fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 25 по 31 березня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Останній тиждень березня — відповідальний час, коли важливо підбити підсумки, визначитися з подальшим шляхом розвитку та здобути впевненість. Поради старших Арканів допоможуть Знакам Зодіаку залучити удачу та обійти пастки долі.

Таро-прогноз на тиждень з 25 по 31 березня 2024 року

Розкладами карт колоди «Наслідків» користуються не перше століття, адже завдяки точним підказкам кожен може знайти свій шлях до щастя та залучити до життя важливі події. Експерти рекомендують прислухатися до внутрішнього голосу, щоб глибше зрозуміти розклади, що випали, а також зіставити застереження з тим, що відбувається в реальному житті тут і зараз.

Овен

Аркан “Дурень” попереджає Овнов про те, що вони можуть потрапити в неоднозначну ситуацію. Знайти вихід допоможе внутрішній голос, а також уміння не робити поспішних висновків. Також карта говорить про можливості, які можуть призвести до нових успіхів. Визначити вірний шлях до успіху буде простіше, якщо не ризикувати.

Карта «Правосуддя» закликає представників цього сузір’я спиратися на букву закону і запитувати себе не менше, ніж з оточуючих людей. Залучити успіх Овни зможуть легко, якщо будуть вести чесну гру. Аркан обіцяє позитивні події тим, хто спроможний аналізувати ситуацію і не йти на поводу миттєвих забаганок.

По карті «Повішений» Овнам не варто потурати імпульсивним витівкам, які можуть посилити те, що відбувається, і завести в глухий кут. Аркан закликає відмовитися від марної праці, направити енергію в русло вирішення другорядних завдань і не витрачати час на спроби відкрити двері, що поки не піддаються.

Телець

Аркан «Ієрофант» закликає представників цього сузір’я бути уважними до деталей, правильно розставляти пріоритети і прислухатися до мудрих порад наставників. По цій карті успіх прийде швидко, якщо займатися творчою працею та звертати увагу на духовний розвиток.

Карта «Вежа» символізує потрясіння, здатне вибити з колії. Порада Аркана – не дозволяти емоціям брати гору і не ховатися за рожевими окулярами. Настав час подивитися правді у вічі та прийняти ті умови, що диктує доля. Тельцям допоможе вміння складати план дій перед тим, як розбиратися з подією.

Аркан «Суд» говорить про довгоочікувані зміни, які допоможуть Тельцям вийти на новий рівень успіху. На цій карті підходять до завершення складні проекти, за які належить гідна нагорода. Утриматися на постаменті представникам сузір’я допоможе чесність та об’єктивне судження.

Близнюки

Аркан «Імператор» говорить про необхідність зібратися з силами та подолати перепони на шляху до щастя. Близнюкам важливо завершити березень на позитивній ноті, вміти працювати в команді та приймати мудрі поради. Також карта закликає заповнювати прогалини у знаннях, щоб досягти нових вершин успіху та зміцнити репутацію.

«Вежа» у розкладі — карта неминучих змін, які можуть здатися жорстокими. Насправді Близнюкам доведеться подивитися на ситуацію об’єктивно, добровільно відмовитися від ілюзій та обрати єдино правильний шлях. Увага до інтуїції допоможе не відступити за крок від перемоги.

Карта «Верховна жриця» закликає представників сузір’я спиратися на внутрішню мудрість, не поспішати з прийняттям рішень і відмовитися від неперевіреної інформації. Увага до передчуттів не раз виручить і дозволить оминути негативно настроєне оточення.

Рак

Цього тижня Ракам важливо приділяти увагу своїм передчуттям та вирішувати питання самостійно. Карта «Закохані» говорить про вибір, який потрібно зробити найближчим часом. Аркан символізує тимчасову відмову від благ і передбачає активну роботу над будівництвом міцного фундаменту для майбутніх перемог.

Аркан «Верховна жриця» символізує винахідливість, обережність та інтуїцію. Ці якості допоможуть Ракам не потрапити до пасток, розставлених долею, і залучити успіх. Карта закликає довіряти лише перевіреній інформації та не поспішати з активною роботою, якщо є найменші сумніви.

По карті «Повішений» представникам цього сузір’я важливо взяти паузу, щоб виконати роботу над помилками або заповнити прогалини у знаннях. Аркан закликає відпустити ситуацію, якщо вона не піддається рішенню і направити сили на вирішення другорядних, але не менш важливих завдань.

Лев

По карті «Імператор» Леви можуть розраховувати на успіх у діловому середовищі. Це означає, що наприкінці березня важливо спрямувати енергію на активну роботу та будівельний міцний фундамент для майбутніх перемог. Прийти до успіху не складе труднощів, якщо бути відповідальними та об’єктивними.

Карта «Маг» говорить про те, що представникам сузір’я важливо спиратися не лише на свої знання, а й на таланти. Завдяки креативному підходу вдасться вирішити складні завдання та знайти своє місце під сонцем.

Аркан «Самітник» говорить про те, що останні вихідні березня Левам варто провести на самоті, щоб упорядкувати думки. Карта закликає до неспішної розстановки пріоритетів, відмови від всього застарілого та поповнення запасів енергії.

