fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 25 по 31 липня 2022 року для кожного знака зодіаку

Липень добігає кінця, а значить, останній тиждень буде відповідальним. Впоратися зі справами та завершити проекти в строк Знакам Зодіаку допоможе точний таро-прогноз. Завдяки підказкам старших Арканів буде легше планувати справи і обходити стороною негаразди.

Підказки старших Арканів стануть справжнім порятунком для тих, хто звик добиватися свого і не хоче упустити нових можливостей. Експерти сайту рекомендують уважно вивчити розклади, що випали, щоб скласти план дій і провести останній тиждень літа успішно. Для того, щоб успіх не відвернувся, важливо прислухатися до своєї інтуїції.

Овен

Останній тиждень липня розпочнеться з карти «Місяць», яка вказує на необхідність розібратися з внутрішніми сумнівами. Овни зможуть подолати внутрішні бар’єри, якщо повірять у себе і не потуратимуть руйнівним емоціям.

У середині тижня Овнів чекають на події, які можуть збентежити. Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що діяти потрібно обдумано, а значить, Овнам важливо заспокоїтися і вникнути у суть того, що відбувається.

Аркан «Диявол» завершує липень, говорячи про те, що Овнам доведеться пройти випробування.

Телець

Аркан «Суд» говорить про те, що на Тельців чекають зміни на краще. За цією картою відбувається довгоочікувана розв’язка і звільнення від справ або людей, які заважають щасливому життю та розвитку.

По карті «Колісниця» Тільцям треба бути сміливішими і наполегливішими. Активна робота принесе свої плоди, а значить, ледарювати буде ніколи. Правильно розставлені пріоритети призведуть до нових перемог.

Завершує липень карта «Повішений», по якій Тельцям не можна поспішати при прийнятті відповідальних рішень. Аркан закликає зупинитися і поміркувати про майбутнє, відмовитися від помилкових цілей і перервати спілкування з токсичними особами.

Близнюки

Тиждень починається з карти «Правосуддя», яка обіцяє Близнюкам щасливе вирішення проблем та відновлення чесного імені. Аркан закликає бути сміливішим і не боятися відповідальності, щоб не втратити свого шансу на успіх і обійти конкурентів.

За картою «Вежа» Близнюків чекають зміни, які вже давно назрівали. Близнюки мають бути готові до того, що деякі плани і надії можуть зруйнуватися, однак їм на зміну прийдуть інші ідеї. Аркан говорить про те, що Близнюкам настав час звільнитися від того, що безнадійно застаріло, щоб опинитися на порозі нових звершень.

Карта «Місяць» завершує липень, закликаючи Близнюків бути сміливими та активними. Тому Аркану не варто боятися прощання з уявними друзями, які заважали щасливому життю. Настав час дізнатися про таємниці, які допоможуть звільнитися від оман.

Рак

Тиждень відкриває Аркан «Верховна жриця», за яким Ракам не можна упускати деталей. З дрібниць складаються щастя і нові перемоги, а значить, потрібно прислухатися до своєї інтуїції і не поспішати з висновками.

Карта «Закохані» говорить про те, що Раки виявляться на роздоріжжі. Тому Аркану необхідно зробити вибір, однак приймати рішення потрібно в стані спокою. Вірні рішення допоможуть знайти шлях на щастя і не переслідувати хибні ідеали.

Завершує тиждень карта «Самітник», і по ній Раки зможуть на час залишити турботи, щоб усамітнитися і в спокійній обстановці поміркувати про майбутнє. Аркан закликає розставити пріоритети і знайти джерело проблем, щоб усунути перешкоди на шляху до щастя.

Лев

Тиждень для Львова розпочнеться з карти «Колесо фортуни». Аркан говорить про те, що доля робить черговий виток, а значить, потрібно бути готовими прийняти нові правила гри. Поспішати з висновками не потрібно: пил вляжеться, і з’явиться чітка перспектива.

Аркан «Сонце» обіцяє Левам процвітання і поліпшення матеріального становища. По цій карті перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо втілювати в життя давні плани і активно працювати на власний благополуччя.

По карті «Диявол» Лева чекає боротьба зі слабкостями і пороками, здатними завести в глухий кут і позбавити волі. Чесність і виховання сили волі допоможуть подолати випробування і вийти з них, не втративши честі та гідності.

Діва

Дів цього тижня чекають нові успіхи. Аркан «Верховна жриця» говорить про необхідність визначитися з цілями і помічати деталі. Увага до інтуїції не дасть помилитися і звернути в тупик.

