fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Рік добігає кінця, і настає час найвідповідальнішої роботи. Впоратися з наміченими завданнями Знакам Зодіаку допоможуть точні підказки старших Арканів карт Таро. Своєчасний прогноз виручить у важку хвилину і надасть впевненості у завтрашньому дні.

Перехід від осені до зими – гаряча пора. Не помилитися з вибором шляху і завершити всі необхідні справи до наступу нового року Знакам Зодіаку допоможуть поради карт Таро. Підказки старших Арканів застережуть у випадку небезпеки, що насувається, тому експерти рекомендують ретельно вивчити розклади і зіставити їх з подіями, що відбуваються в житті.

Овен

Цей тиждень буде не найпростішим для Овнів. Аркан «Закохані» говорить про необхідність зробити вибір, приймати який потрібно серцем. Порада карти – прислухатися до себе, щоб вибрати вірний шлях, який приведе до позитивних змін.

Аркан «Вежа» обіцяє метаморфози, і Овнам важливо пам’ятати про те, що чинити опір подіям не варто. По цій карті настає довгоочікуване звільнення, коли можна скинути пута і перейти на новий, більш якісний рівень життя.

У кінці тижня карта «Повішений» закликає Овнов не поспішати і не намагатися відкрити ті двері, які не піддаються. Це означає, що можна перейти на другорядні справи і відволіктися від основних завдань. Через деякий час вдасться повернутися до основних справ і виконати їх з легкістю.

Телець

Цього тижня Тельцям важливо слухати себе і не піддаватися на провокації. Аркан “Дурань” символізує випадковість, завдяки якій вдасться зірвати куш. У погоні за щастям представникам Знака не можна забувати про відповідальність.

Карта «Місяць» говорить про таємниці, які стануть доступними. Тільцям важливо грамотно розпорядитися отриманою інформацією, а також довіряти внутрішньому голосу. Інтуїція не дасть зайти в тупик і помилитися з прийняттям відповідальних рішень.

В кінці тижня за картою «Закохані» Тельцям представиться можливість змінити життя на краще. Порада Аркана — приймати рішення самостійно і орієнтуватися на свої потреби.

Близнюки

Близнюкам цього тижня посміхнеться успіх. Аркан «Зірка» говорить про те, що удача не за горами. Зараз головне — зосередитися на поставленій меті і не згортати з шляху, щоб зірвати куш.

За картою «Ієрофант» Близнюків чекає знайомство з впливовою людиною, в силах якої допомогти з вирішенням неоднозначної ситуації. Порада Аркана – бути гранично обережними і уважними, щоб не відволікатися від першочергових завдань і завершити справи в термін.

Аркан «Колісниця» випадає на кінець тижня, а це означає, що розпочати грудень потрібно активно. За цією картою Близнюки зможуть швидко прийти до успіху, якщо повірять у свої сили і не боятимуться змін.

Рак

Раки можуть не сумніватися в тому, що їхні бажання збудуться. Карта «Мир» обіцяє завершення труднощів і набуття внутрішньої свободи. За цим Арканом представникам Знаку посміхнеться успіх і проблеми вирішаться незабаром.

За картою «Верховна жриця» Ракам не можна забувати про обережність. Поспішні дії заведуть в тупік, тому надходить інформацію важливо перевіряти і довіряти внутрішньому голосу, а не чуткам і пліткам.

Карта «Смерть» не несе нічого небезпечного. Тому Аркану настає довгоочікуваний час змін, коли Раки зможуть попрощатися з минулим, винести з виконаної роботи цінні уроки і далі не повторювати схожих помилок.

Лев

На початку тижня представникам Знаку, судячи з карти «Диявол», не можна недбало ставитися до роботи і потурати слабкостям. Карта обіцяє неприємності, якщо діяти необачно і забути про відповідальність.

Аркан «Імператриця» обіцяє успіхи та позитивні зміни, проте Левам не можна поспішати і надіятися на чудо. Гарний настрій і вдумлива робота вбережуть від прикрих промахів і неприємностей.

Уповільнити біг Левам стоїть у кінці тижня. Карта «Помірність» закликає дотримуватися у всім золотої середини і зважувати кожен крок. Секретом успіху стане вміння вчасно зупинитися і не піддаватися на провокації.

Діва

За картою «Повішений» Діви мають бути до того, що деякі з планів доведеться змінити. Аркан говорить про те, що поспішати з рішеннями не можна, і якщо якийсь із справ не просувається, його краще залишити і зайнятися іншими насущними питаннями.

