fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 27 листопада по 3 грудня 2023 року для кожного знака зодіака

Перехід від осені до зими – відповідальний час. Завершити рік на позитивній хвилі та залучити успіх у всіх сферах життя Знакам Зодіаку допоможе точний прогноз Таро. Поради старших Арканів допоможуть з упевненістю вибрати шлях, який спричинить щастя.

Таро-прогноз на тиждень з 27 листопада по 3 грудня 2023 року. Карти Таро – чудовий інструмент для того, щоб керувати своєю долею. Точні підказки Арканів допомагають зазирнути у майбутнє і ухвалити рішення, здатні змінити життя на краще. Астрологи рекомендують уважно вивчити карти розкладу, що випали, щоб дізнатися про майбутні події і заздалегідь підготуватися до майбутніх змін. Не варто забувати про те, що поради карток несуть рекомендаційний характер, а значить, рішення потрібно приймати усвідомлено і без поспіху.

Овен

Цей тиждень, судячи з розкладу, буде перспективним. Аркан «Правосуддя» відкриває тиждень, закликаючи Овнів до порядку та рівноваги. По цій карті представникам сузір’я важливо бути об’єктивними та послідовними у діях, щоб завершити складні справи вчасно та отримати гідну винагороду.

“Сонце” в розкладі – карта завершення важкого періоду та звільнення від перешкод на шляху до щастя. Аркан обіцяє Овнам чудові перспективи, якщо не зволікати і не сумніватися у своїх силах. Представники сузір’я зможуть розпочати щось нове та захоплююче, що принесе не лише щастя, а й добрий дохід.

Карта «Суд» говорить про те, що Овнам не можна не діяти. Аркан обіцяє доленосні зміни, а значить, настав час звільнитися від обставин, що сковують, переглянути свої цілі і правильно розставити пріоритети. Удача не залишить, якщо залишатися чесними та неупередженими.

Телець

Тиждень починається з карти «Маг», яка закликає Тельцов не сумніватися у собі. Настав час розкрити свої таланти, користуватися ними для досягнення нових успіхів та шукати особистий шлях розвитку. Представникам сузір’я важливо пам’ятати про відповідальність, яка допоможе обійти стороною пастки і не зайти в глухий кут.

“Дурань” у розкладі – карта щасливого випадку. Для Тельців вона означає нові можливості та щастя. Представникам Знаку важливо контролювати все, що відбувається у житті. Увага до деталей допоможе правильно розставити пріоритети і легко залучити позитивні зміни.

Карта «Колесо удачі» говорить про різкі зміни, які можуть змусити понервувати. Тельцям важливо пам’ятати, що будь-які рішення не повинні ґрунтуватися на сильних емоціях, а отже, треба почекати час, спокійно оцінити обстановку і вже після знову брати кермо влади в свої руки.

Близнюки

Карта «Сила» повідомляє Близнюкам про те, що перешкоди на шляху потрібно долати з оптимізмом та вірою у краще. Аркан обіцяє нові можливості тим, хто не втрачає гарного настрою і готовий змінити життя завдяки активній роботі та вмінню пристосовуватися до обставин, що змінюються.

Карта «Самітник» закликає представників сузір’я не поспішати з висновками і дати собі час на обмірковування. Тому Аркану не завадить пауза і відсторонення від зовнішнього шуму. У тиші та спокої Близнюки зможуть правильно розставити пріоритети та залишити за спиною все те, що заважає залученню щастя.

Про зростання і сприятливий результат затіяного говорить карта «Імператриця». По ній Близнюкам не варто квапити час — все йде своєю чергою і обов’язково завершиться повною перемогою. Порада карти — насолоджуватися тим, що вже є в житті, шукати підтримки у близьких та з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Рак

Цього тижня раки можуть досягти успіху у справах. Аркан “Сонце” говорить про те, що представники сузір’я стоять на порозі нових можливостей, упускати які не можна. Порада карти — вірити у свої сили та з оптимізмом дивитися у майбутнє. Настав час активно братися до роботи і втілювати у життя сміливі ідеї.

