fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 28 лютого до 6 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Весна – час змін і надій, коли багато хто прагне змінити життя і почати щось грандіозне. Поради старших Арканів цього тижня допоможуть Знакам Зодіаку прийняти вірні рішення і впевнено розпочати новий період життя.

Карти Таро – чудовий спосіб дізнатися про те, що чекає найближчим часом. Експерти рекомендують приділити час розкладам, щоб правильно розтлумачити їх та успішно застосувати отримані поради на практиці. Завдяки таким підказкам не важко залучити в життя позитивні зміни і оминути можливі неприємності.

Овен

Наприкінці лютого за картою «Самітник» найкраще зайнятися відновленням енергії. Мобілізувавши сили, Овни зможуть досягти нових висот та не боятися складної роботи, яка призведе до успіху.

Аркан «Дурень» відкриває березень та символізує зміни. За цією картою Овни зможуть почати щось нове та захоплююче, але для цього потрібно бути сміливими, щоб не піти на поводу у стереотипів та штампів.

По карті «Закохані» слід слухати себе. Овни знайдуть шлях на щастя, якщо перестануть спиратися на думку і виведуть власну формулу успіху. Вибір потрібно робити так, щоб пізніше не жалкувати, а отже, поспішати з висновками не потрібно.

Телець

Наприкінці зими настав час залишити сумніви. Аркан «Маг» закликає Тельцов використовувати вроджені таланти та розвиватися у різних напрямках, щоб залучити успіх та процвітання. Порада картки – не піддаватися на провокації та не дозволяти нікому втручатися у свої плани.

Аркан «Вежа» нагадує про те, що плани можуть впасти, і такий стан справ не повинен стати для Тельців причиною депресії. Якщо таке трапиться, значить настав час щось змінювати в житті, не залишаючись у полоні стереотипів і сумнівів.

По карті «Місяць» Тільцям не варто потурати страхам, які можуть не лише віддалити від поставленої мети, а й стати причиною помилок. Важливо довіряти голосу розуму, щоб не йти на поводу оманливих емоцій та нав’язаних почуттів.

Близнюки

По карті «Вежа» Близнюків чекають події, здатні потрясти до глибини душі. Наприкінці зими колишні підвалини руйнуватимуться, звільняючи місце для нових прагнень. Порада Аркана – звільнитися від старого, щоб не заважати позитивним подіям увірватися у життя.

Аркан «Колісниця» символізує ціль, і Близнюкам не можна відмовлятися від своїх планів. Рішучість і розумна обережність допоможуть упоратися з труднощами і отримати те, чого прагнули всією душею.

Наприкінці тижня по карті «Суд» Близнюкам не можна потурати слабкостям та сумнівам. Уміння судити неупереджено і відстоювати свої права нададуть сил для боротьби із заздрісниками та недоброзичливцями. У розкладі карта обіцяє сприятливе вирішення складної ситуації.

Рак

Аркан “Маг” закликає Раків більше довіряти своїй інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти правильне рішення та залучити щастя. Уміння знаходити шляхи розвитку дозволять як розширити горизонти, а й збільшити творчий потенціал.

Карта “Верховна жриця” говорить про вміння приймати відповідальні рішення. Тільцям за цим Арканом важливо узгодити доводи розуму та емоції, щоб унеможливити поспіх і не зайти в глухий кут.

Наприкінці тижня на карті «Суд» Раки відчують внутрішню енергію, яка допоможе у боротьбі за справедливість. Аркан вказує на фактори, що впливають на бажання відстояти свою свободу та поставити кривдників на місце.

Лев

На початку тижня Левам важливо набути гармонії між емоціями та розумом. Аркан «Помірність» закликає не поспішати з серйозними рішеннями, щоб не викликати додаткових проблем.

Карта «Диявол» у розкладі вказує на час спокус, коли Леви будуть наражені на небезпеку. Вірні рішення та відмова від спонтанних дій убережуть від неприємностей, які чекають на дорозі.

Карта «Маг» обіцяє Левам чудове завершення тижня. По цій карті немає перешкод на шляху, отже, можна сміливо підкорювати нові вершини. Головне — не забувати про власну гідність та шанобливо ставитись до інших людей.

Діва

Дівам по карті «Імператриця» варто використовувати свою чарівність та мудрість для досягнення поставлених завдань. Аркан не обіцяє швидких успіхів, проте зростання і зародження нового не зазнають поспіху та необдуманих дій.

