fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 2 по 8 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

На початку нового року підтримка потрібна всім. Старші Аркани Таро допоможуть Знакам Зодіаку зорієнтуватися, визначитися з подальшими цілями і легко залучити в життя позитивні зміни.

На початку 2023 року кожен зможе відпочити і відновити запас сил, проте проводити всі свята пасивно не має сенсу. Експерти рекомендують познайомитися з прогнозом, виконаним за допомогою старших Арканів, щоб не втратити свого успіху. Своєчасні підказки не дадуть оступитися і упустити подарунків долі.

Овен

На початку тижня Овнам не зашкодити обачності та обережності. Аркан «Дурень» попереджає про неприємності, якщо недбало ставитися до своїх обов’язків, забувати про ці обіцянки і сподіватися на волю випадку.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Овни досягнуть успіхів, якщо будуть активними та відповідальними. Порада карти — діяти чесно і не псувати собі репутації заради погоні за наживою.

«Помірність» у розкладі — позитивна карта. Овни, якщо не поспішатимуть і отримають внутрішню гармонію, зможуть здобути щастя і досягти запаморочливих успіхів. Аркан закликає знайти золоту середину і спокійно займатися запланованими справами.

Телець

Карта «Імператор» говорить про те, що розпочати роботу варто вже в перших числах січня. Розторопні представники Знаку зможуть обійти конкурентів і значно просунутися, якщо не відкладатимуть на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Карта «Місяць» символізує таємниці, які стануть очевидними. Тільці повинні бути готові до того, що дізнаються раніше приховану інформацію, яка може шокувати. Порада карти — надходити обдумано і не діяти на емоції, щоб уникнути промахів і помилок.

Завершує тиждень карта «Самітник», по якій Тельцям найкраще провести вихідні розмірено. Порада Аркана — знайти відповіді на хвилюючі питання і не відкладати вирішення нагальних проблем, щоб вони не перетворилися на величезну снігову кулю.

Близнюки

Аркан «Самітник» говорить про те, що Близнюкам важливо залишитися наодинці з собою, щоб знайти відповіді на важливі питання. По цій карті найкраще залишитися далеко від суєти, щоб знайти вірний шлях на щастя і визначитися з цілями.

Карта «Імператриця» говорить про те, що Близнюки можуть не сумніватися в тому, що обрали правильний напрямок. Тому Аркану досягти успіхів допоможуть вдумливість, вміння домовлятися і підтримка з боку сім’ї.

Завершує тиждень Аркан «Диявол», який попереджає Близнюків про проблеми та перешкоди. Порада карти — не потурати слабкостям і поганим звичкам, а також уникати спілкування з людьми, здатними на підлість і обман.

Рак

На початку тижня Ракам доведеться переглянути свої плани, відмовитися від застарілих ідей і не оглядатися назад. Аркан «Смерть» символізує оновлення і відродження, а значить, настав час змінювати себе і світ навколо.

Карта «Суд» говорить про те, що Раки зможуть поставити крапку у складній справі, виграти судовий розгляд, що затягнувся, або ж поставити на місце кривдників. Вступати важливо за сумлінням і не намагатися обдурити долю.

Карта «Правосуддя» закликає Раків не поспішати і усвідомлювати. За цим Арканом будь-яке слово чи дія позначиться на майбутньому, а значить, не можна допускати помилок і халатного ставлення до своїх обов’язків.

Лев

Початок тижня, судячи з карти «Маг», буде позитивним. Карта говорить про нові можливості, упускати які не можна, а значить Леви повинні бути готові до активних дій. Впевнений старт призведе до успіхів, якщо налаштуватися на хвилю позитиву і не сумніватися в собі.

Карта «Самітник» з’являється в розкладі, коли важливо приділити час собі. Тому Аркану Левам варто взяти паузу, щоб ще раз скоригувати плани, звільнитися від сумнівів і розставити пріоритети для подальших перемог.

Завершує тиждень Аркан “Місяць”. Левам по цій карті не можна потурати внутрішнім страхам і сумнівам, які можуть завести в тупик і закрити шлях на щастя. Порада Аркана – боротися з будь-яким негативом і працювати над собою, щоб впевнено дивитися в майбутнє і не блукати в темряві своїх домислів.

Діва

На початку тижня за картою «Колесо удачі» Дів чекають події, здатні збентежити. Тому Аркану не можна поспішати з висновками, щоб не зайти в глухий кут. Порада карти – заспокоїтися і проаналізувати обстановку, щоб зробити правильні висновки і знайти контроль над тим, що відбувається.

