fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 27 травня по 2 червня 2024 року для кожного знака зодіаку

Починається довгоочікуване літо, а значить, попереду чекають нові відкриття. Впоратися з поставленими завданнями та не зайти в глухий кут Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні поради карт Таро.

Підказки старших Арканів на наступний тиждень стануть чудовою підмогою для представників зодіакальних сузір’їв. Завдяки точним розкладам кожен зможе заглянути в майбутнє і дізнатися про те, що приготувала доля. Експерти радять уважно вивчити карти, а також прислухатися до інтуїції, щоб правильно розтлумачити їхні прогнози.

Овен

«Правосуддя» в розкладі для Овнів — карта довгоочікуваного результату. Тому Аркану представники сузір’я зможуть отримати нагороду за прикладені зусилля. Також карта говорить про необхідну роботу над помилками, якщо раніше були допущені прикри промахи або не враховано важливі деталі.

Карта «Смерть» символізує новий життєвий етап, увійти до якого важливо вже зараз. Аркан закликає Овнів негайно і зачиняти двері минулого, щоб воно не стягнуло назад і не заважало залучати в життя важливі зміни, події та людей.

Аркан “Верховна жриця” закликає представників сузір’я довіряти своїм передчуттям. Увага до інтуїції допоможе обійти стороною пастки долі і стане чудовою підмогою при прийнятті важливих рішень.

Телець

Карта “Сила” відкриває тиждень, відкриваючи перед Тельцями нові можливості. Тому Аркану важливо бути цілеспрямованими і активними, щоб не упустити приємних перспектив і вчасно взятися за роботу. Також карта закликає представників сузір’я вірити в свої сили і діяти самостійно.

«Дурень» у розкладі — карта несподіваної удачі. По неї Тельцям важливо пам’ятати про відповідальність, але при цьому не відмовлятися від нових перспектив. Головне – не ризикувати марно і не пропускати з виду незначних деталей, які допоможуть швидко виконати поставлені завдання.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Сонце”. Карта говорить про прекрасні можливості для Тельців, якщо не сумніватися в собі і не зволікати. Досягти нових успіхів не складе труднощів, якщо дивитися в майбутнє з оптимізмом і не перекладати відповідальності на сторонніх.

Близнюки

Цей тиждень буде позитивним, якщо Близнюки слухатимуть своє серце. Аркан «Верховна жриця» відкриває тиждень, закликаючи бути уважними та стриманими. Представникам сузір’я не варто поспішати з рішеннями, щоб не зайти в глухий кут через поспішні або ризиковані дії.

Карта «Маг» говорить про те, що Близнюки зможуть досягти нових успіхів, якщо користуватимуться своїми талантами і шукатимуть креативний підхід до вирішення необхідних питань. Головне — не гнатися за чужими ідеалами, а шукати власний шлях розвитку та самовдосконалення.

Аркан «Імператриця» говорить про мудрість і витримку. За цією картою Близнюки можуть не сумніватися в тому, що успіх прийде. Для цього потрібно лише заспокоїтися і займатися своїми справами без поспіху і метушні.

Рак

На початку тижня за картою «Закохані» Ракам важливо проводити більше часу з близькими людьми, які здатні допомогти і підтримати в непростій ситуації. Також Аркан говорить про необхідність вибору, який допоможе вийти на новий рівень і забути про неприємності. Робити його потрібно самостійно.

Карта «Правосуддя» говорить про справедливість. Це означає, що Раки зможуть поставити на місце кривдників і впоратися з будь-якими труднощами. Головне — бути чесними і об’єктивними в судженнях.

Карта «Сила» закликає представників даного сузір’я до активної роботи. Тому Аркану можна досягти багато чого, якщо працювати над створенням успішного майбутнього, правильно розставляти пріоритети і не боятися тимчасових труднощів.

Лев

Карта «Зірка» обіцяє Левам чудовий початок тижня і прекрасне завершення весни. За цією картою перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо займатися справами і залучати в життя нові успіхи.

Аркан «Імператриця» говорить про те, що Леви зможуть подолати будь-які труднощі на шляху до щастя. Порада карти – не поспішати і вдумливо працювати, щоб не упустити значущих деталей і не піддаватися спокусам.

По карті «Вежа» настає час рішучих змін. Аркан закликає Львів звільнити свідомість від ілюзій і не боятися невідомості. Щастя прийде в життя, якщо звільнити для нього місце і активно працювати над створенням успішного майбутнього.

Діва

Аркан «Ієрофант» закликає Дів до свідомої роботи та розстановки пріоритетів. Настав час підбивати підсумки весни, а також планувати нові справи на все літо. Впоратися з цим завданням буде простіше, якщо слухати своє серце і діяти за правилами.

