fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 24 по 30 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Завершити липень на позитивній ноті та залучити потрібні події допоможуть точні розклади карт Таро. Завдяки підказкам старших Арканів Знаки Зодіаку зможуть правильно розрахувати сили і завершити необхідні справи в термін.

Розклади карт Таро індивідуальні і програються у Знаків Зодіаку по-різному. Точно розтлумачити поради Арканів буде простіше, якщо підключити інтуїцію, а також зіставити отримані застереження з тим, що відбувається в житті. Експерти рекомендують вибрати час, щоб познайомитися з випавшими картами і проаналізувати їх у спокійній обстановці.

Овен

Овнів чекає на прекрасне завершення липня. Аркан «Імператор» говорить про те, що настав час заявити про себе, сміливо братися за нові справи і з легкістю долати перешкоди на шляху до щастя. Успіх і везіння не залишать, якщо приймати мудрі рішення і переймати досвід мудрих наставників.

«Маг» у розкладі — позитивна карта, яка закликає Овнів розкривати свої здібності та користуватися вродженими талантами. Тому Аркану важливо йти не второваним шляхом, а шукати свій напрямок, щоб реалізувати потенціал і залучити в життя дійсно важливі події.

Аркан «Правосуддя» розставить усі точки і допоможе Овнам домогтися справедливості. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про те, що лише чесними методами можна досягти успіху, обійти заздрісників і повернути собі гарну репутацію. Неприємності можуть виникнути в тому випадку, якщо намагатися перехитрити долю.

Телець

Аркан «Верховна жриця» відкриває тиждень і закликає Тельців не поспішати. Карта віщує позитивні зміни, проте для цього потрібно прислухатися до інтуїції і не поспішати. Вміння вичікувати і звертати увагу на знаки долі вбереже від прикрих промахів і допоможе залучити в життя потрібні події.

Карта «Самітник» говорить представникам сузір’я про необхідність тимчасової ізоляції. Тому Аркану Тельці зможуть поставити справи на паузу, щоб ще раз звіритися з планом, відмовитися від провальних ідей і відновити сили. Така тактика допоможе здобути впевненість і з легкістю виконати потрібну роботу в термін.

Аркан “Сонце” завершує тиждень, закликаючи Тельцов насолодитися результатами своєї роботи. По цій карті шлях чистий, а значить, можна сміливо прийматися за нові проекти, але перед цим відпочити і заповнити запаси енергії. Липень – місяць відпусток, тому перед важливою роботою варто перезавантажити свідомість і якісно відпочити.

Близнюки

Аркан «Ієрофант» відкриває цей тиждень, закликаючи Близнюків розставити пріоритети і займатися справами першорядної значущості. Карта говорить про нові успіхи в тому випадку, якщо не відволікатися на другорядні справи і переймати досвід мудрих колег. Така тактика допоможе обійтися без роботи над помилками та промахів.

Аркан «Помірність» говорить про важливість балансу між розумом і емоціями. Близнюкам буде простіше приймати рішення, якщо досягти гармонії і не залежати від перепадів настрою. Також карта говорить про те, що в усьому важливо дотримуватися золотої середини і не намагатися прискорити хід часу.

«Суд» у розкладі — карта довгоочікуваної розв’язки. За цим Арканом представники даного сузір’я зможуть звільнитися від сковувальних рамок, завершити складні проекти, а також залишити кривдників за спиною. Порада карти — діяти чесно і не забути про те, що угоди з совістю заведуть у глухий кут.

Рак

Тиждень відкриває Аркан «Верховна жриця», за яким Ракам важливо звертати увагу на нюанси і цілком довіряти інтуїції. Внутрішній голос допоможе обійти стороною неприємності і відкрити двері, що ведуть на щастя. Також карта говорить про необхідність сповільнитися, щоб не зайти в тупик через прийняття рішень на емоціях.

