fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 28 березня по 3 квітня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Березень добігає кінця, отже, настав час скоригувати плани. Розклади карток Таро на наступний тиждень допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з пріоритетами і не помилитися у разі, коли потрібно зробити серйозний вибір або прийняти відповідальне рішення.

Розклади карт Таро дають можливість дізнатися про те, як розвиватимуться події незабаром. Експерти  рекомендують вивчати карти, що випали на самоті, щоб глибше зрозуміти сенс і вірно трактувати значення кожного Аркана. Завдяки вдумливому аналізу та вмінню робити правильні висновки вдасться залучити позитивні зміни.

Овен

Березень завершується, закликаючи Овнів до ладу. Аркан «Правосуддя» обіцяє позитивні зміни та удачу в майбутньому, якщо не поспішати з висновками і не халтурити. Увага до роботи та відповідальність убережуть від помилок та подальшої роботи над ними.

Аркан «Колесо удачі» вривається у життя Овнів різкими змінами, які, втім, закономірні. По цій карті вплинути на те, що відбувається, не вдасться — треба почекати час, розібратися в тому, що відбувається, а потім брати управління в свої руки.

Наприкінці тижня Аркан «Суд» знаменує завершення труднощів та довгоочікувану винагороду за працю. Овни зможуть знайти спокій і поставити крапку у складній справі, яка не давала спокою тривалий час.

Телець

Карта «Сила» символізує оптимізм та наполегливість. По Тельці зможуть завершити березень на позитивній хвилі і впоратися з труднощами на шляху до заповітної мети. Аркан обіцяє успіхи в тому випадку, якщо подолати себе і без побоювання дивитися у майбутнє.

По каті «Дурень» квітень розпочнеться із сумбуру. Аркан вказує на добрі перспективи, проте Тельцям знадобиться винахідливість та вміння мислити позитивно. Внутрішні страхи та побоювання зачинять двері у щасливе майбутнє.

Карта «Диявол» вказує на випробування волі, які Тільці пройдуть у вихідні. З цього Аркану не можна потурати слабкостям і йти на поводу руйнівних звичок, які завадять залученню щастя.

Близнюки

Аркан «Колесо удачі» закриває березень, вказуючи близнюкам на швидку трансформацію подій на краще. Колесо долі починає своє обертання, вказуючи на нові можливості та закликаючи попрощатися з минулим.

По карті «Маг» Близнюки зможуть підкорити долю своєї волі та досягти вагомих успіхів. Аркан символізує період, коли не можна упускати нових можливостей, виявляти ініціативу та записувати ідеї, які можуть стати в нагоді в роботі.

“Імператриця” в розкладі – карта довгоочікуваної розв’язки. Нею Близнюки можуть покластися на долю і спокійно займатися запланованою роботою. У питанні особистих стосунків Аркан обіцяє позитивні зміни.

Рак

За картою “Імператриця” Раки зможуть завершити березень на позитивній ноті. Випадаючи на початку розкладу, Аркан обіцяє добрі зміни, відновлення гармонійних стосунків та успіх у всіх починаннях. Важливо лише дотримуватися правил і уникати конфліктів.

Аркан “Смерть” попереджає Раков про те, що щось у житті підходить до завершення. Переживати і дивитися в минулому, що минає, немає сенсу — попереду чекають нові захоплюючі пригоди.

Карта «Дурень» закликає Раков не поспішати з рішеннями, щоб не оступитись і не потрапити у незручне становище. Наприкінці тижня можна тимчасово відпустити ситуацію та дозволити подіям відбутися, а потім взяти управління долею у свої руки.

Лев

Аркан “Закохані” завершує березень, вказуючи на необхідність серйозного кроку. Вибір буде непростим, проте навіть втративши щось значуще, Леви зможуть знайти більше незабаром.

Сприятливою картою у розкладі буде «Колісниця». Аркан обіцяє Левам різке просування, коли завдяки зусиллю та активній роботі вдасться зірвати куш і в короткий термін дійти бажаного результату.

Завершує тиждень ще одна позитивна мапа. Аркан “Імператриця” говорить про те, що задумане втілиться в життя без особливих проблем. Чекати миттєвого результату не доводиться, тому Левам важливо запастись терпінням.

Діва

На початку тижня Діви повинні бути готовими до того, що переживання можуть стати причиною неприємностей. Аркан «Луна» попереджає про необхідність працювати над емоціями, щоб унеможливити проблеми і не зайти в глухий кут.

Аркан «Закохані» закликає Діва до відповідальності. У середині тижня вони мають зробити важливий вибір, і щоб не помилитися, важливо добре зважити всі «за» і «проти». Вміння прислухатися до внутрішнього голосу вбереже проблем.

