fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 23 по 29 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Розклади карт Таро допомагають відкрити завісу таємниці і заглянути в майбутнє. Прогноз на майбутній тиждень жовтня допоможе Знакам Зодіаку вірно розставити пріоритети і легко залучити в життя позитивні події.

Жовтень підходить до завершення, а значить, настав час підбивати підсумки і планувати справи на листопад. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт Таро, щоб не втратити нічого важливого і заздалегідь підготуватися до майбутніх змін. Точні підказки старших Арканів колоди «Наслідків» допоможуть визначитися з вибором шляху і застережуть у разі наближення небезпеки.

Тлумачити карти важливо в спокійній обстановці і зіставляти поради з тим, що відбувається в житті. Також важливим буде дослухатися до підказок внутрішнього голосу.

Овен

Тиждень починається з карти «Вежа», за якою Овнам важливо пам’ятати про те, що потрясіння вляжуться і стане зрозумілий сенс того, що відбувається. Настає час позбавлення від ілюзій і того, що заважає подальшому розвитку. Представникам Знаку настав час залишити минуле за спиною і написати новий, щасливий розділ книги свого життя.

За картою «Повішений» Овнам доведеться зіткнутися з тимчасовими труднощами, подолання яких займе час. У ситуації, коли якась справа не сперечається, варто на час відкласти роботу і переключити увагу. Пізніше буде простіше виконати незавершене, подивившись на роботу свіжим поглядом.

Карта «Дурень» говорить про нові цікаві події, завдяки яким Овни зможуть поправити матеріальне становище і набути успіху. Порада Аркана — не боятися нових пригод, але при цьому не забути про відповідальність. Вміння тримати себе в руках і здорово оцінювати свої сили допоможе представникам сузір’я не відступитися.

Телець

Аркан «Маг» говорить про те, що Тельці зможуть взяти своє життя під контроль і втілити сміливі мрії в реальність. За цією картою важливо вірити в свої сили, не боятися невідомості і мати допитливий розум. Нові знання та знайомства дозволять розширити горизонти та знайти особистий шлях на щастя.

Карта “Дурень” символізує час відпочинку. Тtльці зможуть набратися сил, а потім почати щось нове і захоплююче. Порада карти— бути уважними і обережними, щоб не погнатися за ілюзіями і не зайти в тупик. Представникам сузір’я варто прислухатися до інтуїції, щоб обійти можливі пастки на шляху.

Аркан «Смерть» завершує тиждень, говорячи про час оновлення. Тtльцям не варто лякатися цього Аркана — він усього й знаменує закінчення одного періоду і початок наступного. За цією картою настає час оновлення і рішучих змін, впустити які в життя вийде лише в тому випадку, якщо залишити старе і неактуальне за спиною.

Близнюки

Тиждень починається з карти «Смерть», яка закликає Близнюків не стояти на місці. Тому Аркану настає час змін, які увірвуться в життя, якщо для них буде місце. Це означає, що представникам сузір’я важливо ще раз переглянути свої плани, відмовитися від застарілих ідей і знайти для себе нові джерела розвитку.

Аркан «Зірка» символізує везіння і шлях, вільний від перешкод. Близнюки зможуть наблизитися до своєї мрії, якщо не будуть зраджувати ідеалів, перестануть гнатися за двома зайцями і будуть послідовні в діях і рішеннях. Карта також говорить про вищу заступництво, що захищає від бід.

За картою «Дурень» Близнюкам варто підготуватися до змін, які увірвуться в життя. Нові події можуть застати зненацька, тому так важливо залишатися спокійними та врівноваженими. Рішення, прийняті з холодною головою, будуть найвірнішими. Іти з приводу емоцій не має сенсу.

Рак

На початку тижня за картою «Ієрофант» Раки зможуть здобути впевненість і з легкістю подолати тимчасові труднощі. Аркан говорить про необхідність дотримуватися правил, розвиватися духовно і прислухатися до мудрих порад наставників. Вони допоможуть знайти відповіді на хвилюючі запитання.

