fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Таро-прогноз на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року

Березень плавно підходить до завершення, проте часу для завершення поточних справ достатньо. Не прогаяти своєї вигоди і залучити в життя успіх Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки старших Аркан колоди Таро.

Планувати справи значно простіше, якщо заздалегідь знати, як розвиватимуться події. Експерти пропонують Знакам Зодіаку познайомитися з розкладами карт Таро та отримати цінні підказки.

Вони не завжди будуть явними, тому необхідно співвіднести розклади з тим, що відбувається у житті, а також підключити інтуїцію. Внутрішній голос допоможе правильно трактувати поради Арканів та приймати правильні рішення.

Овен

Тиждень для Овнів розпочнеться з потрясінь. Карта «Вежа» знаменує кінець періоду оман і крах ілюзій, з якими настав час попрощатися. Це означає, що рожеві окуляри більше не зможуть приховувати дійсності, отже, настав час рішучих дій та змін.

Карта «Сила» говорить про те, що Овнам під силу впоратися з будь-якими труднощами, проте діяти потрібно обдумано. Розумна обережність та вміння здорово оцінювати свої сили допоможуть досягти потрібних успіхів у будь-якій сфері.

Аркан «Поміркованість» завершує тиждень, обіцяючи Овнам перепочинок після напруженої роботи. По цій карті можна дозволити собі нетривалий відпочинок, щоб зібратися з силами та думками.

Телець

Тиждень відкриває Аркан «Маг», який описує сильну особистість, здатну керувати не лише своєю долею, а й цілим колективом. Тільцям важливо бути відповідальними та мудрими, щоб очолити роботу та привести команду до успіху.

Аркан “Вежа”, навпаки, закликає до розвінчання ілюзій. По ньому в житті Тельців відбуватимуться глибинні зміни, завдяки яким вдасться позбутися внутрішніх блоків та страхів, що заважають особистому зростанню та розвитку.

«Повішений» у розкладі — карта передбачливості та духовного зростання. По ній Тільцям треба сповільнитися, щоб не допустити промахів, а також спиратися на найкращі риси характеру. Така тактика допоможе оминути неприємності.

Близнюки

На початку тижня Близнюкам усміхнеться успіх. Карта «Сила» говорить про хоробрість та силу волі, які допоможуть подолати перешкоди на шляху до щастя. Вміння швидко реагувати та приймати вірні рішення призведуть до успіхів.

По карті «Дурень» Близнюкам не варто забувати. Ейфорія від нових перемог може зіграти злий жарт, тому не можна втрачати пильності. По цій карті зміни на краще не забаряться, якщо вірити в краще і звертати увагу на деталі.

«Суд» у розкладі – карта визволення. По ній Близнюки зможуть попрощатися з людьми, здатними на підлість, а також поставити крапку в тривалому судовому позові, виграти справу і насолодитися торжеством справедливості.

Рак

На початку березневого тижня Ракам важливо спиратися на силу волі. Аркан «Диявол» попереджає про те, що будь-який прояв негативу буде згубним, а отже, треба тримати себе в руках, не потурати слабкостям і не йти на поводу руйнівних емоцій.

У середині тижня ситуація зміниться. Аркан «Зірка» символізує надії на краще та оптимізм. Раки зможуть залучити позитивні зміни та виконати заповітні мрії, якщо не відмовлятимуться від планів і згортатимуть з обраного шляху.

Аркан “Маг” говорить про нові можливості. По цій карті Ракам важливо знайти свій рецепт успіху: прислухатися до інтуїції і не залишати нові ідеї припадати пилом на задвірках свідомості. Оптимізм та винахідливість допоможуть згорнути гори.

Лев

Аркан «Повішений» на початку тижня — мапа, яка закликає Львів відмовитися від справ, що зайшли в глухий кут. Порада картки — переключити увагу, змінити обстановку та відпочити. Зміна діяльності допоможе перезавантажити свідомість та вийти з глухого кута.

“Дурень” у розкладі – карта змін. Вони будуть на краще, якщо Леви не побояться змінити обстановку та будуть відкриті новим можливостям. Порада Аркана – не переоцінювати своїх можливостей і залишатися пильними.

Наприкінці тижня по карті «Диявол» Лев має пройти через випробування. По цій карті не можна покладатися на волю випадку – настав час взяти долю в свої руки і мудро розпорядитися часом.

Діва

Тиждень відкриває Аркан «Правосуддя», трактування якого допоможе Дівам розпочати шлях до благополуччя. Порада картки — бути справедливими та врівноваженими, адекватно оцінювати обстановку та дотримуватися правил.

