fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 21 лютого по 27 лютого для кожного знаку Зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 21 по 27 лютого 2022 року

Завершити лютий на позитивній ноті та впоратися із наміченими справами вчасно допоможуть підказки старших Арканів. Рекомендації, що відображаються в Таро-прогнозі, стануть цінною підмогою для тих, хто цінує свій час і не звик опускати руки.

Прийти до успіху і легко впоратися з труднощами вдасться завдяки точним підказкам карт Таро. Експерти рекомендують Знакам Зодіаку вивчити розклади, що випали, щоб розпланувати справи на наступний тиждень, знайти впевненість і привернути в життя удачу. Тлумачення карт не терпить поспіху – на самоті буде простіше почути внутрішній голос і правильно зрозуміти те, що хочуть розповісти карти.

Овен

Карта “Дурень” закликає Овнів не розслаблятися. По ній на початку тижня можуть виникнути непередбачені труднощі, впоратися з якими вдасться, якщо приділяти увагу роботі та не відволікатися на сторонні заняття.

Аркан “Верховна жриця” говорить про необхідність прислухатися до своєї інтуїції. Передчуття допоможуть Овнам зорієнтуватися та вчасно розпочати гру. Аркан вказує на період, коли поспіх може спричинити промахи, які можуть зашкодити планам.

Карта “Колісниця” вказує на нові можливості, коли не можна зволікати. Овнам важливо зробити рішучий крок, щоб не прогаяти свого щастя, але при цьому не ризикувати даремно.

Телець

Карта «Мир» відкриває тиждень, вказуючи Тельцям на сприятливий час, щоб помиритися з близькими. Гармонійна обстановка в сім’ї надихне нових подвигів і допоможе знайти своє місце під сонцем.

Аркан «Ієрофант» символізує точність та мудрість. По цій карті Тельцям важливо скласти план і дотримуватися його пунктів. Така тактика допоможе вчасно зробити намічені справи та не проґавити своєї вигоди.

По карті «Закохані» наприкінці лютневого тижня Тільці мають зробити важливий вибір. Скасувати його не вдасться, а отже, потрібно прислухатися до себе та визначитись із подальшими діями.

Близнюки

По карті «Диявол» Близнюкам важливо виявити сміливість та силу волі. Аркан свідчить, що потурання слабкостям призведе до проблем. Уникнути проблем буде непросто, однак за належної старанності вдасться звести ризики до мінімуму.

Аркан «Поміркованість» говорить про необхідність залишити поспіх і виконувати справи по черзі, зосередившись на деталях. Близнюкам важливо стримати запал, щоб не йти на поводу у емоцій і не стати заручниками імпульсивності.

По карті «Місяць» Близнюки зможуть знайти відповіді на запитання, що хвилюють, і для цього важливо прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос допоможе розібратися в ситуації, що склалася, і знайти вихід із скрутного становища.

Рак

«Самітник» у розкладі початку тижня — карта, яка закликає Раков не розпочинати тиждень із активних дій. Аркан вказує на період, коли потрібно залишитися наодинці з собою, скоригувати плани та відмовитися від застарілих ідей, щоб не витрачати час та сили на те, що втратило актуальність.

По карті «Місяць» Раки стоятимуть на роздоріжжі. Аркан вказує на необхідність зосередитися на думках про майбутнє, проаналізувати те, що трапилося, і боротися за свій благополуччя, не потураючи необґрунтованим страхам.

Аркан “Ієрофант” символізує мудрість, і Ракам по цій карті важливо розставити пріоритети. Обдумані кроки та відмова від ризикованих кроків забезпечать успіх та допоможуть створити відмінну репутацію.

Лев

Карта «Місяць» говорить про необхідність бути обережнішими. Левам по цьому Аркану не можна поспішати з рішеннями, щоб не опинитися в безвиході. Важливим чинником успіху буде вміння почути внутрішній голос.

Карта “Зірка” символізує завершення труднощів. Левам варто залишатися вірними своїм принципам і не згортати з обраного шляху, щоб вчасно досягти поставлених завдань та отримати нагороду за свою працю.

Карта «Самітник» випадає на кінець тижня. По ній Левам варто провести час на самоті, щоб зосередитися на хвилюючих питаннях, відпочити або зайнятися відновленням сил після напруженого робочого тижня.

Діва

Аркан «Маг» символізує вміння підлаштовуватися під обставини і не слідувати второваним шляхом. На початку тижня Діви зможуть реалізувати нові ідеї, які стануть символом процвітання.

