fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Провести черговий тиждень квітня в позитивному ключі та залучити в життя приємні промені Знакам Зодіаку допоможе точний Таро-прогноз. Поради старших Арканів додадуть впевненості, необхідної для щастя.

Розклади карт Таро допомагають визначатися з цілями, вчасно відмовлятися від невдалих ідей і обходити стороною перешкоди. Експерти рекомендують прислухатися до інтуїції, щоб правильно розтлумачити кожну карту, а також зіставляти поради з тим, що відбувається в житті. Така тактика допоможе не упустити жодної деталі і швидко впоратися із запланованою роботою.

Овен

Тиждень починається з Аркану «Сонце», який символізує не тільки успіх, воно і свободу від проблем. Овни зможуть вибрати будь-який шлях, відпочити або взятися за нові справи, виконати бажання і забути про негоди. Головне — віра в свої сили і гарний настрій.

Аркан «Дурень» також символізує приємні зміни, проте Овни не повинні забувати про відповідальність. По цій карті не можна ризикувати даремно і халатно ставитися до своїх обов’язків. В іншому випадку є ризик втратити не тільки гроші, але і репутацію.

Завершує квітневий тиждень карта «Колесо удачі». Цей Аркан говорить про неминучі події, які увірвуться в життя Овнів. Ситуація буде неоднозначною, тому, перш ніж діяти, важливо усвідомити те, що відбувається. Вдумливий аналіз і відсутність поспіху допоможуть взяти долю в свої руки.

Телець

Карта «Повішений» відкриває тиждень, закликаючи Тельців до відповідальності. З цього Аркану можливе призупинення справ через допущені помилки. Уникнути неприємностей буде простіше, якщо не відволікатися від роботи і правильно розставляти пріоритети.

У середині тижня на Тельців чекають серйозні зміни. Аркан «Закохані» закликає до відповідальності та вдумливості, щоб вибрати вірний шлях і не помилитися. Скасувати свій вибір не вийде, тому так важливо орієнтуватися на власні переваги, а не на думку оточення.

Завершує тиждень позитивна карта «Сонце», за якою Тельці отримають нагороду за свою працю, зможуть відпочити від роботи або ж розпочати новий проект. Порада карти – не сумніватися в собі і з оптимізмом дивитися вперед.

Близнюки

Цей тиждень буде не найпростішим, проте за належної розторопності Близнюки зможуть залучити удачу. Аркан «Смерть» символізує переродження, яке неможливе без подолання бар’єра, що поділяє минуле і теперішнє. Представникам сузір’я важливо розуміти, що нові можливості не прийдуть у життя, якщо чіплятися за все те, що вже віджило.

Аркан «Повішений» попереджає Близнюків про те, що не всі справи вдасться вирішити швидко. Порада карти – не поспішати, щоб уникнути неточностей, а також набратися терпіння – часом доля допомагає, буквально змушуючи переключити увагу на другорядні завдання.

Карта «Вежа» закликає Близнюків не ховатися за ілюзіями, щоб не упустити нових можливостей і не застрягти в тупику. Аркан говорить про необхідність подивитися правді в очі і відмовитися від того, що заважає розвитку і заважає залученню нових успіхів.

Рак

Карта «Суд» говорить про довготривале звільнення від турбот і проблем. Тому Аркану Раки зможуть завершити складні справи, звільнитися від гноблення маніпуляторів і відстояти свою думку. Порада карти — чинити чесно, щоб уникнути неприємностей у майбутньому.

Карта «Верховна жриця» закликає Раків довіритись інтуїції. Аркан говорить про те, що справи йдуть угору, проте поспіх або помилкові рішення можуть завести в тупик. Представникам сузір’я не варто поспішати у вирішенні серйозних питань і довіряти малознайомим людям.

Завершує тиждень Аркан “Імператриця”. Раки можуть бути спокійні — вони обрали вірний напрямок, який важливо пройти до кінця і не опускати рук. Карта обіцяє налагодження відносин у сім’ї, позитивні зміни і успіх у тому випадку, якщо не поспішати подій.

Лев

На початку тижня Левам важливо покластися на свою інтуїцію і силу волі. Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що події розвиватимуться стрімко, проте взяти ситуацію під контроль одразу не вийде. Головне — почекати час і проаналізувати ситуацію, щоб ухвалити вірні рішення.

Карта «Імператриця» є позитивною, отже, на Львів чекають приємні події. Порада Аркана – не поспішати і спокійно рухатися в обраному напрямку. Позитивний настрій допоможе досягти нових висот.

Карта «Помірність» завершує цей тиждень квітня, закликаючи Львів насолодитися спокоєм та безтурботністю. Тому Аркану немає сенсу квапити події і час — доля прихильна до тих, хто вміє керувати своїми емоціями і правильно розставляти пріоритети.

