fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 серпня 2022 року для кожного знака зодіаку

Серпень плавно підходить до завершення, а значить, попереду на нас чекає багато роботи. Таро-прогноз на майбутній тиждень стане гарною підмогою для Знаків Зодіаку і не дасть помилитися з прийняттям важливих рішень.

Розклади карт Таро допомагають скласти плани і визначитися з пріоритетами. Експерти рекомендують представникам Знаків Зодіаку познайомитися з порадами старших Арканів, щоб провести останній тиждень літа успішно. Завдяки своєчасним підказкам вдасться обійти стороною неприємності і залучити в життя необхідні події.

Овен

Для Овнів настає час рішучих кроків. Аркан «Закохані» символізує новий рівень життя, для якого доведеться піти на маленькі жертви. Успіх не змусить себе чекати, якщо самостійно обирати свій шлях і орієнтуватися на свої потреби.

У середині тижня за картою «Імператриця» Овнам варто пам’ятати про стриманість. Аркан обіцяє позитивні зміни в тому випадку, якщо не поспішати подій і не згортати з обраного шляху.

Завершити тиждень Овнам допоможе спокійна упевненість. Аркан «Верховна жриця» обіцяє сприятливі події в тому випадку, якщо не поспішати з висновками і слухати своє серце. Сильні емоції збиватимуть зі толку, тому їх важливо контролювати.

Телець

На початку тижня Тільцям за картою «Дурень» не варто говорити зайвого і присвячувати сторонніх у свої плани. Така тактика допоможе обійти неприємності стороною, не стати жертвами недоброзичливців і не заступитися в кроці від перемоги.

Карта «Місяць» закликає Тельців не бути недовірливими. Необґрунтовані страхи та надумані проблеми стануть реальністю, якщо постійно думати про погане. Порада Аркана – довіритися інтуїції і діяти рішуче.

Кінець тижня також буде непростим. Аркан «Диявол» попереджає про проблеми, які можуть виникнути через потурання поганим звичкам або небажаній поведінці. Випробування на міцність потрібно пройти чесно, щоб отримати заслужену нагороду.

Близнюки

Близнюкам на початку тижня впоратися з наміченими справами і не зайти в тупик допоможе інтуїція. Аркан «Верховна жриця» закликає довіряти своєму шостому почуттю, щоб вибрати вірний шлях до успіху.

«Закохані» в розкладі — карта вибору. Йдеться про необхідність прийняти рішення, яке змінить ситуацію на краще, і приймати його потрібно самостійно. Не помилитися з напрямком допоможе внутрішній голос.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Колесниця”. Близнюкам важливо пам’ятати про те, що тут і зараз є можливість попрощатися з проблемами і залучити щастя. Якщо не зволікати і не сумніватися в своїх силах, то успіх не змусить себе чекати.

Рак

Для Раків тиждень розпочнеться з карти «Колісниця». Тому Аркану настає час діяти активно, але при цьому не забути про відповідальність. Представники Знаку повинні пам’ятати про те, що керувати долею непросто, але при належній старанності все складеться найкращим чином.

Карта «Суд» обіцяє Ракам звільнення від проблем і перешкод. Тому Аркану не складе труднощів поставити крапку в складній справі, звільнитися від сковуючих обставин і почати щось нове.

Завершує тиждень позитивний Аркан «Сонце», за яким Раки зможуть відчути довгоочікувану свободу. Карта говорить про відсутність перешкод на шляху, а значить, можна сміливо підкорювати нові вершини.

Лев

Аркан «Суд» говорить Левам про час, коли настав час пожинати плоди. По цій карті успіх і успіх будуть на боці тих, хто діє чесно, не намагається поставити себе вище оточення і працює на власний благополуччя.

Карта «Місяць» у розкладі вказує на необхідність боротьби з невпевненістю. Порада Аркана — не довіряти чуткам і не заганяти себе в тупик домислами, які на перевірку виявляються безпідставними і лише гальмують розвиток.

Завершує цей тиждень серпня мапа «Повішений». По ній Леви повинні бути готові до того, що деякі справи змусять почекати, а значить, потрібно переключити свою увагу, щоб не марнувати час.

Діва

Дівам на початку тижня за картою «Повішений» не варто покладати великих надій на швидке виконання запланованих справ. Аркан вказує на перешкоди, оминути які вдасться завдяки вдумливому аналізу того, що відбувається, і вмінню шукати альтернативні шляхи розвитку.

