fbpx
Перейти до вмісту

Таро-прогноз на тиждень з 27 грудня 2021 року по 2 січня 2022 року для кожного знаку зодіаку 

Таро-прогноз на тиждень з 27 грудня 2021 року по 2 січня 2022 року.

Завершити 2021 рік успішно та закласти фундамент майбутніх перемог на новий рік допоможуть своєчасні підказки старших Арканів. Прогноз на тиждень, виконаний за допомогою карт Таро, стане провідником у щасливе життя. Увага до інтуїції допоможе знайти правильні рішення кожної життєвої ситуації.

Овен

Аркан «Повішений» закликає Овнів завершити 2021 рік, прислухаючись до своїх відчуттів. По цій карті важливо довіряти інтуїції, щоб оминути пастки, які розставила доля на шляху до щасливого життя.

Карта «Місяць» вказує на необхідність боротьби із сумнівами. Овни зможуть знайти вихід із складної ситуації, якщо перестануть вірити чуткам та ігнорувати інтуїцію. Вона допоможе впоратися із скрутною ситуацією.

Аркан «Маг» обіцяє чудовий початок року. Для Овнів ця карта буде символом змін, які увірвуться в життя, якщо повірити у свої здібності та розкривати свої таланти. Нестандартні рішення допоможуть досягти успіху у справах та особистому житті.

Телець

По карті «Місяць» Тельцям важливо зібратися з духом, щоб протистояти страхам та сумнівам. У 2021 році, що минає, важливо залишити все те, що заважає щасливому життю, і для цього важливо слухати себе, а не думку сторонніх.

По карті «Дурень» Тельці повинні пам’ятати про те, що навіть безтурботність, що здається, може вмить змінитися нерозумінням того, що відбувається. Аркан вказує на необхідність бути обережними та послідовними, щоб прийти до мети без втрат.

На початку 2022 року Аркан «Сила» вказує на можливість досягти успіху. Для того щоб успіх не відвернувся, Тельці повинні бути сміливими та активними, але при цьому усвідомлювати кожну дію.

Близнюки

Карта «Повішений» попереджає Близнюків про те, що не всі справи будуть просуватися без проблем, проте вихід із ситуації знайдеться. Довіра інтуїції та передчуттям допоможе знайти правильні рішення.

По карті «Смерть» Близнюкам доведеться відпустити минуле і підготуватися до змін у житті. Аркан не обіцяє неприємностей, якщо не піддаватися паніці і не намагатися воскресити те, що вже стало частиною історії.

На початку 2022 року за картою «Місяць» Близнюкам не можна піддаватися паніці та боятися невідомості. Домисли та чутки не допоможуть знайти шлях до щастя, а отже, треба бути сміливими та активними.

Рак

Аркан “Колісниця” закликає Раків завершити рік на позитивній ноті. По цій карті успіх не забариться, якщо не зволікати і братися за складні справи, щоб завершити їх у належний термін.

Карта Башта говорить про те, що Ракам важливо змінити світогляд і подивитися на проблеми під іншим кутом. Неупереджене ставлення до поточних справ допоможе виявити неточності і швидко впоратися з проблемами, що насуваються.

Аркан «Колесо фортуни» символізує зміни, і Раки на початку 2022 року мають бути готовими до того, що в життя прийдуть непередбачувані події. Порада картки – не робити активних дій доти, доки не буде повної впевненості у своїй правоті.

Лев

“Мир” у розкладі – карта, що вказує на спокійне завершення року. Аркан обіцяє Левам примирення з близькими, можливість завершити справи в належний термін та здобуття гідної нагороди.

Аркан «Вежа» описує ситуацію, коли Левам доведеться подивитися правді у вічі. По цій карті відбувається руйнування стереотипів, які заважали поступу вперед і сковували Левів.

Аркан «Ієрофант» говорить про мудрість та вміння правильно розставляти пріоритети. По цій карті Левам важливо переймати досвід мудрого покоління, а також ділитися своїми знаннями, щоб отримати відмінну репутацію.

Діва

Карта «Ієрофант» закликає Дів розставити пріоритети і знайти наставника, який допоможе розібратися з поточними питаннями. Уміння розподіляти сили та неупередженість допоможуть залучити нові успіхи.

По карті «Закохані» Дів чекає непростий вибір. Зробити його важливо самостійно, прислухаючись до себе, щоб унеможливити неточності та вибір шляху, який нав’язаний оточенням, а не власними інтересами.