За картою «Закохані» Дівам необхідно абстрагуватися і прийняти рішення, яке допоможе змінити життя на краще. Орієнтуватися потрібно на свої пріоритети, щоб не помилитися і не шкодувати пізніше про дарма витрачений час.

Карта «Сонце» завершує тиждень, вказуючи Дівам на те, що проблеми залишилися позаду. Тому Аркану можна сміливо займатися новими проектами, вчитися і розширювати кордони, щоб не прогаяти прекрасних перспектив.

Терези

На початку тижня по карті «Закохані» Терезам належить зробити вибір, який допоможе змінити життя на краще. Для того, щоб не помилитися, важливо діяти докладно та слухати своє серце.

По карті «Зірка» Терези зможуть відпочити та насолодитися безтурботністю. Аркан вказує на те, що в середині тижня не буде причин для занепокоєння, отже, можна сміливо займатися запланованими справами.

Наприкінці тижня на карті «Вежа» Терезів чекає непростий період, коли доведеться відмовитися від застарілих ідей і зняти рожеві окуляри. Аркан символізує неминучі зміни, яким не варто чинити опір, щоб не залучати нові неприємності.

Скорпіон

«Суспільство» в розкладі на початок тижня — карта, яка закликає Скорпіонів відмовитися від галасливих вечірок на користь відпочинку та відновлення сил. Наприкінці зими важливо приділити увагу самопочуттю та заповнити запаси енергії.

Карта «Імператриця» говорить про те, що в житті Скорпіонів відбуватимуться зміни на краще. Аркан символізує здобуття щастя і гармонію у відносинах, а значить, із сім’єю потрібно проводити більше часу.

По карті «Дурень» Скорпіонам важливо зосередитися на поставлених завданнях і не допускати недбалого ставлення до справ. Така тактика допоможе уберегтися від проблем і не випустити з уваги значні деталі.

Стрілець

На початку тижня на карті «Верховна жриця» Стрільцям допоможе внутрішній голос. Увага до інтуїції вбереже від поспішних дій, які можуть спричинити безліч негараздів на шляху до поставлених завдань.

По карті «Вежа» Стрільців чекають події, які змінять життя та світогляд. За цим Арканом не можна чинити опір змін — завдяки їм у життя увірвуться позитивні зміни, а все, що застаріло, залишиться в минулому.

Аркан «Колесо удачі» вказує на те, що життя змінюється. Після карти «Вежа» життя на якийсь час перевернеться з ніг на голову, але це не повинно лякати Стрільців. Згодом усе стане на свої місця, і події вдасться взяти під контроль.

Козоріг

Карта «Правосуддя» закликає Козерогов розпочати тиждень чесно та неупереджено. Всі дії відіб’ються в майбутньому, і тим, хто спробує шахраювати, незабаром доля викладе урок.

По карті «Верховна жриця» Козерогам варто звернути увагу на інтуїцію. З її допомогою вдасться оминути проблеми та негаразди стороною, уникнути проблем та зіткнення з особистостями, здатними нашкодити.

Карта «Смерть» вказує на відродження та новий етап життя. Аркан закликає не боятися змін, завдяки яким життя зміниться на краще і з неї піде все те, що змушувало переживати та заважало розвитку.

Водолій

«Маг» у розкладі для Водоліїв – карта нових успіхів. По ній не варто відкладати втілення нових ідей, які допоможуть не тільки здобути славу та шану, а й здобути фінансову незалежність.

Аркан “Смерть” вказує на зміни. Порада картки – не противитися тому, що відбувається, залишити спроби воскресити минуле та розставити пріоритети. Розвиток та вміння пристосовуватися допоможуть здобути щастя.

За картою «Колесо удачі» Водолії зіткнуться з несподіваними новинами, а також з подіями, контролювати які на початковому етапі не вдасться. Порада картки – почекати час, щоб вникнути в те, що відбувається, і знову взяти кермо влади в свої руки.

Риби

Карта «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи Риб до боротьби зі страхами. Внутрішні сумніви і тривога лише заважатимуть приймати рішення, і з ними треба боротися, щоб не застрягти в безвиході.

Аркан “Верховна жриця” говорить про необхідність прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос допоможе прийняти вірні рішення у сумнівних ситуаціях та оминути неприємності на шляху до поставлених завдань.

Аркан «Помірність» говорить про час, коли треба сповільнитися, щоб не прогаяти нічого значущого. Баланс і гармонія у всьому допоможуть Рибам знайти своє місце під сонцем та отримати винагороду за свою працю.

You cannot copy content of this page