Аркан «Колісниця» обіцяє позитивні зміни, коли Діви зможуть зробити ривок і отримати гідну нагороду за свою працю. По цій карті важливо усвідомлювати кожну дію, а також помічати знаки долі.

Карта «Місяць» завершує тиждень, попереджаючи Дів про можливі затримки. Тому Аркану важливо пам’ятати про те, що домисли і необґрунтовані сумніви лише віддалять від успіху, а значить, з ними потрібно боротися.

Терези

Тиждень відкриває Аркан «Маг», який закликає представників Знака діяти сміливо та рішуче. Карта вказує на можливість залучити успіх за рахунок неординарних рішень, коли Терезам важливо спиратися на творчу жилку.

Аркан «Імператор» обіцяє підтримку зі сторони впливових людей. За цією картою Терезам не варто забувати про честь і гідність, мудро правити своїм життям і не поступатися принципами рази сумнівної наживи.

«Зірка» в розкладі — карта правильно вибраного шляху. Тому Аркану Терези можуть спокійно займатися обраною роботою і не сумніватися в тому, що досягнуть успіхів. Головне — не міняти планів і не опускати рук.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Імператриця», буде позитивним. Аркан вказує на неспішний розвиток подій, втім, переживати не доведеться. Старанність, доброзичливість і чесність не дадуть Скорпіонам помилитися.

Карта «Помірність» закликає Скорпіонів уповільнити біг і прислухатися до себе. Інтуїція допоможе вибрати правильний напрямок і не стати заручниками недоброзичливців іди заздрісників.

В кінці тижня за картою «Вежа» представників Знаку чекають закономірні зміни, які давно готові увірватися в життя. Вони будуть на краще, якщо не чинити опір і не будувати ілюзій

Стрілець

На початку тижня Стрільцям знадобиться не тільки витримка, але й уміння аналізувати події, що відбуваються. Аркан «Верховна жриця» вказує на період, коли поспіх буде згубним, а значить, потрібно сповільнитися і не пропускати з уваги значущих деталей.

По карті «Помірність» Стрільцям, як і раніше, важливо бути обережними і не поспішати з висновками. Розмірна робота призведе до успіху, а дотримання норм і правил не дасть помилитися.

Завершує тиждень Аркан «Колесо удачі». Динамічна карта вказує на несподівані події, яким потрібно дати відбутися. Стрільцям важливо розуміти, що ясність настане не відразу, тому кидатися в вир з головою не має сенсу.

Козеріг

Тиждень відкриває Аркан «Сонце», за яким Козероги можуть не сумніватися у своїх успіхах. Карта закликає діяти рішуче, щоб не упустити перспективних можливостей і набути фінансового благополуччя.

По карті «Самітник» Козероги повинні бути готові до того, щоб узяти паузу. Аркан символізує тимчасову ізоляцію, яка може означати далеку подорож, відвідування санаторію або вихідний, за час якого вдасться відновити сили та енергію.

Завершує тиждень Аркан «Імператор», за яким Козероги зможуть досягти нових вершин успіху. Втриматися на п’єдесталі вийде завдяки мудрим рішенням і дотриманню букви закону.

Водолій

Тиждень починається з Аркану «Смерть», який символізує неминучі зміни. Водолії повинні пам’ятати про те, що життя не стоїть на місці, а значить, потрібно вчасно відмовлятися від застарілих планів та ідей.

Карта «Правосуддя» вказує на спокуси і випробування, які потрібно пройти з честю. Водоліям чекає робота над собою, після завершення якої вдасться залишити позаду сумніви і перешкоди.

У кінці тижня за картою «Дурань» не можна недбало ставитися до своїх обов’язків. Водоліям важливо пам’ятати про те, що робота абияк не приведе до відмінних результатів, а значить, потрібно попрацювати.

Риби

На початку тижня за картою «Самітник» Рибам вдасться розібратися в собі, залишити сумніви і скоригувати плани. Тому Аркану важливо залишитися наодинці з собою, щоб поміркувати про майбутнє і залишити за спиною все те, що застаріло і більше не має ніякого сенсу.

Аркан «Правосуддя» свідчить, що на початку тижня Риби пожинатимуть плоди минулого. Представникам Знака важливо вибрати вірний шлях, прислухаючись до внутрішнього голосу, і не йти на угоди з совістю.

«Диявол» у розкладі — карта спокус та випробувань. Риби не повинні забувати про те, що необачні вчинки заведуть у глухий кут, а значить, діяти потрібно обережно і обачно.

You cannot copy content of this page