fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року

Перший місяць весни підходить до завершення, а отже, настав час підбиття проміжних підсумків та планування. Здобути цінні підказки Знакам Зодіаку допоможуть старші Аркани.

Таро-прогнози користуються популярністю через те, що карти здатні захистити від неприємностей і вчасно попередити про небезпеку, що насувається. Експерти рекомендують уважно проаналізувати Аркани, що випали, щоб глибше зрозуміти зміст передбачень і обійти неприємності стороною.

Овен

Початок тижня, судячи з карти «Суд», буде оптимістичним. Овнів чекає довгоочікувана розв’язка, завершення важкого періоду та набуття свободи. Настає час залишити в минулому страхи і тривоги, щоб тут і зараз створювати успішне майбутнє і звільнятися від обставин, що сковують.

Ще одна позитивна карта «Маг» обіцяє Овнам довгоочікуваний успіх. Тому Аркану важливо користуватися своїми талантами і не боятися заявляти про себе. Порада карти — набути гармонії, щоб приймати рішення не щодо нагальних емоцій.

Завершує тиждень Аркан “Смерть”, який обіцяє Овнам початок нового життєвого етапу. Представники Знаку відчують, що у них наче виростають крила за спиною, відрізаючи негатив і дозволяючи здійнятися над проблемами, які вже втратили актуальність.

Телець

«Верховна жриця» в розкладі початку тижня — карта, що закликає Тельцов не поспішати з діями. Тому Аркану на перше місце виходить інтуїція, завдяки якій вдасться вчасно вступити в гру і отримати нагороду.

Карта «Колесо удачі» символізує непередбачені події, які можуть спочатку злякати своєю невідворотністю. Тільцям не варто лякатися – все, що відбувається, трапляється вчасно, а отже, нудно почекати час, щоб вникнути в суть того, що відбувається, і ухвалити вірні рішення.

По карті «Помірність» представникам Знаку немає сенсу поспішати та підганяти час. Порада Аркана — сповільнитися, щоб не проґавити нічого важливого і не стати заручниками власної недалекоглядності.

Близнюки

На початку тижня на карті «Колесо удачі» Близнюків чекають події, яких не можна запобігти. За цим Аркан життя змінюється, і ці зміни будуть на краще, якщо не поспішати з висновками і ретельно проаналізувати те, що сталося.

Карта «Дурень» обіцяє близнюкам проблеми лише в тому випадку, якщо недбало ставитися до своїх обов’язків і обіцянок. Аркан закликає представників Знака бути обережними, щоб не оступитися і не проґавити нових можливостей

Завершує тиждень березня позитивна карта «Мир». По ній представники сузір’я зможуть досягти поставленої мети, знайти внутрішню гармонію і з легкістю поставити крапку у складних справах.

Рак

На початку тижня по карті «Колісниця» Ракам не варто зволікати. Карта закликає діяти активно та оптимістично дивитись у майбутнє. Знаки долі та внутрішній голос допоможуть знайти правильний шлях і не відступитися за крок від успіху.

Позитивний Аркан “Сонце” символізує перемогу над стразами та перешкодами. По цій карті Раки вільні обирати будь-який напрямок і займатися тими справами, які приносять задоволення.

Аркан “Вежа” є попередженням. За цією картою у життя Раків увірвуться закономірні зміни, які вже давно назрівали. Порада Аркана — не чинити опір тому, щоб не упустити нових можливостей.

Лев

Початок тижня картою «Ієрофант» буде відповідальним. Тому Аркану Левам необхідно розставити пріоритети, щоб направити енергію в русло вирішення першочергових завдань. Така тактика убереже від промахів та втрати дорогоцінного часу.

Аркан «Колісниця» означає, що Леви зможуть взяти ситуацію під контроль, швидко адаптуватися та зробити останній ривок до залишеної мети. Оптимізм і впевненість у собі допоможуть швидко приймати вірні рішення і не пасувати перед тимчасовими труднощами.

Аркан «Мир» завершує тиждень, обіцяючи Левам довгоочікуване здобуття свободи та щастя. По цій карті немає причин для занепокоєння — доля прихильна і дозволяє завершити розпочате, здобути нагороду та здобути внутрішню гармонію.

Діва

«Колесо удачі» у розкладі на початок тижня — мапа несподіваних подій. За цим Арканом на Дів чекають потрясіння, які, втім, влягуться. Порада картки – не сприймати те, що відбувається, як покарання. Навпаки, події допоможуть визначитися вибором подальшого шляху та не прогаяти свого щастя.

Серйозна карта “Закохані” символізує зміни. Чи будуть вони на краще, залежить від ухвалених рішень. Дів чекають відповідальні дні, коли важливо помічати деталі та прислухатися до свого серця, щоб не помилитися.

