fbpx
Перейти до вмісту

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 грудня 2021 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 грудня 2021 року

Наприкінці року особливо важливо бути в курсі подій, і Знаки Зодіаку зможуть скористатися підказками карт Таро. Прогноз на черговий грудневий тиждень допоможе знайти впевненість і легко виконати необхідну роботу.

Овен

Тиждень починається з карти «Імператор», яка обіцяє Овнам добрі стосунки в колективі та можливість заробити відмінну репутацію. Уміння приймати мудрі рішення та працювати в команді допоможе завоювати довіру та залучити фінансову удачу.

“Закохані” в розкладі – карта вибору, зробивши який, Овни не зможуть нічого змінити. Порада Аркана — не поспішати з рішенням, доки ситуація не проясниться і вибір не стане очевидним.

По карті «Вежа» настає час попрощатися з колишнім світоглядом, відмовитися від застарілих ідей і подивитися правді у вічі. Напередодні Нового року Овнам важливо змінитись внутрішньо, щоб залучити позитивні зміни.

Телець

Аркан «Ієрофант» закликає Тельців мудро розпоряджатися знаннями та переймати досвід старшого покоління. Карта обіцяє здобуття наставника, який допоможе впоратися з труднощами та знайти потрібні знання.

Аркан «Вежа» закликає Тельців залишити погані звички у році, що минає, щоб вони не заважали залученню щастя. По цій карті важливо зосередитися на своєму благополуччі і позбавитися всього, що уповільнює просування до успіхів.

По карті «Сила» Тельці зможуть діяти рішуче та не сумніватися у своєму успіху. Спрямовуючи енергію в русло вирішення важливих питань, Тельці зможуть досягти нових вершин та завоювати популярність.

Близнюки

Аркан «Колесо удачі» віщує різкі зміни в житті. Близнюкам важливо зосередитися на тому, що відбувається, але не робити рішучих дій доти, доки ситуація не проясниться.

Карта «Дурень» вторить першому Аркану розкладу, закликаючи Близнюків не поспішати. Рішення потрібно приймати з холодною головою, не довіряючи емоційним поривам і не слухаючи порад із боку.

Карта Сонце вказує на завершення проблем. Аркан обіцяє успіх і процвітання, а отже, можна сміливо займатися серйозними справами, приймати відповідальні рішення та насолоджуватися тим, що все під контролем.

Рак

Аркан “Диявол” відкриває тиждень, закликаючи Раков відмовитися від потурання шкідливим звичкам. По цій карті випробування на міцність потрібно пройти з гідністю, щоб не спричинити неприємності.

За картою «Верховна жриця» Раки можуть довіритись своїй інтуїції та внутрішньому голосу. Карта обіцяє успіх у тому випадку, якщо не поспішати та вдумливо аналізувати ситуацію, приймаючи зважені рішення.

Карта “Зірка” вказує на благополучні зміни. Тому Аркану Раки можуть сміливо займатися запланованими справами і не боятися неприємностей. Головне — не повертати з обраного шляху.

Лев

Аркан «Мир» говорить про відсутність проблем та неприємностей. По цій карті Леви можуть спокійно займатися своїми справами і не перейматися їхнім результатом. Порада картки – вірити в краще і не потурати слабкості.

По карті «Колесо фортуни» події розвиватимуться стрімко, і Левам важливо пам’ятати про те, що необдумані дії можуть посилити ситуацію, що склалася. Аркан закликає не поспішати та оцінити обстановку, щоб ухвалити вірні рішення та залучити удачу.

Наприкінці тижня по карті «Поміркованість» Леви зможуть здобути щастя та виконати необхідні справи, якщо не будуть відволікатися та піддаватися бажанню схитрувати. За цією картою чесність і відсутність поспіху допоможуть здобути успіх.

Діва

Аркан «Правосуддя» закликає Дів бути чесними та уважними. По цій карті будь-яка дія відіб’ється в майбутньому, і якщо були допущені недоліки, то Дівам доведеться працювати над помилками.

Аркан «Сонце» говорить про сприятливий час, коли у Дів не буде перешкод на шляху до поставлених завдань. Карта обіцяє перемогу в будь-яких починаннях та завершення фінансових труднощів, якщо докласти зусиль і з оптимізмом дивитися у майбутнє.

