fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Перший місяць літа підходить до завершення, і цей важливий період як ніколи потрібні цінні поради. Старші Аркани Таро допоможуть Знакам Зодіаку завершити червень на позитивній ноті і розпочати липень із залучення успіху.

Червень добігає кінця, а значить, час підбивати підсумки першого півріччя 2022 року. Впоратися з поставленими завданнями та вчасно завершити справи Знакам Зодіаку допоможуть поради карт Таро. Рекомендації старших Арканів стануть чудовою підмогою для вирішення нагальних проблем, а також допоможуть обійти стороною неприємності. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують уважно вивчити карти, що випали, щоб бути в курсі подій і залучити в життя удачу.

Овен

Овнам на початку тижня важливо пам’ятати про те, що правильно розставлені пріоритети- це вже половина перемоги. Карта «Ієрофант» закликає довіритися голосу розуму, не потурати емоціям і діяти рішуче, якщо план вже складено.

«Самітник» у розкладі — карта тимчасової ізоляції. Тому Аркану Овни зможуть взяти паузу, щоб ще раз обміркувати свої дії, скоригувати цілі і заповнити запас сил, яких знадобиться багато.

Аркан «Дурень» завершує тиждень, і його порада не боятися змін. Овни повинні бути відкриті, а щоб не упустити вісників змін, необхідно навчитися читання знаків долі. Вони вкажуть шлях до світлого майбутнього.

Телець

Аркан «Правосуддя» закликає Тельців не відкладати роботи і діяти сміливіше. Правда буде на боці тих, хто діє чесно і не боїться складнощів, подолання яких допоможе здобути успіх.

По карті «Ієрофант» Тільці зможуть досягти певних успіхів у справах, якщо дотримуватимуться усталених правил і порядків. Вміння вчитися і переймати досвід мудрого покоління також зіграє на руку.

Карта «Маг» обіцяє славу і шана в тому випадку, якщо Тельці розвиватимуться всебічно, розкриватимуть свій потенціал і не боятимуться змін. Тому Аркану настав час рішучих дій, які призведуть до нових перемог.

Близнюки

На початку тижня за картою «Імператор» від Близнюків потрібно дисциплінованість і виконавчість. Завдяки активній роботі та вмінні прислухатися до мудрих порад вийде впоратися з поставленими завданнями в термін.

У середині тижня Близнюкам необхідно наважитися на рішучий крок. Аркан «Колісниця» вказує на період, коли завзятість та оптимістичний настрій допоможуть подолати останні перепони і набути щось цінне.

Липень почнеться з карти «Сонце», а значить, Близнюкам можна сміливо підкорювати нові вершини. Перешкод на шляху немає, тому можна займатися будь-якими справами і приступати до втілення в життя сміливих ідей.

Рак

Початок тижня буде не найпозитивнішим. Аркан «Повішений» закликає Раков не поспішати з діями, особливо якщо ситуація неоднозначна. Перш, ніж намагатися зламати перешкоди на шляху, варто розглянути обставини, що склалися, під іншим кутом і знайти нові рішення.

«Маг» у розкладі — карта винахідливості, яка вторить першому Аркану розкладу. Раки зможуть подолати тимчасові труднощі, якщо відмовляться від стандартних методів, виявлять кмітливість і знайдуть нові способи для вирішення складних завдань.

Карта «Сила» відкриває другий літній місяць, вказуючи Ракам на необхідність активної роботи. Знань і навичок вистачить для підкорення нових вершин, а значить, не потрібно пасувати і боятися проявити свої таланти.

Лев

На початку тижня Леви можуть не турбуватися. Аркан «Імператриця» вказує на зростання і розвиток, а значить, розпочаті справи будуть йти вгору. Порада карти – не поспішати подій, щоб у поспіху не упустити важливих деталей.

Карта «Сила» закликає представників Знаку не зволікати і приступати до сміливих проектів тут і зараз. Всесвіт прихильний, а навичок і знань вистачить, щоб подолати будь-які труднощі.

Аркан «Смерть» закликає Львів залишити за спиною минуле, скоригувати плани та не боятися змін. Вони обов’язково будуть на краще, якщо не сумніватися в собі і зробити крок назустріч новим пригодам.

Діва

Початок тижня, судячи з карти «Верховна жриця», буде дуже успішним для Дів. Для того, щоб успіх не відвернувся, не варто поспішати і вірити чуткам. Увага до інтуїції допоможе не помилитися з вибором шляху.

