fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 23 по 29 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Новий рік уже набрав обертів, і січень підходить до завершення. Поставити крапку у справах, знайти новий шлях до успіху і не заступитися в кроці від перемоги Знакам Зодіаку допоможуть точні прогнози, складені за допомогою старших Арканів колоди «Наслідків».

Кожна людина прагне кращого життя, намагаючись перетворити простір навколо себе. Я того. Щоб вибрати правильний шлях до успіху і обійти стороною пастки долі, варто звертати увагу на знаки долі, а також користуватися точними підказками. Експерти рекомендують взяти на озброєння прогнози карт Таро, щоб планувати справи, з легкістю добиватися нових успіхів і успішно долати перешкоди на шляху до свого щастя.

Овен

Цей тиждень буде чудовим для Овнів. Аркан «Імператриця» обіцяє взаєморозуміння і гармонію в стосунках, якщо представники Знаку пам’ятатимуть не тільки про свої потреби, але і обов’язки.

Аркан «Імператор» обіцяє кар’єрне зростання, а також твердження в суспільстві. За цією картою Овнам важливо пам’ятати не тільки про амбіції, але і про обов’язки. Настав час взяти долю в свої руки і дисципліновано виконувати свої обов’язки.

Завершує тиждень Аркан «Сила», який символізує прорив у справах і можливість здобути щастя. Карта говорить про необхідність активно працювати і не пускати справи на самоплив, щоб потім не проводити роботу над помилками.

Телець

На початку тижня за картою «Повішений» Тільцям не варто поспішати з висновками та діями. По цій карті важливо скоригувати плани, знайти відповіді на хвилюючі питання, а також поставити крапку в тих, що тягнуться з минулого.

Аркан «Зірка» говорить про те, що Тельці зможуть виконати заповітні мрії, пройти шлях до кінця і отримати нагороду. Порада карти—не відступати від мети і не кидати початого, щоб пізніше не жалкувати про даремно витрачений час на сумніву.

Карта «Верховна жриця» закликає представників Знака довіряти внутрішньому голосу і не поспішати з остаточними рішеннями. Тому Аркану, можливо, доведеться трохи почекати, зібратися з силами і почекати момент, щоб вчасно відкрити двері, що ведуть до щастя і процвітання.

Близнюки

Карта «Зірка» обіцяє чудовий початок тижня. Цей Аркан недаремно вважають ангелом-охоронцем. Він передбачає успішне завершення розпочатих справ, виконання заповітних бажань і набуття свого місця під сонцем. Головне — не зраджувати своїх ідеалів і не йти на приводу чужої думки.

Аркан «Мир» говорить про те, що гармонія між емоціями і розумом допоможе набути впевненості, закрити незавершені справи і відкрити перед собою нові горизонти. Порада Аркана – не забути про себе, але при цьому не намагатися тиснути на оточення своїм авторитетом.

Аркан «Смерть» обіцяє Близнюкам оновлення та звільнення. По цій карті представникам Знака важливо зрозуміти, що минуле має залишатися позаду, адже попереду чекають нові відкриття, перемоги та нагороди.

Рак

Відмінний початок тижня Ракам обіцяє Аркан «Зірка». По цій карті з’явиться можливість втілити в життя сміливі плани, знайти свій шлях на щастя і повністю розкрити сплячі таланти.

Карта «Суд» нагадує про те, що навіть довгоочікувана перемога не знімає відповідальності. Ракам важливо залишатися гранично чесними і неупередженими, щоб не втратити репутації і не стати жертвами маніпуляторів або конкурентів.

Карта «Смерть» фактично говорить: час залишити минуле за спиною, відродитися з попелу і не боятися нового. Тому Аркану Ракам належить в’язати себе в руки, здобути цінні уроки і не повторювати помилок або промахів, допущених раніше.

Лев

Початок тижня у Львові буде відповідальним. Аркан «Суд» закликає до відповідальних дій та рішень. Секрет успіху полягатиме в уменні відстоювати свої права, але при цьому не забувати про чесність і ревності.

Карта «Зірка» закликає Львів зосередитися на поставлених цілях і не послаблювати хватки. За цією картою не складе труднощів прийти до перемоги, якщо вірити в свої сили і не малодушнювати при найменших неточностях.

Аркан «Помірність» говорить про те, що Левам потрібно бути обережнішим у обіцянках і діях. Невірні кроки можуть стати причиною не тільки промахів у діловому середовищі, але і порушити щасливі стосунки.

Діва

На початку тижня за картою «Самітник» Дівам важливо ефорсувати події, а прислухатися до себе. Аркан закликає зупинитися проаналізувати свої дії, відмовитися від провальних планів і заповнити запаси сил.

