fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 28 серпня по 3 вересня 2023 року для кожного знака зодіаку

Настає зміна сезонів, а значить, настає час адаптуватися до осіннього періоду. Завершити літо на хвилі позитиву і залучити удачу на початку вересня 2023 року допоможе точний Таро-прогноз.

Передбачення, виконані за допомогою старших Арканів, вважаються найточнішими. Їхнє тлумачення дозволяє розставити пріоритети, вчасно змінити рішення і обійти стороною будь-які неприємності. Експерти рекомендують представникам зодіакальних сузір’їв вивчити розклади карт, що випали в спокійній обстановці, щоб точно знати про те, що приготувала доля на майбутні сім днів.

Овен

На початку тижня Овнам важливо прислухатися до інтуїції і не поспішати. Аркан «Дурак» говорить про те, що представники сузір’я можуть обдурити самі себе, якщо почнуть приймати рішення щодо емоцій. Карта обіцяє добрі зміни в тому випадку, якщо сміливо дивитися в майбутнє, але при цьому уникати непотрібних ризиків.

Аркан «Повішений» у розкладі говорить про тимчасове призупинення справ. По цій карті Овнам не варто стукати в зачинені двері зараз важливо переключити увагу і зайнятися завершенням залишеної раніше роботи. Удача не обійде стороною, якщо не переживати даремно і не втрачати часу даремно.

Карта «Самітник» закликає Овнов провести час наодинці з собою і своїми думками. У тиші і спокої буде простіше знайти відповіді на хвилюючі питання, відновити сили і скласти план дій на перший місяць осені. Тим, хто не поспішає і не розголошує своїх планів, можна не переживати за вихід затіяних справ.

Телець

Карта «Закохані» говорить Тільцям про час, коли важливо впустити в життя зміни. Порада аркана – не поспішати з рішеннями і зважувати кожен крок. Діяти потрібно обережно, щоб уникнути промахів і не згорнути з правильного шляху. Також карта обіцяє добрі зміни в особистому житті.

«Маг» у розкладі — карта дії. Тому Аркану представникам даного сузір’я варто заявити про себе, повною мірою користуватися вродженими талантами і розкривати приховані здібності. Порада карти— йти власним шляхом і не порівнювати себе з оточенням, щоб не погнатися за чужими ідеалами.

Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», за яким Тельцям у жодному разі не можна діяти необдумано. Карта закликає довіритися інтуїції, щоб вчасно обійти проблеми на шляху до щастя, уникнути зіткнення з негативно налаштованими людьми і не втратити приємних подарунків долі.

Близнюки

Початок тижня буде активним і багатообіцяючим. Аркан «Імператор» обіцяє нові можливості, отже, настав час прийняття відповідальних рішень. За цією картою важливо пам’ятати про відповідальність, не йти з приводу сторонньої думки і обов’язково керуватися доказами розуму, а не миттєвих забаганок.

За картою «Сонце» Близнюків чекає довгоочікуваний успіх. Аркан символізує успішне завершення складних справ, отримання нагороди, а також можливість змінити життя і долю на краще. Порада карти—насаджуватися тим, що є зараз, не зупинятися в розвитку і налаштовуватися на позитив.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», за яким представникам цього сузір’я важливо прийняти нові умови. Карта символізує довгоочікувані зміни, які спочатку можуть здатися негативними. Тим не менше, Близнюки зможуть прийти до успіху, якщо перестануть жити ілюзіями і минулим.

Рак

Аркан «Диявол» обіцяє Ракам випробування, подолання яких допоможе стати найкращою версією себе. На початку тижня представникам даного сузір’я не варто забувати про обережність і помірність. За цією картою не можна потурати примхам і поганим звичкам, інакше удача відвернеться, а в життя припалить низка негараздів.

Аркан «Сонце» обіцяє успішне подолання труднощів, успіх і успіх у всіх починаннях. Раки зможуть вирішити розбіжності, здобути впевненість, з легкістю завершити ті, що тягнуться з минулої справи, а також почати шлях до нових вершин. Порада карти – насолоджуватися життям і вірити в світле майбутнє.