Діва

Початок тижня для Дів буде не райдужним. Аркан «Вежа» руйнує замки з піску, змушуючи подивитися правді в очі та змінити життя. Порада карти — не опиратися змінам і залишати за спиною минуле, що віджило.

Аркан «Зірка» говорить про те, що Діви прийняли вірне рішення і рухаються в правильному напрямку. Проблем і перешкод не виникне, якщо не згортати з шляху і спокійно займатися запланованою роботою.

Карта «Диявол» попереджає Дів про неприємності, які виникнуть, якщо потурати миттєвим примхам і ігнорувати внутрішній голос. Представникам сузір’я важливо взяти себе в руки і вчасно відмовлятися від будь-яких сумнівних дій.

Терези

Відмінний початок тижня Терезам обіцяє Аркан «Зірка». За цією картою настає довгоочікуване звільнення від проблем. Це означає, що можна спокійно займатися запланованими справами і не квапити подій.

Аркан «Колісниця» говорить представникам Знаку про те, що настав час додати обертів. Доля дає можливість швидко завершити необхідну роботу і отримати довгоочікувану нагороду за прикладені зусилля.

По карті «Місяць» Терези дізнаються щось важливе, що потрібно зберегти в таємниці до пори. Отриманою інформацією важливо розпорядитися правильно, щоб уникнути проблем та неприємностей, пов’язаних із заздрісниками та недоброзичливцями.

Скорпіон

За картою «Дурень» Скорпіонам не можна починати тиждень з необачних дій. Аркан закликає залишатися зібраними і обережними, щоб не пропустити щасливих знаків долі.

Карта «Сонце» символізує успіх і перемогу. Це означає, що можна сміливо приступати до втілення в життя сміливих ідей, завойовувати нові вершини і насолоджуватися щасливим життям.

Завершує тиждень ще одна позитивна мапа «Імператриця». Скорпіони можуть не переживати справи просуваються, а попереду чекає безліч приємних сюрпризів. Порада Аркана – не поспішати подій і спокійно займатися запланованою роботою.

Стрілець

«Верховна жриця» в розкладі на початок тижня — карта інтуїції. Стрільцям важливо присушуватися до своїх відчуттів, щоб не упустити нових можливостей і вчасно опинитися в потрібний час в потрібному місці.

Аркан «Сонце» говорить про те, що перешкод на шляху немає, а значить, можна спокійно займатися своїми справами. Також по цій карті вдається вирішити безліч проблем, у тому числі пов’язаних з фінансами.

Наприкінці тижня за картою «Колесо удачі» Стрільців чекає випробування на міцність. Стрімкий розвиток подій передбачає витримку та вміння аналізувати, робити висновки та спокійно перехоплювати ініціативу в свої руки.

Козеріг

На початку тижня Козерогам знадобиться вміння пристосовуватися. Аркан «Вежа» говорить про неминучі зміни, які важливо впустити в своє життя. Удача не відвернеться, якщо не чинити опір тому, що відбувається.

Карта «Колесо удачі» говорить про те, що на якийсь час Козерогам здаватиметься, що земля йде з-під ніг. Таке явище буде тимчасовим, тому так важливо залишатися в стані спокою, щоб не наробити дурниць.

Карта «Місяць» завершує тиждень, закликаючи Козерогів не послаблювати пильності. Порада Аркана – не піддаватися на провокації і не довіряти чуткам. Зараз важливо слухати себе і свої відчуття, щоб виключити неприємності.

Водолій

Тиждень для Водоліїв розпочнеться із турботи. Аркан «Колесо удачі» символізує зміни, які увірвуться в життя без попередження, змушуючи похвилюватися. Порада карти – не поспішати з висновками, щоб уникнути неточностей.

Аркан «Сила» говорить про те, що представники сузір’я зможуть подолати будь-які перешкоди на шляху до щастя. Це означає, що настав час повною мірою користуватися своїми талантами і не соромитися заявляти про себе.

Карта «Смерть» обіцяє переродження. Тому Аркану Водолії зможуть переглянути свої плани, відмовитися від застарілих ідей, а також змінити коло спілкування, щоб розвиватися поряд з позитивно налаштованими і цілеспрямованими людьми.

Риби

За картою «Колесо фортуни» Риб чекає сумбурний початок тижня. Аркан говорить про те, що в життя увірвуться зміни, до яких потрібно пристосуватися. Перш, ніж приступати до активних дій, представникам сузір’я важливо усвідомити те, що відбувається.

Аркан «Місяць» символізує тимчасові труднощі, які легко усунути, якщо довіряти собі і слухати свою інтуїцію. Риби зможуть знайти вихід із скрутного становища, якщо знайдуть внутрішню гармонію і перестануть хвилюватися без видимих причин.

Завершує тиждень карта «Верховна жриця», яка вказує Рибам на необхідність довіряти передчуттям. Порада Аркана – не здійснювати імпульсивних вчинків, які лише віддалять від цілі.

You cannot copy content of this page