fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 26 грудня 2022 по 1 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Завершити рік на позитивній хвилі та залучити удачу допоможуть точні прогнози карт Таро. Цінні поради старших Арканів додадуть впевненості, і Знакам Зодіаку буде простіше вибирати правильний напрямок для досягнення поставлених завдань.

Останній тиждень 2022 року – напружений час, провести який важливо в спокійному стані. Експерти сайту пропонують познайомитися з Таро-прогнозом, щоб вчасно ухилитися від неприємних ситуацій і з легкістю завершити необхідні справи.

Овен

Початок тижня, судячи з карти «Повішений», буде не найрайдужнішим. Аркан попереджає Овнов про те, що різка зміна планів і спроби обхитрити долю не приведуть ні до чого хорошого. Від представників Знаку знадобляться впевненість і вміння вчасно зупинитися, щоб уникнути неприємностей.

Карта «Імператор» обіцяє Овнам чудову середину тижня, коли можна сміливо прийматися за справи і не боятися відповідальності. Вміння приймати самостійні рішення і не потурати поганим звичкам призведуть до нових успіхів.

Аркан “Сонце” відкриває перед баранами нові можливості, якими важливо скористатися. По цій карті немає причин для занепокоєння: шлях вільний, а неприємності залишаються за спиною. Овни зможуть досягти нових висот, якщо не сумніватимуться в собі і боятимуться невідомості.

Телець

Початок тижня буде позитивним для Тельців. Аркан «Сонце» уособлює щастя і позитивні зміни, а значить, можна сміливо втілювати в життя заплановані справи, наводити порядок в житті і не боятися негараздів.

Карта «Самітник» закликає Тельців бути обережними і нікому не розголошувати своїх планів. У середині тижня краще за це працювати самотньо, щоб не помилитися і не відступитися в кроці від перемоги.

Карта «Зірка» обіцяє чудове завершення року і початок нового періоду життя. Тому Аркану Тільці можуть не турбуватися за своє майбутнє: попереду чекають захоплюючі пригоди і нові успіхи. Головне — не згортати з обраного шляху і стояти на своєму.

Близнюки

По карті «Повішений» Близнюкам важливо пам’ятати про те, що майбутнє залежить від самих. Це означає, що на початку тижня потрібно визначитися з пріоритетами і перестати думати про минуле. Настав час відкрити нові двері і зайнятися тим, що приносить не тільки задоволення, але і вигоду.

Карта «Суд» говорить про довготривале завершення та звільнення від проблем. За цією картою Близнюки зможуть здобути свободу від гнітючого спілкування, завершити складні проекти та отримати гідну нагороду.

Аркан «Мир» символізує успіхи і довготривале виконання бажань. Карта обіцяє Близнюкам спокій і умиротворення, а також обіцяє нові успіхи. Представникам Знака важливо залишатися в стані спокою і не реагувати на дрібні негаразди.

Рак

Аркан «Сонце» відкриває тиждень і обіцяє Ракам чудовий період, коли можна сміливо прийматися за справи. Карта вказує на сприятливий час і для завершення поточних справ, а також набуття фінансового благополуччя.

По карті «Імператор» представники Знаку відчують впевненість і стабільність у справах. Рада Аркана— проявити кращі якості та риси характеру, щоб досягти нових успіхів та залучити фінансове благополуччя.

«Колесо удачі» в розкладі — карта непередбачених подій. Тому Аркану Раки повинні бути готові до того, що деякі справи підуть не за планом, однак панікувати не варто. Мине час, і представники Знака зможуть зрозуміти, як керувати своєю долею і обвернути ситуацію, що склалася, собі на благо.

Лев

На початку тижня за картою «Зірка» Леви можуть не побоюватися за вихід затіяних справ. Карта говорить про те, що успіх буде на стороні представників Знака, тому можна спокійно займатися роботою і не боятися неприємностей.

Карта «Сила» закликає Львів не зволікати і втілювати в життя сміливі мрії. Тому Аркану сила волі і наполегливість допоможуть знайти те, що зробить життя щасливим. Головне — не йти чужим шляхом і не переслідувати нав’язаних ідеалів.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», який обіцяє позитивні зміни, фінансову стабільність та нові можливості. За цією картою Леви зможуть відпочити і відновити сили, а також взятися за втілення давно зрілих ідей.

Діва

Карта «Імператор» повідомляє Дівам про те, що зволікати не має сенсу: настав час братися за справи і доводити їх до логічного завершення. Активна робота та вміння помічати деталі допоможуть представникам Знаку вийти на новий рівень і залучити успіх.

Карта «Зірка» – щасливий знак для Дів. Тому Аркану перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо рухатися назустріч мрії і не боятися негараздів. Порада карти – довіряти своїй інтуїції і не згортати з обраного напрямку.

