fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Перехід до другого місяця весни — радісна подія. Не затьмарювати його негараздами Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки карт Таро. Точні прогнози додадуть впевненості та допоможуть обрати правильний напрямок. Завдяки старшим Арканам кожен зможе дізнатися про те, що чекає в майбутньому, а також керувати своєю долею.

Увага до передчуттів також важлива, адже карти лише показують ймовірне майбутнє, а приймати рішення потрібно самостійно. Експерти рекомендують вибрати час, щоб познайомитися з розкладами і визначитися з планом дій на майбутній тиждень.

Овен

По карті «Суд» Овнів чекають зміни на кращий бік. Аркан вказує на завершення складнощів та нові перспективи, які не можна упустити. Представникам Знака важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб унеможливити виникнення труднощів.

Аркан «Імператор» говорить про те, що вона вистачить мудрості, щоб прийняти вірні рішення і покращити репутацію. По цій карті важливо не тільки бути впевненими в своїх діях, але і не забути про оточення. Овни зможуть стати лідерами, якщо будуть лояльні до тих, хто потребує допомоги.

Аркан “Сила” також обіцяє Овнам позитивні зміни. По цій карті немає причин для занепокоєння — будь-які завдання будуть виконані, якщо не гаситись і не сумніватися. Початок квітня надихатиме, а значить, настає час активних дій для залучення щастя.

Телець

Карта «Імператор» описує сильну особистість, здатну на нові досягнення. Тільцям з цього Аркану немає сенсу чекати— зараз чудовий час для підкорення вершин і залучення щасливих змін. Також представники сузір’я можуть розраховувати на підтримку із сторони впливової людини.

Аркан «Верховна жриця» говорить про вміння вчасно зупинятися, щоб уникнути проблем. За цією картою Тільцям варто частіше прислухатися до себе, щоб вибирати правильний напрямок і вправно йти від пасток долі.

Наприкінці тижня на карті «Диявол» на Тельців чекають випробування. Аркан описує ситуацію, коли через потурання слабкостям і поспіху можна пропустити нові можливості і зайти в глухий кут. Представники Знаку мають бути обережними в словах і діях, щоб не натягнути на себе проблем.

Близнюки

Аркан «Дурень» говорить про приємні перспективи, які відкриють Близнюкам нові шляхи розвитку. По цій карті важливо усвідомлювати дії і не поспішати, щоб виключити прикрі промахи.

Карта «Місяць» говорить про внутрішні переживання, найчастіше надумані і безпідставні. Порада Аркана – не довіряти пліткам і чуткам, які можуть завести в тупик і віддалити від поставлених завдань.

У кінці тижня за картою «Маг» Близнюки стоятимуть на порозі нових відкриттів. Аркан символізує новий шлях. Наповнений позитивними змінами, а значить, не можна зволікати і сумніватися в собі. Настав час активно працювати над собою, щоб досягти успіхів.

Рак

Карта «Вежа» говорить про зміни, причому стрімкі. Раки повинні бути готові до того, що їх життя зміниться, проте лякатися не варто. Аркан вказує на закономірні події, які допоможуть залишити за спиною минуле і старі цілі.

За картою «Дурень» Ракам не можна покладатися на волю випадку і ризикувати. Порада карти — не боятися змін, але при цьому не усвідомлювати і обачно обирати шлях. Успіх і везіння чекають на тих, хто здорово оцінює свої сили.

У кінці тижня за картою «Повішений» Раків чекають тимчасові труднощі, вирішити які потрібно відразу ж. Не виключено, що доведеться поміняти тактику або залишити завдання на потім, переключивши увагу на просту роботу.

Лев

По карті «Повішений» Левам не варто починати тиждень зі справ, які не заплановані або не першорядні. Аркан говорить про ймовірність марно витратити час і сили, про не просунутись і на крок.

Аркан «Верховна жриця» закликає представників сузір’я не поспішати. Набуття внутрішньої гармонії допоможе відчути себе впевненіше і з легкістю вибирати правильний напрямок, спритно огинаючи пастки, розставлені долею.

Карта «Ієрофант» обіцяє Левам не тільки серйозних покровителів, але й нові можливості. Порада Аркана – займатися плануванням і не забути про першочергові завдання. Їхнє виконання допоможе вийти на новий рівень успіху.

Діва

Аркан «Повішений» символізує тимчасову ізоляцію та труднощі, які вдасться подолати, якщо проаналізувати ситуацію та вибрати найкраще рішення. Не виключено, що Дівам доведеться на час відкласти деякі справи, щоб виключити недоліки та інші неприємності.

У середині тижня за картою «Помірність» немає сенсу поспішати. Аркан закликає плавно входити в робочий ритм, обережно оглядатися і не робити поспішних висновків. Порада карти — не витати в хмарах і не дурити себе, загадуючи наперед.

