fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 25 квітня по 1 травня 2022 року

Квітень підходить до кінця, і завершити його важливо на позитивній ноті. Не помилитися з вибором шляху і подолати можливі труднощі Знакам Зодіаку допоможе прогноз, виконаний за допомогою старших Арканів.

Розклади карт Таро – відмінна підмога для тих, хто не звик програвати. Своєчасні рекомендації допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з цілями, усунути перешкоди і з легкістю дійти до довгоочікуваної перемоги. Вірно витлумачити розклади, що випали, допоможе і інтуїція. Саме тому аналізувати карти важливо у стані спокою, щоб ніщо не відволікало і не заважало плануванню справ на найближче майбутнє.

Овен

Аркан «Закохані» відкриває тиждень, закликаючи Овнов визначитися з подільними діями. Вибір буде серйозним, а значить, потрібно врахувати ризики і не переоцінювати своїх сил, щоб досягти нових успіхів.

У середині тижня за картою «Повішений» Овни можуть зіткнутися з тим, що якийсь справ виконати буде складно. Це означає, що потрібно відволіктися і переключити увагу на інші завдання.

Аркан «Маг» відкриває травень, і за цією картою настає пора заявити про себе. Рішучим Овнам не важко знайти свій шлях до успіху, не залежати від оточення і добиватися нових перемог самостійно.

Телець

Тельцям на початку тижня не варто поспішати. Аркан «Поміркованість» закликає сповільнитися, щоб не втратити нічого важливого: це можуть бути знаки долі, помічати які важливо для власного благополуччя.

«Імператор» у розкладі — карта рішучих заходів. Тому Аркану Тельцям не важко досягти нових вершин, однак новий статус треба утримати. Мудрі рішення та вміння працювати в команді допоможуть зберегти авторитет.

Аркан «Місяць» описує ситуацію, коли можна з легкістю обдуритися, якщо довіряти чуткам та домислам. Карта закликає Тельців довіритися інтуїції і слідувати наміченим шляхом, не боячись приймати сміливі рішення.

Близнюки

Аркан «Маг» говорить про вміння домовлятися з людьми, йти за своєю мрією і не зупинятися на середині шляху. Карта обіцяє успіхи, якщо Близнюки зосередяться на тому, що для них важливо і значуще.

По карті «Правосуддя» Близнюки мають бути гранично чесними перед собою. Вміння приймати вірні рішення і наслідувати букву закону допоможе подолати труднощі і залучити позитивні зміни.

Завершує тиждень і відкриває травень карта «Сонце». По ній Близнюки зможуть здобути щастя, поправити матеріальне становище і досягти нових висот успіху. Також Аркан говорить про час, коли можна відпочити і відновити сили перед рішучим ривком.

Рак

Аркан «Вежа» говорить про те, що в життя Раків увірвуться різкі зміни. Карта символізує аварію ілюзій, а значить, Ракам настав час подивитися правді в очі і не противитися подіям, які змінять життя на краще.

По карті «Імператор» Раки зможуть впоратися з проблемами і труднощами, якщо слухатимуть голос розуму. Аркан говорить про час, коли настав час вийти з тіні і активно працювати для залучення в життя благополуччя.

Аркан «Колісниця» обіцяє Ракам перемогу по всіх фронтах. По цій карті важливо зібратися з силами і подолати останній рубіж, що відокремлює від довгоочікуваної вершини успіху. Важливо лише не переоцінити своїх сил.

Лев

Карта «Імператриця» обіцяє Левам позитивні зміни та сприятливий результат задуманих справ. Швидкого результату чекати не доводиться, проте доля прихильна, а значить, перешкод на шляху не виникне.

«Смерть» у розкладі — карта, що попереджає про те, що настав час прощатися з минулим. Із життя Львів йтиме все те, що уде зіграло свою роль. Порада Аркана – не противитися тому, що відбувається, щоб не пропустити
нових можливостей.

По карті «Закохані» Львів чекає на серйозний вибір, зробивши який, вони зможуть піднятися на новий щабель успіху і здобути своє щастя. Головне — слухати своє серце, а не поради з боку.

Діва

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, закликаючи Дів зробити ривок. По цій карті вдасться значно просунутися, знайти впевненість і стати незалежними від оточення. Здатність справлятися з перешкодами додасть сил для нових перемог.

За картою «Імператриця» Діви зможуть відчути внутрішню свободу, завдяки якій вдасться оновити енергетику і налаштуватися на оптимізм. Аркан обіцяє зростання і розвитку, а значить, шлях був обраний вірно.

