fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 21 по 27 серпня 2023 року для кожного знака зодіаку

Провести майбутній тиждень серпня успішно допоможе точний Таро-прогноз. Поради старших Арканів допоможуть Знакам Зодіаку зорієнтуватися, запланувати важливі справи і обійти стороною неприємності.

Карти Таро здатні не тільки розповісти про майбутнє, але й допомогти з вибором. Представникам зодіакальних сузір’їв експерти рекомендують вивчити поради старших Арканів без поспіху. Увага до передчуттів та вміння аналізувати те, що відбувається в життя дозволять отримати цінну інформацію і провести кінець серпня успішно.

Овен

Відмінний тиждень, судячи з розкладу карт, очікує Овнов. Аркан «Зірка» символізує шлях, вільний від проблем і перешкод. Представники сузір’я зможуть здійснити свою мрію і прийти до цілі, якщо перестануть сумніватися в собі і відмовлятися від наданих долею можливостей.

Середина тижня – час приємних сюрпризів і довгоочікуваних перемог. Аркан «Сонце» говорить про те, що чергова мета досягнута, а значить, можна сміливо взяти перерву, насолодитися відпочинком і повною мірою відчути свій успіх. Також карта символізує початок нового шляху, коли важливо спрямувати енергію в русло нових досягнень.

«Імператриця» в розкладі ще одна позитивна карта, що повідомляє Овнам про вірний вибір. Тому Аркану не варто чекати швидких результатів: від представників сузір’я будуть потрібні посидючість, доброзичливість і вміння вирішувати розбіжності мирним шляхом. Карта говорить і про успіхи в особистому житті.

Телець

Тельців чекає не найпростіший тиждень, проте вірні рішення допоможуть прийти до успіху і обійти пастки стороною. Аркан «Місяць» говорить про те, що не можна потурати страхам, довіряти чуткам і поширювати плітки. По цій карті важливо довіряти своїй інтуїції і не поспішати з висновками, якщо ситуація здається неоднозначною.

«Повішений» у розкладі — карта вимушеного простою. Це означає, що Тельцям варто переключити увагу, щоб пізніше повернутися до вирішення важливих завдань і питань. Також Аркан закликає відмовитися від застарілих ідей, щоб не втрачати часу на те, що давно готове стати минулим.

Завершує тиждень Аркан «Правосуддя», за яким Тельці отримають довгоочікувану нагороду за докладені раніше зусилля. По цій карті важливо залишатися чесними, неупередженими і непідкупними, а також не йти на угоди з совістю. Відповідальність, цілеспрямованість та вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом допоможуть досягти нових вершин успіху.

Близнюки

Близнюків чекає тиждень, повний нових можливостей і несподіваних подій. Починає її Аркан «Вежа», за яким важливо вчасно позбавлятися ілюзій і не тягнути за собою минуле. Представникам сузір’я важливо дивитися правді в очі і жити справжніми, а не минулими подіями.

Карта «Колесо удачі» відкриває перед представниками цього сузір’я нові можливості. Спіймати удачу за хвіст вдасться, якщо не поспішати з висновками і уважно стежити за тим, що відбувається. Порада Аркана — залишатися гнучкими, готовими прийняти нові можливості і мудро розпоряджатися своєю долею.

Аркан «Сонце» завершує тиждень, обіцяючи Близнюкам успіх і нові можливості. Карта приносить світло і тепло, освітлюючи шлях і вказуючи на щасливі знаки долі. Це означає, що представники сузір’я можуть розпочинати нові проекти, залучати в життя щастя та фінансове благополуччя.

Рак

Тиждень починається з карти «Суд», а значить, настав час завершення та оцінки. Раки зможуть звільнитися від проблем і турбот, якщо діятимуть чесно і не стануть обманювати себе. Аркан попереджає про необхідність прийняти відповідальність за свої рішення і робити усвідомлений вибір.

Аркан «Колісниця» говорить про рух, необхідний для залучення нових успіхів. За цією картою Ракам важливо пам’ятати про те, що щастя не прийде, якщо чекати на нього і не діяти. Порада карти—не сумніватися в собі, але при цьому усвідомлювати і не переоцінювати сил, щоб виключити помилки або вигоряння.

