fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 27 вересня по 3 жовтня 2021 року

Осінь в самому розпалі: настає другий її місяць. Таро-прогноз на прийдешній тиждень допоможе Знакам Зодіаку зібратися з силами і завершити деякі важливі справи на цьому тижні.

Кожен розклад, виконаний експертами унікальний, і старші Аркани відкривають завісу таємниці тим, хто готовий слухати і довіряти своїй інтуїції. Своєчасні підказки будуть корисні тим, хто хоче керувати своєю долею і успішно обходити неприємності стороною.

Овен

Аркан «Зірка» обіцяє Овнам позитивний початок тижня. За цією карткою для досягнення успіху важливо йти обраним шляхом і не поспішати, щоб не упустити значущих дрібниць, з яких і складуться подальші перемоги.

По карті «Смерть» Овнам доведеться закрити двері минулого, щоб почати новий етап, наповнений новими перемогами. Аркан вказує на наближення позитивних змін, від яких не варто відмовлятися, чіпляючись за застарілі ідеї.

«Сонце» в розкладі – карта, яка вказує на тріумф і перемогу над обставинами. Овни зможуть насолодитися довгоочікуваною перемогою і розділити свою радість з близькими людьми. Також карта говорить про нові можливості, які не можна упускати.

Телець

Аркан «Місяць» закликає Тельців не втрачати пильності. На початку тижня можуть виникнути сумніви, з якими потрібно боротися, щоб не зайти в глухий кут. Карта закликає не вірити чуткам, щоб виключити проблеми.

Аркан «Імператриця» говорить про благополучне вирішення труднощів і сумнівів. Тельці зможуть звільнитися від проблем, якщо будуть вірити в свої сили і йти до поставленої мети, але при цьому не стануть квапити події.

Карта «Диявол» в розкладі вказує Тельцям на випробування. З цього Аркану в кінці тижня на їх шляху з’являться спокуси, протистояти яким необхідно. Тельці повинні бути впевненими в собі і вибирати шлях до світла.

Близнюки

Аркан «Зірка» говорить Близнюкам на відсутність проблем, а значить, можна сміливо займатися запланованими справами і йти до своєї мети. За цією карткою Близнюки будуть відчувати підтримку понад і зможуть заручитися допомогою ангела-хранителя.

Карта «Правосуддя» обіцяє Близнюкам торжество справедливості, але для цього їм необхідно чинити чесно. Відповідальність і мудрі рішення приведуть до нових успіхів, а також допоможуть заробити хорошу репутацію.

По карті «Колесо фортуни» Близнюки зіткнуться з непередбаченими подіями, повілять на які на початковому етапі не вийде. Рада карти – покластися на долю і уважно стежити за тим, що відбувається, щоб зрозуміти причину і знайти вірне рішення.

Рак

Аркан «Місяць» закликає Раків боротися з сумнівами і тривогою, які будуть ускладнювати залученню позитивних подій. На початку тижня важливо звільнитися від думок, які уповільнюють і заважають приймати правильні рішення.

Карта «Імператор» говорить про нові можливості, і Раки зможуть просунутися в діловому середовищі, якщо будуть слухати голос розуму і мудро правити своєю долею, не покладаючись на домисли і чутки.

Аркан «Смерть» описує ситуацію переродження, коли Раки зможуть залишити пережитки минулого, відмовитися від провальних ідей і знайти новий шлях, який буде сповнений радісних подій.

Лев

Аркан «Дурень» попереджає Левів про те, що необачні вчинки, скоєні на початку тижня, будуть згубними. Карта закликає Левів до мудрості і уважності, щоб не упустити значущих моментів і не оступитися.

Аркан «Повішений» говорить про неможливість продовження наміченої справи, і Левам належить знайти причину, щоб якомога швидше розібратися з труднощами і продовжити шлях до успіху.

По карті «Верховна жриця» Леви не повинні ігнорувати передчуття. Завдяки інтуїції вдасться уникнути промахів і вчасно опинитися в потрібному місці. Аркан вказує на благополучне вирішення проблем, якщо не поспішати.

Діва

Дівам на початку тижня по карті «Маг» слід бути ініціативними і активними, щоб вийти з тіні конкурентів і не упустити свій шанс на залучення успіху. При цьому важливо бути уважними, щоб не переоцінити своїх сил і не зайти в глухий кут.

«Сонце» в розкладі – карта перемоги і довгоочікуваної заплати. Аркан вказує на нові можливості, а значить, після святкування тріумфу Діви зможуть підкорювати нові вершини.