Аркан «Диявол» символізує час випробувань, коли від Дів знадобиться максимальна зібраність та відповідальність. Відмова від потурання поганим звичкам і уподобанням стане гарною підмогою у боротьбі за своє щастя.

Терези

На початку тижня по карті «Самітник» у Терезів буде час для того, щоб розставити пріоритети, заповнити запаси сил і залишити в минулому застарілі ідеї. Також Аркан вказує на можливість поправити своє здоров’я, вирушивши до санаторію або ретріту.

Мудра карта «Імператор» символізує вміння приймати вірні рішення, мати вірних друзів і вирішувати фінансові проблеми. Терезам важливо пам’ятати про чесність і неупередженість, які не дадуть оступитися зв’язатися з шахраями.

Кінець тижня, судячи з карти «Дурень», буде цілком сприятливим. Аркан не обіцяє проблем у тому випадку. Якщо Терези не забуватимуть про відповідальність. Недбалість і необачність, навпаки, викликають проблеми.

Скорпіон

По карті «Ієрофант» Скорпіонам на початку тижня важливо пам’ятати про головні цілі та не розмінюватися на дрібниці. Вміння розставляти пріоритети помиє представникам Знака не прогаяти дорогоцінного часу.

Карта «Помірність» закликає Скорпіонів до обережності та відсутності поспіху. Тому Аркану важливо пам’ятати про норму в усьому: в їжі, витратах, розвагах, роботі. Набуття внутрішньої гармонії та правильний розпорядок дня вбережуть від безлічі неприємностей.

Карта «Смерть» завершує тиждень, закликаючи Скорпіонів зачиняти двері минулого та не засмучуватися про те, чому вже не судилося статися. Аркан символізує звільнення від пут, що сковують рух, а отже, настав час попрощатися зі страхами, сумнівами та комплексами.

Стрілець

Початок тижня, судячи з карти «Колісниця», буде досить активним. Аркан символізує рух, без якого неможливе завоювання нових вершин. Стрільцям важливо діяти, щоб не втрачати нових перспектив.

По карті «Правосуддя» Стрільці отримають довгоочікувані результати своєї праці. Крім того, карта закликає представників Знаку діяти чесно та не йти на угоди із совістю, щоб у майбутньому не зіткнутися з проблемами.

Завершує тиждень карта «Закохані», по якій настає час вибрати шлях, стоячи на роздоріжжі. Стрільці зможуть ухвалити правильні рішення, якщо прислухаються до себе і правильно розставлять пріоритети.

Козоріг

На початку тижня по карті «Місяць» Козерогам доведеться зіткнутися з перешкодами, які можна подолати завдяки увазі до власної інтуїції. Внутрішній голос допоможе не блукати в сутінках і швидко знайти шлях, що веде до звільнення від неприємностей.

«Суд» у розкладі – карта перемоги над страхами та обставинами. За цим Аркану Козероги зможуть набути свободу обставин, що заперечують. Порада Аркана — діяти чесно та неупереджено.

Аркан «Мир» обіцяє Козерогам чудове завершення тижня. Карта вказує на досягнення мети, набуття внутрішньої рівноваги, а також можливість поставити крапку в суперечках і конфліктах, дозволивши їх мирним шляхом.

Водолій

Аркан «Помірність» нагадує Водоліям про те, що не можна кидатися з крайнощів у крайність. Набуття внутрішньої гармонії допоможе правильно розподілити сили і досягти поставлених завдань у строк.

Аркан “Сила” говорить про нові можливості, від яких не можна відмовлятися. Водолії зможуть подолати будь-які перешкоди, якщо будуть вірні собі і не хитруватимуть, намагаючись обдурити долю.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», що обіцяє Водоліям звільнення від тривог та проблем. карта символізує оновлення, яке необхідне для прощання з минулим і здобуття свободи від будь-яких поганих уподобань.

Риби

Карта «Сила» випадає початку тижня, вказуючи Рибам на приємні можливості. Представникам Знаку не варто здавати своїх позицій та відмовлятися від планів. Впевненість та чесність допоможуть досягти потрібних цілей у строк.

По карті «Місяць» Риб чекають на випробування, подолати які допоможуть увагу до інтуїції та впевненість у своїх силах. Порада Аркана – діяти обережно та не поспішати. Щоб не прогаяти важливих знаків долі. Вони допоможуть знайти вірний шлях до щастя та свободи від неприємностей.

Завершує тиждень картка «Закохані», яка символізує зміни. Вони будуть благополучними, якщо представники Знаку зроблять правильний вибір, ґрунтуючись на своїх перевагах та пріоритетах.

You cannot copy content of this page