За картою «Імператриця» Раків чекають приємні перспективи, проте розраховувати на швидкий результат не доводиться. За цим Арканом представникам Знаку доведеться випробувати себе на міцність, відмовитися від поспіху і боротися з сумнівами, які ускладнюватимуть шлях до щастя.

«Світ» у розкладі — прекрасна карта, яка обіцяє представникам сузір’я набуття гармонії, завершення низки неприємностей і можливість прискорити виконання заповітних бажань. Від Раків потрібно небагато: вміння залишатися в гармонії із зовнішнім світом і вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Лев

Карта «Смерть» з’являється в розкладі в той момент, коли настає час змін. Леви зможуть розпочати новий життєвий етап, залишивши позаду минуле. За цим Арканом представникам даного сузір’я час прийняти доленосні рішення, які допоможуть вийти на новий рівень успіху завдяки звільненню від усього наносного і застарілого.

Аркан «Місяць» символізує потаємні страхи, які заважають Левам і не дають можливості рухатися далі. По цій карті важливо звільнитися від ілюзій, прислухатися до інтуїції і знайти вихід із сумнівної ситуації завдяки підтримці внутрішнього голосу. До успіху призведе і вміння боротися з внутрішніми демонами.

Аркан «Помірність» закликає Львів зосередитися і не потурати емоціям, здатним вивести з рівноваги. Завершити тиждень на позитивній ноті не складе труднощів, якщо дотримуватися в усьому балансу і рівноваги, не поткати поганими звичками уникати спілкування з неприємними людьми.

Діва

Початок тижня, судячи з карти «Колісниця», буде активним. Діви зможуть знайти в собі сили для рішучого ривка, який приведе їх до довгоочікуваної мети. Аркан закликає не відкладати справ на невизначений термін, щоб не упускати можливості на залучення змін до кращого.

Аркан «Ієрофант» закликає Дів до мудрості. За цією картою проблем не виникне, якщо розставляти пріоритети і переймати досвід, а не вчитися на своїх помилках. Також карта обіцяє нові перспективи, відмовлятися від яких не варто. У Дів з’явиться можливість вийти з тіні і заявити про себе.

Аркан «Самітник» закликає Дів провести вихідні на самоті і без поспіху. По цій карті важливо насолодитися відпочинком, скласти план дій і обов’язково стежити за знаками долі. Вони допоможуть прийняти вірні рішення і без проблем впоратися зі складними проектами, наміченими на серпень.

Терези

Цей тиждень буде не найпростішим, проте за належної розторопності Терези зможуть залучити успіх. Карта «Верховна жриця» закликає не поспішати з висновками, особливо якщо ситуація здається неоднозначною. На початку тижня важливо прислухатися до інтуїції, щоб обійтися без негараздів і проблем.

Аркан Башта символізує новий період життя. За цією картою Терези мають бути готові до різких змін, які можуть здатися передчасними, проте панікувати немає сенсу. З життя буде йти, все те, що вже віджило і готове стати минулим. Такі зміни допоможуть звільнитися для нових і позитивних подій.

Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», яка обіцяє Терезам нові можливості, довгоочікувану свободу від проблем і можливість звільнитися від фінансових труднощів. Порада Аркана — насолоджуватися життям і оточувати себе позитивно налаштованими людьми, а також не тягнути за минуле.

Скорпіон

Тиждень починається з карти «Місяць», за якою Скорпіонам потрібно бути уважними та обережними. Аркан говорить про те, що представникам сузір’я не можна довіряти чуткам і домислам, а також потурати необґрунтованим страхам. Така тактика вбереже від помилок і промахів.

Карта «Правосуддя» говорить про те, що справедливість переможе і Скорпіони зможуть повернути собі гарну репутацію, а заразом поставити на місце кривдників. Порада карти— діяти чесними методами, щоб не залучити на себе непотрібних проблем і не стати заручниками негативу.

Карта «Сонце» символізує перемогу над страхами та проблемами. Скорпіони зможуть здобути щастя і насолоджуватися щасливим життям. Також Аркан обіцяє нові перспективи, а значить, після відпочинку можна сміливо починати серйозні проекти і користуватися вродженими талантами.

