fbpx
Цей день Без категорії,Гороскоп Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 листопада 2021 року

Впоратися з наміченими планами, відмовитися від справ, які заведуть у глухий кут, і провести тиждень успішно допоможуть підказки старших Арканів.

Знаки Зодіаку завдяки прогнозу зможуть залучити успіх та процвітання, уникнувши прикрих помилок.

Таро-прогноз дозволяє заздалегідь дізнатися, які події відбуватимуться найближчим часом, і вчасно змінити плани. Експерти рекомендують не поспішати під час знайомства з порадами Арканів, щоб не упустити нічого важливого.

Не варто забувати і про те, що прогноз можна змінити, приймаючи рішення, тому доля буде в руках кожного із представників зодіакальних сузір’їв.

Овен

Аркан «Мир» вказує Овнам на вирішення труднощів та набуття щастя. По цій карті можна сміливо займатися вирішенням складних завдань, оформляти документи та знаходити спільну мову з оточенням.

По карті «Суд» Овни зможуть змінитись внутрішньо, знайти вирішення важких питань та розпочати шлях до нової мети. Залучити удачу вдасться, якщо діяти чесно і не намагатись обхитрити долю.

Карта «Самітник» у розкладі вказує на необхідність тимчасово залишити справи і зайнятися собою. Овни зможуть провести час із користю: ​​відновити сили, скоригувати плани та вчасно помітити допущені помилки, щоб швидко їх виправити.

Телець

Початок тижня буде динамічним, проте Тельцям не можна поспішати. По карті «Колесо удачі» події розвиватимуться стрімко, проте для того, щоб вони були на краще, Тельцям важливо зрозуміти суть того, що відбувається, і лише після цього діяти.

Аркан «Закохані» описує ситуацію, коли потрібно ухвалити серйозне рішення, яке змінює життя. По цій карті Тельцям важливо прислухатися до себе та не дозволяти стороннім втручатися.

По карті «Маг» Тельцям потрібно використати свій потенціал та не боятися активності. Карта обіцяє позитивні зміни, якщо Тельці навчаться висловлювати свою думку та шукати нові шляхи для вирішення поставлених завдань.

Близнюки

Карта «Верховна жриця» закликає Близнюків не поспішати, ухвалюючи відповідальні рішення. Увага до інтуїції та передчуттів допоможуть знайти правильний шлях до успіху та вбережуть від прикрих промахів.

Карта “Диявол” вказує на період, коли особливо важливо залишатися у стані спокою. Близнюкам у середині тижня доведеться зіткнутися з подіями, які вимагатимуть чесності, тому так важливо дотримуватись правил і не потурати поганим рисам характеру.

“Смерть” у розкладі – карта змін. Вони будуть на краще, якщо Близнюки не будуть чинити опір тому, що відбувається, і зможуть залишити в минулому старі цілі та плани. Відмовившись від усього, що застаріло, буде простіше залучити щастя та успіх.

Рак

Ракам цього тижня можна сміливо покладатися на інтуїцію. Аркан “Верховна жриця” вказує на необхідність прислухатися до себе, приймаючи відповідальні рішення. Передчуття допоможуть обійти стороною неприємності та залучити удачу.

По карті «Маг» на Раків чекають нові успіхи. Аркан вказує на справи, які викличуть інтерес, і Раки зможуть повністю розкрити свій потенціал, займаючись тим, що захоплює та дає можливість розкривати нові межі своїх можливостей.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність дотримуватись правил і норм, щоб не зіпсувати собі репутації. На цій карті важливо розставити пріоритети, щоб вчасно виконати важливі справи та отримати гідну нагороду.

Лев

По карті «Смерть» Левів цього тижня чекає оновлення. Аркан вказує на необхідність закрити двері минулого, щоб отримати доступ до нових можливостей та набуття щастя. Левам важливо зрозуміти, що життя змінюється, і щоб зміни були на краще, важливо відмовитися від усього, що втратило актуальність.

Аркан «Мир» говорить про гармонію, завдяки якій вдасться подолати внутрішні розбіжності та знайти шлях до щастя. По цій карті Леви можуть не переживати за майбутнє — у ньому не буде проблем.

По карті «Колісниця» Леви зможуть досягти перемоги, якщо поспішають. Аркан вказує на сприятливий час для активної роботи та втілення у життя сміливих планів. Справи підуть у гору, якщо використовувати отримані раніше знання, а також продовжувати навчання та розвиток.

Діва

Аркан «Мир» обіцяє Дівам завершення труднощів і щастя. За цим Арканом стає простіше порозумітися з близькими та друзями, почати щось нове та захоплююче, а також набути гармонії із зовнішнім світом.

За картою «Сила» Діви зможуть розпочати серйозні проекти та втілювати в життя сміливі ідеї. Порада карти – приборкати енергію і направити її в мирне руло, щоб досягти нових успіхів і не спричинити неприємностей.

Карта «Імператриця» вказує на сприятливі зміни, і Діви зможуть налагодити взаємини з близькими, набути справжнього кохання, а також упоратися з будь-якими труднощами, якщо не поспішають і прислухаються до своєї інтуїції.

