fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 26 вересня по 2 жовтня 2022 року для кожного знака зодіаку

Здобути впевненість у завтрашньому дні і не втратити свого щастя допоможуть поради карт Таро. Щотижневий прогноз допоможе Знакам Зодіаку розставити пріоритети і з легкістю оминути пастки долі.

Прогноз карт Таро — це відмінний спосіб отримати цінні поради і визначитися з подальшими діями. Експерти рекомендують познайомитися з розкладами карт, щоб завершити вересень на позитивній ноті і залучити удачу у всіх починаннях.

Овен

Перехід до другого місяця осені пройде вдало, якщо не поспішати і уважно стежити за тим, що відбувається. Аркан «Помірність» закликає Овнов визначитися з пріоритетами, щоб зайнятися важливою роботою і не відволікатися на другорядні завдання.

За картою «Самітник» представники Знаку мають поміркувати про майбутнє, визначитися з подальшими проектами і намітити план дій. Зробити це найкраще в стані спокою і самоті.

Карта «Вежа» всупереч репутації не несе нічого поганого. Тому Аркану Овни повинні бути готові до різких змін в житті. Якщо не опиратися тому, що відбувається, і приймати свою долю, то незабаром відкриються привабливі перспективи.

Телець

Тиждень починається з Аркану «Дурень», за яким в життя Тельців прийдуть зміни. Порада карти—не сумніватися, але при цьому не переоцінювати свої сили, щоб вибрати вірний шлях і залучити в життя успіх.

Аркан «Закохані» символізує вибір, який не завжди стосується стосунків. За цією картою представникам Знака важливо слухати своє серце і не боятися йди на малі жертви — зусилля окупляться і життя заграє новими фарбами.

В кінці тижня за картою «Повішений» Тельцям належить зіткнутися з дрібними негараздами. Аркан говорить про зупинення справ, завдяки якому вдасться переключити увагу і зайнятися раніше відкладеними справами.

Близнюки

Аркан «Правосуддя» відповідає за успіх, але тільки в тому випадку, якщо Близнюки зможуть взяти себе в руки і не згортати з обраного шляху. Гарантами удачі в справах стануть чесність і вміння приймати мудрі рішення.

«Місяць» у розкладі — карта здогадів і сумнівів, з якими потрібно боротися. Аркан закликає не блукати в сутінках і бути сміливими, щоб подолати внутрішні сум’яття і знайти шлях на щастя.

Аркан «Дурак» говорить про те, що на Близнюків чекає тріумф, якщо не посвячувати нікого в плани і відповідально поставитися до своєї роботи. За цією картою не можна сумніватися у своїх силах, а також забувати про відповідальність і обачність.

Рак

У кінці вересня Раки мають серйозні зміни. Аркан «Смерть» вказує на необхідність прощання з минулим, яке лише заважає подальшим крокам і всебічному розвитку.

По карті «Маг» настає час користуватися своїми талантами і знаннями. Карта говорить про можливості, які будуть доступні в тому випадку, якщо представники Знаку не побояться вийти з тіні і заявити про себе.

Завершує тиждень Аркан «Правосуддя», за яким Ракам важливо пам’ятати про чесність. Карта не обіцяє проблем у тому випадку, якщо відповідально ставитися до всього, що відбувається, і не йти на угоди з совістю.

Лев

На початку тижня за картою «Дурень» Левам не можна бути самовпевненими. Аркан закликає залишатися зібраними і обачними, щоб не потрапити в пастку долі і не стати заручниками своєї недалекоглядності.

За картою «Зірка» Леви зможуть звільнитися від проблем і турбот. Позитивна карта вказує на те, що шлях чистий, а значить можна сміливо займатися запланованими справами і не сумніватися в успіху.

Завершує тиждень Аркан «Місяць», за яким Левам важливо довіряти своїй інтуїції, а не чуткам. Вміння вчасно зупинитися допоможе обійти стороною неприємності та можливі інтриги.

Діва

«Самітник» у розкладі на початок тижня — карта, що закликає Дів не діяти з гарячого. Тому Аркану важливо скласти план дій, позбутися ілюзій і запастися терпінням, щоб залучити в життя благополучні зміни.

