fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 29 січня по 4 лютого 2024 року для кожного знака зодіака

Зима плавно завершується, і перехід до останнього місяця – важливий етап. Залучити удачу та вчасно завершити важливі справи Знакам Зодіаку допоможуть своєчасні підказки старших Арканів із колоди «Наслідків».

Таро-прогноз на тиждень з 29 січня по 4 лютого 2024 року

Кожна карта колоди «Наслідків» здатна відкрити завісу таємниці та розповісти про події найближчого майбутнього. Знакам Зодіаку експерти рекомендують уважно вивчити розклади та задіяти інтуїцію. Внутрішній голос допоможе чітко розтлумачити послання старших Арканів і упустити значних деталей.

Овен

Аркан “Закохані” закликає Овнов бути відповідальними. На цій карті важливо пам’ятати про те. Що вжиті дії скасувати не вдасться. Отже, треба бути гранично обачними. Рада Аркана — приймати самостійні та виважені рішення, які допоможуть досягти нових висот.

Карта «Місяць» говорить про те, що важливу роль у житті Овнів відіграватиме інтуїція. Завдяки увазі до власних передчуттів представники сузір’я зможуть знайти вірні рішення та з легкістю подолати тимчасові бар’єри. Тим, хто буде уважним до знаків долі, вдасться вийти переможцями.

Аркан “Сонце” знаменує закінчення труднощів. По цій карті представникам сузір’я посміхатиметься успіх. Аркан говорить про те, що шлях вільний, а закінчить, можна сміливо починати щось нове та захоплююче, добиватися нових успіхів і насолоджуватися тим, що відбувається в житті тут і зараз.

Телець

Тиждень відкриває Аркан “Дурань”, який вказує на те, що Тельцям варто бути відкритими для нових можливостей. Представники сузір’я зможуть вийти зі своєї зони комфорту та спробувати щось нове. Порада картки – бути готовими діяти швидко та пристосовуватися до нових обставин.

«Самітник» у розкладі — карта самопізнання та усамітнення. Порада Аркана – залишитися наодинці зі своїми думками, щоб правильно розставити пріоритети і відмовитися від усього того, що втратило сенс. Тільцям варто захистити себе від зовнішнього шуму, щоб спокійно ухвалити рішення та визначитися з подальшими діями.

Карта «Диявол» попереджає про можливі проблеми. Тому Аркану Тельцям важливо пам’ятати про відповідальність і стійкість, які допоможуть подолати перешкоди і не стати заручниками спокус. Будьте обережні і не дозволяйте собі захопитися ілюзіями.

Близнюки

Аркан «Сила» закликає Близнюків до відповідальності та активності. Цього тижня у представників сузір’я будуть усі можливості для того, щоб досягти успіху. Настав час проявити силу волі та долати перешкоди завдяки відповідальним рішенням та вивіреним крокам.

«Диявол» у розкладі – карта спокус та залежностей. Тому Аркану Близнюкам не можна потурати примхам і йти на поводу сторонніх. Карта попереджає про те, що випробування волі потрібно пройти з гідністю і не згортати з обраного шляху заради миттєвих насолод.

Аркан «Місяць» закликає представників сузір’я довіряти своїм передчуттям. Цього тижня інтуїція відіграватиме особливу роль і не раз виручить у важких ситуаціях. Близнюкам важливо прислухатися до себе, а також звертати увагу на незначні деталі.

Рак

Карта «Колесниця» є символом руху, перемоги та динаміки. Цей Аркан вказує на те, що цього тижня Ракам варто бути готовим до змін та можливих викликів, які з’являться на шляху. Будьте готові до руху вперед і відповідально ставтеся до справ.

Карта «Закохані» завжди говорить про те, що потрібно ухвалити відповідальні рішення, які допоможуть змінити життя на краще. Ракам важливо прислухатися до себе та визначитися із напрямком. Скасувати рішення не вийде, а отже, потрібно ретельно зважити всі «за» та «проти».

Аркан «Помірність» є картою балансу, терпіння та гармонії. Ракам варто прагнути до збереження внутрішньої гармонії та намагатися знайти баланс у своєму житті. Будьте терплячими і старанними у своїх діях, уникайте надмірних крайнощів. Вміння знаходити золоту середину у всьому допоможе впоратися з тимчасовими труднощами.

Лев

Цього тижня від Левів знадобиться більше зусиль. Аркан «Помірність» закликає представників цього сузір’я до набуття внутрішньої гармонії та знаходження балансу в житті. Це дозволить легко обійти стороною негаразди і не зайти в глухий кут через необдумані або поспішні дії.

Карта «Диявол» зазвичай вказує на спокуси, залежності та негативні сили, які можуть стати на вашому шляху. Будьте особливо уважні до ризику, щоб не потрапити у шкідливі чи руйнівні ситуації. Зверніть увагу на свої плани та рішення і не дайте себе придушити негативним впливом.

Аркан «Дурень» часто асоціюється з новими засадами, ризиками та свободою. Можливо, Леви зіткнуться з можливістю зробити щось нове та унікальне. Залишайтеся відкритими для нових можливостей та будьте готовими до несподіваних поворотів подій. Активність та відповідальність допоможуть упоратися з неоднозначними питаннями.