Карта «Колесо фортуни» вказує на сприятливі зміни в житті Дів. Рада Аркана – не намагатися вплинути на події і покластися на долю. При цьому Діви не повинні втрачати пильності, щоб не упустити щасливі знаки долі.

Терези

По карті «Іерофант» Терези зможуть перейняти досвід мудрих наставників і застосувати отримані знання на практиці. Аркан вказує на необхідність розставити пріоритети, щоб виконати роботу в строк і отримати гідну нагороду.

Аркан «Дурень» описує ситуацію, коли Терези можуть обдурити самі себе, якщо будуть халатно ставитися до цих подій в житті. Рада карти – не втрачати пильності, щоб виключити промахи.

Аркан «Повішений» закликає Терезів присвятити вихідні не активній роботі, а підведенню підсумків і вилучення уроків з подій, що відбулися. Така тактика допоможе врахувати промахи і в майбутньому не допускати прикрих помилок.

Скорпіон

Карта «Колісниця» закликає Скорпіонів бути наполегливими і старанними, щоб подолати тимчасові труднощі. Аркан вказує на можливість подолання труднощів, в тому числі і фінансових, якщо відповідально підійти до вирішення питань і бути відповідальними.

«Смерть» в розкладі – карта, яка передвіщає неминучі зміни. Життя Скорпіонів зазнає трансформацію, і протистояти цьому немає сенсу. На зміну старому завжди приходить нове, і настала пора довіритися долі, приймаючи її подарунки.

«Колесо фортуни» в розкладі – карта непередбачених подій. Скорпіони зіткнуться з неминучістю, коли не можна вживати ніяких дій, не будучи впевненими в успішному результаті подій.

Стрілець

Аркан «Мир» обіцяє Стрільцям нові успіхи і перемоги. За цією карткою шлях обрано правильно, і по ньому важливо пройти з гідністю, приймаючи мудрі рішення і простягаючи руку допомоги тим, хто потребує підтримки.

Карта «Дурень» в розкладі з’являється, попереджаючи про те, що необачні вчинки приведуть Стрільців до краху планів. З цього Аркану не можна втрачати пильності навіть в тому випадку, якщо справи просуваються без проблем.

Аркан «Імператриця» обіцяє Стрільцям процвітання, зростання і розвиток. Карта вказує на те, що доля прихильна, а значить, можна не поспішати і грунтовно підійти до виконання намічених справ.

Козоріг

По карті «Верховна жриця» Козорогам не можна покладатися на волю випадку. На початку тижня можуть виникнути сумніви, які не можна залишати без уваги: ​​пильність і довіру інтуїції допоможуть знайти вірний шлях до нових перемог.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Козорогів на час зупинитися, щоб оцінити те, що відбувається, обміркувати подальші кроки і розставити пріоритети. Така тактика допоможе уникнути прикрих промахів в кроці від перемоги.

Аркан «Маг» закликає Козорогів до рішучих дій. Перемога буде легкою, якщо дотримуватися обережності і залишатися в гармонії з собою і зовнішнім світом. Активність і відповідальність допоможуть швидко прийти до мети.

Водолій

По карті «Помірність» Водоліям не варто починати тиждень з напору. Події будуть розвиватися неспішно, і Водолії зможуть оцінити те, що відбувається, прийняти правильні рішення без поспіху і без праці досягти те, що було в планах.

Аркан «Закохані» вказує на неминучі зміни, коли Водолії будуть стояти на порозі нових подій. За цією карткою потрібно приймати самостійні рішення, покладаючись лише на себе.

Аркан «Місяць» говорить про домисли, чутки і сумніви, які можуть стати відчутною перешкодою на шляху Водоліїв. За цією карткою важливо вірити інтуїції і не поспішати, щоб не помилитися.

Риби

На початку тижня Рибам по карті «Диявол» потрібно проявити пильність. Аркан вказує на спроби обману або самообману, які будуть заважати, а значить, Риби повинні залишатися пильними.

По карті «Іерофант» Риби отримають підтримку з боку мудрих наставників, а значить, зможуть подолати складності без особливих проблем. Рада Аркана – розставити пріоритети, щоб встигнути задумане в строк.

«Сила» в розкладі – карта успіху. Аркан вказує на те, що Риби зможуть взяти управління долею в свої руки, якщо перестануть мучитися сумнівами і не побояться взяти відповідальність в свої руки.

You cannot copy content of this page