Завершує тиждень ще одна позитивна мапа «Зірка». По ній Раки зможуть здійснити сміливі мрії, здобути спокій і впевнено йти назустріч своєму щастю. Порада Аркана— жити тут і зараз, виховувати корисні звички і не змінювати планів, потураючи стороннім порадам і маніпуляціям.

Лев

На початку тижня Левам не варто поспішати з введеннями. Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що доля зробить різкий поворот, і на деякий час ситуація вийде з-під контролю. Порада аркана — не протистояти змінам і спокійно приймати все те, що приходить в життя, відпускати минуле і аналізувати події, щоб знову взяти кермо влади в свої руки.

Карта «Суд» також говорить про те, що життя змінюється. Леви зможуть поставити крапку в тій, що тягнеться з минулої справи, звільнитися від усього зайвого і залучити в життя позитивні зміни. Відповідальність та вміння приймати самостійні рішення допоможуть представникам сузір’я досягти нових вершин успіху.

Карта «Місяць» символізує таємниці, які стануть очевидними. Отриманими знаннями потрібно розпорядитися з розумом, не розголошуючи нікому своїх планів. Левам важливо пам’ятати про те, що поспіх і потурання слабкостям заведуть у глухий кут, а значить, потрібно бути уважними і не ігнорувати підказок внутрішнього голосу.

Діва

«Суд» у розкладі — довгоочікувана карта завершення та звільнення. На початку тижня Діви зможуть скинути з себе пута, розправити крила і почати шлях до нових вершин. Тому Аркану важливо пам’ятати про відповідальність і чесність, щоб не відчувати долю і не залучати в життя непотрібні неприємності.

Аркан «Дурень» символізує зміни, і щоб вони були позитивними, Дівам не можна забувати про обережність. Карта попереджає про те, що недбале ставлення до своїх справ, поспіх і необґрунтовані ризики будуть недоречними і можуть завести представників даного сузір’я в глухий кут.

Кінець тижня, судячи з карти «Колісниця», буде активним і багатообіцяючим. Аркан символізує рух і можливість разом покінчити зі складними справами. Від представників даного сузір’я буде потрібно розторопність, а також уміння швидко пристосовуватися до змінних умов.

Терези

Аркан «Колесниця» обіцяє Терезам відмінний початок тижня. По цій карті з’являється можливість завершити складні справи і отримати гідну нагороду, почати щось нове і захоплююче. Порада карти—не упускати перспективних можливостей і не діяти, щоб не залишитися ні з чим.

За картою «Імператриця» Терезів також чекають позитивні зміни, проте квапити події не варто. Аркан говорить про поступове поліпшення, коли представники сузір’я крок за кроком звільнятимуться від всього, що заважає розвитку. Порада карти – йти назустріч щастю і не переживати даремно.

Карта «Місяць» допоможе визначитися з вибором напряму, якщо представники сузір’я не ігноруватимуть застережень внутрішнього голосу. Аркан говорить і про те, що в кінці тижня не можна довіряти неперевіреній інформації, щоб не зайти в тупик і не погнатися за помилковими ідеалами.

Скорпіон

Аркан «Помірність» відкриває тиждень, говорячи про те, що Скорпіонам для залучення щастя і успіху важливо знайти гармонію між емоціями і розумом. Карта символізує пом’якшення розбіжностей і говорить про можливість займатися улюбленими справами без остраху оступитися і звернути в тупик.

Аркан «Колісниця» обіцяє відмінні можливості тим представникам сузір’я, хто не відкладатиме справ і візьметься за вирішення важливих питань тут і зараз. По цій карті можна сміливо розпочинати нові проекти, очолювати роботу і не пасувати перед новими випробуваннями. Вміння правильно розподіляти сили і час стануть запорукою успіху.

