fbpx

Таро – прогноз на тиждень з 21 по 27 червня 2021 року

Таро-прогноз на черговий тиждень червня допоможе Знакам Зодіаку без праці впоратися з наболілими питаннями і знайти шлях до процвітання. Своєчасні рекомендації будуть цінною підмогою для тих, хто звик отримувати від життя все.

Знайти вірне рішення і вчасно відмовитися від необачних кроків допоможуть старші Аркан колоди «Наслідків». Експерти рекомендують не поспішати з аналізом розкладів, щоб не упустити важливих застережень.

Представникам зодіакальних сузір’їв не варто забувати про те, що кожен розклад індивідуальний, і зрозуміти його буде простіше, якщо зіставити підказки з тим, що відбувається в житті.

Овен

По карті «Мир» Овнів чекає дуже добрий початок червневого тижня. Карта вказує на завершення складного шляху, довгоочікувану нагороду і можливість залишити позаду негаразди. З цього Аркану Овнам важливо бути уважними, щоб не упустити вісників  щастя, яке наближається.

Карта «Місяць» закликає Овнів прислухатися до доводів розуму і не йти на поводу емоцій. Аркан говорить про проблеми, які будуть виникати, якщо вірити чуткам і потурати руйнівним почуттям.

По карті «Правосуддя» Овни зможуть знайти щастя і остаточно впоратися з виникаючими на тижні проблемами. Порада карти – надходити чесно, щоб в майбутньому знову не наступати на ті ж граблі і не робити роботу над помилками.

Телець

На початку тижня по карті «Смерть» Тельців чекає довгоочікуване звільнення від проблем і турбот. Карта закликає відкритися світлому майбутньому і залишити минуле позаду без найменших сумнівів. Зміни на краще не змусять себе чекати, якщо бути до них готовими.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про виникнення непередбачених обставин, які можуть бути причиною хвилювання. Тельцям важливо зберігати спокій, щоб не робити необачних дій, які лише погіршать ситуацію.

По карті «Правосуддя» Тельцям важливо приймати зважені рішення і не перекладати відповідальність на сторонніх. Аркан обіцяє успіх і нагороду в тому випадку, якщо не поспішати з висновками і не боятися роботи.

Близнюки

Аркан «Вежа» відкриває тиждень, закликаючи Близнюків відмовитися від ілюзій, які ніяк не допоможуть вирішити нагальні проблеми. За цією карткою вітаєтюся холоднокровні рішення і відмова від будівництва пісочних замків.

В середині тижня по карті «Іерофант» Близнюкам важливо вирішувати першочергові завдання, не витрачаючи дорогоцінного часу на сторонні справи. Така тактика допоможе виконати поставлені завдання в строк і отримати заслужену нагороду.

Карта «Пустельник» описує ситуацію тимчасової ізоляції, яка піде Близнюкам на користь. Цей час важливо поставити на служіння: відпочити, відновити сили і енергію, переосмислити те, що відбувається і скорегувати плани.

Рак

Карта «Зірка» відкриває тиждень, і по ньому Раки можуть не сумніватися в тому, що вибрали вірний шлях. Аркан закликає Раків з оптимізмом дивитися в майбутнє і сподіватися на краще. Позитивні думки якщо допоможуть без зусиль досягти мети і отримати нагороду за свою працю.

Аркан «Смерть» ділить життя на «до» і «після», закликаючи Раків не гордитися досягненнями минулого. В майбутньому буде безліч перемог, якщо не сумніватися в своїх силах і робити рішучі кроки для наближення позитивних змін.

Карта «Імператриця» говорить про сприятливий час, коли Раки зможуть вдосконалити свої навички, підвищити освіту розширити горизонти. У питанні відносин Аркан говорить про зростання довіри і зближення.

Лев

Аркан «Зірка» говорить про відсутність проблем. На початку тижня не варто сумніватися в собі – період вдалий для нових перемог. Карта вказує на успіх, але для цього Левам не варто розповідати про свої плани і ділитися сокровенним.

Аркан «Пустельник» описує ситуацію, коли Леви виявляться в ізоляції. За цією карткою сприймати такий стан справ як випробування не варто. Карта лише закликає перезавантажити свідомість і відмовитися від помилкових цілей для здобуття щасливого майбутнього.

Кінець тижня по карті «Сила» буде активним. Успіхи Львів будуть повністю залежати від їх дій, тому важливо налаштуватися на позитив і йти до мети, не звертаючи і не сумніваючись в собі.

Діва

Карта «Диявол» закликає Дів відмовитися від сьогохвилинних примх, які можуть стати причиною проблем у взаєминах, також привести до фінансових труднощів. Аркан говорить про необхідність відмови від переслідування помилкових цілей, щоб не втрачати перспективних можливостей.

За Аркану «Правосуддя» Дівам необхідно зосередитися на поставлених завданнях, щоб не оступитися в кроці від перемоги. Така тактика допоможе уникнути неприємностей і не працювати над помилками, втрачаючи час і сили.