Аркан «Диявол» обіцяє Дівам неприємності, якщо вони перестануть контролювати те, що відбувається в житті. Потурання згубним звичкам та негативним емоціям заведе в глухий кут і не дасть можливості розвиватися.

Терези

Аркан «Колісниця» відкриває розклад, закликаючи Терезів повірити у свої сили. Активна робота та віра в успіх допоможуть подолати труднощі та залучити до життя позитивні зміни. У гонитві за своїм щастям важливо пам’ятати про відповідальність, і тоді перемога буде справою часу.

По карті «Імператор» Терези зможуть значно просунутися у кар’єрному зростанні. Щоб у процесі кар’єрного зростання не виникло проблем, важливо прислухатися до голосу совісті і бути відповідальними.

Аркан «Сила» вказує Терезам на нові можливості. За цим Арканом впевненість у своїй правоті та вміння прислухатися до інтуїції допоможуть досягти бажаних результатів. Не варто забувати і про творчий потенціал, через який можна реалізувати нові потреби.

Скорпіон

Березень завершується картою “Імператор”, яка говорить про те, що Скорпіони стоять на порозі нових звершень. Для того, щоб не оступитися, необхідно дотримуватись правил і не йти на угоди з совістю.

Аркан «Імператриця» говорить про те, що на Скорпіонів чекають лише позитивні події. Карта символізує зростання та розвитку у справах кар’єри, а й радісні зміни у особистому житті.

Завершується тиждень карткою «Сонце». Аркан вказує на гарне самопочуття та відмінні перспективи. Скорпіони зможуть знайти сили для активного життя, почати стрімке зростання та здобути щастя.

Стрілець

По карті «Дурень» Стрільцям важливо пам’ятати, що розголошувати чужі таємниці не можна. Аркан закликає бути пильними, щоб не стати заручниками маніпуляторів і не схибити, довірившись волі випадку.

Аркан “Диявол” у розкладі – карта, що попереджає Стрільців про те, що вони можуть збитися з маршруту. Переслідувані цілі мають бути у пріоритеті, тому від егоїзму та потурання слабкостям потрібно відмовитись.

За картою «Верховна жриця» найкраще дається глибокий аналіз та пошук відповідей на хвилюючі питання. Аркан говорить про необхідність слухати внутрішній голос, щоб вчасно зупинитися або активно взятися за роботу.

Козоріг

Аркан “Сонце” відкриває тиждень, вказуючи Козерогам на відсутність перешкод. Це означає, що у житті Козерогов настала світла смуга, коли треба зібратися з силами зробити важливий ривок, який наблизить до мети.

«Дурень» у розкладі — карта, яка вказує на позитивні зміни, проте ситуація може змінитись. Козерога не повинна забувати про те, що увага до деталей важлива, тому відволікатися від справ не можна — є ризик оступитися і прийняти неправильне рішення.

По карті «Повішений» Козерогам належить змінити тактику та ставлення до справ. Аркан вказує на те, що класичними методами працювати не вийде, а отже, треба виявити винахідливість.

Водолій

Аркан “Зірка” в розкладі – це знак про те, що життя незабаром зміниться на краще. Водолії повинні розуміти, що обрали правильний шлях, пройти яким потрібно до кінця. У цьому випадку проблем та перешкод не виникне.

За картою «Смерть» деякі події йдуть у минуле, підштовхуючи Водоліїв до трансформації. Жаліти про втрачене немає сенсу — доля надає нові можливості і обіцяє райдужні перспективи тим, хто не намагається йти проти вітру.

Аркан “Сила” у прямому становищі – символ активної роботи на власний благополуччя. Карта уособлює прислів’я про те, що легко не буде хорошого результату, а значить, Водолії повинні бути налаштовані рішуче.

Риби

По карті «Правосуддя» Риб чекають дивовижні зміни, але лише в тому випадку, якщо не йти на поводу слабкостей. Аркан символізує чесність, активність та позитивний настрій. Ці якості допоможуть уникнути промахів та досягти нових успіхів.

Карта «Смерть» говорить: настав час змінювати напрямок і залишити спроби воскресити минуле. Риби повинні розуміти, що немає нічого вічного, і якщо щось добігло кінця, значить, попереду чекає щось нове і захоплююче. Відмова від минулого неминуча, а отже, переживати не варто.

“Закохані” в розкладі – карта вибору. Після того, як Риби залишать за спиною події, що віджили, їм потрібно вибрати новий шлях. Порада Аркана – не поспішати, зважити плюси та мінуси, а потім ухвалити самостійне рішення.

You cannot copy content of this page