За картою «Вежа» Скорпіони зможуть змінити життя на краще, якщо не стануть опиратися змінам. Аркан символізує завершення і звільнення, а значить, не варто лякатися того, що відбувається. Настав час скинути пута, довіритися долі і прийняти все те, що готове увірватися в життя.

Стрілець

«Імператриця» в розкладі — відмінна карта на початок тижня. Аркан повідомляє Стрільцям про нові можливості у вирішенні робочих питань і налагодження особистого життя. По цій карті настає час, коли важливо прислухатися до своєї інтуїції і не поспішати з рішеннями, щоб виключити проблеми.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Стрільцям потрібно приймати самостійні рішення, а не йти на оточення. За цією картою змінити життя до кращого не складе труднощів, якщо не боятися відповідальності і не поспішає з вибором шляху. Вдумливий аналіз та вміння чути себе допоможуть відшукати правильну дорогу.

Завершує тиждень карта «Зірка», за якою Стрільці можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Аркан говорить про завершення труднощів, звільнення від проблем і прекрасну можливість виконати заповітну мрію. Порада карти – слухати своє серце і помічати щасливі знаки долі.

Козеріг

Цей тиждень буде позитивним і повним чудових можливостей. Відкриває її карту «Сонце», за якою Козероги зможуть завершити складні справи, отримає довгоочікувану нагороду і спокійно відпочити перед стартом нових проектів. Також Аркан обіцяє завершення фінансових труднощів і звільнення від проблем.

За картою «Сила» настає час активної роботи. Аркан говорить про те, що успіх прийде до тих представників сузір’я, хто не боїться відповідальності, сміливо йде до своєї мрії і старанно працює над будівництвом успішного майбутнього. Головне — не забувати про відповідальність і уважно стежити за подіями.

Аркан «Смерть» обіцяє Козерогам довгоочікуване звільнення та оновлення. По цій карті настає час залишити минуле, щоб впустити в життя нові прекрасні події. Порада карти—не боятися змін, які будуть на краще, адже зараз представники сузір’я з легкістю зможуть звільнитися від усього, що заважає розвитку та процвітанню.

Водолій

Аркан «Сила» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв бути активними. Тому Аркану є можливість залучити успіх, завершити складні справи або розпочати нові проекти. Удача не відвернеться, якщо бути відповідальними, зібраними і уважними до дрібниць, з яких і будується щастя.

Карта «Самітник» закликає Водоліїв взяти паузу, щоб переосмислити те, що сталося, скоригувати плани і розставити пріоритети. Тому Аркану можна сміливо влаштувати собі вихідний, відпочити після активного початку тижня і в спокійній обстановці прийняти відповідальні рішення.

Завершує тиждень карта «Мир», яка вважається позитивною. Тому Аркану представники цього зможуть вирішити фінансові питання, набути гармонії в особистому житті, вирішити розбіжності і виконати заповітні мрії. Також Аркан обіцяє нові можливості для тих, хто не бажає зупинятися в розвитку.

Риби

Аркан “Закохані” відкриває тиждень, закликаючи представників сузір’я зробити важливий крок. Карта символізує вибір, який потрібно зробити для набуття щастя та благополуччя. Приймати рішення потрібно в тиші і спокої, щоб ніхто не збив з думки і не змусив йти чужим шляхом.

Карта «Мир» говорить про те, що з життя йде негатив, з’являється можливість вирішити всі розбіжності і виконати заповітні мрії. Аркан закликає Риб йти назустріч своєму щастю, не згортати з шляху і не дозволяти нікому керувати собою або нав’язувати непотрібні ідеали, які не призведуть до щастя.

За картою «Повішений» Рибам доведеться провести роботу над помилками. Аркан говорить про те, що важливу справу не вдасться завершити до тих пір, поки не буде ясності і розуміння. Порада карти – усамітнитися, ще раз звіритися з планами і обов’язково знайти причину, за якою роботу не вдається виконати до кінця.

You cannot copy content of this page