Аркан «Маг» закликає Раків до духовного розвитку, завдяки якому стане зрозумілим істинний шлях. По цій карті змін не уникнути, і щоб вони були позитивними, представникам сузір’я важливо бачити, а не руйнувати, оточувати себе сильними особистостями та прагнути подальшого зростання.

«Смерть» у розкладі – карта перетворення та очищення. Аркан говорить про те, що Ракам для залучення щастя та удачі важливо відмовитися від усього застарілого та заважаючого розвитку. Настав час залишити в минулому сумнівні ідеї, звільнитися від токсичних відносин і знайти нові цілі, які допоможуть вийти на новий рівень успіху.

Лев

Початок тижня буде активним та оптимістичним. По карті «Сила» Леви можуть досягти успіхів, якщо старанно працюватимуть над створенням фундаменту. Порада карти – спрямовувати енергію в русло творення, не боятися труднощів і долати тимчасові перешкоди без страху та сумнівів.

Аркан «Колесниця» обіцяє Левам нові можливості, у тому числі завершення складних справ та отримання заслуженої нагороди. Представники сузір’я не повинні забувати про свої пріоритети та відволікатися на другорядні завдання, інакше є ризик упустити приємні можливості.

Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що в житті відбуватимуться події, вплинути на які Львів не вдасться. Однак засмучуватися не варто. Представникам сузір’я важливо виявити витримку та бути уважними, щоб не упустити важливих деталей. Вони стануть ключем до розгадки та допоможуть прийняти правильні рішення.

Діва

Аркан «Імператор» обіцяє Девам чудовий початок тижня. Представники сузір’я зможуть реалізувати свої амбіції, досягти нових успіхів та зірвати куш. Для цього важливо бути послідовними, чесними та активними. Кропотлива робота та вміння переймати досвід мудрого покоління дозволять здобути щастя та зміцнити своє становище у суспільстві.

Карта «Сонце» говорить про те, що Дів чекає на успіх. По цій карті на шляху немає перешкод, а отже, можна сміливо вибирати шлях і слідувати за мрією. Представникам сузір’я не можна забувати про те, що притягнути успіх можна силою думки. Тому так важливо налаштуватися на хвилю позитиву та бути впевненими у собі.

Ще один позитивний Аркан говорить про нові можливості. Карта «Сила» закликає Дів до відповідальності, вірності своїм словам та принципам. Порада картки – не сумувати і не боятися складнощів. Подолання тимчасових труднощів загартовує та допомагає виховувати найкращі риси характеру.

Терези

Тиждень для Терезів починається з карти «Світ». Вона говорить про те, що представники сузір’я зможуть набути внутрішньої рівноваги та гармонії із зовнішнім світом. Аркан обіцяє мирне вирішення розбіжностей, можливість завершити розпочате та отримати гідну нагороду за свою працю.

Аркан «Імператриця» обіцяє Терезам сприятливий час для того. Щоб направити свою енергію у творче русло. Карта говорить про благополуччя, зростання та розвиток, а також про налагодження особистого життя. Порада карти — не квапити подій та уважно стежити за знаками долі. Вони допоможуть знайти шлях до щастя.

Аркан «Колесо удачі» символізує різкі зміни та події, на які не можна вплинути відразу ж. Від Терезів буде потрібно уважність і вміння вичікувати. Як тільки пил вщухне, представники сузір’я зможуть взяти кермо влади в свої руки і мудро правити своєю долею.

Скорпіон

Аркан «Імператор» обіцяє Скорпіонам не лише успіхи у справах, а й допомогу впливової людини. Завдяки його становищу та зв’язкам представники сузір’я зможуть вирішити серйозні завдання, просунутися у кар’єрі та зміцнити репутацію. Порада картки — бути об’єктивними та чесними, не забувати про відповідальність та сміливо дивитися у майбутнє.

«Самітник» у розкладі — карта усамітнення та розміщення пріоритетів. Скорпіонам варто на якийсь час піти в себе, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання, позбутися застарілих ідей і скоригувати плани. Завдяки самоті буде простіше почути себе та визначитися з подальшою роботою.

