fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 29 серпня по 4 вересня 2022 року для кожного знака зодіаку

Завершити серпень вдало і залучити успіх у початку вересня буде простіше завдяки своєчасним підказкам карт Таро. Поради старших Арканів будуть гарною підмогою у ухваленні важливих рішень для представників Знаків Зодіаку.

Прогнози, виконані за допомогою колоди «Наслідків», мають високу точність. рекомендують дізнатися про те, що станеться наступного тижня, щоб скласти план дій і не упустити нових можливостей. Підключивши інтуїцію, представникам Зодіакального кола стане простіше тлумачити значення Арканів, що випали, і знаходити вихід з обставин, що склалися.

Овен

На початку тижня за картою «Імператор» від Овнів знадобиться пильність і вміння мудро правити своїм життям. Аркан вказує на перспективні можливості, упускати які не можна. Вміння тримати себе в руках і вчитися на чужих помилках призведе до успіху.

Карта «Ієрофант» закликає Овнів довіритися мудрим порадам наставників і переймати досвід старшого покоління. Правильне розміщення пріоритетів і відповідальність стануть синонімами нових перемог.

«Зірка» в розкладі — щаслива карта, яка вказує на відсутність причин для хвилювань. Овни можуть спокійно займатися обраною справою і не переживати за його результат. Проблем не передбачається, якщо не згортати з шляху і нікому не дозволяти керувати собою.

Телець

Аркан «Імператор» говорить про те, що Тельці можуть сміливо втілювати в життя свої ідеї. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність і чітко слідувати плану, щоб уникнути промахів і не зайти в глухий кут.

По карті «Вежа» настає переломний момент, коли важливо розуміти: назад дороги немає. Настав час руйнувати ілюзії і слідувати шляхом розвитку. Тельцям посміхнеться успіх, якщо не відмовлятися від нових перспектив.

На початку вересня за картою «Правосуддя» від Тельців будуть потрібні зібраність і уважність. Аркан говорить про сприятливий період для нових відкриттів, і для залучення успіху важливо бути чесними і неупередженими.

Близнюки

На початку тижня Близнюкам буде потрібна витримка, про що нагадує Аркан «Верховна жриця». Поспіх не приведе до потрібних результатів, тому варто сповільнити свій біг і прислухатися до інтуїції, щоб прийняти вірні рішення.

Карта «Зірка» відповідає за гармонію та виконання бажань. Порада Аркана — не згортати з обраного шляху і спокійно займатися справами. У Близнюків настає сприятливий період, коли проблеми та неприємності залишаються за спиною.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», який вказує на необхідність зробити вибір між двома подіями. На перший погляд вони можуть здатися рівнозначними, проте Близнюкам потрібно гарненько зважити плюси та мінуси, щоб не помилитися.

Рак

Аркан «Правосуддя» закликає Раків надходити не тільки за сумлінням, але і не порушувати правил. По цій карті справи будуть йти вгору, якщо усвідомлювати і не поспішати з прийняттям складних рішень.

Позитивний Аркан «Сонце» говорить про відсутність перешкод на шляху, а значить, Раки можуть сміливо втілювати в життя ідеї, активно працювати над власним благополуччям і знаходити нові шляхи розвитку.

Раптові зміни чекають на рак на початку вересня. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що життя зміниться, і нові події обов’язково принесуть щастя. Ракам важливо пам’ятати про головне: не поспішати з висновками в неоднозначних ситуаціях і не переоцінювати своїх сил.

Лев

На початку тижня за картою «Повішений» Левам треба бути обережними. Аркан попереджає про те, що деякі справи можуть зупинитися, а значить, потрібно буде переключити увагу на інші обов’язки.

За картою «Дурень» Левам важливо пам’ятати про відповідальність. Недбале ставлення до те, що відбувається в життя спричинить собу помилку, на виправлення яких потрібно багато часу і сил.

Аркан «Смерть» говорить про те, що життя Львів сильно зміниться, і зміни будуть на краще. Для цього важливо пам’ятати про те, що минуле потрібно залишати за спиною і не намагатися воскресити події, які вже зіграли свою роль.

Діва

За картою «Дурень» Дівам не можна гаяти часу: діяти треба тут і зараз, щоб не упустити приємних можливостей. Головне — не забувати про відповідальність і здорово оцінювати свої можливості.