Завершує тиждень Аркан «Диявол», який закликає Дів бути обачними. За цією картою є ризик оступитися і залучити на себе проблеми, тому діяти потрібно обдумано і не йти на негативні емоції.

Терези

Карта «Маг» символізує удачу, а значить, Терези зможуть втілити в життя давно заплановані справи. Аркан говорить і про те, що щасливий шанс потрібно використовувати тут і зараз, йти своїм шляхом, а не переслідувати нав’язані ідеали.

По карті «Імператриця» Терезам важливо пам’ятати, що успіх не зазнає поспіху. Справи йдуть у гору, а значить, немає сенсу квапити події. Аркан обіцяє зростання та розвиток, тому побоюватися проблем не стоить.

Аркан «Зірка» також обіцяє приємні зміни і набуття успіху. За цією картою представники Знаку зможуть виконати заповітні мрії, вирішити розбіжності та почати новий рік з чистого аркуша.

Скорпіон

Аркан «Маг» відкриває тиждень, повідомляючи Скорпіонам про нові можливості. По цій карті настає період, коли потрібно діяти сміливіше, щоб не упустити нових можливостей. Удача буде на боці тих, хто слідує за мрією і вірить у власний успіх.

За картою «Диявол» у житті Скорпіонів можуть статися неприємні ситуації, яких можна запобігти, якщо виявити відповідальність. Вміння вчасно зупинитися і не потурати негативним емоціям дозволять обійтися без проблем.

Карта «Закохані» говорить про те, що Скорпіонам незабаром доведеться зробити важливий вибір, який змінить їхнє життя. Аркан обіцяв т позитивні зміни, якщо довіряти своєму серцю і не йти на щодо сторонньої думки.

Стрілець

Карта «Сила» говорить про те, що Стрільці зможуть впоратися з будь-якими труднощами, якщо віритимуть у свої сили і грамотно розподілятимуть енергію. Досягти успіхів допоможуть складання планів та визначення пріоритетів.

Аркан «Закохані» символізує вибір, який належить зробити Стрільцям незабаром. Від нього залежатиме майбутнє, а значить, потрібно прислухатися до себе, щоб не промахнутися.

Карта «Колесо фортуни» обіцяє позитивні зміни, якщо Стрільці не поспішатимуть з висновками і діяти з приводу емоцій. Аркан закликає залишатися в стані спокою, щоб вірно оцінити ситуацію і знову взяти управління долею в свої руки.

Козеріг

На початку тижня за картою «Смерть» Козерогам доведеться звільнитися від усього, що сковує і заважають розвитку. Аркан не обіцяє неприємностей і проблем. Навпаки, значення «Смерті» криється в оновленні та вмінні залишати минуле за спиною.

Аркан «Дурак» готує про те, що попереду Козерогів чекають успіх і процвітання завдяки щасливому випадку. Це не означає, що потрібно послаблювати хватку і працювати абияк. Навпаки, представником Знака важливо помічати деталі, щоб не втратити свого щастя.

Карта «Верховна жриця» закликає Козерогів не поспішати з висновками та діями. Тому Аркану важливо слухати свою інтуїцію і запастися терпінням, щоб вчасно вступити в гру і не упустити нових перспектив.

Водолій

Карта «Сила» говорить про те, що початок тижня буде активним. Водолії зможуть досягти успіху, якщо не зволікатимуть і сподіватимуться на волю випадку. Настав час активно працювати над створенням успішного майбутнього.

Аркан «Сонце» в розкладі вказує на приємні звістки і сюрпризи. Водолії зможуть узяти паузу, щоб відпочити і заповнити запаси енергії, а також взятися за нові проекти, здатні незабаром змінити фінансове становище на краще.

За картою «Місяць» Водоліям доведеться дізнатися раніше приховану інформацію, розпорядитися якою потрібно розумом. Аркан закликає довіряти собі і свою інтуїцію, а не стороннім людям, здатним ввести в оману.

Риби

Карта «Помірність» говорить про те, що на початку тижня Рибам не варто покладатися на випадок. Аркан обіцяє приємні зміни, якщо в усьому дотримуватися золотої середини, не поспішати і не потурати поганим рисам характеру.

Карта «Смерть» говорить про те, що настав час оновлень. Це означає, що Риби зможуть закрити двері минулого, оновити енергетику і почати шлях до виконання заповітних бажань. Позитивний настрій і впевненість не дадуть помилитися і опустити рук.

Карта «Сила» говорить про сприятливий час для активної роботи та підкорення нових вершин. Тому Аркану Риби зможуть досягти успіхів, якщо віритимуть в себе і діятимуть чесним шляхом, не забуваючи при цьому про відпочинок.

You cannot copy content of this page