fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Завершити зиму на позитивній ноті та завершити справи вчасно Знакам Зодіаку допоможе точний прогноз карт Таро. Завдяки підказкам старших Арканів кожен зможе підготуватися до майбутнього тижня і залучити в життя успіх.

В кінці зими багато хто відчуває наближення змін, які обов’язково будуть щасливими, якщо заздалегідь познайомитися з Таро-прогнозом на кінець лютого. Експерти рекомендують вибрати час, щоб спокійно прочитати поради старших Арканів для свого Знака, а також зіставити поради з тим, що відбувається в житті.

Овен

На початку тижня за картою «Колісниця» Овнам не варто сповільнюватися. Навпаки, Аркан закликає прискоритися, щоб не упустити нових можливостей і не залишитися без справ. За цією картою є можливість швидко завершити почате і отримати хорошу нагороду за свою працю.

Аркан «Імператор» закликає Овнов до відповідальності. Порада карти— приймати лише зважені рішення, цуратися чуток і пліток, а також не псувати собі репутації необдуманими витівками.

Аркан «Маг» завершує цей тиждень лютого, закликаючи Овнів до розвитку талантів. Карта обіцяє нові можливості для тих, хто не боїться йти неповторною дорогою. Креативні рішення допоможуть знайти своє місце під сонцем, а також знайти додаткове джерело доходу.

Телець

Початок тижня, судячи з карти «Імператор», пройде стабільно і активно. Тільцям важливо залишатися пильними, щоб не допустити прикрих промахів. Доречним буде ухвалення самостійних рішень.

На карті «Суд» Тельців чекає довгоочікувана розв’язка. Карта обіцяє завершення складної справи, довгоочікуване звільнення від клопоту або сковуючих обставин. Представникам Знаку не варто поспішати події— все відбудеться вчасно і з найкращим результатом.

Завершується тиждень картою «Верховна жриця», за якою Тельцям не варто скидати з рахунків передчуття. Завдяки інтуїції вдасться обійти стороною неприємності і залучити благополучні зміни.

Близнюки

Початок тижня, судячи з карти «Мир» буде позитивним і повним приємних подій. Тому Аркану Близнюки зможуть досягти мети, залишити позаду сумніви і тривоги, а також помиритися з близькими і знайти спокій на душі.

Карта «Колесо удачі» обіцяє довгоочікувані зміни, які спочатку можуть здатися недоречними і навіть лякаючими. Порада Аркана – не поспішати з висновками і діями. Близнюкам важливо взяти паузу, щоб вникнути у суть того, що відбувається, а лише потім ухвалити рішення про те, як розпорядитися з тим, що подарувала доля.

Аркан «Місяць» говорить про те, що Близнюків щось турбує. Порада карти—розібратися в своїх почуттях і знайти спокій, щоб знайти вірний шлях на щастя, а не плутати в сутінках здогадів і невизначеності.

Рак

За картою «Місяць» Ракам не варто починати тиждень з необачних дій. Аркан закликає рухатися повільно, намацуючи шлях інтуїтивно, не піддаватися на провокації і приймати зважені рішення.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Ракам доведеться відкласти якісь справи та завдання, щоб зайнятися раніше відкладеними справами. Така ситуація не повинна лякати трохи часу, і положення знову стане стабільним.

Карта «Імператриця» символізує прекрасний час, коли можна не поспішати і насолоджуватися життям. Справи просуваються, проблем і конфліктів не спостерігається, а значить, Раки зможуть знайти щастя і з легкістю виконати всі заплановані завдання.

Лев

Аркан “Зірка” символізує шлях, який освітлюється Згори. Це означає, що Леви можуть спокійно займатися запланованими справами і призивати на допомогу ангелів-охоронців. Впевненість і позитивний настрій допоможуть оминути дрібні неприємності.

За картою «Закохані» Левам належить зробити важливий вибір. Не помилитися допоможе не тільки інтуїція, але і вміння визнавати помилки. Шлях буде вільний від перешкод, якщо правильно оцінювати свої сили та можливості.

Завершує лютневий тиждень позитивна мапа «Світ». По ній на представників Знака чекає довгоочікуваний успіх і можливість здійснити задумане. Порада Аркана – не поспішати і не змінювати планів.

Діва

Аркан «Смерть», що випадає на початок тижня, не повинен лякати Дів. По цій карті настав час щось змінювати, відмовлятися від застарілих ідей, а також завершувати неприємне спілкування. Аркан говорить про нові можливості для тих, хто не зупиняється в розвитку.

