fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 26 червня по 2 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Червень підходить до кінця і попереду чекає верхівка літа. Провести цей тиждень вдало і завершити всі необхідні справи в термін Знакам Зодіаку допоможе точний Таро-прогноз, виконаний за допомогою старших Арканів.

Завершити червень 2023 року на позитивній ноті та почати новий місяць представникам Зодіакальних сузір’їв допоможе прогноз, складений експертами за допомогою колоди «Наслідків». Поради старших Арканів допоможуть визначитися із завданнями та знайти вірні рішення, а також залучити удачу у справах та особистого життя.

Овен

Карта «Суд» закликає Овнів зібратися із силами. Аркан говорить про те, що неприємності підходять до кінця, проте представникам Знака не можна допускати недбалості або ризику. На початку тижня важливо бути обережними і послідовними, щоб звільнитися від проблем і турбот, а не залучити на себе нові неприємності.

«Дурень» у розкладі — карта щасливого випадку. Овни зможуть залучити успіх у справах, якщо перестануть сподіватися на чудо і не стануть ризикувати даремно. По цій карті важливо усвідомлювати дії і пам’ятати про те, що активна робота та вміння прораховувати ходи допоможуть обійти стороною проблеми.

Аркан «Вежа» закликає Овнів не відмовлятися від змін, які готові увірватися в життя. Колишні підвалини починають руйнуватися, а значить, потрібно сміливо дивитися в майбутнє і не боятися залишати в минулому все те, що вже давно застаріло. Порада карти – йти вперед і створювати нову реальність, наповнену щасливими подіями.

Телець

На тельців чекає чудовий літній тиждень, який починається з Аркану «Зірка». Це означає, що мета близька – до неї потрібно просто дійти і не згортати з вибудованого маршруту. Також карта говорить про те, що виконання будь-якого бажання — це лише питання часу. Тільці зможуть залучити щастя і успіх, якщо йтимуть назустріч мрії.

«Світ» у розкладі — карта гармонії та спокою. За цією картою налагоджуються взаємини з близькими і діловими партнерами, стає простіше вирішувати складні завдання і знаходити вірні рішення в сумнівних ситуаціях. Тільцям варто довіряти інтуїції, яка допоможе оминути пастки долі.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», який символізує успіх, щастя та нові перспективи. За цією картою Тільці зможуть отримати гідну нагороду за свою роботу, досягти бажаної мети і поділитися своїми успіхами з близьким. Також Аркан говорить про те, що нові можливості не можна упускати — прямо зараз досягти нових вершин успіху буде набагато простіше.

Близнюки

Аркан «Закохані» випадає на початок тижня, а це означає, що Близнюкам належить зробити відповідальний вибір. Від нього залежатиме майбутнє, тому діяти потрібно обережно і враховувати ризики. Приймати рішення важливо самостійно, щоб не погнатися за двома зайцями і не піти по помилковому сліду.

Карта «Сила» символізує готовність до боротьби за своє щастя. Близнюки зможуть подолати складнощі, якщо повірять у свої сили і не стануть пасувати перед тимчасовими труднощами. Аркан обіцяє успіх і шана, якщо діяти обачно і не переоцінювати себе. Така тактика вбереже від прикрих промахів.

«Колесо удачі» в розкладі — карта несподіваних, але довгоочікуваних змін. Порада карти—не поспішати з висновками і уважно стежити за розвитком подій. Близнюки зможуть взяти кермо влади в свої руки, проте для цього потрібно зберігати самовладання і не дозволяти собі необдуманих вчинків.

Рак

Карта «Повішений» говорить про те, що Ракам не варто витрачати час на справи, які неможливо зрушити з мертвої точки. На початку тижня важливо переключити увагу на другорядні завдання, щоб відволіктися і переключити свідомість. Така тактика дозволить поглянути на проблеми під іншим кутом і трохи пізніше знайти оригінальне рішення.

«Маг» у розкладі — карта винахідливості та сміливості. Тому Аркану представники сузір’я зможуть вирішити складні завдання, відкрити нові горизонти, а також знайти справжнє призначення. Порада карти—прислухатися до себе і розкривати таланти повною мірою. З їхньою допомогою буде легше досягти нових вершин успіху.

