fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Листопад добігає кінця, і настає час для завершення поточних проектів, а також річної роботи. Впоратися із завданнями і не заступитися Знакам Зодіаку допоможуть підказки старших Арканів.

У сучасному світі немає заборони на ворожіння, тому кожен зможе скористатися найточнішим способом — звернутися до карт Таро. Старші Аркани стануть гарною підмогою для тих, хто звик здобувати перемогу і хоче заздалегідь знати про те, як розвиватимуться події на тижні з 21 по 27 листопада.

Овен

Цей тиждень буде вдалим для Овнів, якщо прислухатися до порад карт. Арка «Помірність» закликає залишити емоції і довіритися голосу розуму. Розмірна робота і вміння вчасно зупинитися вбережуть від неприємностей.

За картою «Закохані» представникам Знаку належить зробити важливий вибір, прислухаючись до свого серця. Аркан обіцяє нові успіхи в тому випадку, якщо не поспішати з рішенням і зважити всі плюси і мінуси.

Аркан «Імператор» говорить про стабільність і хороші перспективи. За цією картою Овни зможуть досягти успіху в діловому середовищі і заробити відмінну репутацію, якщо не стануть потурати емоціям і дратуватися через дрібниці.

Телець

Цей тиждень листопада буде позитивним, проте Тельцям важливо бути обережними в судженнях. Аркан «Імператриця» говорить про те, що справи йдуть у гору, і не оступитися допоможе увага до дрібниць.

Карта «Маг» обіцяє Тельцям довгоочікуване звільнення від стереотипів. По цій карті можна сміливо прийматися за здійснення планів і не боятися йти власним шляхом. Головне — не забувати про відповідальність і користуватися своїми талантами повною мірою.

Карта «Верховна жриця» закликає Тельцов прислухатися до себе і не ігнорувати внутрішніх передчуттів. Завдяки вмінню чути себе вдасться обійти стороною перешкоди на шляху до щастя і вчасно опинитися в потрібному місці в потрібний час.

Близнюки

Близнюків на початку тижня чекають позитивні події, яким не варто чинити опір. Аркан «Смерть», незважаючи на жахливу назву, обіцяє порятунок від проблем і нові можливості. Порада Аркана—не опиратися і йти туди, куди кличе серце.

Карта «Ієрофант» говорить про те, що в нелегкій справі прийде допомога зі сторони впливової людини. Близнюків чекає знакове знайомство і можливість вийти на новий рівень успіху. Головне — дотримуватися закону і не поспішати з висновками.

Позитивний Аркан «Сонце» відкриває горизонти, а значить, настає час для рішучої роботи. По цій карті шлях вільний, і Близнюки вільні обирати будь-який напрямок для розвитку та залучення успіху.

Рак

Аркан «Імператриця» вказує на те, що Раків чекає щасливе майбутнє, тому згортати з обраного шляху не варто. Карта обіцяє добрі взаємини у сім’ї та успіх у вжитій справі.

Карта «Верховна жриця» закликає представників сузір’я не боятися змін, які обов’язково призведуть до хороших результатів. Однак для цього важливо чути себе і не поспішати з активними діями, поки ситуація не проясниться.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», за яким Ракам важливо дотримуватися закону і не зраджувати своїх ідеалів. Вміння підлаштовуватися під обставини і стриманість допоможуть здобути щастя та успіх.

Лев

Аркан «Імператор» відкриває тиждень, закликаючи Львів зосередитися і не послаблювати хватки. За цією картою шанси здобути перемогу зростають, а значить, потрібно діяти сміливіше і бути впевненими у своїх силах.

Карта «Мир» обіцяє успіх і процвітання, тому Леви можуть не переживати за те, як просуваються справи. Крім того, карта обіцяє налагодження взаємин як у сім’ї, так і в діловому середовищі.

По карті «Колесо удачі» Львів чекають непередбачені зміни, до яких неможливо підготуватися. Події розвиватимуться швидко, тому представникам Знаку важливо зберігати внутрішню рівновагу і не поспішати з висновками.

Діва

На дів чекає не найпростіший тиждень, проте вміння зберігати спокій і довіру своєї інтуїції не раз виручить. Аркан «Імператриця» говорить про те, що справи просуваються в правильному напрямку, а значить, можна спокійно займатися своєю роботою.

Карта «Смерть» обіцяє переродження, коли Діви зможуть звільнитися від усього, що тягне назад, закрити двері минулого і залучити успіх. Порада Аркана – не боятися змін і сміливо дивитися в своє майбутнє.

