fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Весна закінчується, а значить, настає час підбиття проміжних підсумків, завершення справ і планування. З таро-прогнозом Знакам Зодіаку простіше обходитиме стороною неприємності і залучатиме в життя удачу.

Прогноз на тиждень з 22 по 28 травня допоможе визначитися зі справами і не упустити нових можливостей. Експерти рекомендують прислухатися до порад старших Арканів, щоб прийняти вірні рішення і здобути впевненість. Кожна карта розкладу відповість на запитання, якщо підключити інтуїцію і звіритися з тим, що відбувається в житті.

Овен

Цей тиждень буде відповідальним і важливим. Овнам доведеться попрощатися зі страхами і сумнівами, залишити застарілі ідеї і набратися сміливості, щоб змінити життя. Аркан «Місяць» символізує внутрішні муки, які заважають втіленню в життя сміливих ідей. Порада карти – сміливо йти вперед і довіряти свій інтуїції.

По карті «Повішений» Овни будуть у тупику, вихід з якого обов’язково знайдеться. Для цього не потрібно боятися відпускати все те, що готове стати минулим. Йдеться не тільки про справи і плани, але і про людей. Часом потрібно змінити коло спілкування, щоб здобути щастя і залучити успіх.

Завершує тиждень карта «Суд», за якою настає довгоочікувана розв’язка. Овни зможуть розпочати новий період життя, наповнений позитивними подіями. Порада Аркана – бути сміливішим і не потурати надуманим сумнівам. Нині настає час, коли важливо діяти і закладати фундамент успішного майбутнього.

Телець

На тельців чекає суперечливий тиждень, який буде позитивним лише в тому випадку, якщо не піддаватися на провокації і не поспішати з рішеннями. Карта «Колесо удачі» символізує довгоочікувані зміни, проте зміна декорацій відбуватиметься різко. Представникам Знака важливо залишатися спокійними і зосередженими, щоб ухвалити вірні рішення.

За картою «Дурень» у Тельців буде достатньо можливостей змінити життя на краще. Порада Аркана—не переоцінювати своїх сил і не дозволяти нікому обдурити себе. Мова може йти не тільки про оточення, але і про власні дії. Халатне ставлення до справ і те, що відбувається, не доведуть до добра.

Карта «Вежа» говорить про те, що настав час подивитися правді в очі і рішуче взятися за влаштування своєї долі. Тельцям настав час перестати ховатися за вигаданими приводами, щоб не нести відповідальність. Тому Аркану потрібно взяти себе в руки і сміливо дивитися в майбутнє, щоб знайти щастя.

Близнюки

Прекрасний тиждень чекає на Близнюків. Аркан «Мир» обіцяє налагодження взаємин у діловому середовищі і з близькими, завершення труднощів і досягнення поставлених завдань. Карта говорить про те, що представники Знаку зможуть налагодити життя, позбавитися всього наносного і залучити удачу в будь-яких починаннях.

Аркан «Самітник» говори про можливість влаштувати собі перерву, щоб відпочити, перезавантажити свідомість і розставити все за місцями. У Близнюків буде час для того, щоб зорієнтуватися, поставити перед собою важливі завдання і розподілити навантаження, щоб виконати все в належний термін.

Карта «Сонце» говорить про те, що Близнюки отримають винагороду за свою роботу, зможуть розпочати нову справу і поділити радість із близькими людьми. Також з цього Аркану настає час, коли перешкод і проблем немає. Це означає, що сто можна сміливо підкорювати нові вершини і залучати успіх.

Рак

Початок тижня, судячи з карти «Помірність», варто провести розмірено. Раки зможуть отримати щастя і успіх, якщо перестануть поспішати і залишать спроби наздогнати двох зайців відразу. Ця карта говорить про те, що успіх не змусить себе чекати, якщо приймати зважені рішення і всім дотримуватися золотої середини.

Аркан «Повішений» закликає Раків не роздумувати надто довго, щоб не упустити нових можливостей. Проблеми виникатимуть, якщо сумніватися в собі або слухати поради з боку, які можуть стати причиною промахів і негараздів. Порада карти — діяти за велінням серця.