Карта «Диявол» попереджає про небезпеку, тому Дівам не можна потурати слабкостям або миттєвим забаганкам. Стриманість, відповідальність та вміння вчасно зупинитися вбережуть від прикрих промахів.

Завершує тиждень Аркан «Колісниця», за яким Діви зможуть розпочати активний шлях до досягнення залишених завдань. Карта попереджає про те, що поспіх буде згубною, а значить. Потрібно оцінювати кожен крок, щоб не зайти в тупик.

Терези

Терезам цього тижня має проявити силу волі і наполегливість. Аркан «Диявол» говорить про те, що смугу перешкод буде простіше подолати, якщо слухати доводів розуму, чинити опір миттєвим примхам і йти до цілі, незважаючи на спокуси.

По карті «Верховна жриця» представникам Знаку важливо пам’ятати про те, що інтуїція іноді допомагає краще, ніж сторонні поради. Порада Аркана – не поспішати з діями до тих пір, поки не буде внутрішньої впевненості.

Карта “Закохані” символізує довгоочікувані зміни. Для того, щоб вони були на краще, важливо чути себе і вибирати власний шлях, а не переслідувати чужі ідеали і нав’язані стереотипи.

Скорпіон

Карта «Місяць» попереджає Скорпіонів про те, що надмірне занурення в себе не доведе до добра. Прислухатися до інтуїції важливо, щоб вчасно знайти вхід із скрутної ситуації і не зануритися в домислах і необґрунтованій тривозі.

По карті «Смерть» Скорпіонам доведеться переглянути стан справ, залишити позаду тривоги і з новими силами приступити до запланованих справ. Тому Аркану не можна опускати рук — потрібно врахувати помилки і слідувати шляхом щастя.

Аркан «Закохані» символізує нові можливості і відкриття в тому випадку, якщо Скорпіони не побояться йти неповторним шляхом. Порада карти— слухати своє серце і не залежати від нав’язаної зі сторони думки.

Стрілець

«Верховна жриця» в розкладі — карта неквапливості та аналізу. Тому Аркану Стрільцям важливо сповільнитися, щоб не втратити знаків долі і почути внутрішній голос. Така тактика вбереже від прикрих промахів і помилок.

Аркан «Суд» говорить про можливість подолати будь-які труднощі. За цією картою Стрільцям не можна забувати про відповідальність і чесність, які не дадуть забруднити репутацію і вбережуть від неприємностей.

Завершує січневий тиждень Аркан «Мир». За цією картою представники Знаку зможуть залучити в життя позитивні зміни, досягти благополуччя і з легкістю вирішити будь-які розбіжності. Головне — знайти рівновагу між емоціями та доказами розуму, щоб набути гармонії із зовнішнім світом.

Козеріг

«Смерть» у розкладі на початок тижня — карта, що закликає Козерогов не сумніватися в собі і не зациклюватися на невдачах. Порада карти—зняти уроки і проаналізувати подію, щоб у майбутньому не повторювати подібних помилок.

Карта «Правосуддя» символізує справедливість, яка обов’язково переможе. Тому Аркану не можна потурати слабкостям і сподіватися на випадок — настав час взяти долю в свої руки і сміливо дивитися в майбутнє.

Завершує тиждень Аркан «Сила», за яким Стрільці зможуть зробити останній ривок і отримати гідну нагороду за виконану роботу. Порада карти—не сумніватися в собі і не боятися нових відкриттів.

Водолій

Водоліям на початку тижня пройде серйозне випробування. Аркан «Диявол» говорить про те, що потурання слабкостям і відкладення вирішення важливих питань не допоможе подолання перешкод. А значить, настав час діяти рішуче і при цьому не забути про відповідальність.

Аркан «Помірність» закликає Водоліїв не поспішати і зважувати кожен крок. Немає сенсу квапити події — доля прихильна, а значить, можна спокійно займатися запланованими справами і не відхилятися від поставлених завдань.

В кінці тижня за картою «Закохані» Водоліям належить обрати новий шлях, який буде наповнений радісними подіями. Для цього важливо чути себе і шукати шлях особистого розвитку, а не слідувати нав’язаним стереотипам.

Риби

На початку тижня Риб чекають на події, які не вдасться взяти під контроль одразу. Аркан «Колесо фортуни» закликає проаналізувати те, що сталося, щоб вибрати правильний шлях і не оступитися.

Аркан «Імператор» говорить про нові можливості, які не можна упускати. Удача не залишить представників Знака, якщо бути відповідальними і покладатися на кращі риси свого характеру, а також брати приклад із сильних особистостей.

По карті «Верховна жриця» Риби зможуть обійтися без неприємностей, якщо не стануть ігнорувати передчуттів. Вміння чути свій внутрішній голос не раз виручить і захистить від непотрібних проблем.

You cannot copy content of this page