Аркан «Поміркованість» закликає Дев не поспішати. По цій карті важливо слідувати планам і не відволікатися від першорядних справ, щоб виконати їх у строк і отримати гідну нагороду за свою працю.

За картою «Дурень» Діви мають бути готові до того, що їхнє життя зміниться. Зміни будуть на краще, якщо не боятися нового та довіритися долі. Позитивний настрій та внутрішня гармонія не дадуть помилитися.

Терези

Тиждень для Терезів розпочнеться активно. Карта «Колісниця» говорить про те, що сміливість і вміння долати перепони допоможуть Терезам прийти до успіху і впоратися з труднощами самотужки.

У середині тижня по карті «Суспільник» Терезам важливо не втрачати пильності. Увага до дрібниць допоможе вчасно обминути проблему та знайти вірні рішення для залучення благополуччя.

Аркан «Помірність» говорить про плавне завершення тижня, коли важливо залишити поспіх і насолодитися гармонією. Справи просуваються без затримок, отже можна спокійно займатися тим, що було в планах.

Скорпіон

Цей тиждень буде для Скорпіонів позитивним. За картою «Імператриця» вдасться налагодити особисті стосунки, набути гармонії у сімейному житті, а також отримати довгоочікувану нагороду за свою роботу.

Аркан “Правосуддя” говорить про те, що справедливість переможе, вороги будуть повалені, а шлях – чистий. Порада Аркана – мудро розпоряджатися своїми знаннями і не переступати межі закону.

За картою «Суд» тиждень завершиться перемогою. Скорпіони зможуть відновити чесне ім’я, розставити крапки у складних питаннях та звільнитися від гнітючих думок. Також по цій карті можна сміливо займатися серйозними проектами — за умови правильного підходу справи будуть сперечатися.

Стрілець

Стрільцям цей тиждень надасть нові можливості. Аркан «Сонце» говорить про відсутність перешкод, отже, можна сміливо братися за нові ідеї, розпочинати довгострокові проекти та розширювати кругозір.

По карті «Смерть» настає час змінити життя, відмовитися від усього, що стало минулим і розпочати шлях до щастя. Проблем не виникне, якщо не переживати через дрібниці та не боятися майбутнього — попереду чекають нові перспективи.

Аркан «Повішений» попереджає Стрільцов про те, що розумна обережність неодноразово врятує. По цій карті не можна поспішати з прийняттям відповідальних рішень і діяти щодо емоцій, ігноруючи докази розуму.

Козоріг

За картою «Маг» тиждень розпочнеться активно. Козерогам важливо пам’ятати про те, що винахідливість та нові ідеї зараз допоможуть вирішити проблеми та залучити в життя не лише благополучні зміни, а й збільшити дохід.

Аркан «Повішений» символізує тимчасовий безвихідь, коли одну зі справ доведеться поставити на паузу. У цьому немає нічого страшного — Козероги зможуть переключити увагу на інші турботи та розібратися із відкладеними раніше питаннями.

Аркан «Суд» символізує довгоочікувані зміни та прорив. Карта вказує Козерогам на час, коли потрібно діяти рішуче, але при цьому не забувати про те, що чесність – понад усе.

Водолій

На початку тижня за картою «Маг» Водолії зможуть розпочати проекти, які раніше здавались складними. По цій карті немає перешкод для розвитку — важливо лише зловити хвилю і усвідомлювати дії.

За картою «Правосуддя» Водоліям важливо пам’ятати про те, що кожна дія визначатиме майбутнє, а отже, не можна робити необачно. Адекватна оцінка того, що відбувається, допоможе уникнути промахів та роботи над помилками.

Аркан “Імператриця” завершує тиждень, вказуючи на благополучний результат запланованих справ. По цій карті Водоліям не варто ігнорувати інтуїцію — внутрішній голос допоможе ухвалити правильні рішення.

Риби

По карті «Помірність» Рибам не варто починати тиждень із рішучих дій. Аркан поміркованість дозволяє озирнутися, ухвалити рішення без поспіху і спокійно займатися наміченими справами.

По карті «Місяць» Рибам не можна потурати сильним емоціям та вірити чуткам. Страхи та побоювання можуть завести в глухий кут, тому так важливо працювати над собою. Духовні практики будуть гарною підмогою для тих, хто не може привести до рівноваги.

Аркан «Імператор» завершує тиждень, і цією картою Риби зможуть рухатися вперед. Коли страхи залишилися позаду, можна сміливо включатись у роботу, керувати своїм життям і приймати відповідальні рішення.

You cannot copy content of this page