fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 листопада 2023 року для кожного знака зодіаку

Набути впевненості та з легкістю втілити в життя заповітні мрії Знакам Зодіаку допоможе точний Таро-прогноз. Поради старших Арканів допоможуть ухвалити вірні рішення і попередять у тому випадку, якщо попереду чекають серйозні події.

Завдяки картам Таро ось уже понад сторіччя ми отримуємо цінні підказки і можемо зазирнути в майбутнє. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади старших Арканів, щоб глибше зрозуміти їх застереження та поради. Представники зодіакальних сузір’їв зможуть отримати вагому підтримку, якщо слухатимуть свою інтуїцію та зіставлять поради карток з тим, що відбувається в житті.

Овен

Початок тижня у Овнів буде активним. Аркан “Маг” говорить про готовність розширювати горизонти, шукати власний шлях розвитку та повною мірою користуватися своїми талантами. Порада картки – діяти рішуче, але при цьому не забувати про відповідальність. Настав час відкритися новим можливостям і залучити до життя успіх.

По карті «Диявол» представників сузір’я важливо бути обачними та не піддаватися спокусам. У Овнів може виникнути бажання піддатися на спокуси, які перешкоджатимуть досягненню поставлених завдань. Будьте пильні та не дозволяйте залежностям впливати на вас.

Завершує тиждень Аркан “Дурень”. Карта вказує на нові можливості та пригоди. Настає час для сміливих експериментів та дослідження нових сфер життя. Овни можуть сміливо йти вперед та вийти за межі своєї зони комфорту. Порада картки — бути уважними та відповідальними, щоб унеможливити помилки та прикрі помилки.

Телець

Тиждень починається з карти «Сила», а отже, Тельцям не варто зволікати. Аркан говорить про те, що будь-які перешкоди можна подолати, якщо бути впевненими у своїх силах. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність і виключити марні ризики, щоб не зайти в глухий кут і не віддалитися від головної мети.

Аркан «Смерть» говорить про переродження та звільнення. Тільцям важливо розуміти, що в життя не увірвуться зміни, якщо їм немає місця. Порада карти – залишити минуле за спиною та відкритися новим пригодам. Настав час з оптимізмом дивитися у майбутнє і ставити собі реальні завдання.

Карта «Вежа» обіцяє представникам сузір’я час потрясінь. Доля дає можливість позбутися ілюзій і рамок, що сковують, які заважають залученню в життя щастя. Тільцям важливо розуміти, що все, що відбувається в житті — на благо, а отже, не варто чинити опір новим подіям.

Близнюки

Цей тиждень буде сповнений знаків, які допоможуть Близнюкам знайти шлях до успіху. Аркан «Зірка» служить символом Вищої заступництва, ясної мети та надії. Представники сузір’я зможуть залучити щастя, якщо залишаться вірними своїм принципам і не кидатимуть розпочатого на половині шляху.

Аркан «Верховна жриця» вказує на інтуїцію та мудрість. Карта підказує, що Близнюкам варто звернути увагу на свої внутрішні відчуття, залишатися в гармонії із собою та уважно ставитись до знаків долі. Вони допоможуть вибрати правильний напрямок та прийняти правильні рішення у складних ситуаціях.

Завершує тиждень карта «Смерть», за якою настає час змін. Близнюкам важливо переосмислити свої плани та цілі, відмовитися від ідей, які вже неактуальні. Нові події прийдуть у життя в той момент, коли для них звільниться місце, а значить, час залишити минуле за спиною і відкрити нові перспективи.

Рак

Початок тижня, судячи з карти «Вежа», буде досить сумбурним. На рак чекають несподівані повороти долі, коли починає відбуватися трансформація. Тому Аркану з життя йде все старе і марне, звільняючи місце для нових справ. Представникам сузір’я важливо залишатися у стані спокою та спокійно приймати все те, що відбувається у житті.

