fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 29 травня по 4 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Залучити удачу і набути щастя зможе кожен. Таро-прогноз на майбутній тиждень допоможе Знакам Зодіаку визначитися з цілями і з легкістю виконати заплановані справи в термін. Поради старших Арканів стануть чудовою підмогою для тих, хто звик керувати своєю долею.

Весна добігає кінця, а це означає, що попереду нас чекає довгоочікуване літо. Експерти рекомендують познайомитися з таро-прогнозом, щоб завершити травень на позитивній ноті та залучити успіх у на початку червня. Точні підказки карт додадуть впевненості і допоможуть правильно розподілити сили для вирішення важливих питань.

Овен

На початку тижня Овнам за картою «Смерть» доведеться попрощатися з минулим, щоб воно не заважало залученню щасливих змін. Аркан обіцяє звільнення від проблем і перешкод, тому боятися невідомості немає сенсу. Представники сузір’я зможуть здобути впевненість і з легкістю змінити життя на краще.

Карта «Суд» вторить першому Аркану розкладу, повідомляючи добрі новини. Овни зможуть поставити крапку у складній справі, відновити репутацію і звільнитися від того, що заважало руху. Порада карти—не зволікати і не відкладати тих справ, які можна виконати зараз. Також Овни не повинні забувати про відповідальність.

Завершує тиждень Аркан «Мир». За цією картою легко вирішуються розбіжності, настає час безтурботності та щастя. Овнам буде легко виконувати роботу, сходитися з потрібними людьми і вирішувати проблеми без особливих зусиль. Аркан обіцяє і виконання заповітної мрії, а значить, настав час згадати про бажання і загадати його так, щоб воно здійснилося в найближчий час.

Телець

Карта «Повішений» відкриває тиждень, закликаючи Тельців відмовитися від застарілих планів і розглянути ситуацію під іншим кутом. За цією картою деякі із справ можуть призупинитися, а значить, потрібно переключити увагу і зайнятися вирішенням раніше відкладених завдань.

Аркан «Маг» — карта винахідливості та оптимізму, уміння знаходити оригінальні рішення і спиратися на свої таланти. Тільці зможуть здобути успіх, якщо не відступлять і слідуватимуть поклику серця. Карта обіцяє успіх і пошану, а значить, настав час діяти і залучати в життя позитивні зміни.

«Самітник» у розкладі — карта тимчасової усамітнення або ізоляції. На початку літа Тільці зможуть залишитися наодинці зі своїми думками, подбати про самопочуття і привести в порядок справи без суєти і поспіху. Аркан закликає набути внутрішньої рівноваги, щоб сильні емоції не стали джерелом неприємностей.

Близнюки

Початок тижня, судячи з карти «Смерть», буде відповідальним. Близнюкам не варто забувати про те, що щасливі зміни увірвуться в життя, якщо для них буде місце. Це означає, що минуле час відпускати, відкривати чистий аркуш і писати новий розділ. Головне — не потурати страхам та сумнівам.

Аркан “Закохані” завжди символізує вибір, який потрібно зробити самостійно. За цією картою життя зміниться на краще, якщо прийняти вірні рішення і не йти на порадників. Близнюки зможуть знайти своє щастя, якщо перестануть сумніватися і зможуть зробити рішучий крок.

Завершує тиждень Аркан «Маг», за яким настає час діяти. Близнюки не повинні закопувати свої таланти в землю — їх потрібно розвивати, щоб досягти успіху в усіх сферах життя, залучити успіх і знайти власний шлях на щастя. Карта обіцяє позитивні зміни, а значить, можна не сумніватися в собі і своїх силах.

Рак

Аркан «Зірка» обіцяє Ракам чудовий початок тижня. По цій карті проблеми вщухають, життя налагоджується, і причин для занепокоєння немає. Представники Знаку можуть спокійно займатися своїми справами і не переживати. Головне — не кидати розпочатого і відповідально ставитися до своїх обов’язків.

Карта «Смерть» віщує швидкі зміни, які обов’язково будуть позитивними. Для цього представникам Знака важливо попрощатися з минулим, здобути впевненість і сміливо дивитися в майбутнє. Порада Аркана — жити справжнім і вчасно відпускати те, що вже віджило і заважає розвитку.

«Маг» у розкладі — карта винахідливості та вміння йти своїм шляхом. Для представників сузір’я ця карта означає чудові можливості, упускати які не варто. Долеві зустрічі, цікаві пропозиції і можливості розширити горизонти — прекрасний початок літньої пори.

Лев

Карта «Дурень» закликає Львів не втрачати пильності і уважно стежити за подіями, що відбуваються. Аркан віщує швидкі зміни, і щоб вони були позитивними, важливо пам’ятати про відповідальність, приймати самостійні рішення і відмовитися від необґрунтованих ризиків.

По карті «Ієрофант» Левам важливо розставити пріоритети, щоб вчасно завершити необхідну роботу. Карта говорить про те, що допомога прийде зі сторони впливової людини, яка допоможе вирішити складні питання. Не зайвим буде й отримання нових знань, завдяки яким вдасться змінити життя на краще.

Завершує тиждень Аркан «Імператор», закликаючи Львів до відповідальності. Мудрі рішення та увага до деталей допоможуть впоратися з будь-якими складними питаннями, а чесність і порядність збережуть відмінну репутацію. Представникам Знаку варто пам’ятати про те, що влада може запаморочити голову, через що легко оступиться.

