fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Завершити вересень на позитивній ноті та залучити удачу в початку жовтня Знакам Зодіаку допоможуть точні підказки карт Таро. Поради старших Арканів стануть чудовою підмогою для тих, хто хоче змінити життя на кращий і обійти пастки долі.

Карти Таро користуються популярністю через точні прогнози та можливості спланувати своє майбутнє. Експерти рекомендують познайомитися з розкладом карт на наступний тиждень, щоб зорієнтуватися в подіях і прийняти кращі рішення. Для того, щоб отримати більш точний прогноз, важливо зіставити поради старших Арканів із тим, що відбувається в житті, а також прислухатися до власної інтуїції.

Овен

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що розпочати тиждень Овнам стоїть з аналізу ситуації. Порада карти – провести необхідну роботу над помилками, прийняти самостійні рішення щодо майбутнього і бути гранично чесними з собою. Така тактика допоможе не помилитися з вибором шляху.

«Місяць» у розкладі — карта таємниць. Представники сузір’я отримають цінну інформацію, розпорядитися якою потрібно розумом. Тому Аркану не варто нікому розповідати про свої плани, довіряти чуткам і пліткам. Удач буде не стороні тих, хто впевнений у собі і дотримується обраного курсу.

Кінець тижня ознаменовано картою «Вежа». По ній Овнів чекають зміни, які вже давно були готові увірватися в життя. Події розвиватимуться з стрімко, однак переживати немає сенсу — з життя йде все то, що заважало розвитку, залученню щастя та удачі. Настав час змінити життя на краще і залишити за спиною негатив.

Телець

Карта «Самітник» символізує самозречення, усамітнення і внутрішню мудрість. У прогнозі для Тельців вона вказує на необхідність тимчасового усунення від справ, щоб виявитися наодинці зі своїми думками. Аркан говорить про можливість знайти відповіді на хвилюючі питання і відмовитися від застарілих ідей.

У середині тижня, судячи з карти «Колісниця», Тельцям важливо бути розторопними та мобільними. Аркан вказує на досягнення, успіхи та зміни в життя. Це час руху вперед, коли у представників сузір’я з’являється можливість досягти великих результатів у короткий термін.

«Закохані» в розкладі — карта вибору шляху. Тому Аркану Тельцям потрібно визначитися з метою і вибрати напрямок. Приймати рішення важливо самостійно, щоб не погнатися за чужими ідеалами і не зайти в тупик. Удача чекає на тих представників створення, хто не змінює собі.

Близнюки

Тиждень починається з карти «Дурень», яка говорить про нові можливості. Тому Аркану Близнюки можуть змінити життя на краще, якщо перестануть сумніватися в собі і почнуть шлях до успіху. Порада карти— оцінювати свої можливості правильно і не ризикувати даремно, ставлячи на кін все, що є.

Карта «Зірка» говорить про те, що шлях чистий, а значить, можна спокійно займатися справами і не боятися проблем. Головне — не зраджувати свої мрії і не опускати рук. Також Аркан говорить про виконання заповітних бажань. Прискорити наближення мрії вдасться завдяки вмінню керувати силою думки.

Завершує тиждень карта «Суд», яка говорить про можливість звільнитися від складних справ і вирішити серйозні питання. Близнюкам важливо пам’ятати про відповідальність і залишатися чесними, щоб у майбутньому не зіштовхнутися з роботою над помилками. Також карта символізує відмову від застарілих ідеалів, які заважали подальшому розвитку.

Рак

Аркан «Дурень» символізує нові можливості, свободу та безмежну енергію. Карта вказує на нові пригоди, які увірвуться в життя Раків, однак не всі з них призведуть до успіху. Представникам сузір’я важливо зробити правильний вибір і відмовитися від марних ризиків.

За картою «Імператриця» Раків чекає зростання і розвиток, проте квапити подій не варто. У суєті і поспіху можна пропустити важливі знаки долі і повернути на помилковий шлях. Також Аркан говорить про можливість налагодити особисте життя, вирішити проблеми в спілкуванні і залучити в життя достаток.