Завершує тиждень Аркан «Дурень», за яким на Дів чекають приємні події. За цією картою невдачі не переслідуватимуть представників сузір’я, якщо залишатися пильними і обережними. Поспіх і халатність неприпустимі.

Терези

На початку тижня за картою «Дурань» Терези мають бути готові до несподіваного повороту подій. Успіх буде на боці тих представників Знаку, хто не боїться змін, але при цьому не поспішає з діями і здорово оцінює свої можливості.

Аркан «Сила» говорить про стійкість та оптимізм, завдяки яким вдасться подолати тимчасові перепони на шляху на щастя. Терези зможуть втілити в життя сміливі мрії, якщо рухатимуться вперед і не звертатимуть уваги на дрібні негаразди.

Завершує тиждень карта «Закохані», що символізує швидкі зміни. Тому Аркану Терезам належить зробити важливий вибір, відмовитися від малого. Щоб незабаром отримати гарну нагороду за докладені зусилля та вміння приймати самостійні рішення.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти «Сонце», буде не тільки позитивним, а й перспективним. Аркан символізує свободу від страхів та сумнівів, удачу та позитивний настрій. Скорпіони зможуть обирати будь-який напрямок для розвитку, залучати в життя добробут і фінансову незалежність.

Аркан «Правосуддя» вносить у життя ясність. Скорпіони зможуть не тільки оцінити результати праць, але й скоригувати подальші цілі. По цій карті важливо пам’ятати не тільки про відповідальність, але і про чесність. Ці якості допоможуть уникнути неприємностей як у справах, так і в спілкуванні.

Дещо зіпсує позитивний настрій Аркан «Вежа», однак карта не обіцяє проблем. По ній Скорпіони зможуть звільнитися від ілюзій і негативних прив’язок, які заважають приймати вірні рішення і віддаляють від реальності.

Стрілець

На початку тижня Стрільців чекають неминучі зміни. Аркан «Колесо удачі» символізує новий виток життя, до якого потрібно пристосуватися. У Стрільців буде час, тому не потрібно поспішати з висновками і тим більше з діями. Зараз важливо досягти рівноваги і спокійно споглядати, щоб зробити вірні висновки.

Друга карта розкладу «Імператриця» говорить про те, що справи йдуть угору. Стрільцям важливо нести відповідальність за рішення і не поспішати, щоб у поспіху не забути важливих деталей. Саме з них і складатиметься благополучне майбутнє.

Завершує тиждень карта «Сонце», що обіцяє Стрільцям чудові вихідні. Тому Аркану проблеми йдуть на другий план, вивільняється внутрішня енергія, яку необхідно направити в потрібне русло. Аркан символізує нові досягнення, фінансову стабільність та приємні перспективи.

Козеріг

Початок тижня, судячи з карти «Вежа», буде не найрадіснішим. Козерогів чекає жорстока реальність, до якої важливо пристосуватися і зняти рожеві окуляри. Насправді Аркан не обіцяє негативу, якщо усвідомлювати і не витати в хмарах, намагаючись відгородитися від подій світу за ілюзорними мріями.

Карта «Місяць» відкриває глибинні знання, привертаючи увагу Козерогів до внутрішнього світу. Тому Аркану не можна покладатися на домисли і здогадки — лише на голі факти і увагу до передчувань. Вони не обдурять і допоможуть вийти переможцями з неоднозначної ситуації.

Завершує тиждень карта «Диявол», мета якої — застереження. Козероги, якщо будуть неуважні, ризикують оступитися і поплатитися за свою недбалість. Порада Аркана— бути зібраними, обережними та уважними

Водолій

Цей тиждень буде не найпростішим, проте Водолії зможуть зібратися з силами і залучити позитивні зміни. Аркан «Смерть» говорить про важливість залишати минуле за спиною і відмовлятися від невдалих цілей, щоб не втрачати нових можливостей.

Аркан «Диявол» попереджає про проблеми, які можуть виникнути через високу зарозумілість і халатне ставлення до свою роботу. По цій карті важливо дотримуватися правил і не відступати від обраної стратегії, щоб не зайти в глухий кут.

Довгоочікувані зміни принесе мапа «Колесо удачі». Аркан говорить про тому, що події розвиватимуться стрімко, проте від Водоліїв буде потрібно витримка. Вміння залишатися в стані спокою і аналізувати те, що відбувається, вбереже від поспішних дій і провалу.

Риби

«Смерть» у розкладі на початок тижня — карта звільнення та відродження. Риби можуть попрощатися з бідами і пробілами, розірвати токсичні прив’язки і почати шлях до щасливого життя.

Аркан «Суд» означає перемогу та завершення труднощів. За цією картою представники сузір’я зможуть поставити на місце кривдників, виграти в судових розглядах і завершити неприємний період життя.

Завершує тиждень мапа «Помірність». По ній Риби можуть не поспішати з діями — Аркан говорить про необхідність набути внутрішньої рівноваги, розставити пріоритети і крок за кроком наближатися до поставлених цілей.

You cannot copy content of this page