fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 25 по 31 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Останній тиждень року, що минає, пройде на хвилі позитиву, якщо прислухатися до порад карт Таро. Розклади карт додадуть впевненості Знакам Зодіаку, а також допоможуть знайти вірний шлях до успіху в обхід неприємностей.

Завершити рік спішно буде простіше, якщо прислухатися до порад старших Арканів. Експерти рекомендують також не ігнорувати підказки внутрішнього голосу, який допоможе знайти вірні рішення і з легкістю виконати заплановані справи. Рік підходить до кінця, а значить, настав час підбиття підсумків і планування. З Таро-прогнозом представники Зодіакальних сузір’їв зможуть легко визначитися з метями і завершити справи цього року.

Овен

Аркан «Ієрофант» вказує на те, що на початку тижня Овнам може знадобитися більше стабільності. Представникам сузір’я важливо визначитися з цінностями та пріоритетами, щоб займатися справді важливими справами і виконати в термін все те, що було заплановано на цей тиждень грудня.

Карта «Самітник» вказує на необхідність тимчасової усамітнення. Овни можуть відчути перевантаженість і втому, які заважатимуть виконанню роботи. Це означає, що настав час взяти паузу, щоб відпочити і відновити енергію. Медитація, читання чи прогулянки на свіжому повітрі стануть відмінними супутниками.

«Диявол» у розкладі — карта обману, спокус та ілюзій. Овнам важливо пам’ятати про відповідальність і всі сили опиратися спокусам на шляху до поставлених завдань. Будьте пильні і не дозволяйте негативу панувати над вами. Виховання сили волі допоможе вберегтися від неприємностей і проблем.

Телець

Перша карта «Верховна жриця символізує інтуїцію і мудрість. Про цього Аркану Тельцям важливо виключити будь-який поспіх і приймати рішення у стані спокою. Увага до внутрішнього голосу вбереже від поспішних висновків і дозволить оминути неприємності стороною. Також по цій карті важливо навчитися чекати, щоб приступити до роботи в найсприятливіший час.

Карта «Дурень» вказує на нові можливості, подорожі і свободу. Життя Тельців зазнаватиме радикальних змін. Будьте готові до несподіваних подій і не бійтеся сміливих кроків. Представникам сузір’я важливо звільнитися від старих обмежень і відкрити нові можливості.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що в життя Тельців увірвуться зміни. По цій карті важливо пам’ятати про те, що поспішні дії призведуть до негараздів, а значить, потрібно почекати час. Представникам сузір’я важливо пам’ятати, все в житті має свій цикл, і після важких часів завжди настає період процвітання.

Близнюки

Аркан «Суд» говорить про долоносні рішення, які впливатимуть на майбутнє. Близнюкам важливо пам’ятати про відповідальність, щоб її здійснити необдуманих вчинків. Вам допоможе ваша логіка та аналітичні здібності. Прислухайтеся до своєї інтуїції: вона стане надійним провідником у щасливе майбутнє.

Карта «Маг» символізує творчу силу. Близнюкам потрібно використовувати свої таланти та навички для досягнення бажаних результатів. Будьте винахідливими і не бійтеся виявляти унікальність. Здатність до спілкування та адаптації допоможе здійснити задумане і знайти своє місце в життя.

«Сила» в розкладі — карта самоконтролю та наполегливості. Тому Аркану Близнюкам важлива не тільки витримка, але й терпіння, щоб подолати можливі труднощі на шляху до щастя. Цілеспрямованість і активна життєва позиція допоможуть досягти бажаного і завоювати нові вершини.

Рак

Карта «Повішений» показує неминучу і, можливо, незручну ситуацію. Важливо пам’ятати, що Аркан закликає Раків до того, щоб відпустити минуле і подивитись на речі з іншого боку. Для цього потрібен час, щоб усвідомити те, що відбувається, і пристосуватися до змін.

Аркан «Сила» говорить про те, що Ракам необхідно взяти своє життя під контроль. Будь-які події можна використовувати з користю для себе, якщо навчитися аналізу і витримці. Відсутність поспіху і впевненість допоможуть знайти вірний шлях до успіху і з легкістю подолати тимчасові труднощі.