Аркан «Сонце» символізує щастя, успіхи та процвітання. Тому Аркану Ракам можна сміливо вибирати будь-який напрямок і втілювати в життя сміливі мрії. Карта обіцяє нові пригоди та позитивні події, завдяки яким представники сузір’я зможуть зійти на нові вершини успіху.

Карта «Місяць» говорить про те, що в житті Раків не все так гладко, як хотілося б. Тому Аркану представники сузір’я дізнаються важливу інформацію, розпорядитися якою потрібно грамотно. Порада карти— нікому не розповідати про свої плани і довіряти лише перевіреним фактам, щоб не зайти в глухий кут.

Лев

«Закохані» у розкладі для Левів — карта серйозних рішень, які допоможуть відкрити двері в щасливе майбутнє. Тому Аркану важливо слухати своє серце і бути самостійними у виборі. Порада карти – не поспішати з висновками і діями, якщо ситуація здається неоднозначною.

Аркан «Смерть» символізує перетворення, зміну та завершення циклу. Карта вказує на необхідність звільнитися від чогось, що більше не дає розвитку і благополуччя. Цього тижня Лев має завершити проект, стосунки або ситуацію. Настав час прийняти зміни і дивитися в майбутнє з оптимізмом.

По карті «Місяць» Левам важливо прислухатися до інтуїції та підсвідомості. Аркан вказує на можливі зміни в планах або неясності в прийнятті рішень. Представникам сузір’я важливо оцінювати всю доступну інформацію, перш ніж робити важливі кроки. Така тактика вбереже від прикрих промахів і не дасть оступитися.

Діва

«Повішений» — карта змін та компромісів. Цього тижня Діви зіткнуться із ситуаціями, які вимагатимуть гнучкості та неординарних рішень. Порада Аркана— бути готовими до того, щоб відпустити старі переконання, які більше не актуальні. Ця карта також вказує на нові перспективи, які з’являться після звільнення від чогось старого.

Аркан «Мир» говорить про гармонійну середину тижня. Карта закликає Дів знайти внутрішню рівновагу і спокійно займатися запланованими справами. Представники сузір’я можуть бути впевнені в тому, що обрали правильний шлях. Його потрібно пройти до кінця, щоб отримати гідну нагороду.

Карта «Сила» вказує на внутрішню силу і силу. Дівам потрібно бути сміливими і рішучими при вирішенні проблем і подоланні труднощів. У представників сузір’я є внутрішні ресурси і здібності, щоб впоратися з будь-якими викликами і мінливістю долі.

Терези

Карта «Дурань» символізує нові починання, свободу та спонтанність. Вона вказує на можливість почати щось нове і захоплююче. Наступного тижня Терезам представиться шанс зробити несподіваний крок, який призведе до важливих змін. Порада карти – бути готовими до пригод і не боятися розумного ризику.

Аркан «Вежа» вказує на зміни, які відбуваються швидко і несподівано. На тижні Ваги зіткнуться з несподіваними подіями і потрясіннями, завдяки яким вдасться звільнитися від чогось старого чи непотрібного. Це необхідно для того, щоб створити місце для нового і кращого.

Карта «Зірка» символізує натхнення та гармонію. Вона вказує на перспективні можливості, упускати які не варто. Терези зможуть прийти до довгоочікуваної мети, здобути щастя і звільнитися від проблем. Порада Аркана— бути чесними і не боятися самостійних рішень.

Скорпіон

За картою «Імператриця» тиждень розпочнеться з позитивних новин. Скорпіонам важливо пам’ятати про те, що поспіх лише нашкодить. Спокійна і розмірна робота, увага до передчуттів і впевненість у власних силах допоможуть прийти до нових успіхів і без праці вирішити складні питання.

«Сила» в розкладі — карта дії. По ній представникам сузір’я не варто зволікати: доля дає шанс подолати труднощі. Активність, вміння бути стійкими та послідовними допоможуть Скорпіонам здобути щастя. Важливо бути терплячими і використовувати свою мудрість, щоб приймати обдумані рішення і не давати емоціям взяти гору.