За картою «Повішений» Дівам доведеться призупинити справи через зовнішні чинники. Це означає, що деякий час доведеться потерпіти, а щоб очікування пройшло швидше, зайнятися другорядними завданнями і розвивати свої здібності.

Наприкінці тижня ситуація налагодиться. Аркан «Сонце» символізує прекрасні перспективи, завершення періоду труднощів і відмінні можливості для розвитку. Діви вільні обирати будь-який шлях і сміливо дивитися у своє майбутнє.

Терези

На початку тижня Терезам за картою «Вежа» доведеться понервувати. Аркан символізує зміни, які можуть збити зі толку і вирвати зі звичної рутини. Мине час і Ваги зрозуміють, що така ситуація — на благо.

По карті «Суд» представників Знаку чекає довгоочікувана розв’язка. Йдеться як про завершення складної справи або проекту, успішну складання іспиту або довгоочікуваний виграш у судовому розгляді. Впевненість, чесність і послідовність допоможуть Терезам вийти переможцями.

Карта «Сила» символізує час, коли не можна зволікати. Тому Аркану Терези зможуть подолати будь-які труднощі на шляху до поставленої мети, знайти однодумців, а також зміцнити силу волі.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Зірка», буде чудовим. Скорпіони зможуть завершити необхідні справи, легко залучити позитивні зміни, а також втілити мрії в реальність.

За картою «Диявол» Скорпіонів чекає час випробувань на міцність. Порада карти — не потурати миттєвим примхам і слабкостям, а також поберегти свої накопичення і не витрачати їх на непотрібні речі.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», за яким Скорпіонам важливо розставити пріоритети, а також не соромитися просити допомоги та поради. Мудрі наставники допоможуть вирішити наболілі питання і дадуть цінну інформацію.

Стрілець

На початку тижня за картою «Дурань» Стрільці будуть улюбленцями долі. Нові приємні зміни не змусять себе чекати, якщо не кидатися з крайності в крайність і не діяти необачно, але при цьому не боятися змінювати життя і грати за новими правилами.

Карта “Диявол” є попередженням. Стрільцям належить боротися з спокусами, щоб не зайти в глухий кут і не залишитися у розбитого корита. Порада Аркана — діяти обережно і не піддаватися на провокації.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», за яким настає час зміни Стрільці повинні пам’ятати про те, що карта не обіцяє неприємностей — вона лише вказує на необхідність перегорнути сторінку, щоб писати новий розділ свого життя і не зупинятися в розвитку.

Козеріг

Початок тижня за картою «Правосуддя» буде відповідальним. Козероги отримають результати своїх праць, які можуть виявитися не найкращими. Якщо це станеться, то роботу над помилками важливо зробити відразу, щоб не накопичити проблем.

Карта «Смерть» говорить про те, що підходить до завершення черговий життєвий етап. Козерогам належить зробити висновки, щоб у майбутньому не повторювати помилок, а також почати новий етап, щоб залучити позитивні зміни.

Аркан «Сила» закликає представників Знака до чесності та відповідальності. По цій карті важливо усвідомлювати, щоб міцно стати на ноги і не дати опонентам шансу на шантаж або маніпуляції.

Водолій

Початок тижня, судячи з карти «Маг», буде позитивним. За цією картою Водолії зможуть розвивати свої таланти, застосовувати їх на практиці і розвиватися ви різних напрямках. Порада карти—не відмовлятися від нових пропозицій, щоб не втратити свого щастя.

У середині тижня на Водоліїв чекають серйозні зміни. Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що події розвиватимуться стрімко і не за планом, проте панікувати не варто. Витримка і спокій допоможуть зрозуміти і прийняти ситуацію, зробити вірні висновки і залучити успіх.

Завершується лютневий тиждень позитивною карткою «Сонце». По ній Водоліїв чекають позитивні події, можливість поправити фінансове становище, а також розпочати розвиток у новому напрямку і швидко дійти до успіху.

Риби

Карта «Повішений» говорить Рибам про те, що їм доведеться трохи почекати, поки ситуація стабілізується. Час «простою» варто заповнити вирішенням другорядних завдань, щоб не втрачати дорогоцінного часу.

«Колісниця» в розкладі — карта дії та сміливості. Тому Аркану представникам Знаку не варто зволікати — доля надає прекрасні можливості, якими потрібно користуватися тут і зараз.

Завершує тиждень позитивна мапа «Сила». Аркан символізує можливість йти вперед, добиватися нових успіхів і розвиватися різнобічно. Порада карти – не кидати початого і не завмирати в розвитку.

You cannot copy content of this page