Діва

Карта «Повішений» застерігає Дів від необдуманих кроків. За цим Арканом зайти в глухий кут легко, а ось вийти з нього буде проблематично. Це означає, що представникам сузір’я важливо бути пильними та не погоджуватися на сумнівні авантюри.

Аркан Помірність символізує баланс і пошук золотої середини. Діви зможуть дійти довгоочікуваного успіху, якщо перестануть метушитися, вибудують план дій і суворо дотримуватимуться його пунктів.

“Правосуддя” в розкладі – карта справедливості. Це означає, що Діви повинні бути об’єктивними та чесними у виконанні своєї роботи та даних раніше обіцянок. Обман і недалекоглядність лише погіршать становище та негативно впливатимуть на репутацію.

Терези

Аркан «Суд» говорить про те, що Терези зможуть сприятливо вирішити складні ситуації, вийти переможцями та отримати гідну нагороду за свою працю. По цій карті важливо пам’ятати відповідальності, щоб не стати заручниками власної недалекоглядності.

Карта «Вежа» говорить про те, що Терезів чекає новий етап життя, який може здатися незрозумілим і небезпечним. Насправді Аркан говорить про те, що настав час зняти рожеві окуляри, перестати ганятися за нездійсненними мріями та спрямувати енергію в русло виконання реальних справ.

Карта «Імператор» говорить про успіх, який досягається активною працею. Від Терезів потрібно не тільки вміння приймати мудрі рішення, а й раціональний підхід до вирішення завдань.

Скорпіон

«Світ» у розкладі — карта успіху, завершення труднощів та набуття гармонії. За цією картою Скорпіони зможуть вирішити проблеми та розбіжності, досягти успіхів у вибраній сфері, а також здійснити заповітні мрії.

Аркан «Самітник» закликає представників цього сузір’я повернутися до витоків, проаналізувати свої дії і, при необхідності, виконати роботу над помилками. Також Аркан закликає бути уважними та обережними у прийнятті серйозних рішень.

Карта «Імператор» символізує владу та успіх. Це означає, що Скорпіони матимуть змогу досягти нових вершин. Якщо прийматимуть рішення, ґрунтуючись на доводах розуму. Не зайвою буде й допомога з боку людей, наділених владою.

Стрілець

Аркан “Колесниця” говорить про те, що Стрільці зможуть розпочати тиждень активно. Тому Аркану немає причин для занепокоєння — шлях чистий, а отже, можна направити всі сили на завершення поточної роботи та проектів.

Карта «Імператор» говорить про те, що представники цього сузір’я можуть сміливо розпоряджатися своїми знаннями та спрямовувати енергію у русло нових досягнень. Аркан символізує владу та успіх, проте Стрільцям важливо пам’ятати про відповідальність, щоб не зіпсувати собі репутацію необдуманими кроками.

Аркан «Зірка» говорить про те, що Стрільці знаходяться близькі до перемоги, а отже, потрібно йти обраним шляхом і слухати своє серце. За цією картою проблем на шляху не виникне, якщо довіряти інтуїції, а не стороннім порадам та пліткам.

Козеріг

Аркан «Сила» обіцяє Козерогам чудовий початок тижня. За цією картою проблем із вирішенням складних питань не виникне, якщо правильно розподіляти енергію та розставляти пріоритети. По цій карті активна робота та оптимістичний настрій допоможуть досягти бажаних результатів у всіх сферах життя.

Карта «Смерть» говорить про те, що настав час впустити в життя зміни та звільнити місце для нових захоплюючих пригод. Козероги стоять на порозі дивовижних відкриттів, а отже. Можна сміливо відпустити все те, що заважає чи ускладнює подальший розвиток.

Аркан «Зірка» говорить про правильно обраний напрямок. Козерогам важливо пройти свій шлях до кінця, щоб здобути не лише гарну винагороду, а й виконати заповітні мрії. Представникам цього сузір’я важливо правильно витрачати сили, відмовитися від спонтанних дій та розвиватися духовно.

Водолій

Карта «Смерть» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв якнайшвидше попрощатися з минулим. Це допоможе звільнити місце для нових подій, які приведуть представників сузір’я до успіху.

Аркан «Закохані» символізує вибір, заради якого, можливо, доведеться чимось пожертвувати. Тимчасові поневіряння будуть своєрідним випробуванням. Його потрібно пройти з честю, щоб отримати те, що наповнить життя змістом.

«Дурень» у розкладі — мапа випадку, що може призвести як до перемоги. Так і до неприємностей. Водоліям важливо залишатися пильними, щоб не піти хибним шляхом і не зайти в глухий кут через власну недалекоглядність.

Риби

Початок тижня пройде у Риб у вирішенні питань, що стосуються особистого життя. На караті «Закохані» представників даного сузір’я очікує складний вибір, який дозволить розібратися з проблемами та перешкодами. Це може стосуватися розвитку відносин та їх завершення.

“Правосуддя” в розкладі – карта свідомості, раціональності та мудрості. По ній Рибам важливо пам’ятати про відповідальність, щоб не втратити репутації і не піти хибним шляхом. Також Аркан вказує на торжество справедливості, коли вороги та недоброзичливці отримують по заслугах.

Карта “Вежа” символізує перехідний етап. Рибам не варто чинити опір змінам: зміни можуть бути болючими, проте при належній увазі Риби зможуть залишити все зайве за спиною.

You cannot copy content of this page