Завершує тиждень Аркан «Самітник», за яким Ракам варто розпочати жовтень не з активних дій, а з самоти. У стані спокою простіше розставити пріоритети і відмовитися від застарілих ідей. Також представникам сузір’я важливо відпочити і набратися сил для того, щоб включитися в справи.

Лев

Карта «Колесо фортуни» повідомляє Левам про стрімкий розвиток подій на початку тижня. За цією картою представникам даного сузір’я важливо залишатися в стані спокою і не поспішати з висновками. Порада карти—не чинити опір тому, що відбувається, і вникати у суть подій, щоб отримати контроль і змінити ситуацію на свою користь.

«Правосуддя» в розкладі — карта справедливості та відповідальності. Це означає, що Левам не можна приймати відповідальних рішень, ґрунтуючись на домислах чи плітках. Головною запорукою успіху будуть чесність, неупереджене ставлення до того, що відбувається, і вміння відстоювати свою правоту.

Аркан «Вежа» говорить про руйнування, однак воно піде Левам на користь. На початку жовтня з життя почнуть йти події і навіть люди, які вже зіграли свою роль. Представникам сузір’я доведеться звільнитися від оків, поставити перед собою нові завдання і назавжди закрити двері минулого.

Діва

Відмінною новиною для Дів буде можливість звільнення від всього наносного і віджилого. Про це повідомляє Аркан «Смерть», який незважаючи на лякаючу назву насправді вказує на сприятливі можливості. Представники сузір’я зможуть залишити минуле за спиною і відродитися з попелу подібно до птаха Фенікс.

Карта «Верховна жриця» закликає Дів не поспішати і довіряти своїй інтуїції. У середині тижня представники сузір’я можуть опинитися в тупику, якщо стануть довіряти неперевіреній інформації і ризикувати, не подумавши про наслідки. Вміння вичікувати і аналізувати те, що відбувається, дозволить уникнути безлічі негараздів і швидко прийти до успіху.

«Сила» в розкладі — позитивна карта, яка повідомляє про сприятливий період для активної роботи. Діви зможуть подолати труднощі завдяки вмінню йти вперед і активно працювати над створенням успішного майбутнього. Порада карти – тренувати силу волі і не відмовлятися від своєї мрії.

Терези

Аркан «Місяць» вказує на необхідність звернутися до внутрішньої мудрості та інтуїції, щоб подолати сумніви. Терезам важливо бути уважними до передчуттів, щоб прийняти важливі рішення і не відступитися в кроці від перемоги. Також по цій карті важливо зберігати в таємниці свої плани і не ділитися ні з ким задумами.

Карта «Ієрофант» говорить про мудрість, духовний розвиток і можливість перейняти досвід мудрих наставників. Тому Аркану представникам даного сузір’я важливо розставити пріоритети, щоб спрямовувати енергію в потрібне русло і не витрачати дорогоцінного часу на незначні справи.

Аркан «Світ» символізує гармонію, благополуччя та виконання бажань. Карта вказує на успішне завершення проектів і досягнення успіху. Праця і зусилля Терезів будуть винагороджені, і представники сузір’я зможуть насолодитися отриманими результатами. Настав час насолодитися гармонією та благополуччям у житті.

Скорпіон

Карта «Самітник» відкриває тиждень, закликаючи Скорпіонів не стежитися і ще раз обміркувати свої дії. Тому Аркану поспіх лише посилить ситуацію, а значить, потрібно дати собі час на ґрунтовні роздуми, відпочинок і відновлення душевної рівноваги. Це допоможе знайти рішення щодо своїх проблем.

По карті «Сила» настає момент активних дій. Аркан говорить про те, що Скорпіони зможуть досягти нових вершин успіху, якщо не зволікатимуть і сумніватися у своїх силах. У середині тижня представникам сузір’я надходитимуть перспективні пропозиції, а значить, можна вибрати для себе шлях і слідувати до завоювання нових вершин.

