fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Дізнатися про події майбутнього тижня Знакам Зодіаку допоможе точний прогноз, виконаний за допомогою карт Таро. Поради старших Арканів стануть чудовою підмогою для тих, хто хоче досягти успіху в різних аспектах життя.

Унікальні символи містять глибокі послання, які здатні допомогти в самопізнанні та прийнятті відповідальних рішень. Експерти рекомендують уважно вивчити Аркани, що випали, щоб глибше зрозуміти їхній сенс і призначення.

Овен

Перша карта розкладу «Закохані» говорить Овнам про те, що незабаром їм потрібно зробити серйозний вибір. Від нього залежатиме подальший розвиток подій, а значить, приймати рішення потрібно самостійно і з усією відповідальністю.

Аркан «Імператриця» вказує на велику кількість і благополуччя, а також на створення нових ідей і проектів. Овни зможуть досягти нових успіхів завдяки своїй винахідливості та творчій енергії. Важливо пам’ятати, що щастя не прийде відразу: представникам Знака важливо цілеспрямовано йти до виконання поставлених завдань.

Карта «Сила» вказує на впевненість та внутрішню силу. Овни зіткнуться з труднощами, які вимагатимуть терпіння і сили волі. Аркан також може означати необхідність терпляче контролювати свої емоції і поводитися відповідно.

Телець

«Сонце» в розкладі – карта щастя і успіху. Поява цієї карти може означати, що наступний тиждень принесе Тельцям позитивний настрій. Представники сузір’я зможуть розпочати нові серйозні проекти, не побоюючись перешкод на шляху до поставлених завдань.

Аркан «Ієрофант» вказує на духовне керівництво та пошук мудрості. Це може бути закликом до вивчення нових ідей або духовних практик. Можливо, ви набудете гармонію і мудрість через навчання, наставництво або керівництво в деяких життєвих аспектах.

Карта «Місяць» вказує на внутрішні емоції, інтуїцію і потребу в самопізнанні. Тільцям варто звернути увагу на свої сновидіння та інтуїтивні відчуття, оскільки вони можуть пролити світло на деякі аспекти вашого життя. Знайти відповіді на хвилюючі питання допоможуть і знаки долі.

Близнюки

Перша карта «Смерть» говорить про те, що Близнюкам доведеться переглянути свої цілі та завдання, відмовитися від старих принципів і знайти спосіб закрити двері минулого. Аркан закликає до залучення в життя чогось нового, що стане захоплюючою пригодою, що привносить у життя позитивні події.

Карта «Диявол» пов’язана з матеріальними та мирськими бажаннями, наявністю пристрастей та залежностей. Аркан застерігає від ілюзій, а також вказує на спокуси, які негативно впливають на життя та розвиток подій. Близнюкам важливо протистояти спокусам і з честю пройти всі випробування.

Аркан «Імператор» представляє структуру, владу та організацію. Вона вказує на бажання контролювати ситуацію та приймати рішення. Близнюкам варто взяти на себе більше відповідальності і зміцнити свої лідерські якості. Також карта закликає відмовитися від гордині, здатної зруйнувати почате.

Рак

Аркан «Закохані» вказує Ракам на те, що життя скоро серйозно зміниться. Представникам даного Знаку настав час прийняти серйозне рішення, яке важливо зробити самостійно і не потураючи емоціям.

Карта «Помірність» говорить про необхідність знайти гармонію між протилежностями і знайти внутрішню врівноваженість. Ракам буде корисно звернути увагу на набуття гармонії, необхідної для прийняття серйозних рішень.

Аркан «Імператор» підкреслює потребу в прийнятті рішень і взятті на себе відповідальності. Ракам не варто забувати про відповідальність, щоб не відступитися і не піддатися впливу негативних емоцій або рис характеру.

Лев

Карта «Ієрофант» пов’язана з духовністю, традиціями та навчанням. Вона може вказувати на можливість зайнятися духовним зростанням, навчанням та пошуком мудрості. У Раків буде можливість знайти наставників, здатних допомогти в прийнятті важливих рішень і набуття сакральних знань.

«Імператриця» в розкладі — карта достатку, родючості та творчості. Вона вказує на процвітання в різних аспектах життя. Це часто пов’язано з творчістю та натхненням, тому тиждень може бути часом, коли Леви зможуть повністю розкрити свої таланти та розвивати особисту справу.

«Зірка» — карта надії та натхнення. Тому Аркану Левам не складе труднощів завершити розпочату роботу, якщо не відволікатися і не кидати справ. Також карта говорить про виконання заповітних бажань, завершення часу труднощів та набуття Левами балансу та гармонії в життя.

Діва

Карта «Суд» недарма з’являється першою в розкладі. Аркан обіцяє порятунок від труднощів, які переслідували Дів в останній час. Представники сузір’я зможуть поставити крапку в складній роботі, захистити себе від негативу зі сторони і позбутися пильної уваги кривдників.