Наприкінці тижня за картою «Імператор» Дівам знадобиться їхня практичність. Карта обіцяє успіхи в діловому середовищі, а значить, потрібно приймати мудрі рішення і не поспішати з висновками, якщо ситуація здається неоднозначною.

Терези

На початку тижня за картою «Місяць» Терези будуть присвячені в таємниці, які допоможуть їм наблизитися до розгадки. Аркан не можна сприймати негативно – він вказує на необхідність присушуватися до себе, не залишатися в незнанні, щоб не блукати в пошуках виходу.

По карті «Повішений» Терези виявляться в тупику, вийти з якого вийде, якщо залишити паніку. Якщо завдання не можна виконати, значить, настав час переключити увагу на інші справи.

Аркан «Зірка» завершує тиждень, вказуючи на завершення труднощів. Тому Аркану Терези зможуть знайти впевненість, зрозуміти сенс того, що відбувається в житті і виправити обставини, що склалися, на свою користь.

Скорпіон

Тиждень починається з карти «Диявол». По ній Скорпіонам важливо залишатися стійкими і неупередженими, щоб не потрапити в сумнівні ситуації. Контроль усіх сфер життя допоможе зменшити ризики.

По карті «Правосуддя» настав час взяти своє життя під контроль і перестати ховатися за спинами оточення. Вміння правильно розставляти пріоритети і чесно призвести до Скорпіонів до нових перемог.

По карті «Повішений» Скорпіони зможуть вибрати час, щоб залишитися наодинці з собою, поміркувати про майбутнє і зайнятися плануванням. Добровільна самоізоляція принесе свої плоди і допоможе розставити пріоритети.

Стрілець

Стрільці повинні бути готові до різких змін у житті. Аркан «Вежа» закликає не противитися тим, що відбувається, і подивитись правді в очі. Необхідні трансформації допоможуть залишити за спиною минуле
та застарілі ідеї, які заважають подальшому розвитку.

Карта «Повішений» говорить про тому, сто Стрільцям необхідно на час відмовитися від виконання завдань, які не піддаються. Настав час переключити увагу, щоб перезавантажити свідомість і не втрачати часу даремно.

Карта «Мир» обіцяє завершення труднощів і набуття свого місця. Стрільці зможуть розібратися з будь-якими проблемами, знайти відповіді на хвилюючі питання і набути внутрішню гармонію.

Козеріг

Карта «Дурень» віщує шлях, який Козерога має пройти самостійно. Вони стоять на порозі відкриттів, коли кожен крок може привести як на щастя, так і збентежити. Порада карти—не боятися небезпек і долати проблеми в міру їх надходження.

Аркан «Смерть» обіцяє новий життєвий етап замість того, що вже готове відійти в минуле. Козерогам для щасливого майбутнього не варто зациклюватися на тому, що віджило і вже не зіграє жодної ролі в житті.

Аркан «Повішений» закликає Козерогов залишитися наодинці з собою, щоб розібратися в надії, знайти відповіді на насущні питання і відновити сили для активної роботи над щасливим майбутнім.

Водолій

Аркан «Верховна жриця» відкриває тиждень, закликає Водолєєв не поспішати з активними діями. По цій карті необхідно почати з самоаналізу і довіряти інтуїції, щоб прийти до вірних рішень.

Карта «Смерть» не випадково слідує за першим Арканом. Її мета — попередити Водоліїв про необхідність попрощатися з минулим, винести уроки і слідувати далі, не¦впускаючи нових перспектив.

«Дурень» у розкладі — карта несподіванок. Представники Знака стоятимуть на порозі нових відкриттів, і від їх дій буде заздрість подальший розвиток подій. Злякавшись невідомості, Водолії ризикують залишитися ні з чим.

Риби

Карта «Колісниця» закликає Риб не зволікати і втілювати сміливі плани. По цій карті не можна сумніватися у своїх силах, адже шанс, дарований долею, допоможе досягти нових успіхів. Важливо лише не переоцінити себе, щоб ноша не виявилася непосильною.

«Диявол» у розкладі — карта, що попереджає про проблеми. Рибам важливо контролювати себе і зважувати кожен крок, щоб не зайти в тупик. Тому Аркану сила волі допоможе подолати складності і вийти переможцями.

Аркан «Самітник» закликає Риб взяти паузу, щоб зібратися з думками, відпочити і вирішити складні завдання. Глибинні процеси самопізнання займуть якийсь час, проте це необхідно для оновлення енергетики та знаходження вірних рішень.

You cannot copy content of this page