Карта «Маг» говорить про сприятливий час, коли не можна зволікати. Діви зможуть отримати своє щастя, якщо будуть активні і не злякаються відповідальності.

За картою «Колісниця» представники Знака можуть не сумніватися в тому, що успіх на їхньому боці. Арка закликає негайно зволікати з діями і всім покладатися на свої знання і докази розуму.

Терези

Цей тиждень буде для Терезів дуже вдалим Аркан «Зірка» обіцяє завершення проблем і чистий шлях. Порада карти—не кидати початого і сміливо йти назустріч своїй мрії.

«Колісниця» в розкладі — карта активної роботи. По неї Терезам належить зробити рішучий ривок, щоб поставити крапку в початій справі і отримати гідну нагороду за свою роботу.

Аркан «Помірність» говорить про необхідність уповільнити біг і прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе обійти стороною пастки долі і стати жертвами маніпуляторів.

Скорпіон

«Ієрофант» у розкладі на початок тижня — карта, що закликає Скорпіонів не поспішати з діями. Тому Аркану важливо відокремити важливе від другорядного, щоб не втрачати дорогоцінного часу і йти до своєї мети.

Аркан «Дурень» символізує випадковість, яка допоможе Скорпіонам подолати труднощі та залучити в життя позитивні зміни. Головне — не боятися відповідальності і не забувати про обережності.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», за яким проблеми йдуть, і Скорпіони зможуть відкрити нові горизонти. Карта символізує сприятливий час, коли можна сміливо прийматись за грандіозні проекти та не боятися невдач.

Стрілець

Тиждень для Стрільців розпочнеться з карти «Колесо фортуни», яка вказує на несподівані події, запобігти яким не вийде. Найкращим виходом буде спокійне спостереження. Зроблені висновки допоможуть залучити щастя і обійти стороною проблеми.

Аркан «Місяць» символізує внутрішні страхи та сумніви, які заважатимуть ухваленню вірних рішень. Стрільцям варто покластися на інтуїцію і довіряти собі, щоб знайти вихід з глухого кута.

За картою «Колісниця» настає час рішучих дій. Аркан символізує готовність до боротьбі за своє щастя і удачу, а значить, зволікати і сумніватися в власних силах не можна.

Козеріг

На початку тижня за картою «Зірка» Козероги можуть сміливо займатися запланованими справами. Аркан символізує удачу і процвітання, а значить, діяти можна без побоювань.

Деякі труднощі будуть у середині тижня, судячи з карти «Повішений». Аркан закликає Козерогів переключити увагу на другорядні завдання, якщо основні справи з якихось причин застопоряться.

За картою «Імператриця» настає період розквіту. Козероги зможуть залишити проблеми і сумніви в минулому, сміливо йти назустріч своєму щастю і не сумніватися в успіху. Головне – не поспішати і уважно стежити за тим, що відбувається.

Водолій

На початку тижня за картою «Місяць» від Водолеїв потрібно не тільки увагу до деталей, але і вміння передбачати неприємності. Довіряти варто лише своїй інтуїції, а не домислам і надуманим страхам.

«Закохані» в розкладі — карта неминучих змін. Представникам Знаку належить зробити важливий вибір, скасувати який не вийде, тому діяти потрібно обачно.

За картою «Колесо фортуни» Водоліїв чекають нові пригоди, які будуть позитивними. Для того, щоб справи пішли вгору, важливо не поспішати з діями і оцінити обстановку.

Риби

Початок тижня, судячи з карти «Закохані», буде непростим. Аркан вказує на необхідність рішучих дій, завдяки яким вдасться змінити життя на краще. Але перед цим Риби повинні бути готові до деяких труднощів.

Карта «Колесниця» вказує на нові можливості, завдяки яким Риби зможуть набути успіху та пошани. Порада Аркана – не зволікати і приступати до роботи, але при цьому не ділитися планами з неперевіреними людьми.

Завершує тиждень Аркан «Самітник», за яким представники Знаку зможуть відпочити і поміркувати про майбутнє. Карта не обіцяє неприємностей, якщо не надходити необачно.

You cannot copy content of this page