Аркан «Світ» – карта гармонії і благополуччя. Вона віщує можливість успіху, благополуччя та гармонії. Настає відмінний час для врівноваження різних аспектів вашого життя та настроювання на духовний розвиток. Діви зможуть залучити щастя, якщо вирішуватимуть питання мирним шляхом.

Аркан «Помірність» говорить про баланс, гармонію і помірність. Вона говорить про те, що Діви повинні дотримуватися міри у всьому, відмовитися від потурання емоціям і негативу. Настав час уповільнити біг, щоб не упустити значущих деталей. Саме вони допоможуть знайти вірний шлях до успіху.

Терези

Аркан «Правосуддя» символізує баланс, справедливість і вирішення проблем. Карта може вказувати на важливі рішення, які ви прийматимете на цьому тижні, і на необхідність балансу в діях. Можливо, Терезам варто переглянути власні переконання, щоб позбутися всього наносного.

Карта «Зірка» говорить про те, що Терези зможуть залучити в життя позитивні події та зміни. Аркан символізує шлях, вільний від проблем, а значить, можна сміливо займатися розпочатою раніше роботою. Також карта закликає не відмовлятися від своїх бажань, виконати які можна з легкістю.

Аркан «Мир» говорить про швидке завершення, причому благополучне. Це означає, що підходить до кінця серйозна робота, і Ваги незабаром отримають довгоочікувану і справедливу винагороду. Також карта закликає набути гармонії у стосунках і розв’язувати розбіжності мирним шляхом.

Скорпіон

«Диявол» у розкладі — карта спокус, обману та ілюзій. По ній Скорпіонам цього тижня не можна втрачати контролю і самоволодіння. Вміння керувати думками та емоціями допоможе уникнути серйозних проблем і не дасть представникам даного сузір’я зайти в глухий кут у кроку від перемоги.

Аркан «Закохані» зазвичай асоціюються з романтичними стосунками, пристрастю та вибором. Цього тижня карта може вказувати на нові відносини і поглиблення існуючих, а також на важливість набуття гармонії.

Аркан «Сила» символізує внутрішню мудрість, силу духу та врегулювання внутрішніх конфліктів. Карта закликає Скорпіонів бути терплячими і наполегливими, не забути про честь і гідність при вирішенні серйозних завдань.

Стрілець

Аркан «Правосуддя» говорить Стрільцям про те, що цього тижня важливо залишатися справедливими і об’єктивними при прийнятті рішень. Будь-який крок може стати вирішальним, а значить. Не можна давати слабину, потурати негативу чи слухати сторонні поради. Вони можуть збити з шляху і завести в глухий кут.

Карта «Імператриця» закликає представників даного сузір’я не поспішати і насолоджуватися моментом. Аркан символізує зростання і розвиток, а значить, можна спокійно займатися роботою і не поспішати часу.

«Ієрофант» у розкладі — карта духовної мудрості. Тому Аркану представники сузір’я зможуть знайти мудрих наставників або самі стати провідниками в світ духовного благополуччя і рівноваги.

Козеріг

«Самітник» у розкладі — карта, що закликає Козерогів почати тиждень із занурення у власні думки та почуття. Тому Аркану важливо набути внутрішнього добробуту і гармонії, завдяки яким буде простіше приймати вірні рішення і обходити стороною неприємності.

Аркан «Вежа» символізує руйнування всього, що вже втратило актуальність і більше не служить важливим цілям в житті Козерогов. Нові можливості увірвуться в життя, як тільки для них звільниться місце.

Карта «Диявол» асоціюється зі спокусами, пристрастями та залежностями. В контексті прогнозу вона попереджає про складні ситуації, які вимагають від представників сузір’я сили волі і мудрості для подолання перешкод.

Водолій

Аркан «Сонце» віщує тиждень, наповнений позитивними подіями. Водолії зможуть насолодитися своїми досягненнями, а також розпочати шлях до нових і захоплюючих відкриттів. Вони наповнять життя змістом.

Аркан «Світ» символізує довгоочікуване завершення та набуття щастя. За цією картою Водоліям вдасться поставити крапку у складній роботі, вирішити розбіжності, а також виконати одне із заповітних бажань.

Карта «Зірка» говорить про те, що на шляху Водолеєв не буде перешкод, якщо не кидати початого, вірити в свої сили та благополучне завершення проблем. Також карта закликає не згортати з обраного шляху і не потурати ілюзіям.

Риби

Карта «Імператриця» говорить Рибам про те, що не варто починати тиждень зі поспіху. Аркан говорить про те, що представники сузір’я рухаються в вірному напрямку, тому можна спокійно займатися своєю роботою і не квапити подій.

Аркан «Мир» віщує швидке вирішення труднощів і розбіжностей. За цією картою Рибам важливо пам’ятати про баланс, гармонію і справедливість. Рішення, прийняті цього тижня, відіграють важливу роль у майбутньому.

«Місяць» у розкладі — карта інтуїції та підсвідомості. По ній Рибам не доведеться блукати в темряві ілюзій, якщо довіряти власному внутрішньому голосу, спиратися на свої відчуття і уникати марних порад чи спроб маніпуляцій.

You cannot copy content of this page