Аркан «Правосуддя» обіцяє успіхи тим представникам Знаку, хто не потуратиме бажанню перехитрити долю. Чесність і непідкупність вбережуть той безліч негараздів, збережуть репутацію і бездрук вдалий старт.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Сила”. По ньому Дів чекають нові успіхи, а значить, час братися за справи і активно працювати над створенням міцного фундаменту. Впевненість і активність допоможуть подолати будь-які перешкоди на шляху до щастя і процвітання.

Терези

Карта «Зірка» відкриває тиждень, відкриваючи перед Терезами всі дороги. Тому Аркану немає причин для занепокоєння: розміреність, впевненість і гарний настрій вбережуть від прикрих промахів.

Карта «Сила» говорить про те, що Терези зможуть знайти підтримку серед нових знайомих мати корисні зв’язки і впоратися з будь-якими труднощами. Порада Аркана — вірити у свої сили і займатися тією роботою, яка приносить не тільки дохід, але і задоволення.

У кінці тижня Терезам доведеться зіткнутися з непередбаченими подіями. Аркан «Колесо фортуни» обіцяє позитивні зміни, якщо не поспішати і проаналізувати ситуацію перед тим, як приступити до дій.

Скорпіон

Карта «Мир» обіцяє Скорпіонам досягнення цілей і набуття гармонії із зовнішнім світом. Аркан закликає не пасувати перед тимчасовими труднощами, звільнятися від сумнівів і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

«Суд» у розкладі — карта довгоочікуваного завершення труднощів. По цій карті настає період, коли можна ставити крапку в складній справі, переривати спілкування з токсичними людьми і займатися всебічний розвиток.

В кінці тижня за картою «Колісниця» Скорпіони зможуть зробити заключний ривок, щоб досягти потрібної мети. Це може бути завершення минулорічних справ, яке принесе полегшення та довгоочікувану нагороду.

Стрілець

«Дурень» у розкладі на початок тижня — карта, яка попереджає про можливі проблеми. Обійти їх стороною вийде, якщо довіряти своїй інтуїції і звертати увагу на знаки долі.

Карта «Помірність» закликає Стрільців не поспішати і зайнятися своїм ментальним здоров’ям. Відпочинок, планування та відсутність нервозності вбережуть від прикрих помилок і допоможуть з легкістю вирішити спірні моменти.

По карті «Суд» Стрільці мають бути уважними. Настає час завершення, коли не можна сподіватися на волю випадку: діяти треба обдумано і чесно. Аркан обіцяє звільнення від проблем і позитивні зміни тим, хто усвідомлює дії.

Козеріг

Карта «Суд» закликає Козерогів до граничної чесності. Тому Аркану є можливість досягти нових успіхів, залишити за спиною проблеми і негаразди, проте для цього важливо усвідомлювати кожну дію.

Карта «Дурань» символізує випадковість і нові можливості. Представникам Знака важливо не пускати роботу на самотек і помічати знаки долі, щоб зірвати куш і стати улюбленцями долі.

В кінці тижня за картою «Колесо фортуни» Козерогів чекають непередбачені події, взяти під контроль які буде непросто. Порада Аркана — не заважати тому, що відбувається, і оцінювати ситуацію, щоб у нудний момент взяти кермо правління зі своєї руки.

Водолій

Початок тижня, судячи з карти «Зірка», буде позитивним. Аркан обіцяє відсутність проблем і перешкод, а значить, представники Знаку можуть спокійно займатися своїми справами і не боятися промахів.

Аркан «Місяць» говорить про те, що Водолії можуть зіткнутися з труднощами особистого характеру. За цією картою внутрішні страхи і сумніви можуть завести в тупик, а значить, потрібно працювати над собою і не боятися змін.

Завершує тиждень Аркан “Сила”. Карта говорить про прихильність долі, а значить, Водолії зможуть втілити в життя давні мрії і плани, звільнити свідомість від негативу і залучити позитивні події.

Риби

На початку тижня Рибам слід бути обережними. Карта «Диявол» говорить про проблеми та неприємності, які виникнуть через нестримність і потурання поганим звичкам. Вміння тримати себе в руках і виховання сили волі допоможуть подолати труднощі з мінімальними втратами.

Аркан “Дурень” закликає Риб бути відповідальними. За цією карткою удача не відвернеться, якщо стежити за подіями, довіряти внутрішньому голосу і не ризикувати. Залучити успіх буде простіше, якщо покладатися лише на себе.

Карта «Зірка» символізує заступництво Вищих Сил, процвітання та везіння. Проблем не виникне, якщо представники Знаку не згорнуть з обраного шляху, не сумніватимуться в собі і не стануть змінювати планів.

You cannot copy content of this page