Карта «Зірка» символізує надію, позитивні зміни та натхнення. Вона вказує на те, що майбутнє буде сприятливим і повним оптимізму. Ракам доведеться зустрітися з важливими людьми, які зможуть допомогти в досягненні цілей і мрій. Аркан також закликає зберігати віру в себе і свої ідеали.

Лев

На початку тижня, судячи з карти «Сила», Леви можуть розраховувати на власну енергію і спрямовувати її в русло вирішення наболілих питань. Аркан обіцяє успіх тим представникам сузір’я, які не бояться активно працювати над створенням щасливого майбутнього і долати тимчасові перешкоди.

Аркан «Смерть» говорить про те, що настав час викреслити з життя все те, що вже готове стати минулим. Карта символізує перетворення, зміну та новий початок. Вона вказує на те, що Левів іде довгоочікувана трансформація, коли можна сміливо зачинити двері за спиною, щоб відкрити перед собою нові можливості.

Аркан «Місяць» вказує на те, що цього тижня може виникнути емоційна нестабільність, і будь-яка ситуація може здатися складною для розуміння або оцінки. Левам слід бути обережними з прийняттям спонтанних рішень, покладатися на свою інтуїцію та внутрішню мудрість для вирішення можливих конфліктів або непорозуміння.

Діва

Карта «Суд» у таро символізує оцінку, баланс та прийняття рішень. У контексті прогнозу вона вказує на те, що Діви стикатимуться з необхідністю приймати важливі рішення. Аркан наголошує на важливості об’єктивного і справедливого підходу до різних ситуацій, аналізу своїх вчинків для залучення потрібних змін.

Аркан «Правосуддя» символізує баланс, справедливість та законність. карта вказує на те, що Дівам важливо залишатися вірними принципам і цінностям. Аркан нагадує про те, що представникам сузір’я важливо звернути увагу на рівновагу у відносинах, а також вжити необхідних заходів для встановлення справедливості та гармонії.

«Мир» у розкладі — карта, яка говорить про можливість завершити поточні проекти та досягти щастя. Аркан закликає Дів насолодитися моментом і відчути радість від того, що є в житті. По цій карті важливо розуміти, що бажання здійсняться, якщо йти до поставленої мети і не згортати з обраного шляху.

Терези

«Сонце» в розкладі – карта щастя і успіху. Тому Аркану Терези зможуть досягти нових успіхів, якщо не побояться діяти. Аркан обіцяє процвітання тим, хто слідує своїм принципам і не боїться розширювати горизонти. Завдяки активності та впевненості представники сузір’я зможуть залучити в життя щастя.

Аркан «Вежа» вказує на зміни в життя. Терези можуть зіткнутися з несподіваними подіями, і карта нагадує про важливість гнучкості та адаптацію до нових обставин. Замість того, щоб чинити опір змінам, спробуйте залишатися відкритим для нових можливостей, які відкриють шлях до щасливого майбутнього.

Карта «Зірка» говорить про оновлення та відновлення духовного благополуччя. Аркан нагадує про важливість вірити в себе і свої мрії і прагнути до своїх ідеалів. Представників сузір’я відвідуватимуть нові ідеї та проекти, які надихнуть на подальше зростання та розвиток.

Скорпіон

Карта «Помірність» говорить про важливість зберігати баланс і гармонію у всіх аспектах життя. Аркан нагадує про те, що поспіх і необдумані рішення здатні завести в тупик, а значить Скорпіонам важливо залишатися спокійними в складних ситуаціях. Приділяйте увагу фізичному, емоційному та духовному благополуччю.

Аркан «Колесо фортуни» означає мінливість долі і те, що Скорпіонам важливо контролювати те, що відбувається. Це означає, що в незрозумілій ситуації важливо залишатися спокійними і холоднокровними. Така тактика допоможе приймати вірні рішення і з легкістю вирішувати важливі питання.