Карта «Зірка» є одним із самих надихаючих і обнадійливих Арканів у Таро, що символізує надію, відновлення та світло в кінці тунелю. Представникам сузір’я по цій карті важливо слідувати обраним шляхом, не згортати з нього і залучати в життя позитивні думки.

Лев

Аркан «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи Львів довіряти своїм передчуттям і не поспішати з діями. Карта говорить про необхідність знайти гармонію між емоціями і розумом, щоб не заступитися і не піти по помилковому шляху. Удача не відвернеться, якщо вірити в себе і не розголошувати нікому своїх планів.

«Зірка» в розкладі — карта надії та виконання бажань. Тому Аркану Левам важливо пам’ятати про вищу мету, йти шляхом світла і добра. Порада карти— навчитися радіти тому, що є, не змінювати собі і не потурати поганим рисам характеру, щоб уникнути бід і проблем у своєму житті.

За картою «Ієрофант» Левам важливо переймати досвід мудрих наставників, не забути про мораль і не зупинятися в духовному розвитку. Аркан закликає розставити пріоритети, щоб займатися справді важливими справами і вчасно завершувати їх. Також карта символізує можливість отримати щастя в особистому житті.

Діва

Цей тиждень серпня не можна назвати простим. Карта «Дурень» обіцяє представникам сузір’я нові можливості, однак упустити їх можна через халатне ставлення до справ, марного ризику чи поспіху. По цій карті важливо не переоцінювати своїх сил і відмовлятися від заздалегідь провальних завдань.

«Вежа» в розкладі — карта змін та звільнення. Тому Аркану Діви зможуть звільнитися від ілюзій, здобути впевненість і залишити за спиною все те, що заважало розвитку. Порада Аркана — не замикатися в собі і не намагатися зупинити неминучі зміни, які обов’язково призведуть до щастя.

Аркан «Суд» говорить про оцінку та прийняття рішень. Карта закликає Дів звернути увагу на вчинки, нести відповідальність за рішення і не потурати емоційним поривам. Представники сузір’я мають бути готові до прийняття необхідних змін і діяти чесно.

Терези

Аркан «Імператор» закликає Терезів звернути увагу на свої здібності і використовувати їх для залучення успіху. Також по цій карті важливо пам’ятати про те, що авторитетом і владою потрібно розпоряджатися грамотно. У цьому випадку вдасться заробити відмінну репутацію і не залучити на себе проблем.

Карта «Вежа» в розкладі — символ визволення і просвітлення. Аркан говорить про необхідність позбутися обмежень і старих переконань, щоб відкрити нові можливості. Старі проблеми та обтяження покинуть Терезів, якщо рішуче закрити двері минулого і не потурати ілюзіям.

Карта «Диявол» символізує спокуси, вказує на внутрішні суперечності та сили, які можуть утримувати в замкненому колі. Порада Аркана — бути уважними до пристрастей і спокус, які можуть не тільки завести в тупик, але і стати причиною безлічі проблем і негараздів.

Скорпіон

Цього тижня від Скорпіонів знадобляться мудрість і вміння спрямовувати енергію в мирне русло. Аркан «Верховна жриця» закликає Скорпіонов залишити поспіх і приймати рішення, узгоджуючи їх з доказами розуму, а не миттєвих емоційних поривів. Також по цій карті не можна довіряти чуткам і пліткам, які можуть завести в тупик.

Аркан «Імператриця» закликає Скорпіонів відчути життєву енергію, залишатися в гармонії із собою і зовнішнім світом, а також відмовитися від поспіху. радості. По цій карті немає причин для занепокоєння, і якщо не поспішати подій, то вдасться уникнути неприємностей, викликаних суєтою і забудькуватістю.

Карта «Помірність» вказує на необхідність управління емоціями. Вона закликає до збереження спокою, зібраності в складних ситуаціях і знаходження гармонії між розумом і почуттями. Скорпіони зможуть здобути щастя, якщо слухатимуть свою інтуїцію, а не сторонні поради.

