fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 2 по 8 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Карти Таро – відмінні помічники в повсякденному житті. Точні підказки старших Арканів допомагають долати труднощі, правильно розподіляти сили і не стикатися з безліччю проблем на шляху до щастя. З точним прогнозом на початок жовтня 2023 року кожен із Знаків Зодіаку може визначитися з напрямком і з легкістю залучити успіх.

Таро-прогноз— це цінне джерело інформації, завдяки якому кожен представник зодіакальних сузір’їв зможе зазирнути в майбутнє і дізнатися про те, що на нього чекає найближчим часом. Експерти сайту рекомендують уважно вивчити розклади карт, зіставити поради з тим, що відбувається в житті і обов’язково прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе зробити правильні висновки і без праці залучити в життя потрібні зміни.

Овен

На початку тижня Овнам знадобиться вміння вичікувати і уважно аналізувати те, що відбувається. Аркан «Верховна жриця» закликає не поспішати, щоб у суєті не упустити важливих знаків долі, які здатні застерегти від небезпеки і вказати на шлях, вільний від пасток долі.

Аркан «Повішений» говорить про тимчасове припинення справ. Представникам сузір’я варто на час відкласти справи, які раптом застопорилися і переключити увагу. Пізніше можна буде повернутися до відкладених завдань, подивитися на них свіжим поглядом і легко знайти спосіб їх вирішення.

Аркан «Маг» повідомляє Овнам про необхідність направити енергію в мирне русло, розкривати сплячі таланти і користуватися ними для досягнення нових успіхів. Карта символізує нові можливості для тих, хто навчиться керувати своїми силами і не стане поткати миттєвим примхам.

Телець

На початку тижня за картою «Суд» Тільцям важливо пам’ятати про відповідальність і чесність. Тому Аркану є можливість завершити складні справи і отримати нагороду, а також залишити за спиною конкурентів і заздрісників. Порада карти – шукати нові шляхи вирішення завдань, щоб не зупинятися в розвитку і не витрачати дорогоцінного часу даремно.

Аркан «Сила» обіцяє Тельцям чудові можливості. По цій карті представникам сузір’я важливо взяти кермо долею в свої руки, вчитися бути стійкими і впевненими. Наполегливість і старання окупляться незабаром, і Тільці зможуть насолодитися новими перемогами.

По карті «Правосуддя» вести справи потрібно чесно і не порушувати риси закону. Іти на угоди з совістю не вийде — доля викладе серйозний урок і змусить виконувати роботу над помилками. За дотримання всіх правил представники сузір’я зможуть здобути свободу від всього наносного і почати шлях на щастя.

Близнюки

Аркан «Світ» символізує гармонію і процвітання. Це означає, що Близнюкам не варто випробовувати долю, поспішати подій і потурати примхам. Карта говорить про успіхи в тому випадку, якщо залишатися в рівновазі з собою і зовнішньому світі, не поспішати з висновками і не дозволяти негативу брати гору.

За картою «Вежа» представників даного сузір’я чекають потрясіння, які, втім, призведуть до поліпшення. Тому Аркану в житті відбуваються необхідні трансформації, коли починає йти все те, що заважало розвитку. Пора відпустити минуле і звільнитися від ілюзій, через які промахи і невдачі не йдуть.

Завершує тиждень Аркан “Дурень”. За цією картою Близнюкам важливо пам’ятати про відповідальність, завдяки якій вдасться уникнути прикрих промахів. Аркан говорить про нові пригоди, які настав час впустити в життя і не відмовлятися від цікавих завдань через сумніви або боязкість.

Рак

Раків чекає чудовий початок жовтня. Аркан «Смерть» вказує на час змін, коли буде простіше залишити минуле за спиною, позбутися негативних установок і звільнитися від усього, що заважає щасливому життю. Представникам сузір’я не варто чинити опір — нове не прийде, поки не звільнити для нього місце.

Аркан «Помірність» закликає представників сузір’я до гармонії та рівноваги. По цій карті успіх і щастя залежатимуть не тільки від емоційного настрою, але й від уміння контролювати свої душевні пориви, спрямовувати енергію в мирне русло і не кидатися з крайності в крайність.