Терези

По карті «Дурень» Терезам потрібно залишатися пильними, щоб не допустити промахів, що ведуть до проблем. Аркан вказує на ситуацію, коли при здається безтурботності Терези будуть залучені до серйозних подій, і приймати рішення важливо з розумом.

Аркан «Смерть» віщує зміни, які нададуть нові можливості Терезам. Для того щоб вони були на краще, важливо залишити минуле за спиною і не тягнути за собою те, що вже віджило.

«Ієрофант» у розкладі — карта, що закликає Терезів скористатися накопиченою мудрістю, ділитися знаннями та отримувати нові, знайшовши мудрого наставника. За цим Арканом важливо приймати обдумані рішення, які призведуть до нових успіхів.

Скорпіон

Аркан «Диявол» попереджає Скорпіонів про те, що ситуація може вийти з-під контролю, якщо не усвідомлювати дії і не контролювати емоцій. Душевні пориви заважатимуть і можуть завести в глухий кут, тому діяти потрібно, спираючись на докази розуму.

За картою «Правосуддя» Скорпіони отримають результат докладених раніше зусиль. Аркан вказує на винагороду чи осуд залежно від того, який шлях був обраний і чи були дії чесними.

Карта «Сила» вказує Скорпіонам на необхідність прийти до гармонії між почуттями та розумом, щоб упоратися з важливими завданнями та не наробити лиха. По цій карті впоратися з труднощами буде легше, якщо робити обдумано і не боятися складнощів.

Стрілець

Аркан «Маг» закликає Стрільців приділити увагу своїм здібностям і розвивати їх, щоб досягти успіху у справах. По цій карті важливо вірити в себе і не боятися долати труднощі, і тоді успіх не змусить себе чекати

По карті «Повішений» Стрільцям належить приділити увагу тим справам, які не просуваються, щоб знайти причину і усунути її. Діяти потрібно без поспіху та уважно вивчаючи деталі.

Карта «Смерть» вказує на неможливість вплинути на події – життя Стрільців неминуче зміниться, і з нього піде все те, що має залишитись у минулому. Відмовившись від старих справ та планів, буде простіше розширити горизонти та досягти успіху у справах майбутнього.

Козоріг

Аркан «Диявол» вказує на необхідність протистояти злу та несправедливості. Карта попереджає про випробування, які потрібно пройти з честю, щоб здобути заслужену нагороду.

Карта «Колесо удачі» вказує на ситуацію, в якій Козороги вже були, але цього разу доведеться докласти зусиль, щоб поставити крапку. Аркан говорить про те, що без завершення справ неможливо рухатись далі.

Карта «Помірність» закликає Козорогів покластися на долю і не поспішати. Події будуть розвиватися повільніше, ніж звичайно, але завдяки цьому вдасться виключити промахи і побачити значущі для завершення роботи деталі.

Водолій

«Вежа» у розкладі для Водоліїв — карта, що закликає стійко зустріти майбутні зміни. Аркан вказує на руйнування колишніх концепцій, і Водоліям доведеться змінити світогляд, щоб знайти можливість рухатися і розвиватися далі.

По карті «Колісниця» Водоліям не варто зволікати: доля дарує їм унікальну можливість упоратися зі складною справою або втілити в життя сміливі плани. Сил та навичок вистачить, важливо лише не боятися змін.

Аркан «Сила» говорить про можливість подолати сумніви та страхи, а також вибратися із скрутного становища завдяки активній та чесній роботі. За цим Арканом сміливість і чесність будуть винагороджені, і Водолії прийдуть до успіху.

Риби

“Дурень” у розкладі для Риб – карта, що закликає бути відповідальними. Тому Аркану Риби повинні уважно стежити за перебігом подій, щоб у потрібний момент вступити в гру і отримати гідну нагороду.

Аркан «Ієрофант» говорить про мудрість і духовне зростання. По цій карті Риби зможуть стати наставниками або знайти для себе мудрих покровителів, які допоможуть вирішити складні справи і залишитися при цьому чистою репутацією.

Аркан “Диявол” говорить про випробування волі, які Рибам доведеться пройти для подолання темної сторони характеру. Їм знадобляться сміливість, уміння приймати мудрі рішення та відмова від усього, що несе руйнування.

Related Post

Кому зі знаків Зодіаку не варто сваритися з партнером у жовтні, а кому варто припинити токсичні стосункиКому зі знаків Зодіаку не варто сваритися з партнером у жовтні, а кому варто припинити токсичні стосунки

Розповідаємо, у кого зі знаків Зодіаку можуть трапитися не найприємніші події в особистому житті у жовтні 2022. Телець У любовній сфері не варто очікувати кардинальних змін. Проте зірки застерігають: невдовзі

Гороскоп на 10 лютого 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 10 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Намагайтеся уникнути порожніх розмов і марних суперечок: сьогодні вони не тільки заберуть у вас час, а й настрій можуть зіпсувати. Важлива перебірливість у спілкуванні. Є небезпека, що вашу довіру

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 серпня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 серпня 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Побудьте трохи безтурботними дітьми! Зрештою, весь час бути дорослими – це нудно! Нехай дівчина зробить два хвостики, молодик візьме в руки повітряну кульку – і ви