Діва

Карта «Диявол» вказує на зіткнення з труднощами та спокусами. Дівам необхідно бути пильними та обережними, щоб не потрапити під вплив негативної енергії та вберегтися від можливих пасток.

Аркан «Помірність» закликає Дів відмовитися від поспіху та ризиків. Цього тижня важливо розмірено підходити до вирішення питань та завдань, бути уважними до деталей та передчуттів. По цій карті необхідно зберегти ясність у думках, вести спокійний та врівноважений спосіб життя.

Карта «Суд» вказує на закінчення циклу або важливе рішення, яке може вплинути на ваше життя. Цього тижня Діви зіткнуться з важливими рішеннями чи подіями, які призведуть до нового етапу у вашому житті. Будьте готові до змін і вірте у власні сили.

Терези

Карта «Сонце» віщує чудовий старт для нових справ. Аркан символізує радість, успіх та світле майбутнє. Терезам можна очікувати позитивних змін: удача та радісні події будуть на вашому боці. Будьте відкритими для світлих моментів, які можуть з’явитися у житті та цінуйте кожну нагоду.

Аркан «Суд» говорить про довгоочікуване завершення якоїсь складної ситуації. Терези зможуть насолодитися своїми успіхами та звільнитися від труднощів. По цій карті важливо пам’ятати про відповідальність та об’єктивність. Які допоможуть представникам сузір’я не зайти в глухий кут за крок від чергової перемоги.

Карта «Повішений» вказує Терезам на ситуацію, яка вимагатиме нового підходу. Аркан закликає представників сузір’я на якийсь час залишити справи. які не просуваються вперед, відволіктися і пізніше повернутись до вирішення питань, використовуючи нестандартні рішення.

Скорпіон

Карта «Місяць» закликає Скорпіонів довіряти інтуїції та прислухатися до свого внутрішнього голосу. Будьте готові до емоційних змін та відкриті для таємниць, які допоможуть визначитися з подальшими діями.

Аркан “Імператриця” говорить про процвітання. Скорпіони можуть бути впевнені в тому, що життя поступово змінюється на краще. Зараз важливо зберігати спокій і внутрішню гармонію, щоб не оступитись під впливом сильних емоцій.

По карті «Верховна жриця» Скорпіонам не варто квапити подій. Аркан говорить про те, що представники сузір’я мають бути уважними до знаків долі. Вони допоможуть знайти правильний шлях та залучити до життя позитивні перспективи.

Стрілець

Аркан “Дурень” вказує на можливі зміни в житті, заради яких Стрільцям доведеться ризикнути. Водночас карта говорить про те. Що ризик має бути виправданим. Це означає. Що представникам сузір’я важливо усвідомлювати дії і не чинити безрозсудно.

Карта “Сила” символізує внутрішню готовність до активних дій. Аркан закликає не боятися труднощів та долати їх, використовуючи накопичений досвід та знання. Будьте рішучими та стійкими у досягненні поставлених цілей.

Аркан «Правосуддя» може вказувати на баланс, справедливість та вирішення проблем. Будьте готові до розуміння та справедливості як у своїх діях, так і у відносинах з оточуючими.

Козеріг

Аркан “Імператриця” говорить про те, що Козерогам не варто поспішати з прийняттям рішень. Цього тижня доля буде прихильною, а отже, можна сміливо займатися запланованими справами і насолоджуватися результатами своєї роботи.

Карта “Суд” говорить про довгоочікуване завершення циклу. Це означає, що козероги зможуть поставити крапку у складній справі. Важливо бути готовим до змін, діяти справедливо та розумно.

«Маг» у розкладі – карта нових можливостей. Цього тижня у Козерогов з’явиться можливість використати свої таланти та навички для досягнення поставленої мети. Рада Аркана – спрямовувати енергію в русло розвитку та самовдосконалення.

Водолій

Початок тижня буде досить небезпечним. Карта «Диявол» нагадує Водоліям про важливість дотримання обережності. З цієї карти не можна йти на поводу емоцій і піддаватися спокусам. Така поведінка може залучити безліч проблем та віддалити представників сузір’я від поставлених завдань.

Карта «Маг» символізує силу, мудрість та потенціал. Аркан говорить про те, що Водоліїв чекає час для реалізації талантів та здібностей. Намагайтеся використовувати ці можливості для досягнення цілей і будьте впевнені, що у вас є все необхідне для досягнення успіху.

Аркан «Імператриця» вказує на розвиток творчих здібностей, радість та гармонію у різних сферах життя в цей період часу. Водоліям не варто квапити подій — доля прихильна, а отже, все задумане вдасться втілити в життя.

Риби

«Імператор» у розкладі говорить про владу та стабільність. Рибам по цьому Аркану вдасться зміцнити свій авторитет за рахунок активної роботи та об’єктивних суджень. Карта також закликає до відповідальності та уважності.

Аркан «Суд» говорить про те, що життя Риб зміниться на краще. Карта закликає відмовитися від негативу та направити сили на завершення складних чи неоднозначних завдань. Настав час відмовитися від того, що заважає розвитку.

«Помірність» у розкладі – карта балансу, терпіння та гармонії. По ній Рибам важливо дотримуватися обережності і послідовності, не квапити подій і виключити будь-які надмірності. Залишайтеся спокійними та старанними, уникайте крайнощів та прагнете внутрішньої рівноваги.

You cannot copy content of this page