«Маг» у розкладі — карта винахідливості та вміння підлаштовуватися під обставини По цій карті перед представниками даного сузір’я відкриються нові можливості, і упустити їх не можна. Настав час користуватися своїми талантами, розвиватися всебічно і шукати власний шлях на щастя.

Лев

Карта «Закохані» говорить про те, що у життя Львів увірвуться неминучі зміни. Правильно розставити пріоритети і вибрати шлях на щастя вийде в тому випадку, якщо приймати самостійні рішення. Представникам сузір’я важливо спиратися на те, що відбувається в житті, щоб не зайти в глухий кут.

По карті «Сонце» Леви зможуть повною мірою насолодитися тим, що відбувається в житті. Аркан говорить про нові можливості, довгоочікувані премії і подарунки долі. Порада карти – не боятися йти вперед, сміливо дивитися в майбутнє і прагнути до різнобічного розвитку, завдяки якому відкриються райдужні перспективи.

Аркан «Вежа» говорить про те, представники сузір’я більше не зможуть відкладати прийняття важливих рішень. Егоїстичні плани і самовпевненість можуть стати фатальними, тому від них потрібно відмовитися. В іншому випадку Леви не зможуть розпочати шлях до щастя і залишаться в тупику через сумніви, боязкість і небажання змінити життя на краще.

Діва

Аркан «Імператор» говорить про впевненість і логіку, яка допоможе Дівам успішно завершити розпочаті справи. Тому Аркану можливі цікаві знайомства з людьми, що мають відношення до влади. Вони зможуть підказати вірний напрямок і допомогти з швидким оформленням необхідної документації. Також Дівам важливо пам’ятати про те, що відповідальність і дисципліна будуть гарною підмогою для залучення позитивних змін.

Аркан «Смерть» символізує перехідний етап, який при правильних діях звільнить Дів від вантажу минулого і допоможе досягти встановлених завдань. За цією картою зміни стають необхідними, і якщо представники сузір’я не хочуть зав’язнути в болоті нездійсненних справ, то їм доведеться переступити через своє «неможливе».

Аркан «Правосуддя» говорить про удачу і процвітання в тому випадку, якщо Діви зосередяться на першорядних завданнях і будуть чесні не тільки перед собою, а й перед оточенням. За цією картою стають зрозумілими події, що відбуваються, і знаходяться можливості підпорядкувати собі обставини.

Терези

За картою «Правосуддя» Терези можуть не переживати за стан своїх справ. Аркан говорить про те, що тиждень розпочнеться з гармонії та відновлення балансу як у справах, так і відносинах. Від представників даного сузір’я будуть потрібні чесність перед оточеннями, завдяки чому в сім’ї та діловому середовищі настане взаєморозуміння.

Аркан «Імператриця» говорить про мудрість і розуміння суті того, що відбувається. За цією картою Терезам варто зайнятися дослідженнями, пошуком інформації та навчання. Аркан говорить про сприятливий час для зростання і розвитку, проте поспіх або негатив можуть стати вагомими перешкодами на шляху до поставлених завдань.

«Повішений» у розкладі — карта тимчасового припинення справ. Аркан говорить про те, що Терези готові до втілення в життя нових ідей, але для цього їм варто подбати про планування. Чітке дотримання інструкцій убереже від неприємностей, а відмова від прийняття поспішних рішень допоможе досягти успіхів у короткий термін.

Скорпіон

Аркан «Імператор» обіцяє зростання, розвиток і можливість стати лідерами. Скорпіонам на початку тижня важливо не тільки розставити пріоритети, але і втриматися на висоті нових досягнень. Це означає, що від них потрібно не тільки чесність, але і самовіддача і вміння керувати колективом.

За картою «Повішений» Скорпіони в середині тижня зіткнуться з неможливістю продовжити розпочате. Такий стан справ не повинно лякати: настав час переключити увагу, поповнити багаж знань і поглянути на ситуацію зі сторони. Також на допомогу можуть прийти мудрі поради наставників.