Небезпеку чекає Дів у кінці тижня. Аркан «Диявол» обіцяє неприємності, якщо представники Знаку будуть необережні в судженнях, а також потуратимуть миттєвим примхам.

Терези

На початку тижня у Весів буде можливість зловити успіх за хвіст. Аркан «Дурень» символізує щасливу випадковість, яка відкриє нові перспективи, але представникам Знака не можна забувати про відповідальність і йти на приводі азарту, забуваючи про здоровий глузд.

Карта «Імператриця» обіцяє Терезам спокійний час. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — задумане здійсниться, і представникам Знаку потрібно набратися терпіння, щоб не поступитися перед самим фіналом.

У кінці тижня настає довгоочікуваний час для рішучого ривка. Аркан «Колісниця» символізує активність і нові можливості, але для цього Терезам не можна сумніватися в собі і відмовлятися від того, що дає доля.

Скорпіон

На Скорпіонів чекає прекрасний тиждень, повний перспектив. Аркан «Імператор» говорить про стабільність, а значить, можна проявити себе в діловому середовищі, взяти відповідальність і визначитися з подальшим напрямом.

Карта «Мир» говорить про те, що Скорпіони зможуть легко вирішити труднощі, що виникають. Тому Аркану важливо залишатися в стані рівноваги, щоб не піддаватися емоціям і не відступитися в кроці від перемоги.

Карта «Зірка» вказує на відсутність проблем на шляху. Скорпіони зможуть не тільки досягти мети, але і виконати заповітні мрії. Порада карти— жити в гармонії з навколишнім світом, але при цьому не забувати про власні потреби.

Стрілець

На початку тижня за картою «Правосуддя» Стрільці отримають довгоочікувані результати. Порада карти—не зупинятися на досягнутому і залишатися чесними, щоб подальші успіхи не були затьмарені роботою над помилками.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що настав час розставити пріоритети і слідувати букві закону. Карта обіцяє успіхи і набуття стабільності, але для цього доведеться докласти зусиль і  відмовитися від потурання миттєвим примхам.

Карта «Світ» символізує стабільність і завершення шляху. Тому Аркану Стрільцям залишилося зробити кілька кроків, щоб отримати нагороду. Порада карти—не змінювати принципи і діяти так, як підказує серце.

Козеріг

Карта «Імператриця» повідомляє Козерогам про те, що їм підвладно змінити ситуацію на свою користь. Порада картки—не соромитися просити допомоги та підтримки у близьких, щоб впоратися з покладеними на себе зобов’язаннями і не схибувати.

Карта «Верховна жриця» закликає Козерогів не поспішати з висновками і на час уповільнити біг. Тому Аркану важливо озирнутися і прислухатися до внутрішнього голосу, щоб вірно прочитати знаки долі і відкрити двері, що ведуть до благополуччя.

У кінці тижня за картою «Дурень» Козерогам не можна забувати про відповідальність. Успіхи можуть закрутити голів і змусити забути про обережність, що стане згубним для завершення розпочатої справи.

Водолій

На початку тижня за картою «Смерть» Водолії зможуть закрити двері минулого і відкрити нові можливості. Порада Аркана — врахувати отриманий досвід і не боятися нових кроків, щоб не втрачати можливостей, дарованих долею.

Аркан «Повішений» вторить першій карті розкладу, і за ним Водоліям найкраще залишитися наодинці зі своїми думками. У тиші і спокої буде простіше розробити стратегію, провести аналіз і уникнути помилок, допущених раніше за необачності.

Завершує тиждень листопада позитивна мапа «Зірка». Тому Аркану шлях вільний, а це означає, що представники знака можуть сміливо рухатися назустріч мрії і не боятися неприємностей.

Риби

Тиждень для Риб почнеться не з найкращої карти. Аркан «Вежа» символізує потрясіння, здатні на час вибити ґрунт під ногами. Тим не менш, карта не обіцяє неприємностей. Навпаки, вона описує ситуацію звільнення, коли рожеві окуляри спадають і з’являється можливість здорово оцінити обстановку.

Аркан «Колесо удачі» також не вносить ясності. За цією картою Риб чекає кругообіг подій, втручатися в якій не має сенсу. Аркан закликає залишатися в стані спокою, щоб прийняти вірні рішення і зробити правильні висновки.

Кінець тижня, судячи з карти «Маг», буде позитивним. Аркан обіцяє позитивні зміни та нові можливості. Рибам можна сміливо братися за справи та йти шляхом, який підказує серце.

You cannot copy content of this page