Аркан «Зірка» обіцяє Ракам виконання заповітних бажань і гарантує успіх у тому випадку, якщо не згортати з шляху. Це означає, що зараз потрібно йти до своєї мети, ретельно обмірковуючи кожен крок і не піддаючись на провокації. Досягти успіхів допоможе вміння залишатися в стані внутрішньої гармонії.

Лев

Аркан «Вежа» говорить про те, що Левам доведеться попрощатися з деякими планами та ідеями. По цій карті важливо пам’ятати про те, що зміни будуть на краще, якщо тримати себе в руках і не чіплятися за минуле, яке заважає подальшому розвитку. На представників Знаку чекають позитивні події у тому випадку, якщо не панікувати і здорово оцінювати те, що відбувається.

Аркан «Правосуддя» обіцяє Левам відновлення репутації, вирішення проблем та торжество справедливості. Порада карти— залишатися чесними і неупередженими, діяти в рамках закону і не дозволяти собі негативних емоцій. Вони не допоможуть вирішити важливі питання, а лише посилять ситуацію.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Сонце”. За цією картою Львів чекає заслужена нагорода, успіх та шана. Представники Знаку зможуть взяти паузу, щоб відновити сили, відзначити чергову перемогу та насолодитися своїм щастям. Також карта скигне порятунок від матеріальних труднощів.

Діва

Карта «Місяць» закликає Дів до обачності. На початку тижня через брак інформації можуть виникнути труднощі, вирішити які не допоможе паніка і халатне ставлення до своїх обов’язків. Тому Аркану важливо діяти обачно і не поспішати, щоб не зайти в глухий кут.

Аркан «Суд» говорить про те, що проблеми незабаром відступлять. Дівам важливо пам’ятати про те, що чесність і вміння діяти з холодним розрахунком убережуть від неприємностей. Порада карти—не піддаватися на провокації і пам’ятати про те, що успіх чекає на тих, хто слідує планам і не намагається перехитрити долю.

У кінці тижня за картою «Ієрофант» Дівам належить розставити пріоритети, щоб розпочати липень з активної роботи над важливими завданнями. Така тактика вбереже від втрати дорогоцінного часу і сил на вирішення незначних завдань. Також по цій карті представники Знаку зможуть зустріти наставників, які допоможуть подолати труднощі і знайти шлях до щастя.

Терези

На початку тижня Терезам не варто покладатися на волю випадку. Аркан «Дурень», хоч і віщує щасливі випадковості, закликає представників сузір’я залишатися зібраними та відповідальними. Увага до деталів та передчувань стануть чудовою підмогою при прийнятті важливих рішень.

Аркан «Мир» говорить про те, що Терези зможуть закінчити перший місяць літа на позитивній ноті. Карта обіцяє безтурботний час, коли можна з легкістю поставити крапку у важливих справах, знайти точки дотику з оточенням і вирішити конфлікти до того, як вони перестали бути невинними.

За картою «Сила» представники даного сузір’я повинні пам’ятати про те, що досягти успіхів можна завдяки талантам та вмінню знаходити неординарні рішення. Аркан обіцяє успіх тим, хто зможе сміливо дивитися в майбутнє і не пасувати перед тимчасовими труднощами. Їхнє подолання загартує характер і надасть впевненості при вирішенні схожих питань.

Скорпіон

На початку тижня за картою «Колесо фортуни» Скорпіонам посміхнеться успіх. Представники сузір’я зможуть знайти шлях на щастя, якщо не стануть поспішати з висновками і піддаватися паніці. Тому Аркану події розвиватимуться стрімко, проте їм потрібно дати статися, щоб зрозуміти суть і знову взяти контроль у свої руки.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Скорпіонам настав час підбити проміжні підсумки, залишитися наодинці зі своїми думками і скоригувати подальші цілі. По цій карті можуть виникнути деякі складнощі, подолати які допоможе перемикання уваги, а також повноцінний відпочинок.