Аркан «Мир» привносить у життя гармонію та ясність. Друга карта розкладу обіцяє Ракам завершення труднощів, набуття контролю над тим, що відбувається, завершення труднощів та благополучне вирішення конфліктів. Представники сузір’я можуть сміливо дивитися у майбутнє та не боятися проблем.

Про мудрість та вміння прислухатися до своєї інтуїції говорить Аркан «Верховна жриця». Ракам по цій карті важливо виключити поспіх і прийняття рішень щодо емоцій. Карта говорить про час, коли потрібно вичікувати та уважно спостерігати за всім, що відбувається в житті. Така тактика допоможе виключити промахи та виступити в гру вчасно.

Лев

Карта «Суд» говорить про те, що Левам на цьому тижні очікується позитивних результатів і винагород за докладені раніше зусилля. Від представників сузір’я знадобиться як відповідальність, а й чесність. Вміння бути вище пліток та інтриг дозволить дійти успіху.

Карта «Помірність» символізує баланс і гармонію, необхідних подолання труднощів і прийняття важливих рішень. Представникам даного сузір’я важливо знаходити у всьому золоту середину, щоб не помилитися і не зайти в глухий кут через поспішні рішення або дії.

Карта «Імператор» символізує зростання та приємні перспективи, проте для цього Левам важливо бути відповідальними та зібраними. Ділові успіхи не забаряться, якщо націлитися на результат і займатися дійсно важливою роботою. Вміння правильно розставляти пріоритети призведе до нових перемог.

Діва

Тиждень відкриває Аркан “Диявол”, який попереджає Дів про труднощі на життєвому шляху. На цій карті настає час випробувань, і їх важливо пройти з честю. Представники сузір’я зіштовхнуться зі спокусами та спокусами, подолання яких допоможе залучити щастя та стати кращою версією себе.

Аркан «Суд» говорить про те, що Дів чекають нові успіхи у діловому середовищі. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність, правильно розставляти пріоритети і не потурати поганим рис характеру. Представники сузір’я зможуть поставити крапку у складних справах, якщо будуть наполегливими та цілеспрямованими.

Завершує тиждень Аркан “Правосуддя”. По цій карті Дівам необхідно знайти баланс, щоб залучити до життя успіхи. Від представників сузір’я знадобиться вміння згладжувати конфлікти, прагне набуття контролю над емоціями. Щастя не забариться, якщо вибрати шлях чесності та рівноваги.

Терези

Аркан «Мир» налаштовує Терезів на мирний лад, обіцяючи гармонію та рівновагу у всьому. Порада картки – не боятися перешкод на шляху. Їхнє подолання буде благотворно впливати на характер і навчить вирішувати складні питання самостійно. Від представників сузір’я буде потрібна внутрішня сила для залучення щастя.

Про серйозні зміни говорить карта «Колесо удачі». Терези мають бути готові до того, що події розвиватимуться стрімко, проте втручатися у те, що відбувається, немає сенсу. Через деякий час представники сузір’я зможуть зрозуміти, що потрібно зробити для залучення щастя.

Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», за яким Терезам важливо слухати інтуїцію, щоб не зайти в глухий кут і не стати заручниками власної недалекоглядності. Карта обіцяє чудові перспективи тим, хто вміє вичікувати та приймати самостійні рішення, а не йти на поводу сторонніх.

Скорпіон

Аркан «Суд» говорить про те, що на Скорпіонів чекає довгоочікуване завершення складного періоду. Представники сузір’я зможуть поставити крапку у складній справі, відстояти своє чесне ім’я та поставити на місце кривдників. Головне — діяти чесно і ставитися до того, що відбувається, неупереджено.

У середині тижня по карті «Помірність» Скорпіонам здасться можливість вирішити спірні моменти, поставити крапку в конфліктах та набути внутрішньої гармонії. Аркан закликає представників сузір’я шукати у всьому баланс і рівновагу, щоб унеможливити помилки та неприємності.

Аркан “Повішений” говорить про те, що Скорпіонам не варто поспішати з діями. Настав час зупинитися, переглянути свої цілі та розставити пріоритети. Така робота допоможе позбавитися всього зайвого та наносного, що заважає залученню щастя і забирає сили даремно.