Завершує тиждень Аркан “Закохані”. За цією картою Скорпіонам належить зробити важливий вибір, від якого залежатиме подальший розвиток подій. Порада карти — вибирати серцем, зважувати плюси та мінуси, а також приймати самостійні рішення, які точно покращать життя.

Стрілець

Аркан «Дурень» закликає Стрільців до пильності та відповідальності. Халатне ставлення до справ і обов’язків заведуть в глухий кут і позбавлять перспективних можливостей, а значить, потрібно зосередитися на роботі. У цьому представникам сузір’я допоможуть прості вправи з фокусування уваги.

По карті «Маг» представники даного сузір’я можуть братися за відповідальні доручення і діяти так, як їм підказує внутрішній голос. Аркан вказує на можливість взяти управління ситуацією в свої руки, тому важливо відмовитися від довгих роздумів і не боятися брати на себе відповідальність.

Аркан «Самітник», що випав на кінець жовтневого тижня, вказує на необхідність знайти для себе нові цілі і розібратися зі справами, які заважають їх здійснити. Тому Аркану Скорпіонам варто вибирати новий шлях, зважувати рішення, щоб потім не шкодувати про втрачений час і допущені помилки.

Козеріг

Початок тижня, судячи з карти «Закохані», буде відповідальним. Козерогам належить прийняти непрості, але важливі рішення, здатні змінити життя і ситуацію на краще. Порада карти – діяти без поспіху, слухати внутрішній голос і не копіювати цілі сторонніх, щоб йти власним шляхом розвитку.

Аркан «Сила» обіцяє вдалий вирішення спірних ситуацій та везіння у справах. Тому Аркану Козерогам важливо вірити в свої сили і не відмовлятися від задумів. Середина тижня, судячи з розкладу, буде вдалою для прориву в діловій сфері. Не виключено, що це буде нова посада чи інші позитивні зміни, завдяки яким вдасться поправити матеріальне становище.

«Сонце» в розкладі — карта тріумфу та перемоги над обставинами. Козероги зможуть насолодитися довгоочікуваною перемогою і розділити свою радість з близькими. Також Аркан говорить про нові можливості, які не можна упускати. Порада карти – насолоджуватися тим, що відбувається і не втрачати з виду привабливих перспектив.

Водолій

Початок тижня пройде у Водолеїв у вирішенні важливих питань. За карате «Закохані» представників сузір’я очікує складний вибір, який, однак, дозволить розібратися з проблемами та перешкодами. Це може бути новий крок у відносинах або їх завершення, а також можливість залишити колишні цілі і знайти нові шляхи розвитку.

«Самітник» у розкладі — карта усамітнення та відпочинку. За цією картою Водолії зможуть залишитися наодинці зі своїми думками, розставити пріоритети і своєчасно відмовитися від застарілих цілей. Якщо питання стосується особистого життя, то за цим Арканом нових відносин краще не починати, щоб виключити обман.

Карта «Колесо удачі» символізує активність. Тому Аркану можна вибирати будь-який шлях або напрямок, щоб втілити в життя всі ідеї. Везіння буде на боці Водоліїв, а значить, можна не боятися сміливих починань і навіть різких змін. Головне — не забути про відповідальність і відмовитися від поспіху.

Риби

«Правосуддя» в розкладі — карта набуття рівноваги, відповідальності та розуміння. Рибам на початку тижня важливо правильно розставити пріоритети, щоб займатися справді важливими речами, а також пам’ятати про те, що недбале ставлення може призвести до фатальних наслідків.

Аркан «Сила» говорить про стійкість і вміння долати труднощі на шляху до мети. Тому Аркану представники даного сузір’я зможуть наблизитися до успіху, якщо перестануть потурати своїм слабостям і не відкладатимуть важливих справ на невизначений час. Настав час взяти себе в руки і сміливо дивитися в майбутнє.

Карта «Колесо фортуни» говорить про активні вихідні, коли Риби зможуть направити свою енергію в мирне русло. Представники сузір’я можуть зайнятися домашніми справами, відправитися в подорож або почати курс фізичних вправ, щоб підтримати імунітет і прекрасну форму.

You cannot copy content of this page