Стрілець

Аркан «Місяць» вказує на необхідність прислухатися до своєї інтуїції і підсвідомості. Карта закликає Стрільців шукати відповіді всередині себе, вдалині від суєти і шуму. Карта говорить про необхідність поглибитися в себе, щоб почути внутрішній голос і знайти відповіді на хвилюючі питання.

Аркан «Колесо фортуни» – символ змін, який говорить про неминучість змін в житті. Стрільці повинні розуміти, що все знаходиться в постійному русі, а події можуть бути як хорошими, так і поганими, і представники сузір’я повинні бути готовими до адаптації і прийняття цих змін.

Карта «Вежа» у розкладі закликає Стрільців бути гнучкими, щоб підлаштовуватися під нові обставини і впевнено йти до своєї мети. Тому Аркану події розвиватимуться стрімко, проте панікувати не можна. Уміння звільнятися від ілюзій допоможе представникам сузір’я не зайти в глухий кут.

Козеріг

Аркан «Закохані» відкриває тиждень, закликаючи Козерогов звернути увагу на свої передчуття і не піддаватися маніпуляціям. Настає час відповідального вибору, від якого залежатиме майбутнього. Приймати рішення важливо самостійно, щоб не піти хибним шляхом.

Аркан «Помірність» нагадує Козерогам про важливість балансу, гармонії та помірності. Карта закликає Козерогів бути терплячими і чекати результатів своїх зусиль, а також виявляти сталість і стійкість у досягненні цілей. По цій карті важливо розуміти, що поспіх і халатне ставлення до справ не приведуть до хороших результатів.

Карта «Колісниця» говорить про приємні перспективи, якщо не зволікати і брати долю в свої руки. Козероги зможуть здобути щастя, якщо перестануть сумніватися в собі і почнуть рух уперед. Аркан обіцяє відмінні можливості тим, хто розумно міркує і вміє дотримуватися розпорядку.

Водолій

Початок тижня зустрічає Водоліїв картою «Повішений». Аркан говорить про те, що деякі справи варто поставити на паузу, відволіктися і переключити увагу. Пізніше, з новими силами і свіжим поглядом вирішити їх буде простіше. Також карта закликає бути мобільними та пластичними, використовувати свої таланти та не намагатися вирішити всі питання традиційними методами.

Аркан «Правосуддя» говорить сам за себе. По цій карті важливо залишатися чесними і неупередженими, спокійно сприймати підсумки своїх праць і за необхідності виконувати роботу над помилками. Порада карти— бути чесними і не грати з долею, намагаючись обхитрити її на різких поворотах.

Карта «Ієрофант» закликає Водоліїв пізнавати духовні вчення і мудрість. Тому Аркану настає час для розстановки пріоритетів, навчання у мудрих наставників і набуття гармонії між розумом і емоціями. Вміння зосереджуватися на важливому і спрямовувати сили для вирішення нагальних питань призведе до успіху.

Риби

Аркан «Суд» є символом судового розгляду, об’єктивності та оцінки. Його значення в прогнозі для Риб говорить про необхідність судити справедливо і засновувати свої рішення на фактах. Представникам сузір’я потрібно бути готовими до оцінки своїх вчинків та наслідків, справедливого відношення зі сторони оточуючих.

Аркан «Ієрофант» пов’язаний з мудрістю, духовною вірністю та традиціями. Цього тижня Рибам представиться можливість набуття нових знань і глибоких розуміння. Порада карти— бути відкритими для вчення, звертати увагу на важливість стабільності та надійності. Набути гармонії і щастя вдасться, якщо стати цілісними особистостями.

Карта «Сонце» завершує тиждень обіцянка Рибам здобуття щастя і завершення чергового етапу шляху. Тому Аркану є можливість відпочити і відновити сили, насолодитися своїми успіхами і відкрити новий розділ, наповнюючи його сенсом. Порада Аркана – не затягувати відпочинок і не зволікати з втіленням в життя сміливих ідей.

You cannot copy content of this page