За картою «Смерть» Дівам на початку 2022 року важливо остаточно відмовитися від усього, що можна залишити у минулому. Це можуть бути погані звички, що зжили себе стосунки та застарілі плани.

Терези

«Повішений» у розкладі на кінець 2021 року – карта, що закликає Терезів переключити увагу. Аркан описує ситуацію, коли деякі справи потрібно поставити на паузу, і щоб не гаяти часу задарма, переключити увагу на інші турботи.

По карті «Сила» Терези зможуть подолати будь-які перешкоди та труднощі, якщо будуть впевнені у собі та своїх можливостях.

Аркан “Правосуддя” говорить про відповідальність. По цій карті Терезам важливо пам’ятати про те, що будь-яка дія і слово позначиться на майбутньому, і щоб не було проблем, важливо чинити чесно і не намагатися схитрувати.

Скорпіон

Аркан «Імператриця» обіцяє чудовий початок тижня. Скорпіони можуть не сумніватися в тому, що події приймуть сприятливий результат. Важливо лише не квапити часу та діяти за планом.

Карта Сонце говорить про успіхи, які неодмінно увірвуться в життя Скорпіонів. У вас немає перешкод, а значить, можна сміливо братися за грандіозні проекти і розкривати сплячі таланти.

По карті «Дурень» Скорпіонам не можна недбало ставитися до того, що відбувається в житті. Вміння приймати швидкі рішення та підлаштовуватися під обставини убережуть від помилок та допоможуть залучити позитивні зміни.

Стрілець

Аркан «Колісниця» закликає Стрільців почати тиждень активно і не відмовлятися від пропозицій, що надходять. Ймовірно, що під час відрядження чи подорожі вдасться знайти відповіді хвилюючі питання, і навіть укласти вигідні угоди.

По карті «Сонце» до Стрільців прийде успіх. Карта символізує білу смугу, коли будь-які починання приносять успіх, славу та добрий дохід. Карта вказує на стабільний час і Стрільці не повинні знижувати темп, взятий на початку тижня.

Завершує тиждень карта “Дурень”. По ній Стрільці зможуть досягти нових вершин успіху, якщо будуть пильні і не стануть недбало ставитися до своїх обов’язків. Вміння чути внутрішній голос буде приємним бонусом, коли потрібно буде ухвалити складне рішення.

Козоріг

Аркан «Маг» закликає Козорогів відмовитися від стереотипного мислення та дотримання стандартів. Вміння швидко приймати нестандартні рішення та використати свої таланти дозволять знайти вирішення складних питань та залучити процвітання.

Карта «Сила» обіцяє випробування, подолати які допоможе оптимістичний настрій та віра у свої сили. Козороги зможуть вийти на новий рівень як у справах, так і в особистому житті, якщо не зволікатимуть і відмовлятимуться від подарунків долі.

Карта «Смерть» говорить про перехідний етап, коли з життя йде все те, що заважає щастю та активному розвитку. Порада Аркана — безперечно відмовлятися від усього, що здається зайвим, щоб якнайшвидше залучити позитивні зміни.

Водолій

Аркан «Закохані» закликає Водоліїв поміркувати та прийняти вірне рішення, яке допоможе залучити нові успіхи. По цій карті важливо бути самостійними і не втілювати в життя чужі мрії та ідеали.

Карта «Сонце» обіцяє чудову середину тижня. За цим Арканом Водоліїв чекає заслужена нагорода та відпочинок, під час якого важливо відновити сили та зайнятися плануванням, розставляючи пріоритети.

Аркан «Колісниця» говорить про те, що настав час втілювати плани в життя, і зволікати не можна. Водоліям важливо пам’ятати про розумну обережність, щоб у запалі не помилитися і не звернути на шлях, що веде в глухий кут.

Риби

Рибам на початку тижня важливо сповільнити темп, щоби прислухатися до себе. За картою «Закохані» вони мають зробити важливий вибір, який допоможе залучити щастя. Рішення не можна приймати поспіхом, покладаючись на емоції чи поради оточення.

По карті «Диявол» Риби чекає боротьба з внутрішніми демонами: шкідливими звичками, страхами та нав’язаними стереотипами. Аркан вказує на час випробувань, пройшовши які, вдасться знайти щастя.

По карті «Ієрофант» Риб чекає період, коли потрібно покладатися на свою інтуіцію, відрізняти правду від брехні і слідувати шляхом духовного розвитку. Це допоможе остаточно позбавитися всіх шкідливих прив’язок.