По карті «Повішений» немає сенсу продовжувати роботу, якщо вона не рухається з місця. Дівам варто знайти помилки, що закралися, і неточності, щоб вийти з тупика і знову займатися улюбленими справами.

Аркан «Маг» обіцяє чудове завершення тижня. За цією картою залучити удачу і успіх не складе труднощів, якщо активно працювати і розвивати приховані таланти. Діви повинні пам’ятати про те, що позитивні зміни увірвуться в життя, якщо переслідувати свої, а не чужі ідеали.

Терези

Початок тижня, судячи з карти «Верховна жриця», варто провести в спокійній обстановці. Ваги зможуть залучити успіх, якщо не поспішають і прислухаються до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе впоратися з будь-якими труднощами.

Карта «Правосуддя» говорить про те, що Терезам потрібно бути чесними і не намагатися йти на угоди з совістю. Відповідальність та активна робота допоможуть здійснити задумане та зміцнити свій авторитет.

Карта «Дурень» попереджає представників сузір’я про те, що марний ризик може призвести до проблем, однак і не діяти не варто. Уміння правильно розподіляти енергію допоможе обійти стороною пастки і неприємності.

Скорпіон

Карта «Імператор» відкриває тиждень і закликає Скорпіонів негайно зволікати з втіленням сміливих ідей. Тому Аркану важливо бути чесними і відповідальними, активно працювати і не перекладати відповідальності на сторонніх.

Карта «Смерть» не пророкує проблем у тому випадку, якщо Скорпіони перестануть жити минулим і дозволять собі відкрити двері в щасливе майбутнє. Аркан закликає діяти сміливо і спиратися на свій життєвий досвід.

За картою «Зірка» на представників даного сузір’я чекають нові перемоги та виконання заповітних бажань. Аркан закликає йти своїм шляхом, не згортати з нього і не кидати розпочатих справ. Знайти своє місце під Сонцем буде простіше, якщо попрощатися з тривогами, які заважають залученню щастя.

Стрілець

Аркан «Суд» говорить про те, що успіх залежатиме від дотримання правил. По цій карті Стрільцям важливо пам’ятати, що негатив ніяк не допоможе вирішити проблеми, тому важливо налаштовуватися на хвилю позитиву і не давати нікому можливості себе образити.

Карта «Імператор» закликає Стрільців розвиватися в діловому середовищі і прагнути до подальшого зростання. Аркан говорить про те, що настав час діяти, щоб не втратити нових шансів.

По карті «Місяць» Стрільцям варто побоюватися неперевіреної інформації, яка може ввести в оману. В кінці тижня важливо слухати інтуїцію і звертати увагу на знаки, які допоможуть вийти зі скрутного становища.

Козеріг

За картою «Самітник» Козерогам варто почати тиждень не з активної роботи, а з роздумів і розстановки пріоритетів. Така робота допоможе вчасно усунути помилки і відмовитися від свідомо провальних справ.

Аркан «Диявол» попереджає про складний період, коли не можна довіряти неперевіреній інформації та потурати миттєвим примхам. Козерогам важливо пам’ятати про відповідальність і обережність, щоб не зайти в глухий кут.

Карта «Повішений» попереджає про те, що деякі справи можуть піти не за планом. Козерогам важливо не стукатися в закриті двері, а шукати нові шляхи для розвитку та подолання труднощів, що виникають.

Водолій

«Імператриця» в розкладі на початок тижня — карта, яка обіцяє Водоліям нові успіхи. Аркан закликає до спокійної та розмірної роботи та відсутності поспіху. Крім того, представникам сузір’я важливо підтримувати гармонійні відносини з близькими.

Карта «Верховна жриця» говорить про те, що Водоліям варто більше уваги приділяти інтуїції, яка не раз виручить у непростих ситуаціях. Представникам сузір’я важливо довіряти собі, щоб оминути можливі проблеми і негаразди.

За картою «Правосуддя» важливо пам’ятати про чесність, яка не раз врятує і врятує репутацію. Водолії зможуть залучити поспіх і обійти конкурентів, якщо активно працюватимуть і при цьому не порушувати закону.

Риби

Карта «Колесо удачі» закликає Риб не боятися нових можливостей. На початку тижня деякі події можуть змусити понервуватись, проте представникам сузір’я важливо залишатися холоднокровними. Це допоможе не зайти в тупик і прийняти вірні рішення.

Карта «Сила» говорить про те, що Риби можуть досягти нових успіхів завдяки активності та цілеспрямованості. Спрямовуючи енергію в русло вирішення важливих питань, представники сузір’я зможуть набути успіху та щастя.

«Імператор» у розкладі — карта мудрості та чесності. По ній нескладно знайти нові шляхи для розвитку і зміцнити авторитет. Головне — слідувати правилам і не потурати поганим рисам характеру.

You cannot copy content of this page