В кінці тижня по карті «Смерть» Дівам не варто чинити опір змінам. Вони допоможуть попрощатися з минулим і відкрити нові горизонти. Аркан обіцяє приємні перспективи, якщо не тягнути за собою багаж віджилого минулого.

Терези

Починає тиждень карта «Колесо фортуни», яка вказує Терезам на несподівані перспективи. Аркан говорить про необхідність пристосовуватися під обставини, щоб не упускати цікавих можливостей і кар’єрного зростання.

Карта «Імператор» закликає Терезів діяти, грунтуючись на доказах розуму. Порада карти – не йти на поводу емоцій і відмовитися від гордині, яка буде заважати завоюванню відмінної репутації.

По карті «Пустельник» Терези у вихідні дні зможуть абстрагуватися від суєти і провести час наодинці з собою. Така тактика допоможе поповнити запас сил і відновити енергію для нових перемог. Карта закликає витратити час з користю, щоб початок нового тижня пройшов в позитивному ключі.

Скорпіон

По карті «Верховна жриця» Скорпіонам важливо покладатися не тільки на доводи розуму, а й на передчуття. Аркан вказує на можливість досягти успіху в будь-якій сфері життя якщо не поспішати з висновками і довіряти своїм передчуттям.

В середині тижня по карті «Дурень» Скорпіонам важливо стежити за кожним кроком і словом, не допускаючи недбалого ставлення до всього, що має сенс. Аркан закликає до уваги, щоб вчасно відкрити двері в щасливе майбутнє.

Карта «Сонце» обіцяє Скорпіонам прекрасний період, коли немає жодної перешкоди на шляху до заповітних цілей і мрій. Середина тижня буде позитивною і перспективною, а значить, потрібно взяти бика за роги і змінити життя на краще за лічені дні.

Стрілець

По карті «Закохані» на початку червневого тижня Стрільцям належить зробити вибір на користь щасливого майбутнього. Аркан закликає не боятися поневірянь, які окупляться сторицею, якщо діяти рішуче і слухати своє серце.

Аркан «Колісниця» випадає на середину тижня, що не може не радувати. За цією карткою Стрільців чекають нові можливості і активні дії. Аркан вказує на успіх, якщо налаштуватися на оптимізм і не боятися серйозної роботи.

По карті «Дурень» Стрільцям посміхнеться удача, якщо вони перестануть покладатися на волю випадку. В кінці тижня важливо звертати увагу на передчуття і прораховувати кожен крок, щоб не стикатися з проблемами через недбалість.

Козеріг

«Пустельник» в розкладі на початок тижня – карта, яка закликає Козерогів уникати великого скупчення людей і присвятити час собі. З цього Аркану важливо визначитися з цілями і планами, щоб вчасно відокремити важливе від не важливого.

Аркан «Іерофант» закликає Козерогів дотримуватися правил, щоб не накликати на себе неприємностей. Карта вказує на шлях чесноти, зустріч з мудрими людьми і вирішенню нагальних проблем.

По карті «Зірка» Козерогам не важко прийти до поставленої мети, якщо не звертати з шляху. Аркан обіцяє зміни на краще, і Козерогам варто звернути увагу на передчуття, щоб вчасно відкрити двері в успішне майбутнє.

Водолій

Аркан «Пустельник» закликає Водоліїв не починати тиждень з активних дій. За цією карткою оптимальним буде провести час в тиші, щоб набратися сил, переглянути плани на найближче майбутнє, а також знайти відповіді на хвилюючі питання.

По карті «Колесо фортуни» Водоліїв чекають несподівані сюрпризи і події, на хід яких вплинути буде неможливо. Порада Аркана – не чинити опір тому, що відбувається, щоб ненароком не зробити дій, які поглиблюють положення.

Карта «Імператриця» вказує на сприятливий період, коли Водолії зможуть досягти нових успіхів. Для того, щоб позитивні зміни увірвалися в життя не потрібно поспішати – Водолії можуть покластися на долю і продовжувати розпочате без поспіху.

Риби

По карті «Повішений» Рибам важливо звернути увагу на невирішені питання, щоб пізніше вони не стали причиною серйозних неприємностей і фінансових проблем. Вдумлива робота і аналіз того, що відбувається допоможуть отримати цінний досвід і більше не повторювати помилок.

Аркан «Закохані» закликає Риб прислухатися до себе, щоб прийняти вірне рішення. Скасувати його не вийде, тому важливо перебувати в злагоді з собою і не йти на поводу стороннього думки.

По карті «Колісниця» Риби зможуть зробити ривок і досягти потрібної мети, якщо не будуть зволікати. Позитивний Аркан вказує на сприятливий час, коли будь-яка робота буде вдаватися, і нагорода не змусить себе чекати.

You cannot copy content of this page