«Вежа» у розкладі – карта, яка вказує на необхідність змін. Дівам настав час відмовитися від застарілих планів і змінити світогляд, щоб не зупинятися в розвитку. Карта закликає все робити чесно.

Терези

Аркан «Дурень» відкриває тиждень, вказуючи Терезам, бути обережними і виваженими. Розумна обережність допоможе шунтування боку проблеми і не потрапити під впливом маніпуляторів.

Карта «Суд»  – карта щасливого переходу. Відповідно до цього, Терези будуть мати можливість звільнитися від турбот і проблем, відстоювати свою думку і поставити на місце тих, хто намагається маніпулювати ними. Карта обіцяє успіх, якщо ви йдете чесно.

На «Колесо фортуни» Терезів чекають в кінці тижня, несподівані події і новини. Рада картки не вживати рішучих заходів, поки ситуація не прояснюється. Така тактика позбавить від помилок і допоможе приймати правильні рішення.

Скорпіон

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, і на нього, скорпіони матимуть можливість робити будь-які важливі справи. Карта вказує на час, коли доля сприяє, а це значить, що це неможливо, щоб уповільнити і страх, щоб зробити перший крок.

Аркан «Мир» говорить про завершення труднощів і здатності вирішувати розбіжності з близькими людьми. Згідно цій карті, Скорпіонів важливо спиратися на кращі риси характеру, щоб привернути щастя.

Аркан «Суд» закликає Скорпіонів до рішучих дій. На цій карті в кінці тижня ви можете взяти на себе складні речі, щоб закінчити їх вчасно, а також захищати свою думку і звільнені від будь-яких токсичних прив’язок.

Стрілець

Аркан «Справедливість» закликає Стрільців бути чесними і відмовитися від сумнівних засобів для досягнення нових успіхів. В цьому випадку, нагорода не буде чекати, чекати, і життя зміниться на краще.

У Аркан «Коханці» вказує на період, коли Стрільці повинні прийняти рішення, і ви повинні діяти незалежно один від одного. Вибір подальшого шляху повинен бути свідомим, так що в майбутньому у мене не було пошкодувати мою поспішним.

Аркан «Дурень» в сценарії є карта, яка вказує Стрілецям не втрачати пильності. Очевидно спокій може змінити ніч необхідності активного діяти, і Стрілецці повинні бути готовими.

Козоріг

По карті «Помірність» Козорогам важливо знати міру в усьому: в харчуванні, комунікація, покупки. Це пов’язано з тим, що Козороги можуть не розрахував сили і потрапити в неприємну ситуацію, яка зажадає серйозної роботи над досконалими помилками.

Аркан «Справедливість» вказує Козорогам бути чесними, порядними і об’єктивними, щоб залучити позитивні зміни. На цій карті, щоб привернути успіх буде легко, якщо ви не потурати слабкості і не намагатися подолати долю.

Карта «Сила» вказує Козорогам діяти не вагаючись. Немає ніяких перешкод для цього аркана, і, отже, ви можете спокійно займатися запланованими справами і не відкладати те, що ви можете зробити сьогодні.

Водолій

Відповідно до Карти «Повішений», важливо бути напоготові. Деякі речі повинні поставити на паузу, і, щоб не витрачати час, Водоліям важливо переключити свою увагу на інші обов’язки.

Карта «Зірка» вказує на те, що Водоліїв чекає сприятливий час, коли ви можете робити те, що це дуже важливо, і не боятися помилок.

Карта «Сонце» є одним з найбільш позитивних Арканів, і вона вказує на позитивні зміни. По цій карті, ви можете спокійно займатися серйозними проектами, а також угоди з фінансовими труднощами.

Риби

Карта «Колісниця» відкриває тиждень, вказуючи Рибам не забаритися усправах. По цьому Аркану, вирішальні ривки допоможуть завершити необхідні справи, щоб принести безпечні зміни і вільні від турбот.

Аркан «Коханці» закликає Риби бути уважними, щоб зробити правильний вибір. Карта каже, що зміни вже на порозі, важливо прислухатися до себе.

По карті «Вежа» Риб чекають серйозні зміни. Аркан означає, що життя змінюється, і для успішного майбутнього, важливо відмовитися від старих планів, слухати і не піддаватися на провокацію.