Аркан «Колісниця» закликає Дів зібратися з силами і здійснити ривок. По цій карті є можливість досягти поставленого завдання, якщо не зволікати і не слухати того, що намагається нав’язати оточення. Діяти треба тут і зараз.

Завершує тиждень позитивна мапа «Імператриця». По неї представникам Знаку можна не боятися за вихід справ. Вони завершуються удачею, якщо не поспішати і віддавати собі звіт у кожній дії.

Терези

Карта «Закохані» вказує на час, коли потрібно робити вибір. Він може стосуватися не тільки сфери відносин, тому Терезам важливо задуматися про своє майбутнє і визначитися з цілями. Так буде легше знайти свій шлях на щастя і обійти стороною пастки долі.

Аркан «Верховна жриця» закликає представників сузір’я не поспішати з висновками і прислухатися до своїх відчуттів. Вміння вчасно зупинитися і проаналізувати ситуацію, що склалася, вбереже від багатьох неприємностей.

Завершує тиждень Аркан «Дурень», за яким Терезам не потрібно боятися невідомості. Попереду чекають позитивні зміни, проте сподіватися на випадок не можна. Важливо залишатися відповідальними і не ризикувати марно.

Скорпіон

Аркан «Зірка» вказує Скорпіонам на можливість швидко впоратися з поставленими завданнями. По цій карті важливо не згортати з обраного шляху і не поспішати, щоб уникнути прикрих промахів.

Карта «Дурень» символізує несподіванку, завдяки якій Скорпіони зможуть упіймати успіх за хвіст. Порада Аркана – не боятися змін, але при цьому не геройствувати і правильно розраховувати сили.

Кінець тижня буде не найпростішим. Аркан «Диявол» попереджає Скорпіонів про те, що на шляху зустрічатимуться спокуси, потурання яким не приведе ні до чого доброго. Відповідальність, обачність і увага до деталей допоможуть звести ризики до мінімуму.

Стрілець

На початку тижня, судячи з карти «Колесо фортуни», Стрільці мають бути готові до несподіваних подій. Розібратися з тим, що саме відбувається, представники Знаку зможуть через час, коли оцінять ситуацію.

Аркан «Зірка» говорить про позитивні зміни, які призведуть Стрільців до чергової перемоги. По цій карті важливо налаштуватися на хвилю оптимізму і не згортати з обраного шляху через миттєві забаганки.

Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», за якою проблем та перешкод на шляху немає. У вихідні представники Знаку зможуть відпочити та відновити сили, а також спланувати справи на останній місяць 2022 року.

Козеріг

На початку тижня Козерогам не завадить увагу до інтуїції. Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що не всі події будуть однозначними, тому робити висновки в поспіху не можна. Вдумливий аналіз ситуації вбереже від помилок і промахів.

«Диявол» у розкладі — карта, що попереджає про насувається небезпеку. Тому Аркану Козерогам не можна довіряти оточенню і прихильним промовам, через які є ймовірність зайти в тупик і втратити репутацію.

Завершує тиждень карта «Колесо фортуни», яка віщує різкі зміни та несподівані події. Порада Аркана — не робити жодних дій до тих пір, поки ситуація не проясниться.

Водолій

Водоліїв на початку тижня чекає довгоочікувана розв’язка. Аркан «Суд» вказує на довготривале завершення труднощів і звільнення від проблем. По цій карті важливо залишатися чесними і неупередженими, щоб не перекреслювати своїх успіхів миттєвими примхами і слабкостями.

Аркан «Дурень» говорить про випадкове везіння та вдалі перспективи. За цією картою Водоліям не варто боятися змін, але при цьому не можна забувати і про відповідальність. Недбале ставлення до того, що відбувається в життя не допоможе наблизитися до заповітної мети.

У вихідні, судячи з карти «Самітник», Водоліям варто провести час наодинці з собою, щоб відновити сили і скласти план дій на наступний місяць. Порада карти – прислухатися до себе, щоб вибрати вірні орієнтири.

Риби

За картою «Дурень» Риби не повинні забувати про відповідальність. На початку тижня є ризик обдурити самих себе, якщо працювати абияк і сподіватися на диво. Порада карти— оцінювати кожну дію і обмірковувати кроки, щоб не зайти в глухий кут.

За картою «Імператриця» Риб чекають довгоочікувані зміни на краще. Аркан говорить про те, що життя налагоджується і попереду немає перешкод. По цій карті діяти потрібно неспішно, щоб залишити собі місця для маневру.

Завершує тиждень Аркан «Місяць», за яким Риби можуть зайти в тупик, якщо не довірятимуть власної інтуїції. Внутрішній голос допоможе вибрати правильний напрямок і не блукати в сутінках здогадів і домислів.

You cannot copy content of this page