Стрілець

Карта «Суд» обіцяє Стрільцям чудовий початок тижня. По цій карті за спиною залишаються складнощі, які заважали поставити крапку у серйозних проектах. Також представники сузір’я зможуть звільнитися від негативних прив’язок, прибрати з життя токсичних осіб та розпочати новий шлях до успіху.

Аркан «Диявол» говорить про труднощі, пов’язані зі спокусами. По цій карті Стрільцям важливо дотримуватися у всьому обережності та обачності. Потурання руйнівним емоціям і згубним звичкам здатні завести в глухий кут, тому так важливо зважувати кожен крок і не йти на приводу миттєвих забаганок.

Завершує тиждень карта «Повішений», за якою Стрільцям доведеться переглянути плани, відмовитися від застарілих ідей або зовсім переключити увагу на другорядні завдання. Увага до деталей допоможе уберегтися від безлічі неприємностей і не зайти в глухий кут через необачність.

Козеріг

Карта «Верховна жриця» говорить про те, що розпочати тиждень Козерогам потрібно без поспіху та суєти. По цій карті важливо слухати свою інтуїцію, щоб не прогаяти нічого значущого і вчасно вступити в гру. Внутрішнє чуття підкаже час, коли потрібно мобілізувати сили і зробити останній ривок до поставленої мети.

Карта «Сила» говорить про подолання перешкод, ентузіазмі та винахідливості. Це означає, що Козероги зможуть прийти до успіху, якщо віритимуть у свої сили, об’єктивно оцінюватимуть те, що відбувається, і не намагатимуться обхитрити долю. Настав час активної роботи зі створення успішного майбутнього.

Аркан «Мир» у розкладі — карта налагодження взаємин, завершення труднощів та набуття щастя. По цій карті Козерогів чекають відмінні вихідні, наповнені радісними подіями, довгоочікуваними нагородами та приємними новинами. Порада картки – знайти баланс між емоціями та розумом.

Водолій

Карта «Диявол» попереджає Водолєєва про те, що необдумані вчинки цього тижня можуть призвести до великих проблем. По цій карті важливо бути обережними у всьому, не потурати слабкостям і капризам, щоб уберегтися від неприємностей. За цим Арканом випробування на міцність допоможуть позбавитися всього, що заважає особистому щастю.

Аркан «Сила» обіцяє представникам сузір’я відмінну середину тижня. По цій карті настав час діяти і не переживати, що не вистачить сил чи навичок. Водолії зможуть досягти нових вершин успіху, якщо вірно розставлятимуть пріоритети і не зволікатимуть, бо страхам чи сумнівам.

Аркан “Мир” привносить у життя гармонію. По цій карті представники сузір’я зможуть здобути щастя та прийти до особистого успіху. Спокійна впевненість, набуття внутрішньої рівноваги та позитивний настрій допоможуть з легкістю вирішити навіть найсерйозніші завдання та питання.

Риби

Перша карта розкладу «Самітник» говорить про те, що Рибам варто на якийсь час відійти від суєти і поспіху, поринути в себе і залишитися наодинці зі своїми думками. У стані спокою буде простіше зробити вірні висновки, попрощатися зі застарілими ідеями та здобути впевненість у завтрашньому дні.

«Колесо удачі» в розкладі — карта долі та повернення. По ній Риби можуть зіткнутися з минулим і необхідністю поставити крапку у раніше відкладених справах. Також карта говорить про те, що не варто протистояти тому, що відбувається, доля надає можливість назавжди позбутися всього наносного.

Завершує тиждень позитивний Аркан «Сонце», яким Риб очікують довгоочікувані перемоги, нагороди і перспективи. Порада карти — насолоджуватися всім тим, що вже є в житті, а також не зупинятися у розвитку та розпочинати нові проекти, які дозволять повністю розкрити потенціал.

You cannot copy content of this page