По карті «Сонце» Дів чекає довгоочікуваний тріумф та завершення матеріальних проблем. Аркан говорить про те, що проблеми залишаються за спиною, вивільняючи енергію, потрібну для підкорення нових вершин.

По карті «Смерть» настає час залишити минуле за спиною. Карта не обіцяє проблем і неприємностей – вона лише вказує на необхідність трансформації та відмови від усього, що застаріло.

Терези

Цей тиждень буде відповідальним і розпочнеться з карти «Колісниця». По ній Терезам потрібно бути активними і стежити за подіями, щоб залишатися на хвилі успіху. Розторопність і відповідальність допоможуть дійти мети.

Карта «Суд» символізує завершення труднощів, а значить, Терези зможуть поставити крапку у складних питаннях, отримати нагороду за виконану роботу та звільнитися від нав’язаної з боку думки.

По карті «Ієрофант» Терезам необхідно розставити пріоритети, щоб не витрачати сили на другорядні справи. Планування допоможе виявити слабкі сторони і швидко упорядкувати справи.

Скорпіон

Аркан “Дурень” відкриває тиждень, вказуючи Скорпіонам на необхідність зосередитись на справах. По цій карті недбалість може дорого коштувати, тому так важливо звертати увагу на нюанси і тримати руку на пульсі.

Карта “Смерть” говорить про переродження. На початку весни Скорпіони можуть без жалю попрощатися з минулим, залишити зимі необґрунтовані тривоги та остаточно звільнитися від тих справ та питань, що втратили актуальність.

По карті «Сонце» Скорпіони зможуть розпочати давно заплановані проекти, використовуючи отримані знання та навички. Порада Аркана — не боятися активності і не гаяти часу задарма, поки доля прихильна і дає можливість розвиватися у вибраному напрямку.

Стрілець

Стрільцям на карті «Імператор» важливо подбати про порядок. Навести його важливо не так у будинку, як у житті: упорядкувати справи, скласти план дій, налаштуватися на успіх і не боятися рішучих змін.

Карта «Дурень» символізує внутрішню свободу та вміння радіти життю. Тому Аркану Стрільцям важливо бути допитливими і захопленими, але при цьому не забувати про відповідальність, яка вбереже від помилок.

“Імператриця” в розкладі – карта розвитку. Позитивні зрушення будуть і у справах, і в особистому житті, проте квапити події не має сенсу. Життя налагоджується, і ця тендітна рівновага вимагатиме відповідальності, мудрості та чуйності.

Козоріг

Аркан «Диявол» відкриває тиждень, повідомляючи Козорогів про необхідність бути обережними. Потурання спокусам, поганим звичкам або необґрунтований ризик сильно ускладнюватимуть життя і залучатимуть до нього проблеми.

По карті «Ієрофант» Козорогам потрібно розставити пріоритети. Складання плану дій допоможе уникнути втрати часу. Шлях до успіху не буде складним, а то й відхилятися від побудованого маршруту.

Аркан «Верховна жриця» символізує внутрішні процеси, необхідні для щастя. У розкладі для Козерогів рада карти звучить так: довіряйте інтуїції, не поспішайте і слідкуйте за знаками долі, щоб не помилитися та унеможливити неприємності.

Водолій

Карта «Повішений» відкриває тиждень та завершує зиму. По ній Водоліям потрібно відпочити, зібратися з думками та розставити пріоритети, щоб почати весну з нових проектів та справ, які призведуть до нових успіхів.

Аркан «Імператриця» обіцяє Водоліям позитивні зміни. По цій карті події розвиватимуться плавно, і порушувати їх надмірною емоційністю не варто. Гармонія у всьому та вміння вчасно зупинитися збережуть Водоліям і сили, і гроші, і нерви.

Наприкінці тижня по карті «Верховна жриця» Водоліям варто приділити увагу не лише справам, а й емоціям. Сильні почуття можуть затьмарити аргументи розуму і змусити їх приймати неправильні рішення. Спокій та довіра інтуїції вбережуть від помилок.

Риби

Карта «Місяць» відкриває тиждень і має попередження. Рибам для щасливого життя важливо відмовитися від довіри чуткам і домислам, які отруюють життя, а також попрощатися з людьми, які намагаються маніпулювати.

По карті «Верховна жриця» велику роль відіграватиме інтуїція. Рибам важливо довіряти внутрішньому голосу та передчуттям, які вбережуть від необдуманих рішень та допоможуть упоратися з вирішенням складних питань.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність розставити пріоритети та скласти план дій. Така тактика забезпечить упевненість та дозволить виконати необхідні справи за відведений для них термін.

You cannot copy content of this page