Кінець тижня, судячи з карти «Колісниця», буде активним і позитивним. По цій карті важливо налаштуватися на хвилю позитиву, щоб залучати потрібні події і не втрачати цікавих перспектив. Аркан обіцяє перемогу над страхами, досягнення цілей і можливість налагодити життя завдяки старанності.

Лев

На початку тижня Левам не варто поспішати з рішеннями. Аркан “Помірність” закликає діяти поступово, розставивши пріоритети. Також по цій карті не можна забувати про відповідальність. Уміння вести розмірений спосіб життя врятує і не дасть зайти в тупик при виникненні неоднозначної ситуації.

Аркан «Мир» обіцяє нагороду за роботу, досягнення поставлених завдань, а також можливість погасити конфлікти. Порада карти—не сумніватися в собі, насолоджуватися життям і не тримати злості на оточення. Негатив руйнує зсередини, а значить, немає сенсу спілкуватися з тими, хто здатний образити або зрадити.

Карта «Дурень» обіцяє позитивні зміни, проте для залучення їх у життя Левам треба заспокоїтися і не переживати даремно. Порада Аркана – розставити пріоритети і віддавати собі звіт в дії, щоб не переоцінити себе або не піти по помилковому напрямку, яке може завести в тупик.

Діва

Прекрасний травневий тиждень чекає на Дів. Вона почнеться з карти «Сонце», яка по праву вважається однією з найпозитивніших. Аркан обіцяє нові можливості, матеріальний добробут, щастя і процвітання. Представники сузір’я зможуть відкрити свою справу, розпочати шлях кар’єрними сходами або взяти паузу, щоб відпочити і відновити сили.

Карта “Маг” символізує винахідливість. Тому Аркану Діви зможуть знайти особистий шлях до успіху, якщо перестануть думати стереотипами і шукати схвалення з боку. Порада карти — діяти так, як підказує серце, щоб прожити благополучне і щасливе життя і обійтися без маніпуляторів.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість і вміння приймати вірні рішення. За цією картою не складе труднощів здобути славу і пошану, якщо діяти не з приводу емоцій і вирішувати питання щодо їх надходження. Порада карти—не поспішати і вірити у свої сили, а також спілкуватися з успішними людьми, щоб переймати їх досвід.

Терези

Терезам на початку тижня варто розставити пріоритети, щоб не витрачати сили даремно і не забути нічого важливого. Аркан «Помірність» закликає залишатися спокійними і розсудливими— так буде менше шансів оступитися або стати жертвами хитрих маніпуляторів, здатних на підлість.

Аркан «Сила» закликає Терезів зібратися з духом і кроти вперед. Доля прихильна, а значить, можна і потрібно діяти, щоб залучити щастя і поліпшити своє життя. Тому Аркану представники сузір’я зможуть подолати будь-які труднощі, якщо перестануть потурати надуманим страхам і сумнівам.

Карта «Вежа» віщує серйозні зміни. Терезам важливо розуміти, що життя змінюється на краще, а значить, не потрібно ховатися і сумніватися. Відповідальність і вміння правильно розставляти пріоритети допоможуть втілити сміливі мрії, а також позбудеться всього, що заважає щастю.

Скорпіон

Аркан «Зірка» служить дороговказом, яка повідомляє Скорпіонам про те, що шлях вільний. Це означає, що починати тиждень можна без страхів і сумнівів. Карта закликає розставити пріоритети, щоб здійснити заплановані справи в термін і з легкістю здійснити давні мрії.

Карта «Імператриця» говорить про мудрість, вміння прислухатися до інтуїції і м’яко, але рішуче відмовляти маніпуляторам. Тому Аркану Скорпіони можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. В кінці шляху на них чекає заслужена нагорода і нові приємні перспективи.

Карта «Місяць» попереджає Скорпіонів про небезпеку. Тому Аркану не можна довіряти необґрунтованим страхам, пліткам і чуткам. Приймати рішення важливо самостійно, прислухаючись до інтуїції і не боячись зробити крок уперед. Головне – не потрапити під увагу маніпуляторів, від яких потрібно захищатися.

