fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Щотижня — це нові можливості, які не можна упускати. Про те, як пройде перехід від зими до весни для Знаків Зодіаку, розповість Таро-прогноз. Підказки старших Арканів допоможуть зорієнтуватися і направити енергію в потрібний напрямок.

Перехід від зими до весни — завжди радісна подія. Зима завершується, забираючи з собою холодну та хмарну погоду. Перехід від лютого до березня буде позитивним, якщо вірити в себе, а також не забувати про підказки карт.

Овен

Завершує лютий позитивний Аркан «Мир», за яким Овни зможуть набути сенсу життя, знайти своє призначення, а також попрощатися з проблемами та перешкодами. Порада карти – насолоджуватися кожним днем і виховувати в собі кращі якості.

«Місяць» у розкладі — карта сумнівів, які можуть віддалити від бажаної мети. Тому Аркану Овнам не можна довіряти чуткам і неперевіреної інформації, щоб не піти по помилковому шляху. Удача не залишить, якщо довіряти передчуттям і відмовитися від необдуманих дій, здатних завести в глухий кут.

В кінці тижня за картою «Суд» Овни зможуть завершити складні справи, які тяглися з зими. По цій карті удача буде на боці чесних і неупереджених представників сузір’я, які звикли добиватися успіхів чесною працею і активно розвиватися по всіх напрямках.

Телець

Прекрасний тиждень чекає на Тельців. Аркан «Сонце» говорить про нові можливості, в тому числі здобуття фінансового благополуччя. Порада карти – не боятися нововведень, прагнути до нових вершин і насолоджуватися кожним прожитим днем.

Аркан «Дурень» закликає Тельців зосередитися, щоб не допустити прикрих промахів. Карта говорить про те, що в життя увірвуться зміни, здатні змінити життя на краще, проте представникам Знаку важливо оцінити свої сили та можливості перед активною роботою.

По карті «Маг» настає час змін, коли Тельці зможуть вибрати вірний шлях і пройти його до кінця. Порада Аркана — діяти самостійно і зневажатися не тільки на отримані знання, але і користуватися своїми талантами повною мірою.

Близнюки

Аркан «Ієрофант» закликає Близнюків не зволікати і намічати план дій. В кінці зими можна зайнятися плануванням, щоб визначитися з першорядними завданнями і спрямувати сили на вирішення нагальних питань.

Карта «Зірка» недарма називається особистим ангелом-охоронцем. По ній Близнюки можуть спокійно займатися справами і не переживати за їх вихід. Головне — різко не змінювати планів і не зупинятися на половині шляху до своєї мети.

За картою «Місяць» Близнюки можуть стати заручниками власного настрою. Аркан закликає не довіряти чуткам і діяти так, як підказує інтуїція. Вміння чути себе допоможе обійтися без неприємностей і знайти шлях на щастя.

Рак

Карта «Маг» закликає Раків не зволікати і впускати зміни прямо зараз. Тому Аркану будь-які мрії стануть реальністю, якщо бути активними і не лінуватися. Вміння йти вперед з високо піднятою головою стане запорукою нових успіхів.

Карта «Закохані» обіцяє приємні зміни, якщо Раки діятимуть самостійно і обиратимуть те, що дійсно важливо. Аркан говорить про час змін, які допоможуть залучити в життя щастя.

Завершує тиждень карта «Сила». Цей Аркан закликає Раків не боятися труднощів, подолання яких не тільки загартовує дух, але й допомагає вчитися на своїх помилках. Позитивний настрій і рішучість допоможуть подолати тимчасові негаразди та залучити щастя.

Лев

Левам на цьому тижні важливо проявити пильність і не ігнорувати передчуттів. Аркан «Місяць» повідомляє про те, що в оточенні можуть бути не зовсім чесні люди, здатні на обман і зраду. З ними важливо скоротити спілкування, щоб не опинитися в тупику через сліпу довіру.

Карта «Смерть» не прогнозує проблем, якщо Леви не чіплятимуться за минуле. Карта закликає оновити енергетику і відродитися подібно до фенікса, залишивши за спиною все те, що заважає щасливому життю.

Завершує тиждень і відкриває березень карта «Колесо вдачі». По ній Левам доведеться зіткнутися зі змінами, які увірвуться в життя раптово. Порада Аркана – не поспішати з висновками і активними діями до тих пір, поки ситуація не проясниться.

Лев

Левам на цьому тижні важливо проявити пильність і не ігнорувати передчуттів. Аркан «Місяць» повідомляє про те, що в оточенні можуть бути не зовсім чесні люди, здатні на обман і зраду. З ними важливо скоротити спілкування, щоб не опинитися в тупику через сліпу довіру.

Карта «Смерть» не прогнозує проблем, якщо Леви не чіплятимуться за минуле. Карта закликає оновити енергетику і відродитися подібно до фенікса, залишивши за спиною все те, що заважає щасливому життю.

Завершує тиждень і відкриває березень карта «Колесо вдачі». По ній Левам доведеться зіткнутися зі змінами, які увірвуться в життя раптово. Порада Аркана – не поспішати з висновками і активними діями до тих пір, поки ситуація не проясниться.

