fbpx

Таро – прогноз на тиждень з 28 червня по 4 липня 2021 року

Овен

Тиждень буде світлим і буквально наповнений різними громадськими заходами, виступами та святами, де ви постійно передуватимете в центрі уваги. І у вас буде можливість скористатися цими можливостями для вирішення своїх питань.

Телець

На цьому тижні буде не все добре з комунікаціями. Чи то ви не все чітко розумієте, то чи вас не почують і перекрутять ваші висловлювання, але буде чимало приводів для непорозумінь і навіть сварок.

Близнюки

Ви одночасно починаєте рухатися в нових напрямках, які обіцяють вам і безпеку вашого ділового життя, і хороші фінансові перспективи. Тому відпочивати будете потім, зараз потрібно напрацьовувати подальший успіх.

Рак

Найкраще, що ви можете зробити на цьому тижні – це добре відпочити, тобто провести його в зовсім ледачому стані, згадавши, як це було в дитинстві, на канікулах, коли ви ні за що не відповідали, а тільки насолоджувалися спокоєм і влітку.

Лев

Роботи у вас попереду багато, але грошей за це ви можете не отримати, а якщо вам і заплатять, то це може бути настільки мізерна сума, що вона не буде коштувати всіх витрачених зусиль. Словом, працювати доведеться багато, але воно того не варто.

Діва

І на вашу вулицю приходить свято. Можливе, довгоочікуване і сімейне, коли ви вирішуєте зібратися всі разом після довгої перерви і відзначити якусь вашу особливу дату. А можливо, це буде просто спонтанна зустріч, що переростає в душевні посиденьки.

Терези

Все ваше життя на цьому тижні може раптово змінитися. Все йде до того, що хтось або щось втручається в ваш розмірений темп і збиває вас з пантелику. І спочатку вам навіть може здатися, що все валиться.

Скорпіон

Цей тиждень ніби випадає з ряду попередніх активних тижнів, і ви припиняєте свій біг і немов завмираєте. Зрештою, колись і паузу потрібно робити. Зараз від вас мало що залежить, отже, ви можете поки спокійно відпочити.

Стрілець

Надзвичайно прибутковий тиждень. До вас мало не щодня надходять якісь гроші або відмінні можливості легко їх отримати, і ви не втрачаєте цих шансів. Будьте готові до фінансового успіху.

Козеріг

Романтичні історії додають вашому життю терпкий присмак і особливий аромат. На цьому тижні ви повною мірою відчуєте всі ці неймовірні нюанси, які приносить любов. І виявиться, що життя таки прекрасне!

Водолій

Прийшов час насолоди і відпочинку, і ви можете вже забути про різні виробничі проблеми, життєві неприємності і насолоджуватися спокоєм. І краще це робити десь подалі і від будинку, і від роботи, ще й телефон вимкнути.

Риби

Може раптом прийти думка – а чи не змінити роботу, тим більше, що з’являються якісь нові можливості, пропозиції. І вам вже дещо набридло ваше місце, особливо, якщо вже нікуди рости, а ви відчуваєте в собі великий потенціал.

You cannot copy content of this page