Аркан «Світ» говорить про те, що життя Скорпіонів сповнене позитивних подій і райдужних перспектив. Це означає, що на шляху немає проблем і перешкод, які завадили би здобути щастя. Порада Аркана – жити в злагоді з особливим і зовнішнім світом, а також уникати будь-якого негативу.

Стрілець

Початок тижня, судячи з карти «Смерть», буде чудовим часом для звільнення та відродження. Аркан символізує смерть старого, а значить, настав час очистити своє життя від того, що застаріло і заважає розвитку. Це можуть бути і ідеї, і старі речі, і тяжкі стосунки.

Карта «Імператор» вказує на силу, владу та авторитет. Представникам сузір’я необхідно взяти активну участь в управлінні своїм життям, приймати рішення і прокладати власний шлях до успіху. Порада Аркана— бути рішучими і не боятися брати на себе відповідальність.

Аркан «Помірність» закликає Стрільців набути гармонії, щоб керувати своєю долею і не стикатися з неприємностями. По цій карті важливо спрямовувати енергію в мирне русло, обходити стороною будь-який негатив і працювати над собою, щоб позбавлятися всього, що заважає щасливому життю.

Козеріг

Карта «Вежа» у прогнозі для Козерогів вказує на потрясіння і руйнування. Це може бути несподівана подія, яка порушить стабільність. На початку цього тижня представникам сузір’я потрібно подолати труднощі і адаптуватися до нових обставин. Порада карти— бути готовою до того, щоб прийняти нові правила гри і не тягнути за собою минулого.

«Сонце» в розкладі — карта радості, набуття свободи та удачі. Вона вказує на можливість залучити успіх у різних сферах життя. Козерогам випаде шанс опинитися в центрі уваги і поділитися з оточенням своїми досягненнями. Порада Аркана— бути впевненими в собі, щоб подолати будь-які труднощі.

«Верховна жриця» в розкладі — карта інтуїції та вміння вичікувати. Вона закликає звернутися до інтуїції, щоб знайти відповіді на свої запитання та набути впевненості. Козерогам важливо поринути у внутрішній світ і спокійно споглядати те, що відбувається, запам’ятовуючи нюанси і розставляючи акценти.

Водолій

Водоліїв очікує прекрасний тиждень. Відкриває її Аркан «Імператор», який символізує ясність розуму і вміння добиватися результатів на обраній ниві. Порада картки—не боятися відповідальності та приймати відповідальні рішення, які допоможуть здійснити задумане в положений термін.

Карта «Смерть» говорить про необхідність розпочати новий життєвий етап, залишивши минуле за спиною. Водоліям належить винести цінні уроки з промахів і досягнень, відкрити нові двері і сміливо йти за своєю мрією. Почати щось нове вийде лише в тому випадку, якщо звільнитися від старого і віджилого.

Аркан «Колесниця» говорить про те, що Водоліям залишилося зробити небагато, щоб прийти до бажаної мети. За цією картою не варто зволікати, щоб не упустити приємних перспектив. Представникам сузір’я важливо користуватися своїми талантами і обов’язково отримувати нові знання. Вони стануть у нагоді для здійснення сміливих ідей.

Риби

По карті «Колесо удачі» Риб чекають неминучі зміни. Вони будуть на краще, якщо не поспішати з висновками і оцінити те, що відбувається перед тим, як приймати рішення. Також Аркан обіцяє можливість залучити успіх і досягти поставлених завдань, проте для цього важливо бути відповідальними і мудрими, залишити поспіх і негатив.

Аркан «Дурень» вказує Рибам на те, що початок жовтня — не для дурниць. Тому Аркану легко обдуритися і припуститися низки помилок через уявну стабільність. Представникам сузір’я важливо відповідати за слова та дії, а також не поспішати з роботою, якщо ситуація не прояснилася.

За картою «Імператриця» Риби можуть уникнути конфліктів з близькими, якщо навчаться керувати своїми емоціями. Кінець тижня пройде вдало, якщо направити енергію в мирне русло, вирішувати нагальні питання і завдання, а також не розпорошуватися на безліч справ одночасно.

You cannot copy content of this page