Діва

Карта «Сонце» обіцяє Дівам чудові новини та приємні зміни. По цій карті представники Знаку можуть обирати будь-який шлях розвитку, а також взяти паузу, щоб відпочити і набратися сил перед новим підкоренням вершин.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Діви зможуть знайти підтримку з боку владних людей, перейняти опеньків старшого покоління і здобути щастя завдяки активній роботі. Також Аркан відповідає за благополуччя в сім’ї, якщо її члени перестануть сперечатися і знайдуть точки дотику.

Карта «Смерть», яка випадає на початок весни, обіцяє Дівам довгоочікувані зміни. З життя починає йти все те, що заважає щастю, а значить, настав час закрити двері минулого і почати новий життєвий етап.

Терези

Карта «Місяць» закликає Терезів рухатися до поставленої мети, використовуючи свою інтуїцію і позначаючи знаки долі. Вони не дадуть помилитися і зайти в глухий кут, коли впевненість може змінитися сумнівами.

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що Терези зможуть здобути свободу і отримати гідну нагороду за проведену роботу. Також карта закликає діяти чесно, щоб у майбутньому не проводити роботу над помилками і не стикатися з неприємностями.

Завершує тиждень карта «Колісниця», за якою представникам Знака більше не потрібно зволікати. Аркан говорить про те, що сил і навичок вистачить для того, щоб зрушити справи з мертвої точки, підкорити нові вершини і звільнитися від проблем.

Скорпіон

Карта «Самітник» недарма відкриває розклад. Аркан закликає Скорпіонів не плекати ілюзій і не йти на сторонню думку. Настав час, коли потрібно визначитися з планами, намітити важливі цілі і спокійно працювати, обравши свій ритм.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Скорпіонам не можна поспішати. По цій карті деякі справи доведеться відкласти, щоб зайнятися вирішенням завдань, відкладених раніше. Через деякий час ситуація стабілізується і можна буде спокійно займатися першорядними завданнями.

Завершує тиждень позитивна карта «Зірка», за якою мрії збуваються, а на шляху не зустрічаються перешкоди і проблеми. Порада Аркана—не згортати з обраного шляху і спокійно займатися запланованими справами.

Стрілець

Карта «Самітник» говорить про те, що Стрільцям не варто починати тиждень з активних дій. Порада Аркана – усамітнитися, щоб відпочити, набратися сил і визначитися з планами. Спокійна обстановка допоможе звільнитися від усього, що заважає розвитку, а також поміркувати про насущне.

По карті «Повішений» представники Знаку можуть опинитися у скрутному становищі, якщо поспішатимуть або довірятимуть неперевіреній інформації. Аркан закликає бути пильними та відповідальними.

Аркан «Сила» завершує тиждень, говорячи про те, що Стрільці зможу подолати будь-які негаразди і набути щастя. Тому Аркану важливо вірити в себе і не опускати рук, діяти чесно і не згортати з шляху, поки не буде поставлена крапка в початій справі.

Козеріг

На початку тижня Козерогам немає сенсу панікувати. Аркан «Верховна жриця» обіцяє позитивні зміни, які будуть можливі завдяки вмінню вичікувати. Карта вказує на період, коли важливо заспокоїтися і зачекати, поки ситуація не стабілізується.

За картою «Колесо вдачі» Козерогів очікують стрімкі зміни, які можуть налякати. Аркан закликає не поспішати з діями, щоб уникнути промахів і помилок. Трохи терпіння та аналізу ситуації допоможуть зробити вірні висновки і здобути успіх.

Завершує тиждень карта «Ієрофант», за якою Козерогам не завадить допомога з боку мудрих наставників. Перейняти досвід старшого покоління важливо, щоб не допустити промахів, як і визначитися з цілями, щоб не марнувати час.

Водолій

«Місяць» у розкладі на початок тижня — карта, яка закликає Водоліїв не лякатися непередбачених ситуацій. Вміння мислити раціонально, а також не піддаватися на провокації допоможе обійтися без ексцесів.

Аркан «Суд» вказує Водоліям на благополучне завершення поточних справ, які викликали сумніви і навіть тривогу. Представники Знака йдуть вірним шляхом і вийдуть переможцями, якщо будуть дотримуватися чесності і неупередженого ставлення до того, що відбувається.

По карті «Маг» настає час активної роботи. Аркан закликає Водоліїв користуватися своїми талантами і розвивати нові здібності, щоб розширювати горизонти. Удача не залишить, якщо вірити в свої сили і діяти так, як підказує серце.

Риби

Випробування на міцність очікують Риб на початку тижня. Аркан «Диявол» говорить про те, що потурання примхам і поганим звичкам не приведе ні до чого доброго, а значить, потрібно взяти себе в руки і бути стриманими в усьому.

Карта «Маг» закликає Риб не залишати запланованих справ, особливо якщо йдеться про заповітну мрію. Настав час відкрити свої таланти і повною мірою поринути в ті справи, які викликають бажання розвиватися.

«Правосуддя» в розкладі — карта уваги та відповідальності. Благополуччя чекає на тих представників сузір’я, які будуть чесні перед собою і оточенням, не хитруватимуть і намагатимуться залучити успіх гідними способами.

 

You cannot copy content of this page