Аркан «Самітник» символізує період самоаналізу, внутрішнього зростання і мудрості. У контексті прогнозу карта вказує на те, що Скорпіонам потрібен час для обмірковування важливих питань або рішень. У цей період буде простіше знайти відповіді на питання і досягти внутрішнього просвітлення.

Стрілець

Тиждень для Стрільців починається з випробувань. Аркан «Диявол» говорить про те, що представникам сузір’я знадобиться вся сила волі, щоб не поткнути миттєвим забаганкам і не ризикувати без особливої потреби. Спокуси важливо обходити стороною, щоб не втратити успіху і фінансового благополуччя.

Карта «Мир» вносить гармонію в життя. Аркан відповідає за досягнення цілей, подолання перешкод і створення гармонійних відносин у всіх сферах. Стрільці зможуть здобути щастя, якщо досягнуть балансу та рівноваги із зовнішнім світом. Також карта обіцяє виконання заповітної мрії.

За картою «Повішений» закликає до стриманості та терпіння. Стрільцям належить переглянути цілі та плани, дозволити ситуації розвиватися природним шляхом і на час зайняти позицію спостерігача. Порада карти – уникати імпульсивних дій і зосередитися на внутрішньому розвитку.

Козеріг

Аркан «Самітник» вказує на необхідність тимчасового усунення та саморефлексії. Козерогам знадобиться час і простір для роздумів, оцінки поточного стану. Порада карти—піти від шуму і суєти, щоб у тиші і спокої спланувати справи на майбутній тиждень і заповнити запаси енергії.

Карта «Мир» вказує на сприятливий час для вирішення спірних ситуацій, набуття внутрішньої рівноваги та спокійної впевненості. Представників сузір’я очікують успіху в різних аспектах життя. Настав час сфокусуватися на підтримці світу і гармонії у всіх сферах життя.

Завершує тиждень Аркан «Повішений». За цією картою настає час паузи, під час якої Козероги зможуть відмовитися від усього зайвого, застарілого і наносного. При виникненні труднощів з вирішенням поставлених завдань варто на час відволіктися, щоб подивитися на ситуацію з іншого боку і знайти оригінальне рішення.

Водолій

Цей тиждень буде сповнений чудових можливостей. Відкриває її карта «Світ», за якою Водолії зможуть вирішити розбіжності, з легкістю усунути проблеми та перешкоди на шляху до щастя. «Мир» вказує на те, що зусилля будуть винагороджені, і представники сузір’я зможуть насолодитися успіхом.

«Сонце» в розкладі — карта радості, енергії та позитиву. Вона говорить про радісний і оптимістичний настрій, приплив енергії та натхнення. Аркан закликає Водоліїв використовувати свою внутрішню силу, щоб позитивно впливати на оточуючих, досягати нових успіхів і реалізовувати свій потенціал.

Карта «Смерть» у контексті Таро символізує неминучі зміни і перетворення. Аркан говорить про необхідність відпустити старе і створити місце для нових можливостей. Кінець тижня буде часом змін і трансформації, коли Водолії будуть готові звільнитися від застарілих та непотрібних речей, щоб привнести новизну в життя.

Риби

На початку тижня, судячи з карти «Верховна жриця», Рибам важливо пам’ятати про обережність. Імпульсивні вчинки та потурання емоціям не допоможуть досягти нових успіхів. Це означає, що зараз потрібно сповільнитися, прислухатися до передчуттів і приймати рішення, ґрунтуючись на фактах.

Карта «Зірка» символізує надію, натхнення та відновлення. Вона вказує на можливість нових починань, відновлення віри в майбутнє та набуття душевного спокою. Риби відчують впевненість, необхідну для завершення розпочатої роботи і набуття свободи від негативу.

Карту «Смерть» не слід сприймати буквально: вона позначає закінчення одного періоду і початок наступного. Це символічне відмирання старих переконань, стосунків чи способу життя. Рибам варто відпустити щось, що вже не служить інтересам чи благополуччю. Пора позбавитися від застарілих звичок і негативних відносин, щоб створити місце для нових можливостей і зростання.

You cannot copy content of this page