Стрілець

Тиждень починається з карти «Правосуддя», за якою Стрільцям важливо пам’ятати про чесність. Тому Аркану кожен крок і дія відіб’ються в майбутньому, і якщо в недавньому минулому представники сузір’я оступилися, то їм доведеться провести роботу над помилками і втратити дорогоцінний час.

Аркан «Місяць» закликає Стрільців тренувати самовпевненість і нікому не дозволяти маніпулювати собою. У середині тижня представники сузір’я дізнаються про несподівані факти, і розпорядитися інформацією потрібно з розумом. Отримані відомості стануть ключем до успіхів, якщо ні з ким не ділитися своїми планами.

Завершує тиждень позитивна мапа «Зірка». Тому Аркану Стрільці можуть бути впевнені в тому, що шлях вільний. Це означає, що можна спокійно займатися запланованими справами і не переживати за їх вихід. Порада карти – не згортати з обраного шляху і не ризикувати марно.

Козеріг

Аркан «Місяць» у розкладі для Козерогов нагадує про те, що недоброзичливці за спиною можуть активуватися в будь-який момент, а значить, не можна втрачати пильності і присвячувати оточення у свої плани. Також карта символізує страхи, найчастіше необґрунтовані. Їх потрібно позбавлятися, щоб не закривати собі шлях до успіху.

Аркан «Смерть» говорить про переродження та звільнення. Тому Аркану настав час залишити минуле за спиною, вирішити розбіжності і, якщо це необхідно, змінити коло спілкування. Карта служить нагадуванням про тому, що в життя не ворвуться позитивні події, якщо їх не чекати і не звільняти місце.

Аркан «Верховна жриця» випадає на вихідні, закликаючи Козерогів не поспішає з висновками і не приймати рішення з гарячого. Порада карти – почекати час, зіставити свої передчуття з тим, що відбувається і без поспіху скласти план дій. Така тактика вбереже від помилок і не дасть оступитися в кроці від перемоги.

Водолій

На початку тижня за картою «Ієрофант» Водоліям не варто прийматися за справи без попереднього планування. Порада карти – розставити пріоритети, щоб не відволікатися від важливих справ і будувати щасливе майбутнє. Також не зайвим буде слухати мудрі поради, які допоможуть не поступитися у складній ситуації.

Карта «Суд» говорить про довготривале звільнення. Водолії зможуть поставити крапку в складному проекті, поставити на місце кривдників або розібратися з труднощами в житті. Головне — чинити чесно і не йти на угоди з совістю, щоб пізніше не довелося робити виснажливу роботу над помилками.

«Імператриця» в розкладі – карта мудрості, процвітання і зростання. Представники сузір’я зможуть здобути щастя і впевнено йти по життя, якщо перестануть хвилюватися через дрібниці, метушитися і піддаватися на провокації. По цій карті настає час для того, щоб зайнятися не тільки справами, але і налагодженням особистого життя.

Риби

За картою «Імператриця» представники даного сузір’я можуть не побоюватися за майбутнє. Попереду чекають лише перемоги, але при цьому Рибам потрібно зберігати спокій і займатися справами без суєти і поспіху. Так вдасться виключити прикри промахи і заощадити час.

Карта «Диявол» у розкладі «Диявол» закликає Риб до обережності. Аркан закликає до пильності та обережності: провокації можуть стати причиною прикрих промахів, а негативний настрій позбавить щастя та спокою. Випробування важливо пройти з високо піднятою головою і самостійно приймати рішення, ґрунтуючись на тому, що відбувається в житті.

За картою «Суд» Риб очікує порятунок від труднощів і обставин, що сковують. Настає час заявити про себе, залишити за спиною маніпуляторів і негативно налаштованих людей, змінити коло спілкування. Риби зможуть оточити себе гідними людьми, які допоможуть у важку хвилину і не дадуть зупинитися в розвитку.

You cannot copy content of this page