У середині тижня за картою «Смерть» Діви мають бути готові до того, що життя зміниться. Настав час прийняти важливе рішення і звільниться від усього, що заважає розвитку.

Карта «Імператриця» обіцяє налагодження взаємин і гарні перспективи в діловому середовищі. Дівам варто прислухатися до інтуїції, щоб залучити позитивні зміни і не зайти в тупик.

Терези

За картою «Маг» Терезам належить проявити ініціативу. Аркан закликає не боятися своїх ідей і сміливо братися за намічені справи. Новаторство і бажання змінити життя на краще обернуться новими перемогами.

Аркан «Сонце» говорить про те, що всі шляхи відкриті, а значить, Терези можуть розвиватися в будь-якому напрямку. Порада карти – насолоджуватися сьогоднішнім днем ​​і починати щоранку з позитиву.

Завершує тиждень Аркан «Місяць», за яким життя Терезів зміниться. Карта попереджає про те, що представникам Знаку стане доступна раніше закрита інформація, розпорядитися якою потрібно з розумом.

Скорпіон

Аркан «Повішений» обіцяє Скорпіонам випробування, які потрібно пройти з честю. На початку тижня не варто сподіватися на волю випадку — долю треба брати в свої руки і мудро правити.

Слідом виступає карта «Диявол», яка також попереджає Скорпіонів про можливі проблеми. Уникнути їх вдасться, якщо не потурати миттєвим примхам і не йти на угоди з совістю.

Завершує тиждень Аркан «Закохані», за яким настає час приймати важливі рішення. Завдяки уважності та мудрості Скорпіони зможуть вибрати правильний шлях і швидко змінити життя на краще.

Стрілець

Завершення серпня пройде на позитивній ноті. Аркан «Мир» повідомляє Стрільцям про те, що на шляху немає перешкод, які могли б перешкодити здійсненню задуманого.

Аркан «Колесо удачі» віщує глобальні зміни, які можуть змусити понервувати. Зірвати куш і не втратити свого успіху буде простіше, якщо дати подіям відбутися і не поспішати з діями в неоднозначних ситуаціях.

Завершує тиждень Аркан «Імператор», за яким Стрільці зможуть здобути фінансову незалежність і заробити відмінну репутацію. Вступати важливо мудро і не ставити себе вище оточення.

Козеріг

Козерогам на початку тижня потрібно бути відповідальними і обережними. Карта «Диявол» попереджає про випробування волі, які потрібно пройти з честю, щоб не заплямувати репутації і не стати заручниками власної недалекоглядності.

Не варто забувати Козерогам і про внутрішньому голосі. Аркан «Верховна жриця» закликає не поспішати і не слухати порад зі сторони. Настає час прийняття відповідальних рішень, які не зазнають поспіху.

Завершує тиждень Аркан Башта, який символізує неминучі зміни. Події будуть несподіваними, але Козерогам не варто переживати. Новий етап життя буде наповнений позитивними подіями, якщо не боятися зробити крок у майбутнє.

Водолій

Аркан «Диявол» попереджає Водолєєв про те, що потурання спокусам не призведе до позитивних подій, тому почати тиждень потрібно з відмови від миттєвих забаганок. Пильність і зважені рішення допоможуть обійти негаразди стороною.

Карта «Імператриця» говорить про щасливі зміни і удачу у всіх починаннях. Події розвиватимуться неспішно, тому від Водолеїв буде потрібно витримка і вміння зберігати секрети.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», за яким Водоліям необхідно розставити пріоритети, щоб розпочати вересень вдало. Позбувшись сумнівів і ілюзій, представники Знаку зможуть досягти успіху у обраному напрямку.

Риби

Тиждень відкриває Аркан «Сила», який закликає Риб не зволікати і діяти активно. Успіх буде на боці тих, хто прагне розвитку і відкриває перед собою нові можливості.

По карті «Ієрофант» триває час активної роботи над створенням успішного майбутнього. Рибам важливо закласти міцний фундамент, щоб уникнути роботи над помилками.

Карта «Повішений» говорить про тимчасову кризу, коли Рибам важливо залишити справи, які не вдається виконати з першого разу. Перемикання уваги на другорядні завдання зекономить час і надасть можливість відпочити від рутини.

You cannot copy content of this page