Карта «Імператриця» говорить про зростання і розвиток. Цей Аркан обіцяє Скорпіонам прекрасний етап життя, коли можна спокійно йти до своєї мети і черпати натхнення з повсякденних речей. Порада карти—не поспішати з прийняттям відповідальних рішень і прислухатися до інтуїції, щоб не відступитися.

Стрілець

Карта «Ієрофант» вказує на важливість духовних переконань і усвідомленого підходу до життя. Цього тижня Стрільцям важливо бути вірними своїм принципам та цінностям. Аркан закликає розставити пріоритети, а також слухати мудрі поради старшого покоління, щоб не заступитися і не зайти в глухий кут.

Аркан «Сила» символізує внутрішню міць і силу, які допоможуть подолати труднощі та перешкоди на шляху. Стрільці зіткнуться з ситуаціями, які вимагатимуть терпіння, сили волі та мужності. Будьте впевнені в собі і не бійтеся діяти, коли виникають виклики. Внутрішня впевненість допоможе досягти успіху і подолати будь-які перешкоди.

«Маг» у розкладі — карта талантів і мужності. Тому Аркану представники сузір’я зможуть знайти особистий шлях до успіху, розвивати свої здібності і повною мірою користуватися вродженими талантами. Карта закликає і до навчання, завдяки якому вдасться завоювати нові вершини успіху.

Козеріг

Карта «Смерть» не повинна викликати паніку чи тривогу. Аркан символізує закінчення старого і початок нового. Він говорить про необхідність відпустити минуле і не чинити опір змінам. Цього тижня Козерогам потрібно буде усвідомити, що деякі речі мають завершитися, щоб відкрити двері для нових можливостей.

Аркан «Вежа» вказує на потрясіння та несподівані події, які можуть відбутися цього тижня. Може здатися, що ваші усталені уявлення і структури руйнуються. Однак не варто боятися цих змін. Аркан закликає залишити ілюзії та сумніви, щоб знайти шлях на щастя.

По карті «Суд» Козерогам належить прийняти важливі рішення і поглянути на своє життя з боку. Аркан говорить про те, що представникам сузір’я важливо бути відповідальними і справедливими, щоб не провокувати заздрісників і з легкістю долати перешкоди на шляху до поставлених цілей.

Водолій

Карта «Повішений» вказує на необхідність тимчасово призупинитися і переосмислити свої дії. Водоліям буде потрібна невелика перерва, щоб прийняти рішення і розібратися в події. Порада карти – не поспішати і уникати поверхневих суджень, які здатні завести в тупик.

Аркан «Диявол» вказує на перешкоди та складності, з якими Водолії можуть зіткнутися через поспішні дії. Порада карти – зберігати ясність думки і не піддаватися обману і спокус. Будьте уважні до своїх бажань і постарайтеся не дати їм поглинути вас повністю.

Карта «Сонце» обіцяє успіхи, щастя та достаток. Водолії зможуть залучити в життя позитивні події, якщо відкриються назустріч щастю і перестануть нарікати на долю. Важливо пам’ятати, що навіть після тимчасового затишшя і труднощів з’являється можливість знайти щастя і достаток.

Риби

Карта «Закохані» символізує необхідність змінити своє життя. Тому Аркану настає час серйозних кроків, які відкриють шлях до щастя. Порада Аркана — діяти самостійно і не поспішати з висновками, щоб не зайти в глухий кут і не пошкодувати про скоєне.

Карта «Повішений» вказує на необхідність тимчасового призупинення та переосмислення поточної ситуації. Рибам може знадобитися зробити крок назад і поглянути на свої проблеми свіжим поглядом. Ви виявите, що деякі аспекти життя потребують змін або додаткового дослідження.

Карта «Правосуддя» вказує на необхідність прийняття рішень на основі справедливості і балансу. Ви повинні бути чесними з собою і іншими людьми. Аркан говорить про те, що Риби зможуть вирішити конфліктні ситуації і досягти успіху в справах, якщо будуть чесними і об’єктивними.

You cannot copy content of this page