Діва

Карта «Смерть» відкриває тиждень, закликаючи Дів ставити крапки в справах, які вже мають стати минулим. Порада карти – звільняти місце для нових подій і не боятися майбутнього – попереду чекає безліч захоплюючих пригод. Вміння вчасно відмовлятися від всього наносного допоможуть залучити щастя.

Аркан «Диявол» попереджає про небезпеку. За цією картою Дів чекають випробування, пройти які потрібно з честю. У середині тижня важливо пам’ятати про відповідальність і не потурати поганим звичкам.

Аркан «Вежа» говорить про те, що життя зміниться на краще, але спочатку Дів чекає потрясіння. Карта описує ситуацію, коли більше не можна ховатися в ілюзорному світі — настав час подивитися правді в очі й активно працювати над створенням благополучного майбутнього.

Терези

На початку тижня за картою «Вежа» Терезам варто звільнитися від ілюзій. Погоня за нездійсненною мрією не призведе до щастя, а значить, потрібно ставити перед собою реальні цілі. Визначитися з вибором шляху буде простіше, якщо прислухатися до себе і приймати самостійні рішення, спираючись на особисті переваги.

Аркан «Маг» закликає Терезів розкривати свої таланти і користуватися ними для залучення благополуччя. За цією картою причин для занепокоєння немає — доля прихильна, отже, можна сміливо йти назустріч своєму щастю.

Карта «Суд» завершує тиждень, вказуючи Терезам на довгоочікуване звільнення. Це може бути завершення серйозного проекту, набуття волі від маніпуляторів або довгоочікувана розв’язка судового розгляду. Порада карти — діяти чесно і в рамках закону, щоб не залучити неприємностей.

Скорпіон

Аркан «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи Скорпіонів до відповідальності. По цій карті не можна довіряти неперевіреної інформації, щоб не зайти в тупик і не залишитися у розбитого корита. Нині важливо не спішити і довіряти передчуттям, які не обдурять і допоможуть вирішити неоднозначну ситуацію.

Карта «Сила» говорить про те, що Скорпіони зможуть подолати смугу перешкод і здобути успіх, якщо не сумніватимуться в собі і відкладати рішення наболілих питань. Оптимістичний настрій, вміння розподіляти обов’язки та своєчасний відпочинок убережуть від втрати сил і мотивації.

Карта “Вежа” символізує руйнування ілюзій. Скорпіони повинні бути готові до того, що життя різко зміниться, проте хвилюватися і діяти необачно не можна. Спокійна впевненість. Вміння аналізувати і не поспішати з висновками збережуть оптимізм і допоможуть здобути щастя.

Стрілець

Карта «Вежа» символізує серйозні зміни, які не можна упускати. Стрільцям не варто занадто довго зволікати, інакше замість щастя в життя прийдуть неминучі втрати. Порада Аркана — вірити в свої сили і не нарікати на долю, керувати якою потрібно самостійно, не сподіваючись на диво.

«Зірка» в розкладі — карта виконання заповітної мрії. Тому Аркану Стрільці можуть сміливо йти назустріч своєму щастю. Головне — не змінювати планів і не згортати з шляху, щоб не віддалитися від довгоочікуваної перемоги.

По карті «Смерть» настає час змін. Позитивні події увірвуться в життя, якщо Стрільці знайдуть у собі сили попрощатися з минулим і залишити застарілі ідеї. Удача не відвернеться, якщо бути чесними і уважними.

Козеріг

Карта «Імператор» обіцяє Козерогам славу і пошану. Тому Аркану важливо пам’ятати про відповідальність і не переступати закону, щоб уникнути неприємностей і не залучити на себе проблем.

За картою «Верховна жриця» Козерогам не варто поспішати з висновками. Аркан закликає довіряти інтуїції і перевіряти інформацію, щоб опинитися в потрібному місці в потрібний час і залучити успіх.

Завершує тиждень Аркан «Ієрофант», за яким Козерогам варто поповнити багаж знань, а також перейняти досвід мудрих колег. Карта обіцяє успіх і шана, якщо правильно розставити пріоритети.

Водолій

Аркан «Дурак» символізує щасливу випадковість, завдяки якій Водолії зможуть здобути успіх. Світло карти – не ризикувати марно і бути уважними. Недбале ставлення в роботі заведе в глухий кут.

«Імператор» у розкладі — карта мудрості. По її представникам Знака важливо пам’ятати про відповідальність і приймати рішення. Грунтуючись на фактах, а не на домислах або чутках. Залучити успіх буде простіше, якщо спиратися на аргументи розуму.

Аркан “Маг” символізує успіхи. За цією картою Водолії можуть повною мірою користуватися своїми талантами, щоб залучити позитивні зміни. Також карта говорить про те, що вирішити питання буде простіше, якщо подивитися на них під іншим кутом.

Риби

Аркан «Правосуддя» говорить: справедливість буде відновлено. За цією картою Риби повинні пам’ятати про відповідальність і чесність. Ці якості допоможуть здобути успіх і відновити добру репутацію, якщо її хтось спробує очорнити.

Карта «Диявол» з’являється в розкладі, коли від представників сузір’я потрібна дисциплінованість і відповідальність. Серйозних неприємностей вдасться уникнути, якщо не потурати миттєвим примхам і довіряти лише перевіреній інформації.

Карта «Дурень» закликає Риб розширювати горизонти і не боятися зробити крок уперед. Порада карти — не втрачати пильності і уважно дивитися по сторонах — знаки долі допоможуть зробити правильні висновки.

You cannot copy content of this page