Карта «Диявол» закликає Скорпіонів до обережності. Тому Аркану представників сузір’я чекають випробування, які важливо пройти з честю і гідністю. Це означає, що не варто потурати миттєвим примхам і капризам, які можуть завести в тупик і позбавити нових можливостей.

Стрілець

Аркан «Дурень» попереджає Стрільців про те, що цього тижня не можна допускати недбалості. Вітання в хмарах і будівництво повітряних замків не допоможе прийти до бажаної мети, а значить, потрібно зосередитися і уважно стежити за тим, як розвиваються події. Пильність та вміння швидко підлаштовуватися під обставини допоможуть залучити успіх.

За картою «Імператор» Стрільцям важливо пам’ятати не тільки про відповідальність, але й про те, що перемоги не даються просто так. Аркан закликає приймати мудрі рішення, не боятися роботи і пам’ятати про те, що піднятися на вершину успіху — це половина справи. Друга — утриматися на ній і не зіпсувати своєї репутації.

Карта «Вежа» віщує зміни, які вже давно готові увірватися в життя. Вони не принесуть нічого поганого, а лише звільнять від сковувальних обставин і допоможуть залишити минуле за спиною. Стрільцям варто позитивно поставитися до подій, які відбуватимуться, щоб не упустити приємних можливостей.

Козеріг

Аркан «Помірність» попереджає Козерогів про те, що поспіх не принесе бажаних результатів. Тиждень варто почати розмірено, визначитися з цілями і розставити пріоритети. Завдяки такій тактиці буде простіше організувати себе і не втратити важливих подій, які призведуть до нових успіхів.

Аркан «Колісниця» віщує нові успіхи, проте для цього представникам сузір’я важливо вірити в свої сили і грамотно розподіляти сили. Захоплюючі пригоди не змусять себе чекати, якщо з оптимізмом дивитися в майбутнє і не дозволяти собі зациклюватися на дрібних негараздах.

Аркан Таро «Закохані» обіцяє Козерогам зміни в особистому житті. По карті представники сузір’я зможуть визначитися з вибором партнера, стратегією його завоювання, а також завершити відносини, якщо вони зжили себе. Порада карти – приймати самостійні рішення і не поспішати, щоб не відступитися.

Водолій

Аркан «Дурак» є позитивною картою, проте Водолії мають пам’ятати про відповідальність. Недбале ставлення до справ, ризики, перемикання уваги можуть стати причиною прикрих промахів. Це означає, що розпочати тиждень важливо з планування та розподілу своїх х сил.

Аркан «Вежа» обіцяє представникам сузір’я зміни в життя, які обов’язково стануть початком нового і щасливого етапу життя. Для цього важливо пам’ятати про те, що часом важливо залишати минуле за спиною і відпускати застарілі ідеї. Також Водоліям час прощатися з бажанням видати бажане за дійсне.

По карті «Імператор» настає час для рішучих дій. Аркан обіцяє славу і пошану в тому випадку, якщо Водолії будуть відповідальними і активними. Вміння приймати мудрі рішення, працювати на повну силу і правильно розставляти пріоритети допоможе залучити в життя позитивні зміни.

Риби

Аркан «Вежа» віщує зміни, до яких Риби можуть бути не готові. Порада карти—не противитися тому, що відбувається, адже з життя буде йде все те, що заважає щастю і розвитку. Представники сузір’я зможуть звільнитися від ілюзій і знайти справжній шлях до щастя, який раніше був недоступний.

Карта «Диявол» завжди попереджає про негаразди. Вони можуть виникнути через нестримність, невміння стримувати емоції або обмежувати свої забаганки. Рибам належить пройти випробування волі, яке загартує характер і допоможе усунути з круга спілкування токсичних людей.

«Світ» у розкладі — карта довгоочікуваного успіху та умиротворення. Тому Аркану Риби зможуть досягти поставлених цілей, насолодитися успіхами і з легкістю подолати тимчасові труднощі. Карта обіцяє нові можливості тим, хто може керувати своїми емоціями і перебувати в гармонії з навколишнім світом.

You cannot copy content of this page