По карті «Суд» на Скорпіонів чекає звільнення від труднощів. Аркан говорить про те, що до кінця тижня представники сузір’я зможуть поставити крапку у серйозному проекті, отримати нагороду за свою роботу, а також залишити позаду заздрісників та пліткарів, які заважають щасливому життю.

Стрілець

Карта «Маг» закликає Стрільців розпочати тиждень із запровадження нововведень у роботу, пошуку більш легких способів вирішення поставлених завдань. Аркан говорить про те, що винахідливість та вміння користуватися своїми талантами неодноразово виручать представників сузір’я.

Аркан «Диявол» обіцяє Стрільцям час випробувань, коли важливо бути не лише пильними, а й сильними морально. По цій карті не можна потурати примхам і спокусам, вірити чуткам і поширювати плітки. Також Аркан закликає нікому не розголошувати своїх планів.

По карті «Повішений» Стрільцям доведеться переглянути свої плани, щоб відмовитися від застарілих ідей і не гаяти часу. Аркан символізує тимчасові труднощі, вийти з яких вийде, якщо представники сузір’я зможуть бути чесними перед собою і перестануть потурати ілюзіям.

Козеріг

Початок тижня у Козерогів буде позитивним. Аркан «Зірка» символізує віру та надію, виконання бажань та шлях, вільний від неприємностей. Порада карти – йти наміченим шляхом, доводити розпочате до кінця і не сумніватися у своїх силах. Чуйність. Доброта і творча праця допоможуть знайти шлях до щастя та успіху.

Карта «Повішений» говорить про необхідність бути уважними та обачними. Козерогам не можна пускати все на самоплив і сподіватися диво. Зараз важливо контролювати все, що відбувається в житті, усвідомлювати дії і не витрачати час на те, що неможливо виконати тут і зараз.

Карта “Закохані” символізує вибір серця. З цього Аркану Козерогам важливо приймати самостійні рішення, а чи не йти щодо більшості. Серйозний вибір скасувати не вийде, а отже, поспішати з висновками не варто. Перед тим, як зробити рішучий крок, потрібно зважити всі за і проти.

Водолій

Цього тижня Водолії мають бути пильні та відповідальні. По карті «Повішений» представників сузір’я чекає переосмислення та відмова від застарілих цілей. Карта символізує труднощі, подолати які буде простіше, якщо не бути самовпевненими.

«Місяць» у розкладі — карта таємних знань, передчуттів та інтуїції. За нею Водоліям важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу, аналізувати події та приймати мудрі рішення. Також представники сузір’я мають подолати внутрішні страхи та сумніви, які заважають розвитку та залученню щастя.

Завершує тиждень Аркан «Сила», який говорить про чудові можливості. Водоліям не варто зволікати — настав час проявити себе, щоб завоювати нові вершини успіху, утвердитися в суспільстві та заробити відмінну репутацію. Спокійна впевненість та активна життєва позиція відкриють нові можливості.

Риби

Карта «Зірка» обіцяє Рибам звільнення від труднощів, виконання заповітних бажань та Вища заступництво. Тому Аркану важливо пам’ятати про кінцеву мету, не зраджувати своїх ідеалів і бути чуйними до прохань близьких. Внутрішня гармонія допоможе впоратися з будь-якими турботами у короткий термін.

Карта «Самітник» закликає Риб не припиняти духовних пошуків. Аркан говорить про те, що представники сузір’я зможуть на якийсь час усамітнитися, щоб обдумати подальше, визначитися з цілями і правильно розставити пріоритети. Також Рибам важливо відновити сили та енергію для активної роботи над створенням успішного майбутнього.

По карті «Колесо удачі» Рибам не можна піддаватися паніці. Аркан говорить про те, що наприкінці тижня життя стрімко змінюватиметься, проте представникам сузір’я важливо залишатися у стані спокою. Така тактика допоможе прийняти вірні рішення та знову керувати своєю долею.

You cannot copy content of this page