За картою «Сила» Дівам не варто нехтувати фізичними повагами. Вони допоможуть підтримати організм у тонусі і з легкістю долати перешкоди, що віддаляють від довгоочікуваних цілей.

Завершує місяць позитивний Аркан “Колісниця”. По ньому Дів чекають нові перемоги, однак для цього доведеться докласти зусиль. Головними супутниками успіху стануть впевненість у собі і активність.

Терези

Тиждень розпочнеться з випробувань, який потрібно пройти з честю. Аркан «Диявол» описує тіньову особистість, яка заважає успіхам, і Вагам належить боротьба за щасливе майбутнє. Відмова від шкідливих звичок і виховання сили волі не дадуть оступитися.

За картою «Маг» Терезам не завадить рішучість. Настав час заявити про себе і діяти сміливо. Тому Аркану вітаються неординарні рішення, здатні полегшити роботу і знайти шлях до щастя.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», який попереджає про серйозні зміни. Терезам для набуття щастя не можна пасувати і намагатися сховатися за ілюзіями. Замки з піску руйнуються, оголюючи реальність, а значить, потрібно попрацювати для створення успішного майбутнього.

Скорпіон

Скорпіонів на початку тижня чекає звична обстановка. Аркан «Повішений» говорить про те, що не завжди треба діяти за планом. Часом необхідно перевернути все з ніг на голову, щоб знайти шлях на щастя.

Карта «Колесо удачі» обіцяє приємні зміни, і Скорпіонам не завадить витримка. Події розвиватимуться стрімко, проте діяти відразу не можна: треба почекати час, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і визначитися з пріоритетами.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», за яким Скорпіони мають бути готові до серйозних змін. Колишні підвалини руйнуються, звільняючи шлях до нових вершин. Представникам Знака важливо розуміти, що не можна довіряти ілюзіям і противитися тому, що відбувається.

Стрілець

Аркан «Суд» обіцяє Стрільцям швидке звільнення від сковуючих обставин. Аркан може говорити про завершення судового розгляду на користь представників Знака, а також про розрив токсичних відносин.

У середині тижня на Стрільців чекають зміни. Для того, щоб все йшло за планом, важливо розставити пріоритети і триматися суспільства успішних людей. Аркан «Ієрофант» вказує на допомогу з їх боку і можливість перейняти досвід.

Завершує тиждень Аркан «Помірність», за яким Стрільцям важливо дотримуватися розміреності в усьому. Поспіх і передчасні висновки лише погіршать ситуацію, тому про необдумані дії краще забути.

Козеріг

Козерогам на початку тижня варто звернути увагу на допущені помилки і виправити їх. Карта «Повішений» говорить про те, що деякі справи не просунуться, поки не скоригувати цілі.

Аркан «Мир» говорить про благополучне завершення роботи, проведеної на початку тижня. Позитивна карта обіцяє успіхи і відсутність перешкод на шляху, а значить, Козерога можуть сміливо займатися обраною справою.

Тиждень завершується Арканом «Поміркованість», за яким Козерогам важливо пам’ятати про золоту середину. Запорукою нових успіхів стануть відсутність поспіху і відмова від потурання поганим уподобанням.

Водолій

Водоліям на початку тижня не завадять практики з досягнення внутрішньої рівноваги. Аркан «Помірність» говорить про те, що поспіх буде згубним, тому потрібно зайнятися вдумливою роботою і не втрачати значних деталей.

Карта «Місяць» є застереженням. По неї Водоліям важливо пам’ятати про те, що будь-які випробування завершаться, а значить, не можна опускати рук і довіряти чуткам, які ніяк не допоможуть прийняти вірні рішення.

Завершує тиждень карта «Повішений», за якою Водолії зіткнуться із черговими труднощами. Подолати їх буде простіше, якщо мати запасний план і переключити увагу із тих справ, що зупинилися, на іншу роботу.

Риби

Риби за картою «Дурань» мають бути готові до несподіваних змін. Переживати не варто — життя піднесе сюрпризи, які можна обернути на свою користь, якщо шукати позитив у всьому.

Карта «Мир» обіцяє вирішення будь-яких неприємностей, виконання заповітних бажань і відсутність перешкод. Риби будуть вільні вибирати будь-який шлях, пройти який потрібно буде до кінця.

Карта «Колісниця» символізує активність і сміливість, а значить, Рибам не доведеться нудьгувати. За цим Арканом можливі цікаві пропозиції щодо роботи, пов’язані з відрядженнями, а також нові перемоги.

You cannot copy content of this page