштований негативно — їх краще обійти стороною.

Терези

Терезам цього тижня важливо згадати про те, що угоди з совістю не приведуть ні до чого хорошого. Аркан «Правосуддя» говорить про успіхи в тому випадку, якщо вдумливо аналізувати ситуацію і не допускати прикрих промахів через поспіху.

Карта «Місяць» символізує загадки та таємниці, які стануть явними. Терезам доведеться зрозуміти, що робити з новою інформацією, адже розпорядитися їй потрібно з розумом, щоб не стати заручниками непередбачених ситуацій.

Аркан “Закохані” символізує вибір, який потрібно зробити самостійно. Ваги повинні бути готові до того, що доведеться піти на малі жертви. Незабаром вони окупляться, а значить, боятися не потрібно.

Скорпіон

Аркан «Колесо Фортуни» в розкладі – позитивна карта, здатна все розставити по місцях. Скорпіонам залишається лише запастися терпінням і дати неминучому відбутися.

По карті «Імператор» представники Знаку зможуть зійти на нові рівні успіху. Для того щоб тріумф тривав довше, важливо пам’ятати про чесність, мудро правити своєю долею і не ставити себе вище оточення.

В кінці тижня Аркан «Повішений» закликає Скорпіонів залишити деякі плани і зайнятися іншими справами. Настане час, коли відкладені завдання будуть просуватися без перешкод і перешкод.

Стрілець

Карта «Верховна жриця» закликає Стрільців провести тиждень без шуму та поспіху. По цій карті згубними будуть необдумані слова та дії, а також будь-які прояви негативу.

Аркан «Ієрофант» закликає Стрєльцов розставити пріоритети, щоб присвячувати час творчій праці і отримувати не тільки винагороду, але і безцінні навички.

Завершує тиждень Аркан «Правосуддя», за яким Стрільцям важливо пам’ятати про те, що кожна їхня дія і рішення позначаться на майбутньому. Це означає, що допущені зараз помилки незабаром вимагатимуть значних витрат часу і сил на їх вирішення.

Козеріг

Аркан «Місяць» закликає Козерогів довіряти собі і своєї інтуїції. По цій карті на початку тижня важливо не поспішати з рішеннями і вичікувати, щоб взятися за справи в найсприятливіший час.

За картою «Верховна жриця» Козерогам не варто йти з приводу оточення і слухати сторонні думки. По цій карті важливо чути свою інтуїцію, щоб не помилитися з вибором шляху і не зайти в глухий кут.

У кінці тижня за картою «Закохані» Козерогам належить зробити вибір, від якого залежатиме подальший розвиток подій. Поспішати не потрібно — прийняті рішення змінити навряд чи вдасться.

Водолій

Карта «Закохані» говорить про те, що Водоліям належить зробити вибір. Аркан закликає до активних дій, без яких представники Знаку не побачать свого щастя.

По карті «Помірність» від Водолеєв буде потрібно контроль і статечність. Завдяки таким якостям вдасться залучити в життя успіх і не потрапити в неприємні ситуації через поспіх або халатне ставлення до справ.

Завершує тиждень Аркан «Самітник», за яким Водолії зможуть залишитися наодинці зі своїми думками, скоригувати плани і відновити енергію. Порада карти—не проводити вихідні шумно, щоб не перевтомитися.

Риби

Карта «Зірка» символізує сприятливий час, коли для Риб будуть відкриті всі шляхи та напрямки. Єдине, що може збити з маршруту — необачні дії, від яких варто відмовитись.

Аркан «Суд» вказує на успішне завершення складної справи. За цією картою Риби зможуть звільнитися від проблем, поставити струму в тому, що тяжіло, розправити крила і почати шлях до чергової вершини.

По Аркану «Колісниця» Риб чекає захоплююче і активне завершення тижня. Карта обіцяє поїздки та нові знайомства, перспективні можливості та благополучне завершення довгого проекту.

You cannot copy content of this page