Стрілець

Карта «Сила» налаштовує Стрільців на боротьбу з негараздами, потуранням слабостям і поганим звичкам. Тому Аркану важливо розпочати тиждень з позитивного настрою і готовності до активних дій. Порада карти — вірити в свої сили і слухати себе, а не поради зі сторони, які можуть заплутати і змусити згорнути в глухий кут.

Аркан «Диявол» попереджає про небезпеку. Стрільцям не можна давати слабину, щоб не опинитися на узбіччі. Порада карти — чинити за сумлінням, усвідомлювати кожну дію і обмежувати спілкування з людьми, які заважають розвитку. Зараз важливо взяти себе в руки і подолати тимчасові випробування з честю.

Аркан «Помірність» повідомляє позитив: події розвиватимуться неквапливо, проте Стрільці рухатимуться у вірному напрямку. Для залучення успіху важливо бути відповідальними і спокійними, щоб дрібні негаразди не змогли вивести з рівноваги і змусити нервувати.

Козеріг

Карта «Закохані» відкриває тиждень, закликаючи Козерогів визначитися з подальшими планами. Аркан не завжди відповідає на питання особистого життя, але завжди показує ситуацію вибору. Вона може бути непростою, тому представникам цього сузір’я важливо приймати рішення самостійно, щоб пізніше не пошкодувати про вчинене, якщо піти на сторонню думку.

Карта «Самітник» говорить про те, що Козерогам необхідна тимчасова пауза. Відпочинок і час, витрачений на себе, сторицею окупляться найближчим часом. Це означає, що потрібно подбати про своє самопочуття, спокійно скласти план дій і розставити пріоритети. Така тактика позбавить від безлічі проблем.

Аркан «Зірка» служить дороговказом, що направляє Козерогів. За цією картою потрібно вірити в свої сили, слідувати за мрією і не кидати початого. Порада Аркана — думати про себе і своє благополуччя, закриваючись від маніпуляторів, заздрісників і недоброзичливців. Їхній негатив не повинен перешкодити щастю.

Водолій

Карта «Помірність» попереджає представників цього сузір’я про те, що поспіх і ризики можуть не тільки віддалити від цілі, але і позбавити благополуччя. Тому Аркану важливо бути послідовними, не довіряти незнайомцям і дотримуватися чіткого плану дій. Водоліям важливо розставити пріоритети і не порушувати спокійної течії часу метушнею.

Карта «Ієрофант» вказує Водоліям на необхідність прийняти важливі рішення. Це означає, що настав час розставити пріоритети, спираючись не тільки на свій досвід, але й на мудрі поради зі сторони наставників або покровителів.

Карта «Суд» завершує тиждень, даруючи довгоочікуване звільнення від проблем, перемог над неприємностями. Тому Аркану настає час активної роботи над створенням благополучного майбутнього, здійснення задуманого і чесну боротьбу з тими, хто намагається нашкодити словом або дією.

Риби

«Верховна жриця» в розкладі – карта інтуїції. Риби повинні пам’ятати про те, що поспіх і потурання чужій думці не приведе ні до чого доброго, а значить, покладатися потрібно на себе і відмовитися від будь-якого поспіху. Така тактика допоможе опинитися в потрібний час в потрібному місці і зірвати куш.

Аркан «Сонце» символізує успіх, славу, шану та відсутність перешкод на шляху до щастя. Риби вільні розпоряджатися своїм часом як завгодно: влаштувати собі відпочинок, щоб заповнити сили і подбати про самопочуття, а також підкорювати нові вершини. Доля прихильна і дає можливість отримати щастя, не докладаючи до цього серйозних зусиль.

Завершує тиждень ще один позитивний Аркан — «Зірка». Риб веде призначення, а значить, немає сенсу сумніватися в собі і своїх силах. Тому Аркану виконуються заповітні мрії, а шлях чистий і позбавлений неприємних пасток, які так любить розставляти доля, щоб випробувати нас на міцність.

You cannot copy content of this page