Втілити в життя сміливі плани вийде, якщо не поспішати і зважувати кожен крок. Аркан «Маг» вказує на необхідність повірити в себе і з ким не ділитися своїми планами, щоб виключити вплив заздрісників і маніпуляторів.

Аркан «Місяць» описує ситуацію глухого кута, з якого Дівам допоможе вибратися вміння тримати себе в руках. Завдяки уважності та обережності вдасться обійти пастки долі і з легкістю подолати власні сумніви.

Терези

На початку тижня за картою «Дурань» Терезам важливо пам’ятати просте правило: мовчання — золото. Відмова від розголошення своїх планів убереже від неприємностей, а вміння зосередитися на роботі позбавить прикрих промахів.

Карта «Закохані» вказує Терезам на необхідність змін. У кінці червня настав час підбити підсумки, а також визначитися з подальшими цілями. Не виключено, що представники Знаку будуть змушені пожертвувати чимось, щоб незабаром окупити позбавлення.

За картою «Правосуддя» Терези зможуть розібратися з насущними проблемами, відновити справедливість і поставити на місце кривдників. Головне — діяти чесно, щоб пізніше не проводити роботу над помилками.

Скорпіон

Скорпіонам у кінці червня супроводжуватиме удача. Аркан «Імператриця» є однією з позитивних карт, яка вказує на відсутність перешкод на шляху. Залучити щастя і процвітання вдасться, якщо не поспішати і уважно прислухатися до себе.

За картою «Помірність» Скорпіонам важливо пам’ятати, що імпульсивні дії можуть завести в тупик і стати причиною безлічі негараздів. Порада Аркана— бути пильними і обережними, щоб уберегтися від неприємностей.

Аркан «Місяць» завершує тиждень, закликаючи Скорпіонів керувати своїми почуттями і погоджувати емоції з доказами розуму. Такий баланс необхідний для нових перемог та залучення благополучних змін.

Стрілець

Тиждень починається з карти «Смерть», мета якої — вказати Стрільцям на необхідність змін. Настав час звільнитися від тісних рамок і усунути все то, що заважає активному розвитку та залученню позитивних змін.

Карта «Колісниця» говорить про необхідність брати бика за роги. Тому Аркану зволікання позбавить Стрільців перспектив, тому роздумувати і сумніватися в своїх силах не можна. Активність і впертість допоможуть досягти потрібних цілей.

Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що в кінці тижня Стрільці відчуватимуть, що земля йде з-під ніг. Такий поворот подій не можна залишати поза увагою, проте діяти з гарячого не можна — важливо почекати час, щоб вникнути у суть того, що відбувається.

Козеріг

Аркан «Імператриця» говорить про стабільність та гармонію. По цій карті у Козерогов з’являться перспективи для зростання і розвитку, причому йдеться не тільки про ділове середовище, але і про успіхи в особистому житті.

Карта «Маг» закликає Козерогів до активності. У середині тижня важливо покладатися не тільки на отримані знання, але і розвивати вроджені здібності, щоб не втрачати нових можливостей.

Кінець тижня, судячи з карти «Повішений», пройде неспішно. У Козерогов з’явиться час осмислити те, що відбувається, відмовитися від помилкових цілей і змінити тактику, щоб прийти до особистого успіху.

Водолій

На початку тижня за картою «Колісниця» Водоліям час залишити роздуми і діяти активно. Аркан вказує на сприятливий час, коли досягти нових успіхів буде простіше за рахунок впевненості та завзятості.

Карта «Дурень» закликає Водоліїв до обережності. Справи будуть просуватися легко, але це не означає, що можна послабити пильність, недбале ставлення до своїх обов’язків не приведе ні до чого доброго.

Аркан «Вежа» попереджає Водоліїв про те, що настав час розправити плечі і впустити в життя зміни. Події розвиватимуться не за сценарієм, проте терпіння і посидючість допоможуть вчасно вступити в гру.

Риби

Аркан «Колісниця» – символ оптимізму і наполегливості. Риби по цій карті зможуть розпочати тиждень активно і не боятися змін — вони будуть на краще, якщо не пасувати і вірити у свої сили.

За картою «Закохані» Риби мають зробити важливий вибір, який визначить майбутнє. Аркан закликає приймати самостійні рішення, щоб не зайти в тупик і не стати заручниками обставин.

Аркан «Повішений» вказує Рибам на необхідність зміни діяльності. За цією картою деякі справи буде неможливо виконати, тому потрібно переключитися на другорядну роботу і не втрачати часу задарма.

You cannot copy content of this page